Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com


Перейти к другим интервью

 
 
Наразі вінницька «Нива» являє собою сузір’я, яке складається з ще зовсім молодих зірочок. І саме від них залежить, чи засяють яскравими літерами їх імена на футбольному обрії України. Сьогодні ми хочемо познайомити вас з вихованцем вінницького футболу, який завдяки футбольному таланту, а також наполегливій праці над собою за декілька місяців став одним з улюбленців вінницьких вболівальників. Це Пивовар Олексій!

Олексій почав грати в футбол з першого класу СШ-3 м.Калинівки. Команду тренував (і нині тренує) молодий вчитель фізкультури Марчук Генадій. Саме він з самого початку розгледів в Олексія футбольні задатки. Один раз навіть прийшов додому до Олексія і просив його батьків не забирати їх сина з секції, адже у хлопця талант. Генадій терпляче вчив Олексія азам футбольної майстерності. Навіть рекомендував, які копочки краще вибирати і в якому магазині дешевше купити футбольну форму. Тренер возив малечу на турніри в різні міста, як і тепер возить дітлахів майже на всі матчі «Ниви». В Хмільнику, де в 2003 році проходив фінал на призи клубу «Шкіряний м’яч», Олексія примітили, адже він забив два голи. Саме Генадій Марчук, а також старший
тренер ДЮСШ Рабцун Сергій настояли на тому, щоб Олексій продовжив навчання в київському спортінтернаті. Там доля звела його з талановитим і досвідченим тренером Миколою Литовчаком. Любов до футболу, поради тренерів викликали у Олексія бажання вступити до спортивного університету і також бути тренером-викладачем.
В липні 2009 року вінницька «Нива» проводила товариську зустріч в Козятині з місцевим «Горизонтом». Олексію Пивовару в тому матчі вдалося забити гол у ворота «Ниви», а також продемонструвати добру гру, яка і стала приводом для запрошення в головну команду області. Саме після тієї гри головний тренер «Ниви» Олег Федорчук сказав наступне: «Мы будем делать упор на поиск молодых местных ребят, которые хотят играть здесь. Мы уже нашли
одного перспективного футболиста – Алексей Пивовар –кстати, очень прилично сыграл. Очень хороший парень, мы его с трудом уговорили и мы им довольны» Спочатку були деякі вагання, чи погоджуватись грати за «Ниву», чи ні, але авторитет знаного тренера Олега Федорчка допоміг прийняти остаточне рішення і тепер Олексій Пивовар наполегливо тренується, щоб не підвести команду і грати для задоволення вболівальників і не жалкує щодо прийнятого рішення, адже тренерський склад «Ниви» - фахівці своєї справи. Заняття проходять з використанням комп’ютерних технологій по методикам Вищої Ліги, що незабаром принесе свої плоди, прийде час і Нива повністю розкриє свій потужний потенціал.

Пропонуємо вашій увазі ексклюзивне інтерв’ю, яке дав Олексій Пивовар для niva.vn.ua:
- Олексій, як ти оцінюєш результат вінницької "Ниви" в осінній частині чемпіонату?
- Нині ми перебуваємо в трійці лідерів. Команда все зробила, щоб скоротити розрив в лідируючій групі. Якби не прикрі програші на своєму полі Миколаєву і Динамо – могли б завершити перше коло першими. Але в другому колі зробимо все можливе, щоб вийти на перше місце. В нашої амбітної команди з висококваліфікованими і вимогливими тренерами всі можливості для цього є.
- Плани на майбутнє. Як ти бачиш (чи хочеш бачити) своє майбутнє через рік, три, пять років.
- Насамперед, виступити краще в другому колі чемпіонату, щоб не підвести команду і ввійти до першої ліги ПФЛ. Це мрія моя і всієї нашої молодої команди. Зараз навчаюсь на 2му курсі Львівського держуніверситету фізкультури, кафедра футболу. Треба успішно закінчити навчання. Після отримання диплому бакалавра в рік ЄВРО-2012 планую вчитись далі, щоб отримати ступінь магістра. Хочу і надалі грати футбол, підвищувати спортивну майстерність, виступати за свою НИВУ.
- Який настрій, відносини між гравцями в команді? Чи є поділ на "вінницьких", "київських"?
- Взаємовідносини в клубі гарні. Поділу на вінницьких і прибулих гравців нема.
- Найбільш вдалий твій матч в цьому сезоні. Матч, який найбільш запамятався?
- Найбільш вдалим для себе вважаю матч в Іллічівську, коли ми, програючи, забили 3 голи й перемогли на виїзді. При цьому грали вдесятьох. Я забив перший м’яч і ми привезли перемогу 3:1. Запам’ятався матч з КАРПАТАМИ. Я тоді забив свій перший гол за НИВУ і команда виграла тоді 7:1. Це була найбільша перемога нашого футбольного клубу за всю історію.
- Хто в команді користується найбільшим авторитетом? Хто найбільший приколіст?
- Як для мене, то авторитетом в команді є досвідчений Андрій Веретинський. Він і один з найбільших приколістів в колективі.
- Як відчуття викликало запрошення в вінницьку "Ниву"? Якщо були сумніви, то чому?
- Після завершення навчання в Щасливському спортінтернаті я зразу ж став грати в ФК «ЛАРІС» м. Калинівка. Ми завоювали 3 місце в чемпіонаті області. Потім, коли команда знялась із змагань, мене запросили в козятинський ГОРИЗОНТ, де ми зайняли друге місце. Влітку відбувся товариський матч між ГОРИЗОНТОМ і НИВОЮ. Козятинці відкрили рахунок. Я забив гол і тому, мабуть, головний тренер ПФК Федорчук О.В. звернув на мене увагу й зразу запропонував грати в професійний футбол. Звичайно, це запрошення коуча викликало піднесення, але й були деякі сумніви. Досвід виступів за дорослі команди аматорів вже був. Але не знав, чи виправдаю довіру тренерів, чи не стану баластом в команді. Проте мої наставники, старші тренери Сергій РАБЦУН і Геннадій МАРЧУК, переконали, що маю достатньої техніки, досвіду щоб грати футбол вже професійно. Через тиждень вагань і роздумів я погодився і тепер про це не жалкую.
- Твій прогноз, чи вийде вінницька "Нива" у першу лігу в цьому сезоні?
- Команді з самого початку поставлена єдина задача – зайняти перше місце в групі і ввійти в першу лігу. Всі ми прийняли цю ціль до серця. Тренуємось на межі можливого і всі ігри стараємось грати на найвищому рівні самовіддачі, з великим бажанням перемогти. Правда, не завжди це виходить. Наша команда одна з наймолодших. Старші за середнім віком команди грають, буває, на самому досвіді й за рахунок цього перемагають. Але й до нас досвід приходить все більше з кожним матчем. Надіюсь, що в сезоні 2010/11 рр. вінницький стадіон прийматиме клуби першої Ліги, а згодом і Вищої, як це було в минулі роки.
- За які команди ти вболіваєш? Хто твій футбольний кумир? Яку ти музику любиш слухати? Назва улюбленного фільму?
- З дитячих років вболіваю за київське ДИНАМО, італійський МІЛАН, МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД. Моїм кумиром є Андрій Шевченко. В дитинстві бігав в футболці з його номером і іменем на спині. Подобається гра киян Милевського, Кравця, Шовковського. Заворожений грою Мессі і Роналдіньо в Європі. Музику люблю жваву, веселу. Свій вільний час, який зараз маю, проводжу як студент, за підручниками, книгами. Недавно з задоволенням перечитав Кеннета КУПЕРА «Аеробіка» про бігову витривалість. Практично застосовую його методи підготовки в своїх тренуваннях. Сиджу з ноутбуком «в контактах». Подобаються фільми КАДДЕТСТВО, КУРСАНТИ, ТИТАНИК, ГОЛ, ГОЛ-2.
- Як відчуття й думки викликає нова база "Ниви"? Чи грав ти на подібному штучному газоні і чи вважаєш, що можна на полі "Спортивного комплексу "Нива" проводити офіційні матчі вінницької команди?
- Нова тренувальна база НИВИ 5-го покоління дуже подобається. Добре що спортивна арена, житло, столова – все разом, компактно. Не треба багато часу гаяти на переміщення. На такому штучному покритті мені приходилось грати, коли навчався в київському спортінтернаті. Як на мене – на штучному покритті важко грати. Поле занадто тверде. Для ніг важко. Коли падаєш на ґрунтовий газон – не так боляче, як на хімічне покриття. Думаю, що це буде саме тренувальна база, а не стадіон для проведення офіційних матчів НИВИ.
- Що для тебе найважче в футболі?
- Найважче… Мабуть, коли незрозуміле для футболістів і вболівальників суддівство. Коли неправильно призначають штрафні, офсайди. Не дають грати. Тоді не можеш показати всі свої можливості, свою перевагу.
- Як ти вважаеш, які позиції необхідно підсилити команді в міжсезоння?
Ну, це питання більше до нашого керівництва.
- Будь ласка, декілька слів вболівальникам "Ниви".
- Команда грає футбол не для особистого задоволення, а для вболівальників. Ваша підтримка нам дуже необхідна. Чим більше глядачів на трибунах, тим краще хочеться зіграти матч, виправдати довір’я. Тому приходьте на всі наші домашні ігри й підтримуйте нас у виїзних матчах. Завжди раді бачити заповнені вами трибуни стадіону.
Висловлюємо велику подяку Людмилі Яківні та Володимиру Михайловичу Пивовар за допомогу з організації інтерв’ю.

Игорек (niva.vn.ua)

Кращий гравець вінницької "Ниви" в матчі з "Поділля" Хмельницький
99.Гурідов Максим
2.Виздрик Назар
5.Попов Дмитро
12.Федорук Деян
6.Червінський Денис
10.Брижчук Тимофій
19.Долінський Денис
93.Загорулько Артур
25.Калітов Олександр
11.Маляренко Ігор
9.Браславський Ярослав
20.Бондарчук Сергій
12.Брижчук Антон
34.Громок Денис
Не бачив гру, тому не можу обєктивно визначити кращого гравця
Не можу визначити кращого. Уся команда зіграла погано
Не можу відповісти...
Архив опросов
Hosted by BestHosting(с)niva.vn.ua. При использовании любого рода материалов ссылка на сайт niva.vn.ua обязательна.
Наш электронный адрес niva.vn.ua@gmail.com