Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com


[Добавил Игорек в 19.02.2018 16:48:57]

«Поділля» Хмельницький:
Шевченко (Дворник, 46), Джурко, Майко (Степаненко, 46; потенційний новачок, 87), Рижук (Абзалов, 78), Швець (Бельчич, 60), Рожко (Миколайчук, 71), Ліповуз, Морговський, Муляр (Маховка, 58), потенційний новачок (Гресь, 46). Бабак (потенційний новачок, 61)
В.о. головного тренера: Віталій Костишин

"Нива" Вінниця (Перший тайм):
Бабійчук - Музиченко, *****?, Осадчий, *****?, ******?, Палій, Маляренко І., Яськов
"Нива" Вінниця (Другий тайм):
Воротар на перегляді - Хохлов, *****?, Музиченко, Попов, *****?, ******?, Брижчук, Маляренко А, Маляренко І.
Головний тренер: Денис Колчін

Статистика матчу "Поділля" Хмельницький - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Поділля" Хмельницький
«Нива» Вінниця
Офсайди
3 (1+2)
6 (4+2)
Фоли
9 (3+6)
15 (11+4)
Кутові
3 (0+3)
1 (0+1) 
Удари по воротах
9 (5+4)
12 (3+9)
З них в ствір воріт
3 (2+1)
7 (1+6) 

Вінницька "Нива" провела чергову товариську гру. На цей раз вінничани зіграли з принциповим суперником - сусідами з Хмельницього. В останні роки протистояння цих двох команд пройшло декілька етапів, починаючи від товариських ігор, грою в одній групі на аматорськогому рівні і закінчуючи рівнем другої ліги. Рівно за два роки "Поділля" і "Нива" провели 12 ігор. 9 перемог здобули вінничани і тричі команди розходилися нічиєю. Різниця голів - 31 : 6. "Поділля" в цих зустрічах не здобуло жодної перемоги. Так трапилось і в цей раз, але не все так просто, як могло б здаватись...

До цього матчу команди підходили з різним настроєм і різною метою. "Поділля" в зимове міжсезоння тричі поспіль програло, "Нива" тричі поспіль виграла. Хмельничани залучили трьох нових гравців на перегляд, вінничани одразу шістьох. І якщо для господарів цей матч, мабуть, розглядався, як налагодження звязків і награвання складу, то для вінничан це продовження роботи з пошуку талантів, які зможуть підсилити склад команди. Тому поки що мова не іде про командну гру, а робиться наголос на індивідуальній грі. Слід також додати, що гра проходила на фоні важких дворазових тренувань, мабуть, саме тому в першому таймі господарі виглядали дещо краще.

Перший потенційний момент був у вінничан. Подача з лівого флангу на дальню штангу, Ігор Маляренко у боротьбі пробивав головою, але на місці опинився воротар. До того ж, в цьому моменті суддя побачив порушення правил з боку гравця "Ниви". Далі гостро атакували Кирило Бабак, Ян Морговський. Спочатку відбувся небезпечний вихід 1 на 1 з Бабійчуком по правому флангу, але наш воротар встиг далеко вибігти з воріт і врятував ситуацію. Трохи згодом "Поділля" пробило небезпечний штрафний з правого флангу, але мяч пролетів поряд зі стійкою. "Нива" відповіла сильним ударом з досить гострого кута з лівого флангу - на місці Шевченко. Далі - більше. Арбітр призначає пенальті в ворота вінничан (в цьому епізоді відмітився Яськов), але після консультацій з арбітром на лінії 11-метровий було відмінено через офсайд, який був до цього. Але найнебезпечнішим був удар впритул від Андрія Муляра, який пробивав після подачі з лівого флангу, але ворота "Ниви" врятував Бабійчук, відбивши мяч ногою. Це був "сейв матчу".

Другий тай розпочався з небезпечної обрізки правого захисника "Ниви". Пас назад було перехоплено Андрієм Муляром, відбувся вихід один на один з воротарм на перегляді, який замінив у рамці Максима Бабійчука, але форвард "Поділля" не реалізував 100% можливість, обігравши воротаря і просто не влучивши у ворота.
А далі рахунок було відкрито. Навіс 31 номера "Ниви" на дальній кут воротарського майданчика і Ігор Маляренко головою пробиває по поротах "Поділля". Удар вийшов не надто сильним, але з відскоком від землі, що півністю дезорієнтувало голкіпера господарів і мяч влетів у дальній кут воріт. 0:1!
Не минуло і три хвилини, як "Нива" збільшила рахунко. Було призначено штрафний зліва біля бокової лінії, відбувся навіс в штрафну, Андрій Маляренко виграв верхову боротьбу і скинув мяч брату, який знаходився прямо перед воротами. Ігор виграв боротьбу у захисника і зігравши на випередження, прокинув мяч повз воротаря. 0:2!!
Ще за хвилину Ігор Маляренко, який спіймав кураж, був близький до хет-тріку, але трішки не влучив у ворота після дальнього удару з правого флангу.
Але на 57 хвилині третій гол все ж відбувся. Маляренко пройшов з мячем по правому флангу і сильно прострелив в штрафну. Андрій Маляренко відгукнувся на цю передачу і на протиході замкнув простріл більярдним ударом повз воротаря! 0:3!!!
"Нива" продовжилла тиск, другий і четвертий номер завдали сильних і небезпечних ударів по воротам суперника. також міг знову відзначитись і Андрій Маляренко, який ледве не скористався пасом по центру, випередивши двох захисників і лише те, що мяч влучив у воротаря, врятувало господарів від четвертого голу. "Поділля" ледь не огризнулося виходом один на один, але воротар, затримавшись з виходом з воріт, все ж встиг врятувавти ситуацію. А от "Нива" відзначилась ще. Другий номер сильно з-за меж штрафної влучив у поперечину, від якої мяч відлетів за лінію воріт і вилетів в поле, але арбітри прогавили цей момент, не зафіксувавши гол.


Післяматчовий коментар головного тренера вінницької "Ниви" Дениса Колчіна:

- Хорошая тренировочная игра, мне очень понравилась. И наш соперник предоставил нам много хлопот. И ребята, которых мы сегодня просматривали, на которых мы рассчитываем, хорошо себя проявили. Информативная игра. На ней у нас было шесть новичков. Так сказать, очередная партия новичков, которых мы посмотрели. Кто-то нам понравился, кто-то нет. Это рабочий процесс. Мы работаем в том направлении, чтобы улучшить качество игры нашей команды.


Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 15.02.2018 17:54:46]

"Нива" Вінниця:
1.Бабійчук - Хохлов (2 тайм - Дмитренко), Дударенко, Музиченко, Грегарусь, Гудак, Брижчук (2 тайм - Кучер), Маляренко А. (2 тайм - Хохлов), Маляренко І. (75 хв. - Палій), Савошко (2 тайм - Осадчий), Яськов.

Статистика матчу "Шахтар U-19" Донецьк - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Шахтар-U-19" Донецьк
«Нива» Вінниця
Офсайди
3 (2+1)
5 (5+0)
Фоли
18 (7+11)
16 (6+10)
Кутові
3 (2+1)
5 (4+1) 
Удари по воротах
8 (6+2)
12 (6+6)
З них в ствір воріт
4 (3+1)
7 (3+4) 

Вінницька "Нива" завершила перші зимові тренувальні виїзною перемогою над молодью донецького "Шахтаря" з рахунком 1:0. На 73 хвилині відзначився Ігор Маляренко. Цікаво, що гру з командою, яка лише нещодавно представляла Україну в юнацькій Лізі Чемпіонів на власні очі приїхали подивитись і підтримати почесний президент вінницької "Ниви" Василь Вовк і коменційний директор клубу Павло Бартуш.

В першому таймі "Нива" володіла ініціативою. Найкращий момент для взяття був у Ігора Маляренко, який влучив в штангу, а гравець, який відгукнувся на добивання, пробив вище воріт. Одним з найактивніших був Максим Яськов, який мав кілька нагод для взяття воріт, серед яких запамятався удар головою впритул, але маленьке диво створив воротар, витягнувши непростий ммяч з-під поперечини. В цілому, "Нива" мала 4-5 моментів для взяття воріт, а "Шахтар" лише декілька разів масовано переходив середину поля, не створивши майже нічого суттєвого біля наших воріт.

Після першого тайму на поле вийшли декілька свіжих гравців - Осадчий замість Савошко, Кучер і Дмитренко. Не той, який пішов від нас взимку. Це центральний захисник з клубу першої ліги. Серед кращих можна виділити і Яськова, який дуже старався, але знову і знову підводила влучність і Дударенко, який зіграв дуже корисно. В другому таймі "Шахтар" заграв більш агресивно, але і вінничани не переставали створювати. В одному з моментів було збито нашого гравця майже на лінії штрафної, бити який взявся Осадчий (В першому таймі всі стандарти виконував Савошко). Відбувся чудовий навіс на Хохлова, який класно пробив, але воротар відбив, атака продовжилась помилкою воротаря, Яськов бив вже в порожні ворота, але знову голу не відбулось. Але виручив Ігор Маляренко, який чутко пробив в сітку. 1:0! До речі, Ігор в цій грі виконував обовязки капітана. Після голу його було замінено на Палія, а капітанська повязка перейшла на руку Хохлова. Програвати не було в планах "Шахтаря". Команда-господар додала, створивши напругу біля воріт вінничан, але гра так і завершилась перемогою "Ниви".

Одразу декілька свідків, поєдинку стверджували, що визначити кращого гравця важко - відмінно зіграла вся команда. Що не може не тішити, адже результати наштовхують на думку, що тренерський штаб на правильному шляху. А до початку весняної частини чемпіонату ще досить багато часу, щоб ще краще підсилитись і зігратись. За чутками, крім Дмитра Осадчого, який до радості вболівальників повернувся в клуб, серьйозні наміри про повернення має і Нгаха Колінс, який до кінця лютого перебуватиме в Камеруні. Не відомо, в якому фізичному стані знаходиться капітан "Ниви", але якщо кондиції Нгахи задовільнять головного тренера, гадаю, що розмова між ними скінчиться продовженням співробітництва.

Вже зараз видно, як вимальовується весняний склад "Ниви". Безперервно триває процес селекції. В цій грі прийняли участь три-чотири нових гравці, які лише в день гри підїхали на перегляд. А чотирьох гравців, які були на перегляді, весною в складі "Ниви" ми не побачимо. З різних причин покинули розташування клубу Гасанов, Сокол, Нікіфоров і Охрончук. Це причини особистого характеру, травми і невідповідність до тренерських задумів створення команди.

Тренерський склад і керівництво клубу поступово підіймають градус і силу протистоянь в товариських іграх. Вже незабаром розпочнеться другий підготовчий збір команди, в якому вінничанам доведеться помірятись силами з хмельницьким "Поділлям" (19 лютого), далі їдемо в Конча-Заспу, де граємо з молодью "Динамо" Київ, а потім "Нива" зіграє з "Буковиною".

Игорек (За словами Олега Семенова, Анатолія Шкурака та інших...)
niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 11.02.2018 18:02:04]

"Нива" Вінниця: (Перший тайм)
1.Бабійчук - Хохлов, ******?, Музиченко, Дударенко, ******?, ******?, Гудак, Маляренко А., Савошко, Гасанов.
"Нива" Вінниця: (Другий тайм)
Воротар на перегляді - Музиченко, Хохлов, Дударенко (Палій), Грегарусь, Гудак, Маляренко А. (Кучер), Маляренко І, Савошко (Осадчий), Брижчук, Яськов.
"Межигір'я" Нові Петрівці:
Левченко, Кот, Грачьов, Адамов, Калінкін, Юзефович, Постоловський, Овчінніков, Пахолюк, Белошицький, Гончарук (Трусський)

Статистика матчу "Межигір'я" Нові Петрівці - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Межигір'я" Нові Петрівці
«Нива» Вінниця
Офсайди
1 (1+0)
8 (4+4)
Фоли
20 (8+12)
21 (7+14)
Кутові
6 (2+4)
4 (4+0) 
Удари по воротах
8 (3+5)
12 (7+5)
З них в ствір воріт
4 (1+3)
8 (3+5) 

Вінницька "Нива" провела другий товариський матч в зимове міжсезоння. В цей раз суперницею нашої команди стало "Межигір'я" з Нових Петрівців. На перший погляд, суперник не з важких. Але не все так просто - незважаючий на досить невеличку клубну історію, яка розпочинається з 2005 року, "Межигір'я" три роки поспіль входило в трійку призерів вищої ліги чемпіонату Києва, а також є чинним чемпіоном Києва, а, відповідно, найсильнішою командою столиці за підсумками минулого року. В складі "Межигір'я" чимало сильних гравців. Наприклад, усім нам знайомий 37-річний Роман Пахолюк, який в свій час у складі "Ниви" ставав найкращим бомбардиром першої ліги.

Подробиць матчу поки що немає. Відомо лише про те, що тренери "Ниви" знову експериментували з складом, переглядали новачків, перевіряли можливості гравців на різних позиціях. В першому таймі в складі "Ниви" відзначився Володимир Савошко (Вже в другому поспіль матчі), але господарям вдалося відігратися. В другому таймі на поле вийшли воротар на перегляді, декілька нових польових гравців на перегляді, а також старі знайомі Брижчук, Яськов, Ігор Маляренко. Першим двом вдалося відзначитись - Яськов відмітився дублем (до цього суха серія Максима складала рівно один рік), а також забив Тимофій Брижчук. В кінцівці гри "Межигір'я" додало в грі, нашому захисту було дуже непросто - на повну потужність грала оборона і воротар "Ниви", але господарі змогли лише скоротити різницю голів, встановивши остаточний рахунок - 2:4.

Тренерський штаб "Ниви" поступово підвищує рівень спарингпартнерів. Слідом за виїзним матчем з чемпіоном Києва "Нива" знову зіграє на виїзді, зустрівшись в середу з молодью донецького "Шахтаря-U19"

Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 08.02.2018 13:39:30]

"Нива" Вінниця: (Перший тайм)
1.Бабійчук - 20.Хохлов, 2.Музиченко, 21.Дударенко, 17.Григорусь, 33.Гудак, 8.Попов, 10.Брижчук, 7.Маляренко А. 11. Маляренко І. **Сокол.
"Нива" Вінниця: (Другий тайм)
Бабійчук - Нікіфоров, Кучер, Охрімчук, Білокур, Палій, Савошко, Загалевич, Сестренський, Гасанов, Яськов.

"Володимир" Тиврів:
Драган, Заводян, Васалатій, Мунтян, Чернега, Ковтун, Омельченко, ??????, Фурман, Коломієць, Поліщук.

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт товариського матчу між командами "Нива" Вінниця - "Володимир" Тивров (27 фото) Він знаходиться тут

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Володимир» Тиврів від Леоніда Загоруйко:
"Нива" Вінниця
«Володимир» Тиврів
Офсайди
7 (3+4)
3 (3+0)
Фоли
15 (8+7)
12 (10+2)
Кутові
4 (2+2)
9 (4+5) 
Удари по воротах
6 (1+5)
7 (5+2)
З них в ствір воріт
3 (0+3)
3 (2+1) 

Вінницька «Нива» провела свій перший товариський матч в рамках підготовки до весняної частини сезону. Її суперницею стала команда «Володимир» з Тиврова. Для більшості вболівальників цей спаринг-партнер здавався «легкою прогулянкою», адже команда з Тиврова виступає лише в першій лізі обласного чемпіонату. Але не все так просто… По перше, команда з Тиврова в чемпіонаті першої ліги виступає вдало, займаючи перше місце, маючи в активі 9 перемог, лише одну поразку і, таким чином, цілком справедливо претендуючи на підвищення в класі. По-друге, в даній грі команда серйозно підсилилась іншими досвіченими гравцями. Таким чином, проти молоді, яка претендує на місце в професійній команді області протистояли зігранніші, доросліші гравці, більшість з яких має постійну ігрову практику, неабиякий досвід ігор, як за вінницьку «Ниву», так і за інші професійні команди України. Сергій Коломієць нещодавно грав за головну команду області, так само, як і Володимир Поліщук, який до того ж лише кілька років тому визнавався кращим бомбардиром і кращим гравцем обласного чемпіонату. Це чогось варто, чи не так? Далі… Заводян, Чернега в свій час теж грали за «Ниву», Васалатій мав пристойний досвід гри за київський «Арсенал». Те ж стосується і інших хлопців – всі мають досвід, всі вміють грати. Є інформація, що тренерський штаб звернув увагу на декількох футболістів, але вони не горять бажанням грати за «Ниву», адже в обласному чемпіонаті, іграх в футзал вони отримують не меншу зарплатню, мають набагато більше вільного часу і ненормований тренувальний графік. А амбіцій проявити себе на вищому рівні немає… От і маємо відповідь, стосовно здібних гравців - досвічені не бажають грати за такі гроші, а здібна молодь намагається втікти «на багаті села» в найкращі футбольні клуби країни... А нам залишається комбінувати – залучати амбіційних патріотів і здібних вільних агентів з інших міст.

В грі з «Володимиром» тренери «Ниви» розділили команду на два абсолютно різні склади (за виключенням Бабійчука, який відстояв в рамці в обох таймах). В першому таймі на полі зіграли більшість гравців з осіннього складу плюс декілька потенційних новачків. На жаль, перший склад не зміг проявити своїх найкращих якостей. «Володимир» виглядав значно краще нивівців, створивши декілька небезпечних моментів, один з яких завершився взяттям воріт. А «Нива»… «Нива» повністю програла центр поля. Можливо, цьому складу не вистачило зігранності, взаєморозуміння, а можливо і Колінса в центрі поля. До речі, Нгаха наразі перебуває вдома – в Камеруні, в який він поїхав, так би мовити, «за сімейними обставинами». З нетерпінням чекаємо на повернення капітана. І після його розмови з головним тренером команди Денисом Колчіним вирішиться подальша доля центру поля. До речі, саме в центрі поля вже незабаром має зявитися один гравець, знайомий всім вінницьким вболівальникам. Але, так чи інакше, але перший тайм було провалено, за винятком останніх пяти хвилин, коли «Нива» провела декілька досить непоганих атак.

Другий тайм вийшов дзеркальним. У складі «Ниви» вийшли зовсім інші люди, «свіжі», вмотивовані на те, щоб проявити себе і на відміну від «підсівших» тиврівчан, «Нива» додала в швидкості, агресії, що швидко призвело до голу. «Володимир» відповідав небезпечними випадами, але «Нива» не зупинялась, створила ще декілька потенційно небезпечних моментів, особливо помітна була лінія атаки. Центрфорвард Сестренський, зліва Гасанов, справа Яськов, під ними Кучер, Загалевич і Савошко. Щодо останнього, сподобалась його гра. Боєць, націлений на ворота. Забив гол і ще два рази небезпечно бив. Безумовно, якщо не найкращий на полі, то один з найкращих. Яськов. Щось йому постійно не вистачає. Можливо, потрібно один-два рази забити, щоб набути впевненості, або, як то кажуть, «в церкву сходити»). Ще один нападник – Сестренський. Скажу, як є - на перший погляд, має проблеми з зайвою вагою, а, відповідно і з швикістю, але й очевидні і плюси – непогано веде боротьбу, неуступливий, не жадібний – грає на партнерів. Отже, якщо бажає заявити про себе в першій команді області, нехай не шкодує себе, намагається якнайшвидше привести себе в форму, додати у швидкості. Це допоможе тренерам прийняти позитивне для нього рішення. Ще одне вікриття – Гасанов. Цікавий гравець з відмінним гольовим чуттям. Відпрацьовує як на захист, так в напрямку чужих воріт. Забив вже два голи. Але далі подивимось… Стосовно лінії захисту, покищо складається непогане враження від окремих дій Музиченка і Нікіфорова, які вражають спокоєм, розсудливістю, фактурністю і намаганням загострити гру вже починаючи від власних воріт. Але все це перші враження і певно що вони будуть змінюватися. Ну і останнє. Воротарі. Тут проблема, адже, не в образу Асаулі, наразі основний один Бабійчук.

10 хв. 77 номер «Володимира» з метрів 20 пробив потужно над поперечкою. Перший дзвінок для «Ниви», і дуже небезпечний.
21 хв. Розіграш зі штрафного, призначеного з правої половини поля, навіс в штрафну і скидка на лінію воротарської. Одразу два гравці «Володимира» опинились на ударній позиції трішки лівіше воріт, але спритнішим виявився Сергій Коломієць, який технічно підправив мяч в правий кут воріт повз Бабійчука, який нічого не зміг вдіяти, адже відстань була просто вбивча. До речі, є деякі сумніви, що гол було забито після офсайду. Але потрібно дивитись відео…
31 хв. Знову на ударній позиції Коломієць. Його сильний удар після скидки з метрів 18 прийшовся в праву девятку, але команду врятував Бабійчук, який витягнув мяч з верхнього кута.
40 хв. Андрій Маляренко взяв гру на себе, змістившись з флангу в центр і пробивши по воротах з метрів 20, але мяч пролетів ліворуч воріт.
44 хв. Ігор Маляренко забиває гол головою, з двох метрів розстрілявши ворота після подачі Хохлова, але арбітр зафіксував офсайд. Тут, мабуть, питань не має бути.
45 хв. Сокол замкнув дальню штангу, але бити прийшлося з надто гострого кута і мяч пролетів повз ворота.

Перерва.

50 хв. Сестренський прострелив в штрафну з лівого флангу, а Гасанов замкнув цю передачу влучним пострілом. 1:1!
68 хв. Мунтян тричі міг забити після подач з правого флангу і розіграшів кутових, але то не влучав по мячу з вигідної позиції, то не вистачало сили, або влучності.
70 хв. Поліщук відгукнувся на передачу в штрафну справа від воріт, але не вистачило миті, щоб поставити гольову крапку – хтось з захисників «Ниви» зіграв самовіддано і впевнено, в останній момент вибивши мяч з під ніг нападника гостей.
73 хв. Савошко забив гол після прямого удару зі штрафного, призначеного в метрах 25 по діагоналі зліва від воріт «Володимира». Гол вийшов дещо курьозний, адже здавалося, що воротар мав спіймати мяч, який летів в правий нижній кут, але чи то спіткнувся, чи то послизнувся… так чи інакше – 2:1!
74 хв. Сестренський відгукнувся на розрізаючу передачу на хід з центра поля, але швидкості не вистачило втікти від захисника. Але на підступах він все ж виграв боротьбу за мяч і класно прострелив на Яськова, який буквально впритул розстрілював ворота, але влучив у воротаря.
76 хв. Яськов дуже сильно пробив з лінії штрафної площадки, але цей удар було заблоковано.
86 хв. Дуже сильні дві хвилини у виконанні «Ниви». Двічи Савошко бив по воротах «Володимира». Перший раз з лівого флангу майже впритул розстрілював ворота, але відмінно зіграв Драган. Потім був удар з більш далекої відстані, воротар ледве перевів мяч на лівий фланг, звідки завершувув Сестренський, але і тут воротар виявся на місці.
Фінальний свисток.

Игорек
Niva.vn.ua

ПОСЛЕМАТЧЕВОЕ ФЛЕШ-ИНТЕРВЬЮ ГЛАВНОГО ТРЕНЕРА ВИННИЦКОЙ «НИВЫ» ДЕНИСА КОЛЧІНА:
-Мы сегодня видели на поле много новых футболистов. Сколько сейчас игроков находится на просмотре?
- 16 человек. Грубо говоря, 18 мы просматривали, но двое уже уехали в свои родные города. А 16 находятся сейчас в расположении команды. Сейчас проделывается очень большой пласт работы по построению нашей команды.

-В одном из интервью президент клуба говорил о том, чтобы делать упор на местных игроков. Из этих 16 человек, сколько винничан?
-Такой посыл есть, мы работаем в этом направлении, так как мы единственная команда, которая представляет винницкую область на профессиональной арене. Мы просто обязанны смотреть наши резервы и просматривать молодежь. Ну, так, навскидку, у нас 12 винничан плюс приезжают ребята с области, может мы где-то упустили. Вот даже сегодня – в команде сопернице нам понравилось несколько человек. Если удастся договориться с руководством команды соперницы – возьмем в работу пару человек.

-Эта дюжина, это «Нива-2»?
- Нет. Из «Нива-2» с нами только Ивашкив, а остальная молодежь играет в ДЮФЛ. Договорились с руководством школы пока не дергать ребят, потому что у них есть возможность попасть в финал.

-Кто из осеннего состава остается в команде?
-Все, кого вы сегодня видели в игре.

-Мы не видели на поле Колинса. Он будет играть весной за «Ниву»?
-Нгаха поехал на Родину в Камерун. Здесь кое-какие семейные моменты.

- Но в весенней части мы его увидим на поле?
-Дай Бог, конечно.

-Он будет капитаном команды?
-Давайте, он приедет, мы с ним должны кое-что обсудить и я убежден, если он пожелает с нами остаться, мы его оставим капитаном, как самого авторитетного игрока.

-Что вы можете сказать по сегодняшнему матчу?
-Здесь много информации. Мы больше смотрели не на коллективные действия, а на индивидуальные стороны игроков. Тех, которых мы просматриваем. Тех, кто остался, мы достаточно изучили, а сейчас много ребят, которых нужно увидеть в бою, в игре. Игра и тренировки – совершенно разные моменты. Здесь видно и психологическое состояние и физическое, игровое мышение, скорость, перемещение. Все это записывалось – смонтируем и откроем для себя что-то новое.

-Это первые сборы. Я знаю с ваших слов, что будут еще два сбора до начала чемпионата.
-Мы закончим этот сбор игрой с «Шахтером-U19» в Киеве. А 17 февраля мы начинаем второй сбор в Виннице. Руководство создало нам прекрасные условия – мы живем в «Дубовом гаю» за городом. Хороший ресторан, хорошее питание, проживание. Вдалике от дома, от каких то соблазнов. Как на выезде. Нам очень здесь понравилось и мы сумели убедить руководство разместиться там. И руководство нам пошло навстречу – второй сбор мы также проведем на базе «Дубового гая». Тренируемся на «Химике», на «Колосе». Находим различные возможности, чтобы нагрузить ребят.

-Будет ли команда на вторых сборах играть с командами второй лиги?
-Да, мы запланировали игры и с Житомиром и Хмельницким.

-Когда состоятся эти матчи?
-По датам точно не скажу. 19 и 24 точно есть спарринги. Во втором сборе с 17 февраля по 2 марта у нас запланировано 5 игр. Вот уже три спаррингпартнера есть.

-Следующая игра с кем?
-Следующая игра с «Межгорьем». Это киевская область. А 14 февраля в Счастивом с «Шахтером-U19».

-С «Межгорьем» будете смотреть кого-то еще?
-У нас есть много предложений и мы будем стараться расширить географию. Особенно это касается винницких ребят. Будем смотреть, поскольку есть много проблемных позиций.

-Максим Яськов может заменить, как нападающий, Ярослава Браславского?
-Ярослав принял решение уйти с команды. А Максим – способный мальчик. Его Господь наградил данными. Нужно лишь применить их в нужном направлении. Нужно «заматереть», принимать более верные решения. Способный, талантливый пацан. А наша задача –помочь ему. В конце прошлого сезона уже было «на что-то похоже». Он, как и все молодые игроки, страдает нестабильностью.

-Учитывая турнирное положение команды, какие задачи будут ставиться на оставшуюся часть сезона?
-Мы, как минимум, должны занимать третье место. Мы будем стараться. Даст Бог, поборемся. Все в наших руках.

-То есть, это дело престижа?
- Я не хочу заниматься бравадой. Я не хочу говорить, что «мы выиграем Лигу Чемпионов». Это неправда. Но я говорю о том. Что в наших силах побороться за третье место и даже за второе. А престиж – естесственно – мы должны достойно нести честь нашего города и имя нашей команды!


Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 05.02.2018 01:51:04]

"Нива" Вінниця: (Помаранчеві)
Бабійчук - Хохлов, ****, ****, Гудак, Загалевич, *****, ****, Маляренко А, Яськов, *****.
"Нива" Вінниця: (Зелені)
Асаула - Музиченко, Попов, ****, Брижчук, Кучер, Палій, Бурдейний - Гасанов, Маляренко І, Сестренський.

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт двостороннього матчу команди "Нива" Вінниця (24 фото) Він знаходиться тут

Не встигло минути і неділі від початку перших зимових зборів, як вінницька "Нива" провела, так би мовити, "тренування з підвищенною відповідальністю" - двосторонню гру, на якій тренери і небагаточисельні вболівальники вперше в цьому році мали змогу побачити у грі потенційних новачків, а також тих гравців, які залишились в команді з осені.

Легко впізнавались Паша Асаула, Макс Бабійчук, Ігор Маляренко, Дмитро Попов, Роман Гудак, Тимофій Брижчук, Вадим Хохлов і "Юний орел" Яськов). "Своїм" був Дмитро Загалевич, який виглядав на полі абсолютно органічно і корисно. Ніби то і не було тих кількох місяців відсутності в команді. Також у грі приймав участь Олексій Разуваєв, але у дещо незвичній ролі арбітра на лінії. І потрібно сказати, що свою роботу він виконав на "відмінно"). Його колегою на протилежній лінії був спортивний директор Михайло Куниця.

Серед потенційних новачків можна було впізнати тих місцевих гравців, які в свій час вже грали за вінницьку "Ниву", або були на перегляді. Це - Кучер, Сестренський, Палій, та інші. Тут також варто зазначити, що молоде дарування Івашків у грі участі не приймав.

Ну і саме цікаве - новачки здалеку. Мабуть, вже ні для кого вже не секрет, що в команді в даний час тренується Андрій Маляренко - брат нашого славного атакуючого півзахисника, а також Антон Музиченко, який в недалекому минулому був гравцем тернопільської "Ниви" і який на правах вільного агента "заїхав навідатись до Вінниці") Оба гравці особливого представлення не потребують, адже мають свію ігрову репутацію. Залишилось лише довести тренерам, що вони зможуть принести користь команді, а далі знайти спільну мову з прзидентом "Ниви" Василем Вовком стосовно контрактів. Втім, це стосується і всіх інших гравців без виключень. Хоча ні. На даний час віомо про два підписаних контракти - Ігор Маляренко і Тимофій Брижчук погодились допомогти клубу у вирішенні завдань на сезон, що не може не радувати. Стосовно інших підписантів, поки що інформаціїї немає. На перегляді знаходяться також киянин Гасанов, одесит Бурдейний, та інші...
Це лише початок роботи і потрібно розуміти, що не варто зациклюватись на прізвищах, адже кожен день гравці приїзжджають в Вінницю і їдуть з міста. Хтось не підходить нам, комусь не підходимо ми. Іде звичайний тренувальний процес і селекційна робота. А для такого процесу характерна постійна ротація гравців, то є норма і тому, все, що відбувається, необхідно сприймати, як те, що є на цей момент.

Гру було поділено на три тайми про тридцять хвилин. По ходу гри гравці мінялися командами, змінювали позиції на полі, тому не варто замислюватись над командною грою. Сьогодні тренерам важливо було побачити індивідуальну майстерність, швидкість футбольної думки і технічну майстеність виконання задуманого. Спочатку непогану атаку провели "Зелені", але хтось з "помаранчевих" в останній момент блокував мяч, який летів у порожні ворота. Далі ініціативу перехватили "помарачеві", які виглядали трішки впевніше, цікавіше і гостріше. Були моменти у новачків, непогано пробивав з правого флангу Гудак, кілька нагод для загострення мав Яськов. В обороні запамятався Хохлов, але відчувається, що ця зона є проблемною.
А тепер давайте просто зупинимось на тому, як забивались голи.

1:0 Помилка Музиченка - неточний короткий пас прямо перед воротами призвів до того, що мяч було перехоплено на лінії штрафної площадки Яськовим(?), далі був пас, удар у поперечину з 16 метрів і відмінна гра Андрія Маляренка, який виграв позицію і головою замкнув відскок від поперечини. Потрібно зауважити, що помилка Музиченка в цьому епізоді - прикре виключення, яке не характеризує його гру. Навпаки, можна сказати ряд компліментів з приводу його бачення поля і відмінних діагональних передач.
2:0 Знову ж таки, Андрій Маляренко вдало вибрав позицію, відгукнувся на простріл з лівого флангу і замкнув відскок-передачу в центральну зону прямо навпроти воріт, легко направивши мяч з метрів восьми у вільну, праву частину воріт.
2:1 Гасанов взяв гру на себе справа на подступах до штрафної помаранчевих. А-ля Ярмоленко хитнув захисника, змістився лівіше - ближче до центру і сильно і влучно пробив в лівий верхній кут. Бабійчук дотягнувся кінчиками пальців до мяча, але врятувати не зміг - надто вже красивий удар вийшов у форварда.
2:2 Після забитого голу зелені завелися і провели ще пару небезпечних атак. Особливою активністю відзначався Брижчук, який і створив другий гол для своєї команди. Він розігнав атаку з центру поля по лівому флангу, обігрався з кимось із партнерів і, отримавши мяч, миттєво приховано у розріз між захисниками кинув круглого на хід Бурдейному, який зумів одним доторком проштовхнути мяч під Бабійчуком.
3:2 Здавалося, гра закінчиться нічиєю, але помаранчевим таки вдалося вирвати перемогу. Андрій Маляренко був зупинений недозволеним прийомом в правій частині штрафної площадки, за що і було показано на "точку". Пенальті взявся пробивати сам "постраждалий" і відмінно справився з цим завданням. Асаула вгадав напрямок політу мяча, але удар вийшов "більярдний" - під самісіньку ліву штангу. Тим самим Андрій Маляренко оформив свій дебютний хет-трик в футболці вінницької "Ниви".

Невеличкий висновок.
Тренувальна гра мені здалась дуже корисною для тренерів. Двосторонка допомогла тренерам зробити висновки по деяким гравцям, спробувати їх на різних позиціях, дати ігрову практику для плавного розгону в новий сезон. По гравцям зрозуміло, що зірок немає. Але є гравці, які виглядають досить цікаво і додадуть нових красок грі "Ниви". Наші "осінні" на "СК Нива" виглядали, як "риба у воді" - спокійно і корисно. Серед місцевих сподобався молодий захисник з школи Блохіна-Бєланова, який виділявся впевненістю. Приїзджих буде дуже цікаво подивитись в інших товариських іграх, але вже зараз видно непоступливих "бійців", як то Андрій Маляренко, який до того ж, вдало обирає позицію. Деколи було навіть шкода братів, які часто були змушені зустрічатись на полі і не шкодуючи один одного йшли у відбір, боротьбу. Це викликає повагу! Цікавими видались гравці захисту Музиченко і бородань-одесит. Оба фактурні, з футбольним мисленням, спрямованим на загострення. Напад порадував шикарним голом Гасанова, який міг би стати окрасою будь-якого матчу. Випадок цей гол, чи талант, який знайшли тренери - ми побачимо в наступних іграх. А наразі звертаємо увагу на цього гравця. Втім, як і на його партнера, киянина, який хоча і не забив, але був досить активним. Серед наших запамятався Хохлов, який в одному з епізодів легко "зїв" суперника, прикривши мяч корпусом, а потім прибравши його під себе і замість небезпеки біля власних воріт команда розгорнула перспективну атаку. Також варто відзначити Брижчука, який з приходом Колчіна став бути схожим на того Брижчука, якого ми так цінили в минулому році. Але не все так добре. Був ряд гравців, які відверто випадали з гри і тут варто замислитись і ім самим і тренерам...
Якось так)

Игорек
niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 18.01.2018 12:53:32]

Цей жах на фото - VIP-ложа на Центральному міському стадіоні. Для більшості вболівальників це не стане відкриттям, тому що стан споруди - це реальність, яка може свідчити або про безгосподарність керівництва, або про те, що з місцевого бюджету на комунальну власність міста, якою є головна арена області, виділяється мінімум коштів, яких не вистачає навіть на кометичний ремонт, або про навмисне знищення споруди з подальшим списанням та передачею земельної ділянки в центрі міста під забудову...
[Добавил Игорек в 10.01.2018 16:45:18]

Минулий рік приніс нам багато цікавих подій. Це були події зі знаком плюс і знаком мінус. Вони несли позитив і негатив. Ми пропонуємо вам озирнутись і згадати події 2017 року. А згадати є що… 82 події. Серед яких 45 позитивних і 37 негативних.
Отже, розпочинаємо…


Січень. Новий рік «Ниви» розпочався тривожною заявою віце-президента ФК «Нива» Вінниця стосовно складного фінансового становища клубу і сподівання за фінансову допомогу місцевої влади. Якщо цього не станеться, звучали навіть натяки на зняття команди з турніру.

Січень. Але слідом за цим повідомленням, а також проханням Василя Вовка до влади повернутись «до футболу обличчам», з явилась інформація, що обласна рада виділила команді на перше піврічча 2017 року 1 мільйон гривень, який допоможе команді дограти чемпіонат.

Січень. Клуб запросив до своїх лав відомого тренера з фізподготовки Сергія Ваколюка, який мав досвід роботи в запорізькому «Металурзі» і сімферопольській «Таврії».

Січень. З команди пішли ведучі гравці воротар Артем Кулініч і захисник Олександр Іоша. Пішли зі скандалом, який залишив неприємний осад.

Січень. Вперше в історії клубу за ініціативою керівництва клубу напередодні початку зимових зборів відбулась неофіційна зустріч спортивного директор клубу Михайла Куниці і адміністратора Геннадія Трофименко керівництва з вболівальниками. На зустрічі було обговорено багато питань, вісвітлено різноманітні проблеми, відкрито карти стосовно селекції і планів на сезон. І надалі такі зустрічі були регулярними, і така відкритість і взаємодія з вболівальниками є досить незвичною не тільки для Вінниці, а й всієї футбольної України.

Лютий. Перший «млинець комом». Перший товариський матч міжсезоння вдома програно «Агробізнесу» з рахунком 1:2. Ікби ж тоді знати, скільки негативу буде на протязі сезону у ставленні до цієї команди, яка на той час грала в турнірі аматорів.

Лютий. Ідею, стосовно Клубних Карт, яку було подано на сайті вболівальників гаряче підтримано керівництвом клубу і негайно впроваджено. Перше (паперове) посвідчення було вручення вболівальнику зі стажем Володимиру Данилевському, який пожертвував на розвиток клубу солідний фінансовий внесок. Згодом, завдяки ініціативній групі вболівальників – Олега Семенова, Ігоря Пущала, Віталя Шкурака, ідею було піднято ще на вищій рівень – було випущено платикову Клубну картку, яку купили 90 вболівальників. Загалом, на підтримку клубу було зібрано майже 37 тисяч гривень.

Лютий. «Нива» досі без головного тренера. Ходять чутки про те, що клуб очолить Волобуєв, Шовковський, Бузник, або Максимов, але конкретики досі немає.

Лютий. «Нива», завдяки місцевому бюджету, відправилась на турнір ім. Закарлюки. Багато клубів їдуть на збори закордон. А для «Ниви» збори за межами Вінниці за щастя. Плюсуємо!

Лютий. Турнір ім. Закарлюки видався для «Ниви» просто провальним. Чотири поразки із загальним рахунком 0:9(!!!) і лише одна перемога над юними гравцями «Шахтаря» з рахунком 4:1. Результати, прямо скажемо, «не фонтан»(

Лютий. Дозаявлено 13(!) нових гравців. Це Кліщук, Дугієнко, Брижчук, Осадчий, Хохлов, Андрєєв, Овчар, Карвацький, Батрак, Сторубльовцев, Химанич, Шафоростов, Костенко. Записуємо в плюс, хоча, справедливості заради, потрібно сказати, що майже половина гравців не заграли, не виправдали сподівань…

Березень. Вперше в історії «Нива» зіграла товариський матч з вболівальниками. Причому, команди грали змішаними складами. Вболівальники грали, маючи партнерами по команді Нгаху, Браславського, Маляренка і інших… Це було надзвичайно приємне і важливе дійство, яке обєднало команду і вболівальників! Білі перемогли Помаранчевих з рахунком 2:0, але, мабуть, рахунок в таких матчах не настільки важливий, як сама суть події…

Березень. Після довгої епопеї зі зміною тренера, названо нового головного тренера «Ниви». Ним став Володимир Горілий. В минулому, відомий гравець «Динамо» Київ. Чемпіон Радянського Союзу.

Березень. Тренерсько-методичний склад команди розширюється. Наповнюється кваліфікованими фахівцями своєї справи. Ось, нове поповнення – массажист Ірина Ларкіна. Красива жінка і професіонал.

Березень. Незважаючи на суцільний ріст цін в країні, керівництво клубу вирішило не підвищувати ціну на білети в 2017 і дотрималось слова.

Березень. Перший матч, на який було так багато сподівань, не склався. Ми програли вдома «Балканам» 0:2. І замість того, щоб наздогнати конкурентів, ми відпустили «Балкани» на досить велику відстань.

Березень. Зустріч з «Балканами» ознаменувалась скандалом – заявою почесного президента «Ниви» Василя Вовка про те, що суперник випустив на поле двох гравців, які не мали права приймати участь у грі. Йшла мова навіть про анулювання рахунку, але далі слів діло не пішло. Виявилось, що все гаразд і це був «шум з нічого».

Квітень. На іграх «Ниви» з явилась група чарівних дівчат чарлідерів. В декількох матчах футболісти виходили на поле скріль яскравий біло-зелений «тонель», який створювали дівчата, що додавало іграм святкового настрою. Також вони радували очі вболівальників виступами в перерві між таймами.

Квітень. Пішов з життя відомий журналіст, телеоператор Олег Хохлов, який багато разів створював відеокартинку матчів «Ниви».

Квітень. Щось незрозуміле коїться з роллю Бобовича в команді. Він отримує надто мало часу, щоб проявити себе. А восени Денис був серед найкращих… Кажуть, це через протиріччя президента, тренера і самого футболіста.

Квітень. «Нива» розпочала співпрацю з типографією «Clover Print», завдяки якій білети і програмки команди набули нових яскравих кольорів.

Квітень. Незважаючи на нестабільні результати, футболісти «Ниви» раз за разом потрапляють в збірну другої ліги по результатам турів. Взагалі, весною тут засвітились і Маляренко, і Осадчий, і Сторубльовцев, і Браславський, і Андрєєв, і Борячук, і Овчар…

Травень. Вінничани массово підтримали свою команду в Хмельницькому. Ультрас і звичайні вболівальники автобусом, потягом і своїм транспортом дістались до сусіднього обласного центру і гаряче підтримували свою команду.

Травень. А от сама, дуже важлива, гра з «Поділлям» не вдалась. 0:0. Амбіційні вінничани не змогли обіграти молоду команду Баталова, незважаючи на те, що наші грали 50 хвилин у більшості.

Травень. Буквально після цього, в ФБ зявився допис Василя Вовка про те, що він знімає команду з турніру. Це були емоції, але вони викликали нерозуміння, розпач і роздратуванність у вболівальників, створили «Ниві» не дуже добру репутацію нестабільного клубу.

Травень. Бальзам на душу – гра з беззаперечним лідером – «Рухом», яку віннични виграли дуже впевнено. Особливо яскравою фігурою на полі був Ігор Маляренко, який забив «дубль» у ворота суперника.

Травень. Лідера сектору вболівальників «Зелено-білої сімї» Віталія Шкурака призначено уповноваженим «Ниви» по роботі з вболівальниками.

Травень. Серед власників Клубної карти в перервах матчів розігруються памятні призи – мячі, футболки, автографи команди, тощо…

Травень. У «Ниви» з явився новий відеооператор, який не тільки допомагає тренерам наданням якісного відеоматеріалу з матчів, а й забезпечує вболівальників якісними відеооглядами ігор команди. Подяка Леоніду Загоруйко!

Травень. Футболісти «Ниви» провели «Зірковий урок» для більш, як 200 учнів школи номер 21. Це було прекрасне дійство, наповнене позитивом. Яке не залишило байдужим нікого – ні футболістів, ні тренерів, ні учнів школи. Прекрасне починання!

Травень-Вересень. Починаючи з трагічного за сценарієм матчу з «Арсеналом», коли ми пропустили вирішальний гол на другій доданій хвилині, у «Ниви» розпочалась жахлива нічийна домашня серія. Сім поспіль домашніх нічиїх, це щось… зі знаком мінус.

Травень-Вересень. Але в цей же час, «Нива» зробила в чемпіонаті чудову серію з 15 матчів без поразок. Це великий плюс.

Червень. Чемпіонат завершився. Завдання виходу в першу лігу не виконано. «Нива» зайняла всього навсього сьоме місце, відставши від потенційно прохідного четвертого місця на сім очок.

Червень. Але завершальна точка сезону була на повному позитиві. На сайті вболівальників «Ниви» niva.vn.ua відбулось голосування і після останнього матчу чемпіонату відбулось вручення нагород кращим гравцям сезону. У присутності кількох сотень вболівальників памятні кубки було вручено Нгасі, Маляренку, Кліщуку, Борячуку, Брижчуку. Також всім гравцям було вручено чудові памятні кольорові фотоальбоми, які підготували Олег Семенов, Леонід Загоруйко і Анна Вільганюк.

Червень. «Ниву» покинуло пять гравців – Костенко, Химанич, Батрак, Бобович, Сторубльовцев. Звичайно, це нормальний процес, але все одно в мінус, бо свідчить про прогалини в селекції.

Червень. І знову скандал. Василь Вовк заявив, що «Балкани» пропонували 150 тис грн нашим футболістам, як стимуляцію у грі проти «Реалу». Тому що позитивний рахунок на нашу користь, або нічия давав би змогу «Балканам» розраховувати на підвищення у класні.

Липень. У «Ниви» зявився комерційний директор. Павло Бартуш. Здавалося б, плюс, але особливої комерції поки що, на жаль, не видно.

Липень. «Нива» підписала чотирьох новачків. Але все в мінус. Катрюк дуже яскраво показав себе на початку сезону, але травмувався і вибув надовго. На Бреуса покладалися особливі надії, як на забивного форварда, але на жаль, забитих голів ми від нього не дочекалися. Темерівський теж не виправдав сподівань, а Асаула взагалі жодного разу не вийшов на поле.

Липень. Чемпіонат стартував дуже погано. З домашньої нічиєї з «Поділлям». Знову 0:0 і знову нам не допомогли ні 40 хвилин у більшості, ні домашні стіни, ні амбіції..

Липень. Слідом за цим «Нива» вилітає з кубку України, поступившись на виїзді «Таврії» у додатковий час. Виграючи 1:0, Нгаха не забиває пенальті. Тобто, забиває чисто, але суддя вирішує, що було порушення і дає команду перебити. І ось тут вже Нгаха хибить. А далі червона картка Дугієнко і програш…

Липень. І знову скандал. Василь Вовк звинувачує арбітра у упередженості. А також наголошує на конфлікті інтересів, коли очільники таких клубів, як «Таврія» і «Агробізнес» займають керівні посади в ФФУ.

Липень. У колишнього гравця «Ниви» Євгена Паньковецького діагностували гнійний менінгіт. 4 доби він перебував у комі.

Липень. Ні футбольний клуб «Нива», ні вболівальники не залишили Євгена у біді без матеріальної і моральної підтримки. Допомагали по силам – хто як може.

Липень. На матчі «Ниви» випускаються чудові, красиві, кольорові білети, серед яких є і безкоштовні, які розповсюджуються по організаціям з метою залучення вболівальників на футбол.

Серпень. «Нива» підписала договір щодо спортивної підготовки 15-річного Дмитра Івашківа. Вже згодом, в грудні, його буде запрошено на збори юнацької збірної України!

Серпень. Виходець з Камеруна, капітан вінницької «Ниви» Нгаха Колінс отримав паспорт громадянина України. Чим не плюс?

Серпень. Клуб отримує припис від федерації про заборону ігор на штучному газоні СК «Нива», починаючи з 1 вересня. Ситуація складна. Клуб навіть розглядає можливість проведення домашніх ігор і інших містах.

Серпень. Віталієм Шкураком, лідером «Зелено-білої, продовжується чудова традиція – вручення тортів всім тим футболістам і тренерам, які святкують дні народження. Ну і загальнокомандне фото – буде що згадати)

Серпень. «Нива» дозаявила двох гравців – Романа Гудака і Олексія Разуваєва, які миттєво витіснили конкурентів з правого флангу.

Вересень. Керівництво міста дозволило команді безкоштовно грати на ЦМС домашні ігри, а також провести на натуральному газоні ЦМС 10 тренувань до кінця року.

Вересень. «Нива» на тенуванні вручила свому найменшому вболівальнику Владиславу Цопі, який намагається не пропускати жодного матчу, мяч з автографами футболістів і клубний шарф. Дрібниця, але приємно!

Вересень. Дмитро Загалевич і Денис Бреус припинили співпрацю з «Нивою». Перший не потрапляв в склад, не маючи змогу навіть вийти на заміну, а інший… інший просто ніяк не міг забити. А брали його саме для цього.

Вересень. Василь Вовк через свою сторінку Фейсбук звернувся до Президента країни з проханням звернути увагу на вінницький футбол і запросив його на домашні матчі «Ниви». Зрозуміло, що відповіді не було.

Вересень. «Нива» програла у віїзному матчі «Агробізнесу» 0:1. І все б нічого, якби не скандал. Знову. Василь Вовк у Фейсбук засудив дії головного арбітра Дороша, який призначив в ворота вінничан пенальті вже на другій хвилині, а також видалив гравця «Ниви» Дугієнка, Почесний президент «Ниви» також «пройшовся» по пану Собуцькому, який «суміщує посади», створюючи конфлікт інтересів.

Вересень. Після цього скандалу знову прозвучали заяви про зняття команди. У відповідь команда оприлюднила відкритого листа: «Ми все осознали, «Агробізнес» поступив «не по чєловєчєскі», ви – наш футбольний отєц, дайте нам шанс виправитись». Словом, звучало це просто жахливо і принизливо. В стилі Радянського Союзу.

Вересень. Леонід Загоруйко і Олег Семенов започаткували чудову традицію – випуск програмок, які стилізовано під дизайн програмок минулого сторічча. Без перебільшення, ці программки – одні з найкращих в Україні!

Вересень. Володимир Горілий вже не тренер вінницької «Ниви». Ось така тєкучка тренерів… Рева – Соловьєнко – Горілий – Колчин

Вересень. Пішов з життя відомий журналіст, батько прес-аташе «Ниви» Володимир Шафір.

Вересень. «Нивівці» Брижчук, Яськов, Попов, Хохлов, Карвацький, Браславський відвідали стрижавський інтернат, привезли подарунки, поспілкувались з вихованцями, зіграли з ними в футбол. Молодці!

Вересень. Призначено нового головного тренера вінницької «Ниви». Ним став кращий тренер другої ліги минулого сезону – Денис Колчин. Помічником головного тренера став відомий фахівець, воротар Вадим Деонас.

Жовтень. Під орудою нового тренера «Нива» повністю зняла з себе нічийне прокляття, але результати не надто вражали – 4 перемоги і 3 поразки. З різницею голів 8:7. Особливо неприємною була домашня поразка від ФК "Львів" 1:2

Жовтень. В «Ниві» чергове поповнення організаційного складу. Приступила до виконання обовязків новий фінансовий директор Наталя Сухенко.

Жовтень. «Нива» завітала в гості до Нгахи Колінса в його дитячу академію футболу. Пофотографувались, пограли з вихованцями і між собою.

Жовтень. За ініціативою нового головного тренера, створено команду «Нива-2», яка, по суті, стала молодіжною командою резервістів. Команда відразу розпочала ігри в вінницькій Премєр-лізі.

Жовтень. Прийнято рішення про зміну назви. З Нового року буде внесено зміни у статут, назва команди позбудеться приставки «-В» і тим самим, поверне історичне імя.

Жовтень. На протязі всього 2017 року Анна Вільганюк радує нас класними фотозвітами з кожного домашнього матчу «Ниви».

Листопад. Вболівальники в складі команди сайту niva.vn.ua вшанували пам'ять футболіста і вболівальника Євгена Маркова у річницю з дня його смерті на меморіалі, який пройшов в спорткомплексі СКА. Викликає повагу те, що на турнірі були присутні деякі гравці «Ниви» - Браславський, Карвацький, а також головний тренер команди Денис Колчин. Цікаво, що його помічник взагалі погодився прийняти участь в турнірі і гідно відстояв на воротах за команду niva.vn.ua

Листопад. «Нива» стріляла. В педагогічному університеті гравці і тренери команди прийняли участь в стрілецькому турнірі. Найвлучнішими виявились Попов, Кліщук і Яськов.

Листопад. Не встигла закінчитись осіння частина чемпіонату. Як «Нива» розпрощалась з чотирьма гравцями. Це Темерівський, Овчар, Дмитренко і Осадчий.

Листопад. Міська влада запропонувала клубу 4 га. На Тяжилові для облаштування стадіону для тренувань і мінімальної інфраструктури. Це класно, але… Але інвестора на побудову не знайдено. Крім того, місцева влада в тому районі планує побудову Палацу Спорту.. і хто знає, що буде далі…

Листопад. В осінні місяці «Нива» все частіше тренується на натуральних полях. Це і ЦМС, і аграрний університет, і педуніверситет. Це нагальна потреба команди – перехід з травматичного штучного поля СК Нива до реальних умов і натуральних газонів, на яких доводиться грати в чемпіонаті.

Листопад. До 60-річча «Ниви» створюється музей клубу. Здавалося б – позитив. А ні. Жодного руху досі немає. Навіть не зрозуміло, чи є якісь експонати і де саме вони висталятимуться.

Листопад. Ярослав Браславський заявив про закінчення професійної карєри. Шкода. Це втрата… Але, можливо, передумає?

Грудень Контракт з головним тренером підписано вже в грудні і на достатньо довгий термін – на рік. Що свідчить про довіру керівництва до тренера, а також довіру тренера до керівництва і усвідомлення стабільності клуба і цілей, які перед ним стоять.

Грудень. Є інформація, згідно якою ФК «Вінниця» подала позов в палату спорів ФФУ до клубу ФК «Нива» стосовно відшкодування 100 тис грн за, ніби то підготовку Владислава Когута, який деякий час грав за «Ниву». Справа безперспективна і незрозуміла, але неприємно…

Грудень. Олексію Разуваєву зроблено операцію на коліні. Погана новина. Але приємно, що клуб не залишився осторонь і фінансував складу операцію.

Грудень. Як виявилось, контракти підписуються «на словах». Пости почесного президента в соцмережі «Фейсбук» «Дугієнко – наш!» «Андрєєв – наш!» на ділі виявились лише бажанням, а не фактом. Оба цих захисника перейшли в «Ниву» Тернопіль.

Грудень. Проводиться конкурс на зміну логотипу футбольного клуба. На конкурсі представлено близько 30 варіантів. Перемогу з великим відривом одержав логотип Андрія Янченко.

Грудень. Погана новина стосується невпевненного фінансового стану команди. Саме через це гравці і тренери клубу уходять на зимові канікули з мінімальним грошовим забезпеченням, або взагалі без нього.

Грудень. Стипендіата «Ниви» Дмитра Івашківа викликано в юнацьку збірну України!

Грудень. На протязі року дуже добре попрацював офіційний сайт у особі прес-атташе вінницької «Ниви» Михайла Шафіра, який регулярно і повно «з перших уст» наповнював сайт офіційною інформацією.

Грудень. Від місцевої влади зявились "сигнали" про фінансову підтримку «Ниви» і в наступному році.

Игорек
Niva.vn.ua[Добавил Игорек в 04.01.2018 18:35:50]

Представлення нового логотипу вінницької «Ниви». Як це було. Максимально повний звіт ексклюзивно від niva.vn.ua

Як і було заплановано, буквально, за декілька днів до Нового року керівництво вінницької «Ниви» підбило підсумки двомісячного голосування, в якому вболівальники визначали, яким саме має бути новий логотип клубу. Необхідно сказати, що обирати було з чого – на конкурс було представлено близько тридцяти варіантів емблеми. Були професійні роботи, а також зовсім дитячі, концептуально-несподіванні і більш класичні. Організатори підійшли до справи дуже демократично, не обмежуючи учасників жорсткими рамками. Голосування проводилося паралельно – на офіційному сайті команди, а також на сайті вболівальників. І на обох інтернет ресурсах беззаперечну перемогу отримав логотип вінничанина Андрія Янченко, який не тільки представив на конкурс достойну роботу, а й створив своєрідний брендбук, в якому було детально описано усі елементи роботи – чому саме так. Також Андрій представив пропозиції стосовно нового екіпірування команди, яке б враховувало цікаво обіграну літеру «Н».

Отже, пятниця, 29 грудня, 11 ранку в чудовому готелі «Франція» в самому центрі міста. В невеличкому, затишному прес-румі зібрались організатори дійства – почесний президент вінницької «Ниви» Василь Вовк, віце-президент Вадим Кудіяров, а також автор логотипу-переможця Андрій Янченко, преса – декілька місцевих телеканалів і інтернет-видань, а також декілька осіб, які представляли вболівальників. Вхід був відкритий для усіх бажаючих, але, зважаючи на те, що дійство широко не рекламувалось, в приміщенні зібралось не так вже і багато народу.

Сама прес-конференція складалась з умовних трьох частин. В першій було представлено логотип-переможець, в другій частині журналісти могли задати офіційним особам і Андрію Янченко запитання, які стосувались конкурсу, а також нагальних проблем сьогодення клубу. В заключній, третій частині, спілкування перейшло в неформальне русло «не для преси». Представники телеканалів, створивши картинку для сюжетів, покинули приміщення, залишились лише ті, хто хто бажав глибше дізнатись «з перших вуст» про реальний стан речей, які відбуваються в клубі. Було задано багато гострих запитань і отримано багато відповідей. У міру можливості, ми торкнемось усіх трьох частин, створивши таку собі компеляцію всього, що відбувалось, залишивши «між нами» те, що не варто виносити на широкий загал, адже це стосується інших людей…Першу частину розпочав прес-аташе клубу Михайло Шафір:
-Около двух месяцев назад по инициативе почетного президента винницкой «Нивы» Василия Васильевича Вовка клуб начал конкурс на новую эмблему команды. Это связано с тем, что команда меняет название, избавившись от приставки «-В» и вернув историческое название «Нива». Нам прислали около двух десятков работ. Причем, не только из Винницы, но и со многих регионов Украины. Голосование проходило, как на официальном сайте, так и на сайте болельщиков и в обоих случаях победил логотип, представленный винничанином Андреем Янченко. Который победил с явным преимуществом. Второе место заняла переселенка из Донецка и человек из киевской области. Они не смогли прити на мероприятие, но призы им будут вручены.

Василь Вовк:
- Я з дороги і вибачаюсь за відсутність відповідного десс-коду, але я думаю, що це не головне, адже ми зібрались з «мистецької ситуації». Ми будемо нагороджувати лауреатів, які перемогли в конкурсі на нову емблему клубу «Нива» Вінниця. Всі, хто приймав участь в конкурсі заслуговують на подяку, відзнаку, адже у кожного була своя ідея, своє бачення і всі вони переживають, вболівають за команду. Я проводив своє власне бліц-опитування і всі мої київські футбольні друзі зупинились на варіанті, який розробив Андрій. Але я багато про це говорити не буду. Нехай краще розповість про свою роботу автор лого – звідки прийшли ідеї, які він поклав на папір, а потім ми це покладемо на груди наших майбутнії переможців – футболістів. І ще одне. Прес-аташе сказав, що була велика географія конкурсантів. І переможець з Вінниці не тому, що він з Вінниці, а тому що він в прозорому, незалежному голосуванні набагато випередив інших суперників. Як вже говорилося, друге місце зайняла дівчина з Донецька, а третє – чоловік з Києва. Це говорить про те, що «Ниву» знають, за неї вболівають. І якщо буде якись інший конкурс, то підключаться країни ЄС. Я із задоволення вітаю Андрія з перемогою і вручаю йому диплом переможця і наш клубний шарф, який буде зобовязувати його відвідувати кожен матч «Ниви». А я хочу вас запевнити, що ми будемо працювати над футболним клубом мистецьки, культурно, з імпровізацією, яка б принесла несподіванку для наших суперників.

Кореспондент:
-Чому виникло питання про зміну назви?

Вадим Кудіяров:
-Насправді, добре, що відбувся такий конкурс, який свідчить про те, що «Нива» є народним клубом. Голосувало близько пяти тисяч вболівальників. Це свідчить про те, що до футболу є досить велика увага вінничан і що футбол потрібен Вінниці. Що стосується зміни назви, ще на початку, коли ми пропонували Василю Васильовичу очолити клуб, стояло питання про те, що є якась фінансова історія клубу, борги попередників і так далі, тому, для того, щоб юридично перестрахуватися в усіх цих питаннях, Васильович і команда, яка брала участь у відродженні клубу, запропонували ввести абревіатуру «-В», щоб не було ніяких запитань. Сьогодні клуб грає близько півтора сезону і, напевно, потрібно вже повертатися до історичної назви. Ми зробимо відповідні зміни до реєстру, адже у нас вже є бренд, який запатентовано. І, відповідно до законодавства, проведемо зміни. Хочеться подякувати тим, хто приймав участь і зі свого боку ми будемо далі рухатись у становленні клубу.

Артур Колєснік:
-Андрій, можете розповісти про себе – скільки вам років, де навчаєтесь…
Андрій Янченко:
- Мені 31 рік, професійно займаюсь графічним дизайном. В першу чергу я хотів би подякувати всім тим, хто голосував за емблему. Також дякую за критику, відгуки і голоса, якими люди оцінили цей новий бренд. Сподвигла прийняти участь в конкурсі любов до футболу, по друге, на патріотичному рівні мені хочеться, щоб наш клуб надалі розвивався.

Артур Колєснік:
-На базі емблем яких клубів було створено ваш логотип?
Андрій Янченко:
-Я читав, що хтось казав про плагіат, наприклад, «Арсенал». Але для мене подихом був «Ювентус», який змінив бренд в стилі «мінімалізм».

Артур Колєснік:
-Робота зайняла два місяці?
Андрій Янченко:
-Ні, самі прекрасні речі робляться спонтанно, але багато ідей було закладено ще раніше, було багато напрацювань. Завдання – зробити впізнаваним мінімалістичний знак, літеру «Н». Крім того, тут закладені символи Вінниці – хтось може побачити дві шаблі, тому що у нас на гербі Вінниці дві шаблі. Тут є символізм – динаміка політу мяча.

Артур Колєснік:
-Часто відвідуєте матчі?
Андрій Янченко:
-По змозі намагаюсь не пропускати. Остання гра, на якій я був – з ФК «Львів»

Василь Вовк:
-… який не хочеться пригадувати. Не провокуйте)

Кореспондент:
-У мене запитання до організаторів конкурсу – Андрій отримає якусь грошову винагороду?
Василь Вовк:
-На сьогодні ми робимо акцент на тому, що ми усі займаємось однією спільною справою, це відродження великого футболу в Вінниці і області. Ми сподіваємось на всіх, які на волонтерських, не те що безоплатній основі, а на патріотичних засадах допомагає клубу. Якщо будуть пропозиції і той, хто їх виконує, буде ставити питання про гроші, ми теж ці пропозиції будемо розглядати, але на щастя, Андрій не ставив питання про оплату його роботи. Хотілося б, щоб в інших сегментах були такі ж люди. Хоч бери і на постійну основу переводь Андрія і давай йому кілька напрямків… Це жарт, але… У мене є запитання до Андрія стосовно поперечної стрічки…

Андрій Янченко:
-На цьому є акцент, це є динаміка, це є пізнаваність. Хтось побачить в цьому першу літеру назіи клубу. А взагалі, ми можемо трансформувати це навіть у Герб України.

Василь Вовк:
-Ми маємо бачити тут і патріотизм український і місцевий патріотизм. Нивівський. Я особисто дуже задоволений цією емблемою. Я і моя сім я відразу її відмітили. Без моїх натяків і вказівок. Про що і свідчить голосування, яке не можна підробити. Так, Міша? Ти ж запобіжники розставив?

Михайло Шафір:
-У нас присутствует журналист, создатель оф. сайта «Нивы» Виталий Мельник. Насколько результаты защищены?
Віталій Мельник:
- Нельзя было голосовать с одного ай пи адреса. Но я хочу сказать, что было альтернативное голосование на сайте болельщиков «Нивы» и оно показало, в принципе, идентичные результаты.

Ігор Пущал:
-У нас можливі накрутки. І вони були. Але не за той логотип, який переміг, а за друге місце. Але це не завадило йому перемогти у загальному заліку.

Василь Вовк:
-А-а… підтягували інші… Але я думаю, що це було не системне, а окремі випадки. Але ми задарма підняли це питання, адже той, хто подивиться на логотип, відмітить, що то є Європа, в якії є історичні моменти, привязка до нашого регіону, вінниччини. В цьому році клуб відзначатиме 60-річча і ми плануємо відзначити цю дату як спеціальними заходами, так і успіхами в футболі.

Ігор Пущал:
-Є інформація, що у команди з явилось два нових комплекти форми. Чи буде новий логотип вже навесні на цій формі?
Василь Вовк:
-Ще раз наголошу, ми цей логотип ще підпрацюємо, основу не змінюючи. По друге, у нас друга частина чемпіонату триває всього два місяці. Форма вже є, логотипи на ній вже є і ми в принципі не маємо права міняти назву – ми вже заявили, що ми «Нива» до кінця чемпіонату. В статут ми внесемо зміни, але офіційно ще усюди буде іти «Нива-В». А вже з нового сезону ми будемо виступати з новою емблемою, з новою назвою і я сподіваюсь, з новими амбіціями.Друга частина (Офіційна прес-конференція.)
Артур Колєснік:
-Перше запитання стосовно бази на «Інтегралі». Згідно останніми даними, там буде палац спорту для видів спорту, які грають в приміщенні. Яке відношення буде до цього мати вінницька «Нива»?
Василь Вовк:
-Цю базу споглядали спеціалісти, футбольні люди, тренери, які раніше працювали. До речі, ми не робимо круговорот тренерів, але так складалося, що ми запрошували різних тренерів – ми ідемо вперед. Різні люди дивились не на цю базу, а на стадіон, скажімо так. До речі, це стадіон радіолампового заводу, на якому я в свій час працював і грав в футбол разом з нашим спортивним директором Михайлом Куніцею. Я хочу сказати наступне – міська влада, дійсно, нам запропонувала цю площадку (а це чотири гектари) щоб зробити там стадіон для тренувань, побудувати там якісь мінімальні обєкти інфраструктури, і ми це розглядали… Питання стало в в тому, щоб ремонтувати, будувати, потрібні кошти. Ми не змогли знайти інвестора, який би міг запропонувати щось конкретне. Всі хотіли піонерський табір ім.Коцюбинського, але він затаємничений і незрозуміло, що там твориться. Там би ми могли зацікавити інвестора. Там є стара будівля, яка могла б стати гуртожитком, там є місце, де можна бло б зробити тренувальне поле, там є всі комунікації, необхідні для роботи – два ставки, ліс, місце для пробіжок, тренувань, тощо. На жаль, ми не отримали відповіді на запитання стосовно цього обєкту. А стосовно цього поля.. Розумієте, в Тяжилові є вільні ділянки, де навіть будівельники не хотять будувати будинки. Ми надіємось, що коли ми зробимо крок вперед в футбольному сенсі, ми будемо робити два кроки вперед в сенсі інфраструктури. Якщо починати розвивати клуб «знизу», з дитячих шкіл, це може зайняти десять років. Я не хотів би чекати цього. Я думаю, що якщо те, що ми задумали, ми перетворимо в життя, побудова клуба буде доброю і грунтовною. На сьогодні ми думаємо про базу, інші обєкти, але основною задачею ставимо рух вперед в футбольному сенсі.

Кореспондент:
-На цей Палац спорту буде витрачено великі кошти. Чи не краще було їх витратити на реконструкцію Центрального міського стадіона?
Василь Вовк:
-Також Палац Спорту звільнили від податку на землю. Скрізь я говорю – якщо завтра ми будемо в першій лізі, де ми будемо грати? Чому не розпочинається реконструкція головної арени? Там, вибачте, немає навіть туалетів… Ми шукали біотуалети на ігри по всьому місту. Я наголошую – давайте не жартувати – бо народ повстане. Що буде, якщо ми будемо грати в першій лізі, будемо мати гарну команду, але на ігри будемо виїзджати в Хмельницький? Розумієте, що це буде для нашого регіону, для нашого президентсько-премєрського міста? У нас є команда, яка підтримується, в тому числі, місцевою владою. Але чому ми не граємо на гарному стадіоні? Нажаль є люди, які не йдуть назустріч, а іноді навіть вставляють палки в колеса.

Артур Колєснік:
-Заключні матчі другого кола «Нива» відіграла на центральному стадіоні. Я так розумію, що весною команда буде тренуватись на СК Нива, а грати на ЦМС?
Василь Вовк:
-Ні, в питання ви допустили дві помилки. По перше, ми в останній час тренувались на ЦМС, але не завжди, бо дійсно, якщо робити це завжди, ми вбємо поле. Ми тренувались на політесі, і аграрній академії. Не такі вже там поля добрі, але й не погані. Ми будемо це продовжувати – ми будемо тренуватись на зеленому полі. Якщо буде непогода – тренування на СК Нива. Немає ніяких проблем з керівництвом СК Нива. Кажуть, що там покриття погане. Будемо вивчати питання, щоб спільно його замінити, тому що ми вже маємо другу команду, яка може там виступати. А можливо ми будемо мати команду і в першій лізі і в другій лізі. Хтось може назвати мене мрійником, але зрозумійте, ми повинні ставити задачі. У нас хороші стосунки з керівником Олегом Терлецьким, директором СК Нива, хороші стосунки з тренерами дитячих команд. Ось, у нас у клубі є молодий хлопець, йому ще немає 16 років. Це Івашків Діма, у нас є контракт з ним, з його батьками. Його запросили до збірної України Ю-16.

Артур Колєснік:
-Коли команда розпочне тренувальний збір?
Василь Вовк:
-Ми зараз працюємо над цим. На 3 січня запланована зустріч з головним тренером Колчіним Денисом, всі працюють – Циткін, весь тренерський штаб, над селекційною роботою. Є питання щодо тих, у кого закінчились контракти. Це пять осіб. Дехто з них дав усну згоду на продовження контрактів. Ми направили їм контракти на підписання – вони живуть в інших містах. Але від них ще підписи не отримали. Я хотів би, щоб на ці свята ми завершили ці питання. Але сьогодні ми ставимо на наших хлопців. На вінничан. Я вам скажу ще один момент. На сьогодні є генеральна угода з одним з клубів першої ліги про створення фарм-клубу. Там мається на увазі обмін гравцями – оренда без грошей, обмін методиками. Ми з професором Косюкевичем вже створили наукову групу, завдяки головному тренеру Колчіну. І сподіваємось, що ця праця принесе результати вже влітку наступного року. Але це ще не підписано.

Артур Колєснік:
-Можете розкрити секрет, що це за клуб першої ліги?
Василь Вовк:
-Ні. Я вже мав необережність заявити, що «Андрєєв – наш!». Він мені підтвердив, приїхали, домовились. Я ніяких претензій до цього футболіста не маю – він позитивна людина, але цей момент, чисто по чоловічому, він поступив нетактовно, так само, як і головний тренер тернопільської «Ниви». Який мені сказав: «Я поступив так, як поступають в цивілізованому європейському футболі». Я відповів – «ми ж з тобою знайомі, потрібно було мені передзвонити, сказати, що є така ситуація.» Щось би придумали, щоб ви це сприйняли не так боляче. Але вони поступили не так. Я не скажу, що я правий – не потрібно забігати наперед. Але незамінимих людей немає. Всі мають заміну на рівні другої ліги. Але бачите, Тернопіль пішов нашим шляхом. А я думав. Чому наші заслужені хлопці не можуть переграти пацанів з двох дворів Хмельницього. А тому що вони з дитинства грають разом, вони одне за одного «горло перегризуть». От до чого потрібно повертатись. Я дещо говорю загадками, але ви сьогодні не зможете добитись від мене всієї правди.

Кореспондент:
-Якщо буде зроблено ставку на вінничан, чи зможе одесит Денис Колчін згуртувати наших хлопців?
Василь Вовк:
-Я авторитарний, військовий, звик, щоб все погоджувалось зі мною. Але Колчін сам взяв на себе відповідальність, зібрав молодих хлопців і заявив команду на чемпіонат міста. Я його запитую – чи є хлопці, які зможуть заграти, неай не найвищому рівні, але зможуть влитися в команду. Він відповідає – 10 чоловік! Він знайшов. У нього науковий підхід. Він приносив мені роздруківки після кожного тренування показників гравців. У нього є спеціальні програми – президент «Жемчужини» купив йому цю програму, а вона досить дорога – близько двох тисяч доларів. І він іде по цій програмі. Він науковий процес вживив у тренування.

Кореспондент:
-На мою думку у футболіста мають бути не тільки гарні фізичні якості, а і якості шахиста – як забити, кому дати…
Василь Вовк:
-Ну, це ви по жіночому. Кому дати, кому не дати… ) Ми сміємось, але і у нас є такі футболісти. Я не буду називати прізвища, нападник, він без жовтої картки не уходить, бо він виходить боротися, захищати честь свого клубу, регіону. І він заслуговує на повагу, але стосовно того, що ви кажете, у нього поки що не получається. Але над цим повинні працювати тренери.

Кореспондент:
-Ви сказали, що третього січня відбудеться зустріч з головним тренером…
Василь Вовк:
-Зустрічаємось, розкладаємо «пазли». У нас велика перерва. І була думка зібратися перед Новим роком на неділю, але потім подумали – а що це дає?

Кореспондент:
-То коли «Нива» розпочне тренування?
Василь Вовк:
-Я думаю, що це вирішує тренер, але я вважаю, що на свята ми не будемо збирати людей. Ближче до початку лютого ми будемо збиратися. У нас є план, Колчін мені його надав, по проведенню тренувальних зборів, але з урахуванням, що перерва пять місяців, багато клубів не збираються в цей час.

Ігор Пущал:
-В продовження теми. «Полісся» Житомир планує проводити збори в Вінниці з 20 січня. Чи не плануєте ви провести один-два матчі з цією командою, яка динамічно розвивається.
Василь Вовк:
-Там динамічно розвиваються головні тренери, наскільки я знаю.
Ігор Пущал:
-Я маю на увазі інфраструктуру, стадіон, автобус…
Василь Вовк:
-Стадіон я бачив буквально кілька тижнів тому. Там іде ремонт. І там дійсно буде стадіон. От як приклад – в Хмельницькому є, в Житомирі буде, а у нас чомусь мертво, чомусь… Я буду говорити з головним тренером, я не знав цієї інформації. Дякую. Будемо говорити – чому б не провести матч. Навіть без участі легіонерів, а взяти тих самих молодих.

Олег Семенов:
-Питання по Андрєєву. Чи повідомляв він керівництво клубу, що ним ведуться переговори з Тернополем? Можливо, підходив до вас з запитанням, чи не могли б ви покращити умови контракту?
Василь Вовк:
-Ні, він мені повідомив особисто. З ним у мене особистий контакт. (І не тому, що інших я ігнорую, а тому що інші не дзвонять. Мій номер телефону не приховується). Андрєєва я особисто брав. От якраз на Різдво 2016 року ми з ним пили каву, розмовляли. Його порекомендував Нгаха. Вони разом грали і він за нього поручився. І дійсно, немає питан до його футбольних якостей і людських також. Це гарна, порядна людина. Він сказав: «Василь Васильович, мені пропонує непогані умови тернопільська «Нива». «- Які?». Він назвав мені суму, яку йому пропонують. «Але я хотів би грати в Вінниці. Мені подобається, я звик до Вінниці, тут друзі, логістика хороша…». Я йому назвав гранічну суму. У нас є бюджет, який ми не можемо переступити. І ми з ним зупинилися на відповідній сумі. Він сказав – «Добре». Після цього ми йому відправили контракт, підписаний Мартиновським, директором клубу. І відправили трошки грошей. Я не буду називати суму, бо там пішли чутки, що одному дали, іншому не дали. Ми сказали – всім по мінімуму плотимо за листопад і грудень. І після цього, як отримав гроші, через два дні… Я не привязую ці дві події, але.

Олег Семенов:
-Можливо після цього Тернопіль запропонував ще більше?
Василь Вовк:
-Так не буває. Якщо він дав згоду на підписання контракту, то… так не буває.

Ігор Пущал:
-Головне запитання, яке наразі хвилює вболівальників. Питання фінансової бази, фінансування. Відомо, що по листопад боргів у клуба немає, а що далі…?
Василь Вовк:
-Ну, як немає? Можливо тось незадоволений. Але я кажу так... Якби у нас був професійний клуб на кшталт «Динамо», «Шахтаря», інших… Там всі отримують зарплату. А так, в першій лізі теж таке буває – відпускають на канікули без зарплати, або й відпускають в центр зайнятості. Я не хочу, щоб у нас так було, тому кажу – хлопці – ось мінімум, що можливо. Чотири-пять місяців я не знаю, чим ви займаєтесь. Чи навіть два. Я не знаю, де будуть ті, у кого закінчився контракт. Вони можуть тягнути, отримувати зарплатню. Бо зазвичай, той, хто його переглядає, каже – за місяць, або зарплата з початку сезону. Ми ідемо до завершення сезону. І ми ідемо так, що не буде заборгованності. Заборгованість може бути – не другого числа, а четвертого виплатили. Не пятого, а першого. Наперед, щоб не тримати на руках. У нас і таке було. Може бути і на неділю затримка. Але в кінці кінців всі отримують те, на що вони дали згоду, підписали контракти. Це однозначно. Я ще раз хочу сказати, що нас підтримує фінансово щодо перевезення, проживання, харчування, проведення зборів державна адміністрація вінницької області і міська влада, зокрема, мер міста пан Моргунов. Ну, принаймні, пообіцяли устами його заступниці пані Якубович Галини, пообіцяли, що вже в січні виділять кошти.
Вадим Кудіяров:
-Що стосується 2017 року, ми не маємо жодних боргів з організаціями, які надавали нам послуги, ми відзвітували нормально. І вже є домовленності з міською радою про виділення коштів. В січні ми повернемось до цієї розмови про конкретні суми. Що стосується обласної ради, на жаль, на сьогодні не передбачено фінансування, але ми думаємо, що Валерій Вікторович нас підтримає, так само, як і в 2017 році.

Артур Колєснік:
-Тобто, це кулуарні домовленності, а конкретики ще немає?
Василь Вовк:
-Ні. Зафіксовано в телефоні. Ще й скріншот є!)) Питань не буде. Ви повинні зрозуміти, ці кошти ми не отримуємо готівкою. В и знаєте, що у нас є матеріальна допомога футболістам. І на перевести в готівку те, що нам виділяють практично неможливо. Місто нам перераховує «добові» - там ми десь можемо щось. А так. Закючили договір – пройди «прозорро», в адміністрації підписи, в казначействі підписи, перевірки. А у нас є, мігко кажучи, недруги, які питають «А куди пішло?» «А де форма, яку купили?». Я вам більше скажу – сьогодні іде процес - палата спорів федерації футболу України розглядає позов до нас від громадської організації ФК «Вінниця», які вимагають від нас сто тисяч гривень за нібито ними підготовленого такого футболіста, як Когут. Якого ми пролікували і якого рік немає в команді. Я вам скажу так – відкрили провадження, ми написали листа – шановні друзі, давайте читати регламент. Хто має право подавати позов в палату спорів? Суб єкти футболу, які виступають під егідою федерації футболу України. Де на сьогодні виступає ФК «Вінниця»? На область?
Вадим Кудіяров:
-Когут взагалі не є їхнім вихованцем.
Василь Вовк:
-Все це займає час. Вони зобовязали до 29 грудня ФК «Вінниця» доповісти, що вони вкладали, чому така вартіст – 20 тисяч за місяць?
Вадим Кудіяров:
-Я додам. Постійно надходять запити від різноманітних громадських організацій про витрати коштів, які виділяються з обласного бюджету. Ми відповідно прозвітували. Але вони розпочинають копатися – де, що…
Артур Колєснік:
-Про яку суму йде мова?
Василь Вовк:
-Мільйон гривень, який був виділений нам влітку минулого року – форма, інвентар, перевезення, харчування, проживання.
Артур Колєснік:
-Мене цікавить, чи вистачить цього на залишок сезону?
Василь Вовк:
-Цього не вистачить. Голова пообіцяв ще один мільйон. Якби ми їх могли отримати готівкою – тут взагалі питань немає.
Вадим Кудіяров:
-Тут своя специфіка. Бюджетні кошти ми маємо витратити до кінця року. І тут важка процедура, адже відповідно до законодавства всі основні закупівлі мають пройти через систему «Прозорро», є обмеження щодо харчування, проживання, тощо… Проживання – нормально, а от харчування 80 гривень, спробуй вкладися.
Василь Вовк:
-Весняна частина розпочинається в кінці березня, але це не означає, що роходи розпочинаються так само. Ми будемо проводити збори. В минулому році ми проходили збори на турнірі Закарлюки і Макаренко. Ми зараз вивчаємо питання щодо участі там. Тоді ми витратили 160 тисяч гривень за 10 днів. Але у нас була можливість перерахувати з того бюджету, який нам виділили.

Ігор Пущал:
-Я вважаю, що одним з здобутків 2017 року є побудова організаційної структури клубу – адміністрація, тренери, були залучені фахівці високого рівня - тренер з фізпідготовки, масажист, тренер воротарів, лікарі. Чи буде ця структура збережена?
Василь Вовк:
-Дивіться, у нас лікар високого рівня. Але йому запропонували гарні умови в Прибалтиці. Що ми йому скажемо – не їдь? Мова про Колосова. У нас тренер з фіз підготовки Сергій Павлович Ваколюк – дуже кваліфікований фахівець, ним цікавляться. Але я знаю, що у нього тут сімья. І він, мабуть, не поїде, якщо йому запропонують більше. Це не Андрєєв, який є «заробітчанин» одним з аргументів якого було «Мені пообіцяли карєрний ріст». Що це значить? Він стане капітаном? Я це не розумію, тому що я не бачу перспектив у тернопільської «Ниви» вийти далі. Ми не будемо рахувати гроші, але якщо йому запропонують дві-три тисячі доларів в Грузії, чи пять в Казахстані, то він може поїхати… Михайло Семенович часто визджає в США. Можливо, він виношує якісь зрадницькі наміри?)) У нього там син. У нас є молодий хлопець – лікар, який дуже переживає, пишаєтьсятим, що працює в команді. І ви знаєте, що ми прооперували… Не наш, не вінничанин, але хороший хлопець – Разуваєв Олексій. Він мені таку смс прислав – у мене сльози вийшли з очей. «Спасибі, у мене маленька дитина, я би не зміг без вашої допомоги…». Але в цій ситуації я вважаю, що краще хлопцям не доплатити по пять гривень за два місяці, а його треба було підтримати. Дорога операція. Суму не буду називати. Коліно… Його потрібно було підтримати. Але зараз він іде на поправку – дякує Вінниці, дякує клубу, дякую лікарю – Вільяму Войцеховському. Ви правильно сказали. Більш того, у нас є комерційний директор. Але зараз втиснутися у комерцію…. Ми ж комерційна структура – ТОВ. І приліпити якусь копійку. Складно зараз підтягнути бізнес. І не дуже зараз бізнес іде в футбол. Той самий масложир комбінат. Складно. Федерація футболу натякає – місцевий бюджет це добре, але це не европейський підхід. Але я кажу – ми все одно знайдемо бізнес, або самі станемо бізнесменами.
Ігор Пущал:
-Тобто. В цьому є стратегічний план клубу?
Василь Вовк:
-Так, чому б і ні? Навіть «купи-продай», це теж бізнес, на якому заробляють. Можливо, щось інше буде. Це план. «Металіст» теж планував єврокубки виграти, а потім раз – і нічого немає.


Третя частина прес-конференції (повний ексклюзив від niva.vn.ua):
Не дослівно. Близько до тексту. Без більшості прізвищ і сум. Так би мовити, «Вижимки». Якісь моменти розмови, які вам будуть цікаві.

Розпочалась третя частина з представлення Коваленко Єкатерини, яка має досвід роботи в обасті освіти і журналістика, а тепер має бажання набути нового для себе організаційного посередницького досвіду і допомагати клубу у вирішенні питань наповнення бюджету, контактів з потенційними спонсорами – підприємствами, організаціями, представниками влади. З свого боку, керівництво клуб обіцяло усіляку підтримку, включаючи надання Єкатерині посвідчення клубу, документи, які підтверджують про те, що вона є уповноваженою особою і представляє інтереси клубу. Також футбольний клуб "Нива" в особах почесного президента Василя Васильовича Вовка і віце-президента Вадима Кудіярова обіцяли надати новоспеченому посереднику на волонтерських засадах рейтинговий список підприємств з контактними даними керівництва. Серед яких «Барлінек», «Вінницяоблєнерго», «Рошен» і так далі. Як виявилось, в контактах з вищевказаними підприємствами були деякі прогалини. Які і намагатиметься усунути Єкатерина Коваленко

Василь Вовк:
Про дрібні, але такі важливі вклади…
«Ось, наприклад, є одна особа, власник бізнесу. Ми у листі попросили його допомогти клубу, залиши реквизити фонду. Через деякий час прийшло три тисячі гривень. Ці гроші теж нам допомагають – це закупка ліків на один місяць. Сам перерахував. А якби з ним поговорити…»

Про брудні лавки і ложу для почесних гостей…
«Сиділи ми якось з ним, пили чай. Він каже – "Пришел я как-то на футбол, а сиденья все грязные. Я не хочу туда идти. Я хочу пойти в ложу, купив абонемент за две-три тысячи гривен. Чтобы я мог к губернатору подойти, к меру. Пообщаться с ведущими бизнесменами, которые любят футбол." А зараз ми дивимось – там всі, кому не лінь. Мабуть, це теж наше упущення. Навіть та маленька ложа внизу. Туда вже «прописані» люди ходять, з 50 граммами, стопочками. А я скажу так – туда продавати білети не по 20, а по 80, 100 гривень!»

Про білети:
«Не мешало бы немного повысить цену на билеты»
«Ось дивіться. «Миколаїв», який пройшов нас і потрапив в 1\4 фіналу на «Динамо» Київ. Знаєте, скільки вони заробили на білетах? Мільйон гривень! За дві години. Зараз «Металіст» на гру збирає 10-15 тисяч глядачів збирає. У них по тридцять гривень білети. Рахуйте! Ми упускаємо живі гроші, не бюджетні. Якими можна вар ювати…»

Про Овчара, Дмитренко, Темерівського…
«Головний тренер сказав, що він не розраховує на Темерівського. Коли іде зниження спортивних показників, невідповідність задачам, ми маємо право розривати контракт.. Овчара головний тренер також не бачить в команді. Дмитренко отримував значно більше, ніж, наприклад, Борячук. І це та людина, яка викладається, бореться, не жаліючи себе. Йому було запропоновано «зменшити апетит». Те, що ми від нього очікували, він не показав. Це не лише моя думка. Кажу – хоча б на рівні Колінса. Ні… Він не погодився. Думає. Всі вони ведуть перемовини – де б зачепитися.»

Про Брижчука:
«Брижчук сказав, що на пів року підписує контракт. Але пропав зі звязку»

Про Кліщука:
«Були розмови, що ніби то він дав згоду «Ниві» Тернопіль, але позавчора я особисто з ним говорив, він сказав, що це нічим не підтверджені чутки. Ми йому не можемо ніяк перерахувати пару тисяч. Але це формальність, упущення, яке ми виправимо. Його притягує Циткін, як тренер. Колчін. Але він вже і зараз не проти спробувати себе в першій лізі.»

Про Бабійчука:
«Тут є деякі психологічні моменти, але до хлопця немає претензій – в тих матчах, які він стояв, він робив все, що міг, а той пенальті, на останній хвилині, який він витягнув, то взагалі… Йому психологічно важко, бо він постійно другий, але молодець, тримається. Якщо він підтягне психологію, цілком можливо, зможе обігнати і Кліщука.»

Про Асаулу:
«Це та людина, з якої можна виліпити класного воротаря».

Про Нгаху:
«Він візитівка клубу, він авторитет, він член виконкому федерації футболу вінницької області, дуже позитивна аура у людини, його всюди пізнають і він всюди підтягує бренд «Ниви». Якщо що – йому дорога в тренерський штаб.»

Про Заводяна:
«Ось мені подобається Заводян. Не молодий футбольний вік, але мені подобається. Позитивний гравець»

Про Маляренко:
«Наш напад. Позитивна в житті людина, постійно в залі, дружина, дитина. На полі викладається. Ось такі люди нам потрібні. І вони є, можливо ми їх не бачимо.»

Про Осадчого:
«Хороший хлопець, але «нєзамєнімих нет». Поїхав в Словаччину шукати кращої долі.»

Про Браславського:
«Ярік подзвонив мені, попросив дати «вольную», що він бажає завершити з професійним футболом і переключиться на інші змагання (друга украхнська ліга з футзалу). Я готовий допомагати з селекцією, таке інше. Це – чоловіча, людська позиція. Ніхто його не виганяв. Тим більш, що Колчін до нього позитивно відноситься, як до вінничанина. Він подзвонив Колчіну, повідомив. Якщо з часом передумає, нехай повертається, новий контракт нам заключити не складно.»

Про Колчіна:
«У нас з головним тренером контракт на рік. З ним також ведуть перемовини клуби першої ліги. У нас є домовленість. Якщо він мені не подобається, я кажу – у мене є інший тренер. А якщо з його боку буде інша пропозиція, яка дасть йому зріст, то…»

Про Циткіна:
«Ми доручили питання селекції і Володимиру Циткіну. Він тренував молодіжну збірну України. Не помічником, а головним тренером. Він жорсткий, але воротарі його люблять. Нехай він з молодими попрацює і скаже, що він бачить. Більш того, я з ним говорив, він мислить з науково-практичної точки зору. Це системна футбольна людина. І порядна людина. Ми його будемо підключати до більш широких завдань, ніж тренер воротарів. Колчін сказав, що ця людина має бути не тільки біля воротарів, а й мати більші повноваження. Але тут не в посаді справа, а в тому, щоб приносити команді більшу користь.»

Про інформацію, ніби то нащодавно велика група гравців забрала документи:
«Перед Новим роком ми всіх звільнили з роботи. Це ті, хто на трудових відносинах. То немає значення для футболіста, то має значення для нас, адже це меньше податкове навантаження. Пять місяців платити податки? За що? Тому, звільняємо з роботи. Ось, наприклад, Віктор Павлович став в центр зайнятості, Циткін також.»
Вадим Кудіяров:
Про зарплати футболістів:
«Зная рынок футболистов, уровень зарплат, скажу, что у нас сейчас завышены зарплаты. А отношение некоторых из них к клубу, болельщикам, к городу Винница находится на очень низком уровне.»

Василь Вовк:
Про зарплати футболістів:
«Я беру вину на себе. Ще спочатку було завищено планку зарплат. Підвищувати, то є нормально, а от понижати...»

Про Тернопіль:
«Я не знаю, що вони собі думають, для чого це все. Можливо, це амбіції, якими ми іноді страждаємо».

Про Житомир:
«Закінчать там стадіон в цьому році чи ні, не знаю, а от як там будується команда – мені не подобається.»

Про Хмельницький:
«У Бейдермана інша історія. Він вирощує хлопців і продає їх. Не для себе, а для того, щоб школу утримувати. І він приймає участь в трьох чемпіонатах.»

Про «Агробізнес»:
«Як би я не любив «Агробізнес», але ця команда з бізнесу. А футбольні команди повинні бути біля великого бізнесу. Є фірма «Агробізнес» і є команда «Агробізнес». Сама форма правильна.»

Про зміну вектору на місцевих гравців. Чому так? Це ініціатива Колчіна, Вовка, чи просто бажання зекономити:
«Я ще раз кажу – Колчін відразу звернув увагу на другу команду і відразу її заявив. Він сказав, що є 10 чоловк, яких можна залучати. Є люди, які будуть грати не гірше, ніж заїзджі. Справа не в економії. Тих два місяці дограємо. Справа не в цьому. Прошу провести це червоною ниткою, якщо будете писати, чи показувати: Я разом з вами іду до першої ліги! І ми не будемо виводити команду до першої ліги неспортивним, незаконним способом. І я не виключаю, що перша ліга може бути вже в цьому новому році. Буде це «пятьма Андрєєвими» чи «пятьма Брижчуками» – це вже інша справа. Це вже справа моя, тренерів і моїх спонсорів. Адже люди вкладають гроші в благодійний фонд, на щось сподіваючись.. Так сталося, що я їх підвів під таке. Не в економіїї річ. Якщо ми знаходимо три тисячі, то знайдемо ще три. Але може не варто їх туда вкладати. А може варто подивитись на вінничан? Це не панацея, але…»

Про Дмитра Івашківа:
«В яких тільки командах він зараз не грає – в футбол, футзал, ось, нещодавно запросили в Ю-16, але Колчін сказав, що зараз його не варто випускати в великому професійному футболі, бо можна просто «вбити» гравця. Техніка, фактура – все є. Але це ще молодий організм. Щоб не надірвався.»

Про контракти для молоді, згідно яким, при переході в іншу команду клуб отримував би обумовлену компенсацію:
«Ми могли б прописати, але федерація футболу не вітає таке. У них є типові контракти. Але не заборонено вносити зміни. Але дивіться. Ми зараз знайдемо молодь, підпишемо контракти на два рики. А виходимо у першу лігу, а вони вже не тягнуть той рівень. Потрібно буде якось розривати контракти. А це з морально –етичної точки зору не добре, адже психологічно їм буде важко. А якщо зберігати, то потрібно платити гроші згідно контракту. А це мінімальна зарплатня і податки.»

Про контракти з футболістами:
«У нас зі всіма підписані контракти, окрім Кліщука. І… ще… не памятаю, потрібно подивитись список»

Про Павелко:
«Павелко сказав: «Я підтримую твої наміри щодо виходу команди в першу лігу.»

Про реконструкцію стадіону:
«На мою думку, гроші на реконструкцію ЦМС є, вони вже є, але чому справа не зрушила з місця, я не знаю.»

Про Косюка:
«Два рази було. Це ті чутки, які ходять по місту. Але ж конкретних пропозицій не було! Він каже, що ніби-то не проти, але зараз не до того. Я не проти – нехай заплатить інвесторам, які вклались в клуб якусь копійку і бере клуб під свою опіку. Йому нічого не варто зробити і базу і стадіон. Але він не футбольна людина. Він не розуміє, що таке футбольний клуб. Це бізнес-людина. Та і зараз бізнес не надто рветься підтримувати футбол – у них інші проблеми.»

Про майбутнє:
«Є багато питань. І все може змінитись. Зараз одна ситуація, а завтра може бути зовсім інша. І я буду підлаштовуватися під цю ситуацію, щоб рухатись вперед. І ви справедливо будете питати, чому ти вчора казав одне, а сьогодні інше.»

Ігор Пущал:
-Василь Васильович, від мене останнє запитання на сьогодні. Роскажіть, яким ви бачите майбутнє клубу. Починаючи з зими, весни… З чим ми будемо заходити в новий сезон?
Василь Вовк:
**довга пауза** - Я маю кілька бачень. Але я озвучу тільки одне. Я сподіваюся, що це бачення збудеться. І це не мрії, це робота. Я бачу один з варіантів, це наш вихід в першу лігу. Повторюю, це не мрії. Над цим варіантом іде робота. І це буде історична необхідність в рамках святкування 60-річчя вінницької «Ниви»

Игорек
Niva.vn.ua[Добавил Игорек в 04.12.2017 13:48:52]

Ми знову раді представити вашій увазі поповнення в розділі "Зірки"! Це - видатний футболіст 80-90 років з тієї "золотої плеяди" футболістів, які під керівництвом Валерія Лобановського наводили "шороху" на футбольну Європу. Непоступливий захисник, якого двічи номінували на приз "Золотий мяч", який за свою карєру зібрав цілу низку клубних нагород, виграв декілька різних медалей на рівні збірних, а також відзначився вдалим тренерським хистом, здобувши багато нагород, тренуючи різні команди.

Отже, зустрічайте Анатолія ДЕМ'ЯНЕНКА!

Захисник. Тренер. Грав в клубах: "Дніпро" Дніпропетровськ (1971-78 р. - 20 ігор, 1 гол), "Динамо" Київ (1979-1990 р. 347 ігор, 29 голів), "Магдебург" Німеччина (1991 р. 3 гри), "Відзев" Польща (1991-92 р. 13 ігор) Тренував такі команди, як: "ЦСК ВСУ" Київ (1993 р.), "ЦСКА-Борисфен" Київ (1993 р.), "Динамо" Київ (1993-2007 р.), "Нефтчі" Баку (2008 р.), "Насаф" Узбекистан (2010-11 р.), "Волинь" Луцьк (2012-13 р.). За національну збірну СРСР провів 80 ігор, забив 6 голів. Чемпіон СРСР 1980-81 р., 1985-86 р., 1990 р. Чотири рази вигравав Кубок СРСР - в 1982 р., 1985 р., 1987 р., 1990 р. Тричі вигравав Суперкубок СРСР - в 1981 р., 1986-87 р. Вигравав Кубок Кубків в 1986 році. Також є фіналістом Суперкубку УЄФА 1986 року. У складі молодіжної збірної СРСР ставав чемпіоном Європи 1980 р. У складі головної збірної СРСР виграв срібні медалі Чемпіонату Європи 1986 року. Двічі ставав кращим футболістом України 1982 і 1985 року. Кращий футболіст СрСР 1985 року. Майстер спорту міжнародного класу. Заслужений майстер спроту СРСР, Номінант на "Золотий Мяч" 1985 і 1988 років. Тричі грав на Чемпіонатах світу. У якості тренера став Чемпіоном України 2008 року. Виграв Кубок України 2007-08 років, Виграв Суперкубок України 2008 року. Також виграв бронзові нагороди чемпіонату Азербарджану 2009 року, Срібні нагороди чемпіонату Узбекистану 2011 року, виграв Кубок АФК 2011 року. Нагроджений орденами "За заслуги" 1, 2, 3 ступенів.

Заходьте у розділ "Зірки". Читайте, пишайтесь тим, що відомі футболісти, тренери знаходять декілька хвилин для того, щоб побажати процвітання вінницькій "Ниві"!
[Добавил Игорек в 06.11.2017 13:40:22]

Попередження: Разуваєв, 16 хв., Панасюк 51 хв., Коблюк, 54 хв., Янчак, 74 хв., Карвацький, 74 хв., Шпирка, 90 хв.

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій – 31. Андрєєв Сергій, 34. Карвацький Андрій, 33. Гудак Роман, 8. Попов Дмитро, 15. Разуваєв Олексій (10. Яськов Максим, 26 хв.), 24. Нгаха Колінс (4. Дугієнко Олександр, 57 хв.), 16. Брижчук Тимофій, 55. Дмитренко Олег (19. Осадчий Дмитро, 76 хв.), 11. Маляренко Ігор, 9. Браславський Ярослав.
Запасні гравці:
1. Бабійчук Максим, 21. Овчар Тарас, 2. Хохлов Вадим, 23. Борячук Олександр.
Головний тренер:
Колчин Денис

«Львів» Львів:
1. Герич Роман, 5. Багдай Роман, 22. Романчук Олександр, 4. Бариляк Руслан, 19. Бухал Гліб, 20. Коблюк Тарас, 25. Орловський Борис, 16. Панасюк Олег, 6. Зайчук Михайло (17. Янчак Вадим, 65 хв.), 9. Кисленко Сергій (15. Шпирка Юрій, 84 хв.), 10. Омельченко Олексій (7. Савошко Володимир, 90 хв.).
Запасні гравці:
12. Друзь Богдан.
Головний тренер:
Чіх Андрій


Відеозвіт (голи і небезпечні моменти) матчу "Нива" - "Львів" (Відео Леоніда Загоруйко) Дивитись на ЮТуб


Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Львів» Львів від Леоніда Загоруйко:
"Нива" Вінниця
«Львів» Львів
Офсайди
0 (0+0)
2 (2+0)
Фоли
25 (15+10)
22 (7+15)
Кутові
8 (5+3)
3 (1+2) 
Удари по воротах
12 (4+8)
5 (1+4)
З них в ствір воріт
6 (3+3)
4 (0+4) 

На початку гри темп був не надто високим – команди намагалися призвичаїтись до не надто якісного газону. Перший більш-менш небезпечний момент відбувся на шостій хвилині, коли Коблюк увійшов в штрафну вінничан з правого флангу і, обігравши захисника, з доволі вигідної позиції пробивав по воротах, але влучив в когось з захисників. «Нива» відповіла через три хвилини. Брижчук отримав мяке закидання в штрафну від Маляренка і миттєво зорієнтувавшись, намагався технічно перекинути мяч над воротарем у дальній кут воріт, але мяч перелетів ворота і опустився на сітку. До голу не вистачило лічених сантиметрів.

А на 14 хвилині відбувся гол! Ярослав Браславський отримав пас в праву частину штрафної площадки і вигравши силову боротьбу у Бариляка з доволі гострого кута сильно відправив мяч у ближній кут воріт «Львова» 1:0!

За дві хвилини ситуація повторилася майже один в один. Знову закидання в штрафну, знову протистояння Бариляка і Браславського, але на цей раз переможцем вийшов львівянин, який блокував удар вінницького футболіста і вибив мяч на кутовий. На 22 хвилині «Нива» могла відзначитись вдруге. Браславський в центрі поля розігнав атаку, відтягнувши гравців на себе і віддав пас направо на хід Разуваєву, який міг виходити один на один, але забарився, підпустив захисників, а потім ще якось незграбно вдарив з метрів восьми і воротар зі складнощами, якось по-волейбольному відбив мяч на кутовий. «Нива» в ці хвилини нагадувала пружину, яка періодично розпрямлялася, створюючи напругу біля воріт гостей. Ще одним моментом вінничан не зміг скористатись Андрєєв, який після подачі кутового класно пробив у ближній кут, але відмінно зіграв воротар, з величезним трудом відбивши цей удар.

Перерва. Слід зазначити, що всі намагання ФК «Львів» створити небезпеку біля наших воріт наштовхувались на відмінні дії захисників. Отже, після першого тайму рахунок небезпечних моментів був 4:0 на користь вінничан.

Відразу по перерві гості зрівняли рахунок. Пенальті, призначений на 48 хвилині був якись невиразний. Звичайна боротьба в штрафній завершилась падінням гравця гостей. Андрєєв який безпосередньо приймав участь в цьому епізоді, був дуже здивований таким покаранням, але суддя був невблаганним – «точку» відмінно виконав Коблюк. Мяч пролетів під Кліщуком, який вгадав напрямок польоту мяча але не зміг врятувавти команду від голу.

Гол спортив настрій, але не збив бажання господарів виграти. В одному з епізодів Браславський віддав відмінну передачу на лінію воротарського майданчика, де опинився Яськов, який дотепно пробив пятою. Удар вийшов дуже класний, але мяч пролетів у лічених сантиметрах над поперечиною. Дуже небезпечно! Гості відповіли не менш небезпечно, розігравши швидку атаку «три в три» і лише не дуже сильний завершальний удар з непоганої позиції змарнував їх сподівання. Пішла гра «до голу». Атаки накочувалися то на одні, то на інші ворота. Зі штрафного непогано пробивав Браславський, після кутового у падінні поклавши корпус бив Попов, але пропустили саме господарі.

Звичайний штрафний з правого флангу, навіс на лінію воротарського майданчика, Кліщук не вийшов на перехват, Дмитренко грав не по мячу, а по іншому гравцеві, а Бариляка просто забули накрити і він влучно пробив головою. Ось тобі і маєш рахунок 1:2!

Ще було досить часу, щоб врятувати гру, але здавалося, що «Нива» зневірилася що зможе досягнути перемоги, чи хоча б нічиї. Доказом цього стала атака львівян «три в два», яку, втім, вони бездарно змарнували. Так само, як і вихід Шпирки сам на сам з Кліщуком. Здавалося, що нападник все зробив правильно, обігравши нашого воротаря на правому фланзі і намагаючись поцілити ворота з гострого кута, але врятував ситуацію Карвацький, який вибив мяч з порожніх воріт. І все ж, на останніх хвилинах вінничани могли врятувати гру. Браславський отримав відскок в десяти метрах від воріт і сильно пробив, але влучив в захисника. Пробивав головою Яськов після подачі штрафного з правого флангу, але назвати небезпечним цей удар не можна. Спокійно зіграв воротар. Ну і на кінець, з гострого кута намагався пробити Маляренко, але мяч пролетів поряд з правою штангою.

Фінальний свисток. Наступну офіційну гру ми побачимо аж через пять місяців…

IP
niva.vn.ua

ПІСЛЯМАТЧОВА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

Головний тренер ФК «Нива» Вінниця Денис Колчин:
- Почему ушел с поля Колинс и как вы оцениваете игру Яськова?
- Сложно на эмоциях оценивать игру. Я очень расстроился, что мы проиграли. Я поблагодарил ребят за самоотдачу на протяжении всего сезона – это тяжелейший труд. В сегодняшней игре мне, в целом, действия нашего коллектива понравились – была агрессивная игра на победу. К сожалению, нам немного не повезло – где-то чуть-чуть не хватило мастерства при завершении атак, потому что создали моментов больше, чем на один гол. И концентрация. В ключевых моментах не удалось сохранить концентрацию. Пропустили два гола. Ну и на стороне ФК «Львов» была удача, а без удачи, все же, в футболе нельзя.
- И все-таки, с чем была связана замена Колинса?
- На мой взгляд, Колинс начал функционально проседать, а мы требовали плотного, высокого прессинга.
- Как оцениваете игру Максима Яськова?
- Очень хорошо вышел. Мы уже давно обратили на него внимание и выпускаем постепенно. Планировали сегодня его в состав, но побоялись – поставили более опытного футболиста. Но Разуваев неудачно игру начал, и мы заметили, что у него не все получается. Поэтому, выпустили Макса.
- Чем команда будет заниматься в межсезонье? Когда отпуск?
- Еще пять дней мы проведем вместе – будем выходить из сложнейшего сезона. Будем проводить легкие тренировки на «Химике» в течении пяти дней. За это время закроем кое-какие хвосты. Поговорим с ребятами, у которых заканчиваются контракты. Поговорим с футболистами по дальнейшей судьбе. Встретимся с руководством. А после этого ребята уйдут в отпуск. Мы планируем после этого, до Нового года в 20-х числах, собрать ребят, провести небольшой предновогодний турнир. После Нового года, если, дай Бог, будет все хорошо, соберемся уже на сборы – в конце января.


Головний тренер ФК «Львів» Андрій Чіх:
- Команда в цьому році вже створила справжню кубкову сенсацію в Кубку України. Чи планує комана створити сенсацію в чемпіонаті?
- В чемпіонаті перед початком сезону ми не ставили максимальних завдань. Наше завдання було – створити команду. Вона була нещодавно відроджена. Тому, стосовно сенсацій – ми будемо старатися в кожній грі і намагатися якнаймога вище підійматися по турнірній таблиці.
- У команди був деякий спад у грі в чемпіонаті. З чим це повязано?
- Це повязано з тим, що у нас немає ротації складу. Деякі гравці відїзжали на Універсіаду. А також травми гравців, кубкові ігри – це також безслідно не проходить – там витрачається максимум емоцій, зусиль. І ми не завжди добре відновлювались, хоча намагалися. І гра з «Арсеналом», коли ми програли 0:3, приклад цього емоційного і фізичного виснаження. Сьогодні ми добре налаштувалися, адже знали, що Вінниця – сильна команда і ми є сусідами по турнірній таблиці. І нам потрібно було психологічно відновити свій статус. Ми дуже хотіли перемогти і я дуже вдячний хлопцям за те, що вони сьогодні віддалися грі. Ми дуже задоволені результатом і футболістами.
- Перемога була дещо несподіванною?
- Я б так не сказав. Ми десь володіли ситуацією, ми створили достатньо моментів в першому таймі, якість поля дещо сказалась.
- Як оцінюєте якість поля?
- Ніяк..

Расшифровка пресс-конференции IP по видео Леонида Загоруйко.Показать:  << 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >>

Як відомо, ціна на білети не змінювалась вже більш ніж вісім років (тоді ще був курс долара - 8). Чи не вважаєте ви, що настав час за для блага "Ниви" підняти ціни на квитки?
Ні, ціну на білети підвищувати не потрібно. Це зменшить кількість глядачів.
Ціна білета має становити 25 гривень
Ціна білета має становити 30 гривень
Ціна білета має становити 40 гривень
Ціна білета має становити 50 гривень
Не можу відповісти...
Архив опросов
Hosted by BestHosting(с)niva.vn.ua. При использовании любого рода материалов ссылка на сайт niva.vn.ua обязательна.
Наш электронный адрес niva.vn.ua@gmail.com