Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com







Сезон 2011 - 2012 г.
Первая лига.

Первый круг
1 ТУР
(17 Июля. Воскресенье)
"Звезда" Кировоград
0 : 1
"Говерла-Закарпатье" Ужгород
"Николаев" Николаев
1 : 2
"Арсенал" Белая Церковь
"Нива" Винница
0 : 1
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
"Динамо-2" Киев
2 : 1
"Олимпик" Донецк
"ФК Львов" Львов
2 : 3
"Сталь" Алчевск
ФК"Одесса" Одесса
2 : 2
"Энергетик" Бурштын
"Металлург" Запорожье
5 : 1
"Титан" Армянск
"Буковина" Черновцы
1 : 1
"Гелиос" Харьков
"Крымтеплица" Молодежное
0 : 2
"Севастополь" Севастополь


2 ТУР
(23 Июля. Суббота)
"Звезда" Кировоград
2 : 1
"Николаев" Николаев
"Арсенал" Белая Церковь
2 : 0
"Нива" Винница
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
3 : 0
"Динамо-2" Киев
"Олимпик" Донецк
4 : 0
"ФК Львов" Львов
"Сталь" Алчевск
2 : 1
ФК"Одесса" Одесса
"Энергетик" Бурштын
0 : 4
"Металлург" Запорожье
"Титан" Армянск
1 : 0
"Буковина" Черновцы
"Гелиос" Харьков
2 : 2
"Крымтеплица" Молодежное
"Говерла-Закарпатье" Ужгород
1 : 0
"Севастополь" Севастополь


3 ТУР
(30 Июля. Суббота)
"Нива" Винница
1 : 1
"Звезда" Кировоград
"Николаев" Николаев
0 : 1
"Говерла-Закарпатье" Ужгород
"Динамо-2" Киев
0 : 2
"Арсенал" Белая Церковь
"ФК Львов" Львов
0 : 2
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
ФК"Одесса" Одесса
1 : 1
"Олимпик" Донецк
"Металлург" Запорожье
3 : 0
"Сталь" Алчевск
"Буковина" Черновцы
2 : 0
"Энергетик" Бурштын
"Крымтеплица" Молодежное
2 : 1
"Титан" Армянск
"Севастополь" Севастополь
1 : 0
"Гелиос" Харьков


4 ТУР
(6 Августа. Суббота)
"Звезда" Кировоград
3 : 2
"Динамо-2" Киев
"Николаев" Николаев
0 : 1
"Нива" Винница
"Арсенал" Белая Церковь
2 : 0
"ФК Львов" Львов
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
3 : 1
ФК"Одесса" Одесса
"Олимпик" Донецк
1 : 2
"Металлург" Запорожье
"Сталь" Алчевск
2 : 2
"Буковина" Черновцы
"Энергетик" Бурштын
0 : 2
"Крымтеплица" Молодежное
"Титан" Армянск
0 : 2
"Севастополь" Севастополь
"Говерла-Закарпатье" Ужгород
2 : 0
"Гелиос" Харьков


5 ТУР
(13 Августа. Суббота)
"ФК Львов" Львов
1 : 0
"Звезда" Кировоград
"Динамо-2" Киев
1 : 0
"Николаев" Николаев
"Нива" Винница
0 : 1
"Говерла-Закарпатье" Ужгород
ФК"Одесса" Одесса
1 : 0
"Арсенал" Белая Церковь
"Металлург" Запорожье
2 : 1
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
"Буковина" Черновцы
1 : 0
"Олимпик" Донецк
"Крымтеплица" Молодежное
4 : 1
"Сталь" Алчевск
"Севастополь" Севастополь
2 : 1
"Энергетик" Бурштын
"Гелиос" Харьков
2 : 1
"Титан" Армянск


6 ТУР
(20 Августа. Суббота)
"Звезда" Кировоград
2 : 3
ФК"Одесса" Одесса
"Николаев" Николаев
3 : 0
"ФК Львов" Львов
"Нива" Винница
1 : 2
"Динамо-2" Киев
"Энергетик" Бурштын
0 : 3
"Гелиос" Харьков
"Сталь" Алчевск
0 : 0
"Севастополь" Севастополь
"Олимпик" Донецк
1 : 0
"Крымтеплица" Молодежное
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
1 : 1
"Буковина" Черновцы
"Арсенал" Белая Церковь
2 : 1
"Металлург" Запорожье
"Говерла-Закарпатье" Ужгород
3 : 1
"Титан" Армянск


7 ТУР
(26 Августа. Пятница)
"Динамо-2" Киев
0 : 2
"Говерла-Закарпатье" Ужгород
"ФК Львов" Львов
1 : 1
"Нива" Винница
ФК"Одесса" Одесса
3 : 0
"Николаев" Николаев
"Металлург" Запорожье
4 : 1
"Звезда" Кировоград
"Буковина" Черновцы
0 : 0
"Арсенал" Белая Церковь
"Крымтеплица" Молодежное
3 : 2
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
"Севастополь" Севастополь
0 : 0
"Олимпик" Донецк
"Гелиос" Харьков
4 : 0
"Сталь" Алчевск
"Титан" Армянск
3 : 0
"Энергетик" Бурштын


8 ТУР
(31 Августа. Среда)
"Звезда" Кировоград
1 : 0
"Буковина" Черновцы
"Николаев" Николаев
1 : 2
"Металлург" Запорожье
"Нива" Винница
0 : 0
ФК"Одесса" Одесса
"Динамо-2" Киев
5 : 0
"ФК Львов" Львов
"Сталь" Алчевск
2 : 2
"Титан" Армянск
"Олимпик" Донецк
1 : 1
"Гелиос" Харьков
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
3 : 1
"Севастополь" Севастополь
"Арсенал" Белая Церковь
0 : 0
"Крымтеплица" Молодежное
"Говерла-Закарпатье" Ужгород
2 : 1
"Энергетик" Бурштын


9 ТУР
(5 Сентября. Понедельник)
"ФК Львов" Львов
1 : 0
"Говерла-Закарпатье" Ужгород
ФК"Одесса" Одесса
4 : 0
"Динамо-2" Киев
"Металлург" Запорожье
1 : 0
"Нива" Винница
"Буковина" Черновцы
1 : 0
"Николаев" Николаев
"Крымтеплица" Молодежное
2 : 0
"Звезда" Кировоград
"Севастополь" Севастополь
1 : 1
"Арсенал" Белая Церковь
"Гелиос" Харьков
0 : 0
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
"Титан" Армянск
3 : 1
"Олимпик" Донецк
"Энергетик" Бурштын
3 : 0
"Сталь" Алчевск


10 ТУР
(9-12 Сентября)
"Говерла-Закарпатье" Ужгород
1 : 0
"Сталь" Алчевск
"Звезда" Кировоград
0 : 1
"Севастополь" Севастополь
"Олимпик" Донецк
3 : 2
"Энергетик" Бурштын
"Арсенал" Белая Церковь
1 : 1
"Гелиос" Харьков
"Николаев" Николаев
3 : 2
"Крымтеплица" Молодежное
"Нива" Винница
0 : 2
"Буковина" Черновцы
"Динамо-2" Киев
1 : 0
"Металлург" Запорожье
"ФК Львов" Львов
1 : 4
ФК"Одесса" Одесса
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
1 : 1
"Титан" Армянск


11 ТУР
(15-17 Сентября)
ФК"Одесса" Одесса
0 : 1
"Говерла-Закарпатье" Ужгород
"Севастополь" Севастополь
3 : 0
"Николаев" Николаев
"Энергетик" Бурштын
0 : 2
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
"Металлург" Запорожье
4 : 0
"ФК Львов" Львов
"Буковина" Черновцы
2 : 1
"Динамо-2" Киев
"Крымтеплица" Молодежное
2 : 0
"Нива" Винница
"Гелиос" Харьков
3 : 2
"Звезда" Кировоград
"Титан" Армянск
0 : 2
"Арсенал" Белая Церковь
"Сталь" Алчевск
2 : 0
"Олимпик" Донецк


12 ТУР
(24-25 Сентября)
"Динамо-2" Киев
0 : 2
"Крымтеплица" Молодежное
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
3 : 4
"Сталь" Алчевск
"Звезда" Кировоград
4 : 1
"Титан" Армянск
"Николаев" Николаев
2 : 0
"Гелиос" Харьков
"Нива" Винница
0 : 0
"Севастополь" Севастополь
"ФК Львов" Львов
1 : 2
"Буковина" Черновцы
ФК"Одесса" Одесса
0 : 1
"Металлург" Запорожье
"Арсенал" Белая Церковь
1 : 2
"Энергетик" Бурштын
"Олимпик" Донецк
0 : 1
"Говерла-Закарпатье" Ужгород


13 ТУР
(30 Сентября)
"Металлург" Запорожье
1 : 1
"Говерла-Закарпатье" Ужгород
"Буковина" Черновцы
1 : 0
ФК"Одесса" Одесса
"Крымтеплица" Молодежное
2 : 1
"ФК Львов" Львов
"Севастополь" Севастополь
1 : 0
"Динамо-2" Киев
"Гелиос" Харьков
2 : 1
"Нива" Винница
"Титан" Армянск
0 : 0
"Николаев" Николаев
"Энергетик" Бурштын
1 : 0
"Звезда" Кировоград
"Сталь" Алчевск
3 : 2
"Арсенал" Белая Церковь
"Олимпик" Донецк
2 : 1
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка


14 ТУР
(5 Октября)
"Звезда" Кировоград
0 : 1
"Сталь" Алчевск
"Николаев" Николаев
2 : 0
"Энергетик" Бурштын
"Нива" Винница
0 : 1
"Титан" Армянск
"Динамо-2" Киев
2 : 1
"Гелиос" Харьков
"ФК Львов" Львов
0 : 2
"Севастополь" Севастополь
ФК"Одесса" Одесса
1 : 1
"Крымтеплица" Молодежное
"Металлург" Запорожье
3 : 2
"Буковина" Черновцы
"Арсенал" Белая Церковь
1 : 0
"Олимпик" Донецк
"Говерла-Закарпатье" Ужгород
1 : 0
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка


15 ТУР
(10 Октября)
"Буковина" Черновцы
2 : 2
"Говерла-Закарпатье" Ужгород
"Крымтеплица" Молодежное
0 : 0
"Металлург" Запорожье
"Севастополь" Севастополь
1 : 0
ФК"Одесса" Одесса
"Гелиос" Харьков
2 : 0
"ФК Львов" Львов
"Титан" Армянск
1 : 1
"Динамо-2" Киев
"Энергетик" Бурштын
0 : 0
"Нива" Винница
"Сталь" Алчевск
2 : 2
"Николаев" Николаев
"Олимпик" Донецк
1 : 1
"Звезда" Кировоград
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
1 : 2
"Арсенал" Белая Церковь


16 ТУР
(15-16 Октября)
"Звезда" Кировоград
1 : 1
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
"Николаев" Николаев
1 : 2
"Олимпик" Донецк
"Динамо-2" Киев
3 : 1
"Энергетик" Бурштын
ФК"Одесса" Одесса
1 : 3
"Гелиос" Харьков
"Металлург" Запорожье
1 : 0
"Севастополь" Севастополь
"Буковина" Черновцы
0 : 1
"Крымтеплица" Молодежное
"Говерла-Закарпатье" Ужгород
5 : 0
"Арсенал" Белая Церковь
"Нива" Винница
т.л. 0 : 3
"Сталь" Алчевск
"ФК Львов" Львов
1 : 3
"Титан" Армянск


17 ТУР
(21-22 Октября)
"Энергетик" Бурштын
1 : 0
"ФК Львов" Львов
"Крымтеплица" Молодежное
1 : 0
"Говерла-Закарпатье" Ужгород
"Севастополь" Севастополь
0 : 0
"Буковина" Черновцы
"Гелиос" Харьков
0 : 1
"Металлург" Запорожье
"Титан" Армянск
1 : 0
ФК"Одесса" Одесса
"Сталь" Алчевск
0 : 2
"Динамо-2" Киев
"Олимпик" Донецк
0 : 0
"Нива" Винница
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
3 : 0
"Николаев" Николаев
"Арсенал" Белая Церковь
2 : 1
"Звезда" Кировоград


18 ТУР
(29 Октября)
"Севастополь" Севастополь
1 : 1
"Крымтеплица" Молодежное
"Гелиос" Харьков
0 : 2
"Буковина" Черновцы
"Титан" Армянск
0 : 2
"Металлург" Запорожье
"Энергетик" Бурштын
0 : 1
ФК"Одесса" Одесса
"Сталь" Алчевск
2 : 0
"ФК Львов" Львов
"Олимпик" Донецк
1 : 0
"Динамо-2" Киев
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
0 : 4
"Нива" Винница
"Арсенал" Белая Церковь
5 : 0
"Николаев" Николаев
"Говерла-Закарпатье" Ужгород
2 : 0
"Звезда" Кировоград


19 ТУР
(5 Ноября)
"Николаев" Николаев
3 : 1
"Звезда" Кировоград
"Нива" Винница
0 : 2
"Арсенал" Белая Церковь
"Динамо-2" Киев
1 : 0
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
"ФК Львов" Львов
0 : 4
"Олимпик" Донецк
ФК"Одесса" Одесса
1 : 2
"Сталь" Алчевск
"Металлург" Запорожье
4 : 0
"Энергетик" Бурштын
"Буковина" Черновцы
3 : 1
"Титан" Армянск
"Крымтеплица" Молодежное
4 : 3
"Гелиос" Харьков
"Севастополь" Севастополь
2 : 1
"Говерла-Закарпатье" Ужгород


20 ТУР
(12 Ноября)
"Звезда" Кировоград
3 : 0
"Нива" Винница
"Гелиос" Харьков
3 : 2
"Севастополь" Севастополь
"Титан" Армянск
1 : 2
"Крымтеплица" Молодежное
"Энергетик" Бурштын
0 : 0
"Буковина" Черновцы
"Сталь" Алчевск
1 : 1
"Металлург" Запорожье
"Олимпик" Донецк
1 : 0
ФК"Одесса" Одесса
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
2 : 1
"ФК Львов" Львов
"Арсенал" Белая Церковь
1 : 0
"Динамо-2" Киев
"Говерла-Закарпатье" Ужгород
3 : 0
"Николаев" Николаев


21  ТУР
(19 Ноября)
"Нива" Винница
0 : 1
"Николаев" Николаев
"Динамо-2" Киев
2 : 2
"Звезда" Кировоград
"ФК Львов" Львов
1 : 4
"Арсенал" Белая Церковь
ФК"Одесса" Одесса
1 : 1
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
"Металлург" Запорожье
3 : 2
"Олимпик" Донецк
"Буковина" Черновцы
1 : 0
"Сталь" Алчевск
"Крымтеплица" Молодежное
2 : 2
"Энергетик" Бурштын
"Севастополь" Севастополь
2 : 0
"Титан" Армянск
"Гелиос" Харьков
2 : 3
"Говерла-Закарпатье" Ужгород


22 ТУР
(24 Марта)
"Звезда" Кировоград
4 : 1
"ФК Львов" Львов
"Николаев" Николаев
1 : 2
"Динамо-2" Киев
"Титан" Армянск
0 : 0
"Гелиос" Харьков
"Энергетик" Бурштын
1 : 5
"Севастополь" Севастополь
"Сталь" Алчевск
2 : 3
"Крымтеплица" Молодежное
"Олимпик" Донецк
0 : 1
"Буковина" Черновцы
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
1 : 1
"Металлург" Запорожье
"Арсенал" Белая Церковь
0 : 0
ФК"Одесса" Одесса
"Говерла-Закарпатье" Ужгород
2 : 0
"Нива" Винница


23 ТУР
(29 Марта)
"Динамо-2" Киев
0 : 0
"Нива" Винница
"ФК Львов" Львов
2 : 1
"Николаев" Николаев
ФК"Одесса" Одесса
1 : 3
"Звезда" Кировоград
"Металлург" Запорожье
5 : 2
"Арсенал" Белая Церковь
"Буковина" Черновцы
0 : 0
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
"Крымтеплица" Молодежное
3 : 0
"Олимпик" Донецк
"Севастополь" Севастополь
2 : 1
"Сталь" Алчевск
"Гелиос" Харьков
3 : 0
"Энергетик" Бурштын
"Титан" Армянск
0 : 2
"Говерла-Закарпатье" Ужгород


24 ТУР
(3 Апреля)
"Звезда" Кировоград
4 : 0
"Металлург" Запорожье
"Николаев" Николаев
0 : 0
ФК"Одесса" Одесса
"Нива" Винница
1 : 1
"ФК Львов" Львов
"Энергетик" Бурштын
0 : 2
"Титан" Армянск
"Сталь" Алчевск
0 : 0
"Гелиос" Харьков
"Олимпик" Донецк
1 : 4
"Севастополь" Севастополь
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
1 : 1
"Крымтеплица" Молодежное
"Арсенал" Белая Церковь
1 : 0
"Буковина" Черновцы
"Говерла-Закарпатье" Ужгород
1 : 0
"Динамо-2" Киев


25 ТУР
(8 Апреля)
"ФК Львов" Львов
0 : 1
"Динамо-2" Киев
ФК"Одесса" Одесса
0 : 1
"Нива" Винница
"Металлург" Запорожье
1 : 0
"Николаев" Николаев
"Буковина" Черновцы
3 : 2
"Звезда" Кировоград
"Крымтеплица" Молодежное
1 : 2
"Арсенал" Белая Церковь
"Севастополь" Севастополь
3 : 1
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
"Гелиос" Харьков
2 : 1
"Олимпик" Донецк
"Титан" Армянск
2 : 1
"Сталь" Алчевск
"Энергетик" Бурштын
1 : 3
"Говерла-Закарпатье" Ужгород


26 ТУР
(14 Апреля)
"Звезда" Кировоград
0 : 1
"Крымтеплица" Молодежное
"Николаев" Николаев
1 : 2
"Буковина" Черновцы
"Нива" Винница
1 : 4
"Металлург" Запорожье
"Динамо-2" Киев
0 : 0
ФК"Одесса" Одесса
"Сталь" Алчевск
3 : 0
"Энергетик" Бурштын
"Олимпик" Донецк
3 : 0
"Титан" Армянск
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
1 : 2
"Гелиос" Харьков
"Арсенал" Белая Церковь
0 : 1
"Севастополь" Севастополь
"Говерла-Закарпатье" Ужгород
4 : 0
"ФК Львов" Львов


27 ТУР
(21 Апреля)
ФК"Одесса" Одесса
2 : 3
"ФК Львов" Львов
"Металлург" Запорожье
2 : 1
"Динамо-2" Киев
"Буковина" Черновцы
1 : 1
"Нива" Винница
"Крымтеплица" Молодежное
2 : 1
"Николаев" Николаев
"Севастополь" Севастополь
2 : 0
"Звезда" Кировоград
"Гелиос" Харьков
2 : 1
"Арсенал" Белая Церковь
"Титан" Армянск
1 : 4
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
"Энергетик" Бурштын
3 : 2
"Олимпик" Донецк
"Сталь" Алчевск
3 : 2
"Говерла-Закарпатье" Ужгород


28 ТУР
(28 Апреля)
"Звезда" Кировоград
2 : 1
"Гелиос" Харьков
"Николаев" Николаев
0 : 1
"Севастополь" Севастополь
"Нива" Винница
0 : 0
"Крымтеплица" Молодежное
"Динамо-2" Киев
3 : 0
"Буковина" Черновцы
"ФК Львов" Львов
1 : 5
"Металлург" Запорожье
"Олимпик" Донецк
1 : 0
"Сталь" Алчевск
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
+ : - (3:0)
"Энергетик" Бурштын
"Арсенал" Белая Церковь
2 : 1
"Титан" Армянск
"Говерла-Закарпатье" Ужгород
6 : 0
ФК"Одесса" Одесса


29 ТУР
(2 Мая)
"Металлург" Запорожье
3 : 0
ФК"Одесса" Одесса
"Буковина" Черновцы
0 : 0
"ФК Львов" Львов
"Крымтеплица" Молодежное
0 : 0
"Динамо-2" Киев
"Севастополь" Севастополь
5 : 1
"Нива" Винница
"Гелиос" Харьков
4 : 2
"Николаев" Николаев
"Титан" Армянск
0 : 2
"Звезда" Кировоград
"Энергетик" Бурштын
2 : 3
"Арсенал" Белая Церковь
"Сталь" Алчевск
3 : 0
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
"Говерла-Закарпатье" Ужгород
4 : 1
"Олимпик" Донецк


30 ТУР
(9 Мая)
"Звезда" Кировоград
4 : 1
"Энергетик" Бурштын
"Николаев" Николаев
2 : 0
"Титан" Армянск
"Нива" Винница
1 : 0
"Гелиос" Харьков
"Динамо-2" Киев
2 : 3
"Севастополь" Севастополь
"ФК Львов" Львов
1 : 0
"Крымтеплица" Молодежное
ФК"Одесса" Одесса
1 : 1
"Буковина" Черновцы
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
0 : 1
"Олимпик" Донецк
"Арсенал" Белая Церковь
3 : 2
"Сталь" Алчевск
"Говерла-Закарпатье" Ужгород
1 : 0
"Металлург" Запорожье


31 ТУР
(15 Мая)
"Буковина" Черновцы
3 : 2
"Металлург" Запорожье
"Крымтеплица" Молодежное
4 : 1
ФК"Одесса" Одесса
"Севастополь" Севастополь
4 : 0
"ФК Львов" Львов
"Гелиос" Харьков
1 : 2
"Динамо-2" Киев
"Титан" Армянск
0 : 1
"Нива" Винница
"Энергетик" Бурштын
1 : 2
"Николаев" Николаев
"Сталь" Алчевск
1 : 1
"Звезда" Кировоград
"Олимпик" Донецк
2 : 2
"Арсенал" Белая Церковь
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
0 : 2
"Говерла-Закарпатье" Ужгород


32 ТУР
(20 Мая)
"Звезда" Кировоград
2 : 0
"Олимпик" Донецк
"Николаев" Николаев
1 : 2
"Сталь" Алчевск
"Нива" Винница
4 : 1
"Энергетик" Бурштын
"Динамо-2" Киев
2 : 0
"Титан" Армянск
"ФК Львов" Львов
1 : 3
"Гелиос" Харьков
ФК"Одесса" Одесса
1 : 3
"Севастополь" Севастополь
"Металлург" Запорожье
4 : 0
"Крымтеплица" Молодежное
"Арсенал" Белая Церковь
0 : 2
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
"Говерла-Закарпатье" Ужгород
2 : 0
"Буковина" Черновцы


33 ТУР
(25 Мая)
"Крымтеплица" Молодежное
0 : 1
"Буковина" Черновцы
"Севастополь" Севастополь
2 : 1
"Металлург" Запорожье
"Гелиос" Харьков
1 : 1
ФК"Одесса" Одесса
"Титан" Армянск
2 : 0
"ФК Львов" Львов
"Энергетик" Бурштын
- : + (0:3)
"Динамо-2" Киев
"Сталь" Алчевск
0 : 0
"Нива" Винница
"Олимпик" Донецк
0 : 0
"Николаев" Николаев
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
5 : 1
"Звезда" Кировоград
"Арсенал" Белая Церковь
0 : 0
"Говерла-Закарпатье" Ужгород


34 ТУР
(30 Мая)
"Звезда" Кировоград
3 : 0
"Арсенал" Белая Церковь
"Николаев" Николаев
2 : 0
"Нефтяник-Укрнафта" Ахтырка
"Нива" Винница
1 : 0
"Олимпик" Донецк
"Динамо-2" Киев
1 : 3
"Сталь" Алчевск
"ФК Львов" Львов
+:-(3:0)
"Энергетик" Бурштын
ФК"Одесса" Одесса
5 : 2
"Титан" Армянск
"Металлург" Запорожье
4 : 2
"Гелиос" Харьков
"Буковина" Черновцы
1 : 1
"Севастополь" Севастополь
"Говерла-Закарпатье" Ужгород
4 : 0
"Крымтеплица" Молодежное









Кращий гравець вінницької "Ниви" у матчі з "Арсеналом"
2.Хохлов Вадим
7.Сторубльовцев Валерій
8.Попов Дмитро
10. Яськов Максим
11. Маляренко Ігор
16. Брижчук Тимофій
19. Осадчій Дмитро
20.Загалевич Дмитро
21. Овчар Тарас
23. Борячук Олександр
24.Нгаха Коллінз
31. Андрєєв Сергій
34. Карвацький Андрій
99.Кліщук Андрій
Не бачив гру, тому не можу обєктивно визначити кращого гравця
Не можу визначити кращого. Уся команда зіграла погано
Архив опросов
Hosted by BestHosting



(с)niva.vn.ua. При использовании любого рода материалов ссылка на сайт niva.vn.ua обязательна.
Наш электронный адрес niva.vn.ua@gmail.com