Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com


Перейти к другим интервью

 
 
Наразі вінницька «Нива» являє собою сузір’я, яке складається з ще зовсім молодих зірочок. І саме від них залежить, чи засяють яскравими літерами їх імена на футбольному обрії України. Сьогодні ми хочемо познайомити вас з вихованцем вінницького футболу, який завдяки футбольному таланту, а також наполегливій праці над собою за декілька місяців став одним з улюбленців вінницьких вболівальників. Це Пивовар Олексій!

Олексій почав грати в футбол з першого класу СШ-3 м.Калинівки. Команду тренував (і нині тренує) молодий вчитель фізкультури Марчук Генадій. Саме він з самого початку розгледів в Олексія футбольні задатки. Один раз навіть прийшов додому до Олексія і просив його батьків не забирати їх сина з секції, адже у хлопця талант. Генадій терпляче вчив Олексія азам футбольної майстерності. Навіть рекомендував, які копочки краще вибирати і в якому магазині дешевше купити футбольну форму. Тренер возив малечу на турніри в різні міста, як і тепер возить дітлахів майже на всі матчі «Ниви». В Хмільнику, де в 2003 році проходив фінал на призи клубу «Шкіряний м’яч», Олексія примітили, адже він забив два голи. Саме Генадій Марчук, а також старший
тренер ДЮСШ Рабцун Сергій настояли на тому, щоб Олексій продовжив навчання в київському спортінтернаті. Там доля звела його з талановитим і досвідченим тренером Миколою Литовчаком. Любов до футболу, поради тренерів викликали у Олексія бажання вступити до спортивного університету і також бути тренером-викладачем.
В липні 2009 року вінницька «Нива» проводила товариську зустріч в Козятині з місцевим «Горизонтом». Олексію Пивовару в тому матчі вдалося забити гол у ворота «Ниви», а також продемонструвати добру гру, яка і стала приводом для запрошення в головну команду області. Саме після тієї гри головний тренер «Ниви» Олег Федорчук сказав наступне: «Мы будем делать упор на поиск молодых местных ребят, которые хотят играть здесь. Мы уже нашли
одного перспективного футболиста – Алексей Пивовар –кстати, очень прилично сыграл. Очень хороший парень, мы его с трудом уговорили и мы им довольны» Спочатку були деякі вагання, чи погоджуватись грати за «Ниву», чи ні, але авторитет знаного тренера Олега Федорчка допоміг прийняти остаточне рішення і тепер Олексій Пивовар наполегливо тренується, щоб не підвести команду і грати для задоволення вболівальників і не жалкує щодо прийнятого рішення, адже тренерський склад «Ниви» - фахівці своєї справи. Заняття проходять з використанням комп’ютерних технологій по методикам Вищої Ліги, що незабаром принесе свої плоди, прийде час і Нива повністю розкриє свій потужний потенціал.

Пропонуємо вашій увазі ексклюзивне інтерв’ю, яке дав Олексій Пивовар для niva.vn.ua:
- Олексій, як ти оцінюєш результат вінницької "Ниви" в осінній частині чемпіонату?
- Нині ми перебуваємо в трійці лідерів. Команда все зробила, щоб скоротити розрив в лідируючій групі. Якби не прикрі програші на своєму полі Миколаєву і Динамо – могли б завершити перше коло першими. Але в другому колі зробимо все можливе, щоб вийти на перше місце. В нашої амбітної команди з висококваліфікованими і вимогливими тренерами всі можливості для цього є.
- Плани на майбутнє. Як ти бачиш (чи хочеш бачити) своє майбутнє через рік, три, пять років.
- Насамперед, виступити краще в другому колі чемпіонату, щоб не підвести команду і ввійти до першої ліги ПФЛ. Це мрія моя і всієї нашої молодої команди. Зараз навчаюсь на 2му курсі Львівського держуніверситету фізкультури, кафедра футболу. Треба успішно закінчити навчання. Після отримання диплому бакалавра в рік ЄВРО-2012 планую вчитись далі, щоб отримати ступінь магістра. Хочу і надалі грати футбол, підвищувати спортивну майстерність, виступати за свою НИВУ.
- Який настрій, відносини між гравцями в команді? Чи є поділ на "вінницьких", "київських"?
- Взаємовідносини в клубі гарні. Поділу на вінницьких і прибулих гравців нема.
- Найбільш вдалий твій матч в цьому сезоні. Матч, який найбільш запамятався?
- Найбільш вдалим для себе вважаю матч в Іллічівську, коли ми, програючи, забили 3 голи й перемогли на виїзді. При цьому грали вдесятьох. Я забив перший м’яч і ми привезли перемогу 3:1. Запам’ятався матч з КАРПАТАМИ. Я тоді забив свій перший гол за НИВУ і команда виграла тоді 7:1. Це була найбільша перемога нашого футбольного клубу за всю історію.
- Хто в команді користується найбільшим авторитетом? Хто найбільший приколіст?
- Як для мене, то авторитетом в команді є досвідчений Андрій Веретинський. Він і один з найбільших приколістів в колективі.
- Як відчуття викликало запрошення в вінницьку "Ниву"? Якщо були сумніви, то чому?
- Після завершення навчання в Щасливському спортінтернаті я зразу ж став грати в ФК «ЛАРІС» м. Калинівка. Ми завоювали 3 місце в чемпіонаті області. Потім, коли команда знялась із змагань, мене запросили в козятинський ГОРИЗОНТ, де ми зайняли друге місце. Влітку відбувся товариський матч між ГОРИЗОНТОМ і НИВОЮ. Козятинці відкрили рахунок. Я забив гол і тому, мабуть, головний тренер ПФК Федорчук О.В. звернув на мене увагу й зразу запропонував грати в професійний футбол. Звичайно, це запрошення коуча викликало піднесення, але й були деякі сумніви. Досвід виступів за дорослі команди аматорів вже був. Але не знав, чи виправдаю довіру тренерів, чи не стану баластом в команді. Проте мої наставники, старші тренери Сергій РАБЦУН і Геннадій МАРЧУК, переконали, що маю достатньої техніки, досвіду щоб грати футбол вже професійно. Через тиждень вагань і роздумів я погодився і тепер про це не жалкую.
- Твій прогноз, чи вийде вінницька "Нива" у першу лігу в цьому сезоні?
- Команді з самого початку поставлена єдина задача – зайняти перше місце в групі і ввійти в першу лігу. Всі ми прийняли цю ціль до серця. Тренуємось на межі можливого і всі ігри стараємось грати на найвищому рівні самовіддачі, з великим бажанням перемогти. Правда, не завжди це виходить. Наша команда одна з наймолодших. Старші за середнім віком команди грають, буває, на самому досвіді й за рахунок цього перемагають. Але й до нас досвід приходить все більше з кожним матчем. Надіюсь, що в сезоні 2010/11 рр. вінницький стадіон прийматиме клуби першої Ліги, а згодом і Вищої, як це було в минулі роки.
- За які команди ти вболіваєш? Хто твій футбольний кумир? Яку ти музику любиш слухати? Назва улюбленного фільму?
- З дитячих років вболіваю за київське ДИНАМО, італійський МІЛАН, МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД. Моїм кумиром є Андрій Шевченко. В дитинстві бігав в футболці з його номером і іменем на спині. Подобається гра киян Милевського, Кравця, Шовковського. Заворожений грою Мессі і Роналдіньо в Європі. Музику люблю жваву, веселу. Свій вільний час, який зараз маю, проводжу як студент, за підручниками, книгами. Недавно з задоволенням перечитав Кеннета КУПЕРА «Аеробіка» про бігову витривалість. Практично застосовую його методи підготовки в своїх тренуваннях. Сиджу з ноутбуком «в контактах». Подобаються фільми КАДДЕТСТВО, КУРСАНТИ, ТИТАНИК, ГОЛ, ГОЛ-2.
- Як відчуття й думки викликає нова база "Ниви"? Чи грав ти на подібному штучному газоні і чи вважаєш, що можна на полі "Спортивного комплексу "Нива" проводити офіційні матчі вінницької команди?
- Нова тренувальна база НИВИ 5-го покоління дуже подобається. Добре що спортивна арена, житло, столова – все разом, компактно. Не треба багато часу гаяти на переміщення. На такому штучному покритті мені приходилось грати, коли навчався в київському спортінтернаті. Як на мене – на штучному покритті важко грати. Поле занадто тверде. Для ніг важко. Коли падаєш на ґрунтовий газон – не так боляче, як на хімічне покриття. Думаю, що це буде саме тренувальна база, а не стадіон для проведення офіційних матчів НИВИ.
- Що для тебе найважче в футболі?
- Найважче… Мабуть, коли незрозуміле для футболістів і вболівальників суддівство. Коли неправильно призначають штрафні, офсайди. Не дають грати. Тоді не можеш показати всі свої можливості, свою перевагу.
- Як ти вважаеш, які позиції необхідно підсилити команді в міжсезоння?
Ну, це питання більше до нашого керівництва.
- Будь ласка, декілька слів вболівальникам "Ниви".
- Команда грає футбол не для особистого задоволення, а для вболівальників. Ваша підтримка нам дуже необхідна. Чим більше глядачів на трибунах, тим краще хочеться зіграти матч, виправдати довір’я. Тому приходьте на всі наші домашні ігри й підтримуйте нас у виїзних матчах. Завжди раді бачити заповнені вами трибуни стадіону.
Висловлюємо велику подяку Людмилі Яківні та Володимиру Михайловичу Пивовар за допомогу з організації інтерв’ю.

Игорек (niva.vn.ua)

Hosted by BestHosting(с)niva.vn.ua. При использовании любого рода материалов ссылка на сайт niva.vn.ua обязательна.
Наш электронный адрес niva.vn.ua@gmail.com