Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com


[Добавил Игорек в 20.06.2017 17:36:48]

Міжсезоння – саме той час, коли потрібно підбивати підсумки, зоглянутись на здобутки і втрати. Розпочнемо з субєктивної оцінки виступу гравців на протязі сезону, заснованої на підсумках голосування вболівальників за кращих гравців сезону 2016-17 років у складі «Ниви». Спочатку поговоримо про те, як голосували люди в кожній з номінацій. Нагадаю, їх було шість – «Кращий гравець вінницької «Ниви» сезону 2016-17 р.», «Кращий воротар вінницької «Ниви» сезону 2016-17 р.», «Кращий півзахисник вінницької «Ниви» сезону 2016-17 р.», «Кращий нападник вінницької «Ниви» сезону 2016-17 р.» і «Найперспективніший гравець вінницької «Ниви» сезону 2016-17 р.». Зрозуміло, що у списку претендентів були всі гравці, які виступали за головну вінницьку команду на протязі сезону, навіть, якщо вони провели мінімум часу.
Також необхідно сказати, що по великому рахунку, не так важливо, хто виграв номінації. Важливіше розуміти, що всі заслуги були б неможливі без допомоги партнерів по команді. Будь-яка перемога – це перемога команди. Будь-яка поразка – це поразка команди. Важливо розуміти, що ви є одною КОМАНДОЮ, перед якою стоять одні цілі і завдання.

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт нагородження кращих гравців вінницької "Ниви" сезону 2016-17 р. (40 фото)
Він знаходиться тут А ось тут знаходяться всі варіанти голосування, які прислали вболівальники.

«Кращий гравець вінницької «Ниви» сезону 2016-17 р.»

1 місце.
НГАХА Колінс - 354 бали
Провів 28 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 2486 хв., осінь - 1427 хв., весна – 1059 хв.) Отримав 4 жовтих картки. Забив 6 голів (2 з них з пенальті).

Лідер, найбільш досвідчений гравець команди, технар, який сміливо іде в обіграш, чудово бачить поле і може не тільки видати ідеальний пас на партнера, а і забити сам. Шість голів в сезоні для гравця центральної зони – цілком достойний результат. Це професіонал з великої літери і чудова людина, яка залужила любов і повагу вінничан. Не дивно, що саме Нгаху вболівальники визначили, кращим гравцем у складі «Ниви». Дещо яскравіше Колінс провів перше коло, відчуваючи себе королем центру поля, але в другій частині чемпіонату команду поповнили одразу декілька півзахисників – Брижчук, Осадчий, Овчар, які взяли на себе ряд функцій, конкуренція серйозно підсилилась, але Колінс тримав марку до кінця чемпіонату. Всього в іграх сезону Нгаха провів 2486 хвилини, що на 140 хвилин більше, ніж у найближчого переслідувача! Викликає повагу, зважаючи на поважний футбольний вік – 35 років! І дає надію, що Нгаха ще довго радуватиме нас своєю яскравою грою!

2 місце.
МАЛЯРЕНКО Ігор329 балів
Провів 31 гру. (Всього проведено хвилин на полі – 1770 хв., осінь - 801 хв., весна – 969 хв.) Отримав 3 жовтих картки. Забив 8 голів.

Маляренко – приклад праці над собою, наполегливості, а також значимості довіри тренера. В першому колі довіри було небагато - Ігор 14 разів виходив на заміну, часу проявити себе було не надто багато, але йому вдалось відзначитись двома голами, що дозволило називатись «Джокером». Пік форми нападника прийшовся на початок квітня, коли він забив гол «Нікополю», отримав кредит довіри тренерів і швидко прогресуючи, набираючи форму, почав забивати голи один за одним. У підсумку, 8 забитих голів і звання кращого бомбардира команди. Серед цих восьми голів був і дубль лідеру чемпіонату «Руху», після якого вболівальники буквально носили гравця на руках. А також був шикарний гол «Кременю» у гостях, який сам гравець назвав одним з найкращих в своїй карєрі. Цікавий момент – на відміну від всіх інших гравців атаки, Ігор забиває виключно в чемпіонаті. Жодного голу в товариських іграх, матчах на кубок забито не було. Слід зазначити, що Маляренко неодноразово визнавався найкращим гравцем туру у складі команди, а також потрапляв у збірну туру другої ліги за версією українських ЗМІ. Приємно, що сам гравець критично відноситься до своїх успіхів і вважає, що ми ще не бачили його найкращих якостей. Що ж, це виклик, передусім, самому собі! Подивимось…)

3 місце.
БРИЖЧУК Тимофій214 балів.
Провів 13 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 1009 хв., осінь -., весна – 1009 хв.) Отримав 2 жовтих картки за "Ниву" (а всього в чемпіонаті 6). Забив за "Ниву" 1 гол. (а всього в чемпіонаті 3)

Погравши в «Арсеналі» і «Кристалі» вінничанин Тимофій Брижчук взимку повернувся додому, отримавши запрошення від тренерського штабу «Ниви». І як повернувся! В самий найкоротший час проявив всі свої найкращі здібності – нестандартні дії на полі, працьовитість, технічність і відмінне бачення поля. Це «вільний художник», який усюди. Він там, де необхідно саме в цей момент. Не дивно, що вболівальники нагородили Тимофія цілком заслуженим званням «Найперспективніший гравець вінницької «Ниви» сезону 2016-17 р.». На тебе сподіваються… Не підведи!)
Ну і насамкінець, слід зазначити, що це дуже позитивна людина!)

4 місце.
БОРЯЧУК Олександр212 балів
Провів 26 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 2334 хв., осінь - 1257 хв., весна – 1077 хв.) Отримав 7 жовтих карток. Забив 1 гол.

Олександр в голосуванні зайняв четверте місце, відставши від Брижчука всього два бали. Дрібниця в межах похибки. Але у футболі немає дрібниць. Люди просто так не дають четверте місце у загальному заліку «Найкращих» і перше місце в номінації «Кращий захисник вінницької «Ниви» сезону 2016-17 р.» говорить про багато. Це цілком заслужена нагорода за вдалий сезон і очевидний невпинний прогрес у грі. Посудіть самі. Ще рік назад Борячук виступав за Погребище і Липовець, а вже весною 2017 року визнається кращим захисником другої ліги в загальноукраїнському масштабі. Кілька ігор переглядав на власні очі Андрій Борячук, який виступає за «Шахтар», і йому не було соромно за гру брата, надійність якого внесла свою частку в те, що «Нива» в 12 іграх чемпіонату не пропустила жодного гола. Крім контроля за лівою зоною захисту, завданням Олександра є постійні підключення до атакуючих дій. Наприкінці чемпіонату Борячук запамятався забитим голом «Арсеналу-Київщина», а також декількома фантастичними епізодами дріблінгу, коли було обіграно по три суперника за раз.

5 місце.
ХОХЛОВ Вадим200 балів.
Провів 12 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 1007 хв., осінь - хв., весна – 1007 хв.) Отримав 5 жовтих карток за "Ниву" (а всього в чемпіонаті 10). Забив 1 гол.

Перейшовши взимку з «Суднобудівника», Вадим відразу завоював прихильність вболівальників непоступливістю, боротьбою до кінця в кожному з епізодів. Хохлов взагалі не розуміє, що таке дати себе обіграти. І навіть, якщо супернику вдається переграти нашого захисника, він не виключається з боротьби і намагається виправити ситуацію. Це справжній боєць, який не шкодує ні своїх, ні чужих ніг. Вінницький Гатуззо! Не дивно, що у голосуванні за кращого захисника, він набрав 348 балів, відставши від переможця лише на два бали. На початку весни він двічі поспіль на сайті niva.vn.ua відзначався кращим гравцем матчу. Відзначався також і на всеукраїнському рівні другої ліги.

6 місце.
БРАСЛАВСЬКИЙ Ярослав 163 бали.
Провів 30 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 2497 хв., осінь – 1520 хв., весна – 977 хв.) Отримав 5 жовтих карток. Забив 7 голів.

Тут ситуація така – як то кажуть в футбольному середовищі – треба сходити в церкву, бо ніби хтось наврочив. Після чудової осінньої частини чемпіонату, коли було забито аж сім голів в офіційних іграх і ще сім голів в товариських іграх, весною гольове чуття наче обрізало. Жодного голу за майже тисячу хвилин. Ярославу просто жахливо не везло, хоча моменти були майже в кожній грі. Причому, за самовіддачею нічого не змінилось – жодних претензій немає. Змінився лише партнер по атаці. З приходом Сторубльовцева двом нападникам, за відчуттями з трибун, стало тісно на полі. Вони не доповнювали, а навпаки, заважали одне одному і у цій боротьбі на роль лідера несподівано вийшов Маляренко. Розуміючи, що гра у нападі складається не так, як планується, тренерський штаб вдався до деяких експериментів, але суті гри це не змінило. Отже, після того, як Сторубльовцев покинув команду у міжсезоння, чекаємо на якнайшвидше відродження гольової чуйки Браславського. Принаймі, тримаємо пальці. Ярослав, ми вболіваємо за тебе!

7 місце.
КУЛІНІЧ Артем138 балів.
Провів 14 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 1260 хв., осінь – 1260 хв., весна – - хв.) Пропустив 18 голів. Забив 1 автогол.

Один з лідерів першого кола, воротар з великої літери, який безліч разів рятував наші ворота в осінній частині чемпіонату в один момент перетворився на предмет скандалу. Взимку під впливом свого агента він не дуже красиво пішов з вінницької команди. Мабуть, лише сам Артем і керівництво клубу знає тонкощі делікатної справи, але очевидно, що виною всьому гроші. Не зійшлися в сумі. Але відомо, і те, що в чомусь праві обидві сторони «конфлікту». Хтось не захотів потерпіти, хтось не дотримався обіцянки і… За деякий час Артем став гравцем «Миру» з Горностаївки, але навряд чи відчув себе більш щасливим, ніж у Вінниці, адже з являвся на полі не так, як хотілося б… Да і навряд чи він десь отримає більшу повагу і визнання з боку вболівальників, а ніж так, як це було в Вінниці.

8 місце.
КЛІЩУК Андрій130 балів.
Провів 12 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 1080 хв., осінь – - хв., весна – 1080 хв.) Отримав 3 жовтих картки. Пропустив 9 голів.

Свято місце пусто не буває. На заміну Кулінічу прийшов Кліщук, який до цього грав в Сумах і мав досвід гри проти київського «Динамо» на кубок України. Як показала практика, ці воротарі приблизно одного рівня. Не дарма в загальному заліку «Кращих» переміг Кулініч, обійшовши Кліщука на 8 пунктів, а от і прямому голосуванні за «Кращого воротаря вінницької «Ниви» сезону 2016-17 р.» переміг Кліщук, відірвавшись від Кулініча на 7 балів. Андрій Кліщук – воротар, про надійність якого говорить той факт, що в 50% матчах за його участю «Нива» не пропустила жодного голу. Взагалі, у грі воротарів відчувається тренерська рука Володимира Циткіна, який взимку підключився до роботи в клубі. Вдалих матчів у Андрія було не мало, але варто відзначити ігри з «Тепловиком» і лідером першості «Рухом», в яких Кліщук неодноразово рятував команду від голу. Маючи сильного конкурента на лаві запасних, Андрій лише раз «дозволив» йому зайняти місце в рамці.

9 місце.
ОСАДЧИЙ Дмитро99 балів.
Провів 13 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 786 хв., осінь – - хв., весна – 786 хв.) Отримав 3 жовтих картки за "Ниву" (а всього в чемпіонаті 4). Забив 1 гол.

Дмитро Осадчий, який взимку прейшов до «Ниви» з «Буковини», один з тих, чия вага і значимість в команді ще дуже недооцінена вболівальниками. Та і, будемо відвертими, навіть тренери не відразу розпізнали ефективність цього гравця і його націленість на атакуючі командні дії. На початку весни лише година часу в трьох матчах, але потім Дмитро впевнено заявив ро свої здібності і вміння класно подавати стандарти, останнім пасом виводити форвардів на ударну позицію. Від гри до гри тренери давали все більше і більше часу, відповідно збільшувалась і віддача – 5 гольових «асистів», 1 гол, і ще декілька епізодів участі у гольових атаках! Клас! Саме такий креативний центр поля нам потрібен.

10 місце.
ПОПОВ Дмитро63 бали.
Провів 28 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 2224 хв., осінь – 1323 хв., весна – 901 хв.) Отримав 2 жовтих картки.

Гравець з серії «недооцінених». Попов з тих, на кому тримається команда. Саме з нього розпочинаються атаки і саме на ньому завершуються захисні дії. Людина спокійно, врівноважено робить свою справу. Причому, робить це на належному рівні. І якщо осіння частина першості викликала запитання до оборони в цілому, то навесні гра оборони виглядала досить гармонічно і надійно.

11 місце.
АНДРЄЄВ Сергій 62 бали.
Провів 13 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 1170 хв., осінь – - хв., весна – 1170 хв.) Отримав одну жовту картку за ""Енергію". Забив за "ниву" 1 гол і ще один за "Енергію".

Прийшовши взимку з «Енергії», став єдиним гравцем в складі «Ниви», який весною провів всі матчі без замін. І не дивно. Хто-небудь може пригадати грубу помилку Сергія? Звичайно, в кожному голі є провина захисту, але в даному випадку претензій немає. Дуже спокійно і надійно. Цікаво, що єдину свою жовту картку на протязі сезону він заробив в матчі з «Нивою». Втім, як і один з двох забитих голів прийшовся саме на матч з вінничанами. Але найважливішим був гол, забитий на останніх хвилинах матчу з одеською «Реал-Фармою». Взагалі незрозуміло, чому вболівальники віддали всього 62 бали цьому захисникові. Мабуть, ще не роздивились талант Андрєєва і всі почесті ще попереду.

12. місце.
БОБОВИЧ Денис59 балів.
Провів 22 гри. (Всього проведено хвилин на полі – 930 хв., осінь – 896 хв., весна – 34 хв.) Отримав 2 жовтих картки. Забив 5 голів.

Історія Дениса в вінницькій «Ниві» - суцільна драма зльотів і падінь. Перше коло змагань – абсолютно вдалий відрізок часу, навіть незважаючи на роль «гравця заміни». Денис, зазвичай, проводив на полі половину ігрового часу, але це не заважало йому періодично відзначатись у воротах суперників. 1 гол на Кубок України і 5 голів в чемпіонаті – прекрасний результат. Були сподівання, що Бобович підтягне «фізику» і закріпиться в основі всерйоз і надовго. Але сталось не так, як гадалось. Взимку функціональний стан нападника перестав влаштовувати тренерський штаб і з Денисом було вирішено розпрощатися. Принаймні, саме так «кажуть чутки». Але на цьому справа не скінчилася. Своє вагоме слово сказав президент клубу, який вирішив залишити Бобовича в заявці «Ниви». Зрозуміло, що такі протирічча не могли працювати на користь нападнику і в весняній частині першості він отримав дуже мало часу для того, щоб довести свою профпридатність. 34 хвилини за 13 ігор. Це ніщо. Але голи від форварда ми все ж побачили. В двох весняних товариських іграх Бобовичу вдалось забити три голи. Отакої... Виявляється, вміє забивати? На фоні хронічного безгольового прокляття двох центрфорвардів, не надати шанс форварду, який скучив за футболом, виглядає якимось незрозумілим особистим принципом, який чомусь був поставлений вище загальнокомандного результату. Так чи інакше, влітку Денис перейде в інший клуб. Побажаємо йому там в повній мірі проявити свій бомбардирський хист!

13 місце.
СТОРУБЛЬОВЦЕВ Валерій - 29 балів.
Провів 11 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 738 хв., осінь – - хв., весна – 786 хв.) Отримав 4 жовтих картки за "Ниву" (а всього в чемпіонаті 13). Забив 2 гола за "Ниву" (а всього в чемпіонаті 5).

Валерій Сторубльовцев перейшов взимку з «Суднобудівника» і відразу голосно заявивши про себе, швидко «настрілявши» в товариських іграх чотири голи. Далі більше – дубль в одному з перших весняних матів в чемпіонаті. Здавалось, що ось він, довгоочікуваний забивний форвард. Але ні. Після цього, як відрізало. І якщо на початку весни Сторубльовцев проводив на полі весь ігровий час, то поступово він почав втрачати довіру тренерів, і, відповідно, ігровий час. В кінці першості нападник надіно засів на лаві запасних і вже тоді було зрозуміло, що його вінницьке майбутнє виглядає досить примарно. Так і сталось. Влітку валерій перейшов в іншу команду. Яку? Дізнаємось згодом...

14 місце.
ПОЛІЩУК Володимир27 балів.
Провів 16 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 1203 хв., осінь – 1203 хв., весна – - хв.) Отримав 4 жовтих картки. Забив 1 гол.

Восени провів на полі 1203 хвилини, але забивав дуже мало. Лише один гол в чемпіонаті і два гола на кубок України. Прийшовши в «Ниву» з чемпіонату області, де був визнаний кращим гравцем, а також кращим бомбардиром, не зміг як слід адаптуватись до нового рівня і не зумів проявити свої найкращі риси, хоча тренери і вболівальники до останнього підтримували гравця. Але взимку сам гравець за власним бажанням вирішив розірвати контракт з клубом і повернувся на аматорський рівень.

15 місце.
ОВЧАР Тарас20 балів.
Провів 12 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 740 хв., осінь – - хв., весна – 740 хв.) Отримав 2 жовтих картки, граючи за "Тепловик".

Взимку прийшов до нас з «Тепловика» і відразу сподобався настирною грою на лівому фланзі. Швидкий «вінгер» забив один гол в першій зимовій товариській грі. І все. Незважачи на величезний обєм роботи, який виконує Тарас в кожному матчі, вболівальники і, мабуть, тренери, бажали б бачити більше атакуючих, гострих дій півзахисника. І, потрібно сказати, можливості для взяття воріт були, але поки що не склалось відкрити відлік забитим офіційним голам за «Ниву». Вочевидь, вже в новому сезоні.

16 місце.
ІОША Олександр18 балів.
Провів 13 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 1170 хв., осінь – 1170 хв., весна – - хв.) Отримав 1 жовту картку. Забив 2 гола.

Захисник, який забив два голи і міг відзначитись ще декілька разів. Що стосується дій у захисті – не краще і не гірше ніж інші захисники. Були помилки. Взимку Олександр разом з Артемом Кулінічєм пішов з команди.

17 місце.
КОГУТ Владислав - 13 балів.
Провів 14 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 1206 хв., осінь – 1206 хв., весна – - хв.) Отримав 4 жовтих картки.
Досить невдалий початок сезону, коли у нього було багато помилок, а значить і багато претензій по його грі. Але згодом він почав виправляти помилки, більше і якісніше працювати на атаку, і, відповідно, прогресувати! Але на заваді прогресу стала травма, яка не дозволила виступати за команду в другому колі. Але Влад залишається в команді, тренується і, сподіваємось, відновить кондиції і доведе, що він гідний і надалі виступати за головну команду області.

18 місце.
МОМОТЕНКО Дмитро10 балів.
Провів 16 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 1440 хв., осінь – 1440 хв., весна – - хв.) Отримав 1 жовту картку. Забив 1 гол.

Віце-капітан. Один з найбільш досвідчених гравців у нинішньому складі. Мабуть, один з найбільш стабільних гравців «Ниви». Тренер завжди міг покластись на нього і знати, що отримає від цього гравця на полі. Забив один гол «Суднобудівнику». Але наприкінці 2016 року в сімї Дмитра сталась досить серйозна проблема медичного характеру і, зрештою, він вирішив «зав язати» з професійним футболом, обмежившись виступами за аматорський клуб. Керівництво «Ниви» з розумінням поставилось до прохання Дмитра Момотенка розірвати контракт.

19 місце.
КОЛОМІЄЦЬ Сергій4 бали.
Провів 15 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 1043 хв., осінь – 1043 хв., весна – - хв.) Отримав 3 жовтих картки. Забив 1 гол.

Стабільність, спокій і врівноваженість – це ті риси, які найкраще характеризують Сергія. Це, звичайно, плюс, але хотілося б більшої вибуховості, емоцій, креативу. Нагадаємо, що саме гол Коломійця приніс «Ниві» перемогу у грі з «Кристалом». Взимку Сергій несподівано для вболівальників зіграв на позиції центрального захисника. І дуже вдало! Ніби знайшов себе на полі. Але отримав травму коліна і вибув на невідомий строк. Бажаємо швидкого одужання і повернення на поле на професійному рівні!

20 місце.
ЯСЬКОВ Максим4 бали.
Провів 7 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 356 хв., осінь – 341 хв., весна – 15 хв.)

Провів на полі небагато часу, але якщо зважати на те, що хлопцю лише 18 років і він лише наприкінці осені дебютував на професійному рівні, цей показник здається дуже пристойним. Але це лише початок – Максиму ще потрібно дуже багато працювати. Спочатку Максим не догравав епізоди, програвав боротьбу, але з кожним наступним виходом на поле він прогресував. Відзначитись голом не вдалось, але він заробив важливий пенальті і віддав результативну передачу в матчі з «Тепловиком», а значить створив результат. Тут необхідно відзначити Солов єнка, який повірив у хлопця і дав йому шанс. Весною таких шансів майже не було. Всього 15 хвилин часу – це дуже мало, щоб проявити себе. Але тому виною серйозна конкуренція, яка зявилась в зимове міжсезоння. Отже – працювати, працювати… і чекати на свій шанс!

21 місце.
БАБІЙЧУК Максим2 бали.
Провів 5 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 450 хв., осінь – 360 хв., весна – 90 хв.) Пропустив 6 голів.

Незважаючи на те, що Максим провів лише пять ігор, беру на себе відповідальність сказати, що у нас класні воротарі приблизно одного рівня! У тих іграх, які йому довелось провести, він показав хорошу, надійну гру, але від воротаря залежить далеко не все… У підтвердження моїх слів, що в «Ниві» дійсно хороші воротарі, можна навести той факт, що Бабійчук навіть встиг потрапити у збірну туру, провівши класний матч проти «Суднобудівника». Весною він зіграв лише одну гру – на виїзді з «Поділлям». І відстояв «на нуль».

21 місце.
КАРВАЦЬКИЙ Андрій2 бали.
Провів 5 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 301 хв., осінь – - хв., весна – 301 хв.) Отримав 1 жовту картку.

Для молодого захисника – кожна гра – неоціненний досвід і становлення. На жаль, щоб набути цей досвід, необхідно пройти через падіння і злети. «Падіння» були в матчі з «Балканами» і «Арсеналом», «Злети» – в матчах з «Інгульцем» і «Кременем». Але слід зауважити, що в провалах є і «вина» тренерів, які ставили Андрія на не властиву йому позицію правого захисника. Для лівші це було непросто і незвично, можливо, саме тому і були допущені фатальні помилки. Загалом, маючи такого сильного конкурента, як Борячук, у Андрія було обмаль шансів потрапити в основний склад. Швидше – це траплялось «за необхідністю».

21 місце.
ЗАГАЛЕВИЧ Дмитро 2 бали.
Провів 24 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 1047 хв., осінь – 896 хв., весна – 151 хв.) Отримав 6 жовтих карток.

Цей футболіст, який трішки нагадує Зінченка зі збірної України, з тих, хто прогресує на очах. Досить сіро розпочавши сезон, Дмитро почав додавати і наприкінці року по праву визнавався одним з найкращих у складі «Ниви». Найбільш яскравим у його виконанні видався матч проти «Ігнульця». В другому колі Дмитро жодної гри не зіграв в основі. Лише вісім виходів на заміну. Але тут, знову ж таки – дуже сильна конкуренція по позиції.

22 місце.
ДУГІЄНКО Олександр –без оцінки
Провів 8 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 640 хв., осінь – - хв., весна – 640 хв.) Отримав 2 жовтих картки за "Ниву" (а всього в чемпіонаті 6). Забив 1 гол за "Ниву" (а всього в чемпіонаті 2).

Олександр прийшов до нас взимку з запорізького «Металурга». Ще восени він запам ятався у грі запоріжців проти Ниви, коли йому вдалось забити своїй нинішній гол. А отже, весною він отримав великий кредит довіри, провів без замін 7 матчів поспіль, за іронією долі, забив один гол своїй минулій команді. Але потім втратив місце у основі і міцно сів на лаву запасних.

23 місце.
ЗАТОРСЬКИЙ Віталій - без оцінки
Провів 7 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 364 хв., осінь – 364 хв., весна – - хв.)

Один з тих, з ким «Нива» попрощалась у зимове міжсезоння. І, мабуть, це вірне рішення, адже Віталій не виправдав надій і потрапляв у склад, швидше, завдяки ротації і експериментами тренерського штабу у захисній лінії.

23 місце.
МАЛАХОВ Максим - без оцінки
Провів 1гру. (Всього проведено хвилин на полі – 45 хв., осінь – 45 хв., весна – - хв.)

Лише одна гра, один шанс був і у Малахова. Лише 45 хвилин. А далі травма, довга реабілітація і… туманні перспективи.

23 місце.
БАТРАК Антон - без оцінки
Провів 5 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 121 хв., осінь – - хв., весна – 121 хв.) Отримав 2 жовтих картки.

Технічний правий півзахисник прийшов до нас взимку з «Буковини». Там він зіграв лише 4 гри. В «Ниві» - 5. Небагато. Особливо, якщо зважити на те, що він в перших 5 матчах не зіграв жодної хвилини. Це викликало нерозуміння у вболівальників, адже в зимових товариських іграх він проявив себе дуже непогано. І, вочевидь, сам гравець був незадоволений такою ситуацію. Нарешті ми побачили його в дії в матчі з «Жемчужиною» і наступних чотирьох матчах. І він довів, що грати вміє, баченням поля, технікою не обділений, але, мабуть, необхідно трішки більше часу, щоб проявити себе в команді.

23 місце.
КЛЮЧИК Євгеній - без оцінки
Провів 7 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 328 хв., осінь – 328 хв., весна –-хв.)

Досить непоганий старт сезону. У грі з «Поділлям» на кубок відмітився результативною передачею, але поступово якось перестав бути помітним на полі і в решті решт, втратив місце у складі і був вимушений піти з «Ниви» у міжсезоння. Жаль. На нього покладались неабиякі надії напередодні сезону.

23 місце.
ПАНЬКОВЕЦЬКИЙ Євгеній - без оцінки
Провів 11 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 493 хв., осінь – 493 хв., весна – -хв.) Забив 1 гол

Перспективний, молодий футболіст, в якому «щось є». Не так багато часу проводив на полі, але майже завжди чимось відзначався – то голом, то жовтою карткою). Багато подавав кутових, штрафних, але якось не дуже вдало, без вигадки. Над цим треба працювати. З плюсів, які можуть стати на користь нашій команді – хороший удар, бачення поля, намагання загострити, віддати розрізну передачу. В зимове міжсезоння за власної ініціативи розірвав контракт з «Нивою».

23 місце.
ХИМАНИЧ Олександр - без оцінки
Провів 0 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 0 хв., осінь – - хв., весна – 0 хв.) Отримав 4 жовтих картки в складі "Арсеналу-Київщина"

Тут взагалі щось незрозуміле. Хлопця запросили з «Арсеналу-Київщина» і не надали жодного шансу вийти на поле. Можливо, тренери бачили щось не те на тренуваннях, нам це не відомо, але по закінчені сезону «Нива» розпрощалась з Олександром.

23 місце.
КОСТЕНКО Ярослав - без оцінки
Провів 0 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 0 хв., осінь – - хв., весна – 0 хв.)

Перейшов взимку до "Ниви" з "Інгульця-3", але міцно закріпився на лаві запасних, перебуваючи у затінку сильних воротарів - Андрія Кліщука і Максима Бабійчука. Відповідно, жодної гри зіграти не вдалося.

23 місце.
КОСТЕНКО Михайло - без оцінки
Провів 4 гри. (Всього проведено хвилин на полі – 77 хв., осінь – 77 хв., весна – - хв.)

А цьому хлопцю відверто не пощастило з довірою. У нього було всього 77 хвилин, щоб проявити себе, закріпитись у складі, але це дуже мало, щоб склалось повноцінне, цілісне враження. Можливо, тренерський штаб щось не влаштовувало у роботі Михайла на тренуваннях. Важко сказати.


«КРАЩИЙ ВОРОТАР ВІННИЦЬКОЇ «НИВИ» сезону 2016-17 р.»
КЛІЩУК Андрій - 369
КУЛІНІЧ Артем - 362
БАБІЙЧУК Максим - 322

Як бачимо, боротьба за лідерство була ще та! І дійсно, воротарі у нас традиційно хороші. Так було споконвіку і, мабуть, буде завжди) Циткін, Шуховцев, Боровік, Загоруйко, Остапенко, Гайдаржі і інші… рахувути можна довго! При нинішніх розкладах навіть трішки шкода другого воротаря, який буде знаходитись на заміні, адже рівень приблизно один і той самий. Про третього мова взагалі не іде. Хоча ні, є думка про те, що «Ниві» взагалі не потрібен третій воротар – можна заявити двох воротарів і третього, на всяк випадок, граючого тренера – Володимира Циткіна. Чому б і ні? Навіщо Костенко буде втрачати ще пів року своєї карєри, просиджуючи на лаві запасних найкращий футбольний вік?


«КРАЩИЙ ЗАХИСНИК ВІННИЦЬКОЇ «НИВИ» сезону 2016-17 р.»
БОРЯЧУК Олександр - 350
ХОХЛОВ Вадим - 348
АНДРЄЄВ Сергій - 273

ПОПОВ Дмитро - 272
ІОША Олександр - 205
МОМОТЕНКО Дмитро - 195
ДУГІЄНКО Олександр - 182
КАРВАЦЬКИЙ Андрій - 116
КОГУТ Владислав - 106
ЗАТОРСЬКИЙ Віталій - 60
МАЛАХОВ Максим - 33

Олександр Борячук лише на два пункта випередив Вадима Хохлова. Але у першого була перевага – виступ від початку сезону, а Хохлову потрібно було завойовувати симпатії в весняних іграх. Гадаю, що в наступному сезоні, конкуренція серед захисників буде ще більшою, адже, впевнений, в протистояння вклиняться ще декілька гравців. Взагалі, згадуючи, скільки гострих слів було сказано в бік захисту на початку сезону, можна сказати, що зараз у нас майже ідеальний захист. Пропускаємо дуже мало, в штрафній граємо дуже обережно – пенальті нам весною не призначали, жовтих карток – перерахувати на пальцях, червоних немає. Тьху тьху тьху, як то кажуть, щоб не наврочити…) Є підстраховка, уважність при стандартах. Єдине, що можна закинути – періодичні помилки на флангах поблизу штрафної. Але це звичайні робочі моменти, які виправляються на тренуваннях. Непогано було б підсилити правий фланг захисту ще одним гравцем, адже у випадку відсутності на полі Хохлова, доводиться шукати варіанти.


«КРАЩИЙ ПІВЗАХИСНИК ВІННИЦЬКОЇ «НИВИ» сезону 2016-17 р.»
НГАХА Колінс - 376
БРИЖЧУК Тимофій - 352
ОСАДЧИЙ Дмитро - 272

ОВЧАР Тарас - 267
ЗАГАЛЕВИЧ Дмитро - 203
БАТРАК Антон - 189
КОЛОМІЄЦЬ Сергій - 180
ПАНЬКОВЕЦЬКИЙ Євгеній - 136
КЛЮЧИК Євгеній - 96
ХИМАНИЧ Олександр - 66

Тут все складно. З одного боку, півзахист «Ниви» представлено різноплановими, кваліфікованими виконавцями, які виконують різні завдання на футбольному полі – хороший, швидкий лівий вінгер Овчар, «мозок команди», технар і розпасовщик Нгаха, «Вільний художник» Брижчук, «король стандартів» Осадчий і «людина заміни» - Загалевич, на якого можна покластись у будь-якій ситуації. Але це і все. Півзахист необхідно підсилювати. Так, є Маляренко, який грає справа. Це «Ярмоленко» нашої команди. Але потрібно розуміти, що він здебільшого гравець атаки. І ця позиція потребує підсилення. Планувалось, що тут буде грати Батрак, але не скалалось. Також необхідно мати заміну Овчару і ще одного розпасовщика в центр поля. Чекаємо на підсилення.


«КРАЩИЙ НАПАДНИК ВІННИЦЬКОЇ «НИВИ» сезону 2016-17 р.»
МАЛЯРЕНКО Ігор - 380
БРАСЛАВСЬКИЙ Ярослав - 333
БОБОВИЧ Денис - 293

СТОРУБЛЬОВЦЕВ Валерій - 265
ПОЛІЩУК Володимир - 258
ЯСЬКОВ Максим - 213
КОСТЕНКО Михайло - 159

В нападі не все так райдужно і спокійно, як на інших позиціях. Пішов Сторубльовцев, пішли Бобовича. Залишились Браславський і Маляренко. Але цього замало. Знайти забивного форварда в Україні дуже важко, але це та складна задача, яку просто необхідно вирішити тренерському штабу, адже саме ця ланка була найслабшою, найнестабільнішою в весняній частині першості. Звичайно, можна згадати і про Яськова, але, мабуть, йому потрібно докласти неймовірних зусиль на передсезонних зборах, щоб тренери довірили йому місце в основі. І це реальність.


"НАЙПЕРСПЕКТИВНІШИЙ ГРАВЕЦЬ ВІННИЦЬКОЇ «НИВИ»
БРИЖЧУК Тимофій - 339
МАЛЯРЕНКО Ігор - 262
КЛІЩУК Андрій - 201

БОБОВИЧ Денис - 203
БОРЯЧУК Олександр - 141
ХОХЛОВ Вадим - 132
ЯСЬКОВ Максим - 129
ОСАДЧИЙ Дмитро - 117
ОВЧАР Тарас - 116
БАБІЙЧУК Максим - 92
ЗАГАЛЕВИЧ Дмитро - 71
АНДРЄЄВ Сергій - 61
БАТРАК Антон - 53
КОГУТ Владислав - 48
КАРВАЦЬКИЙ Андрій - 33
ПОПОВ Дмитро - 32
СТОРУБЛЬОВЦЕВ Валерій - 23
ДУГІЄНКО Олександр - 20
БРАСЛАВСЬКИЙ Ярослав - 20
НГАХА Колінс - 19
МАЛАХОВ Максим - 18
КОСТЕНКО Ярослав - 8
ХИМАНИЧ Олександр - 5

Безперечний і безумовний лідер номінації – Тимофій Брижчук, який показав яскравий футбол. В принципі, серед лідерів номінації всі ті, хто переміг на своїх позиціях + Денис Бобович. Вболівальники до останнього вірили, що він залишиться в команді на наступний сезон. Цікаво те, що жоден з футболістів не залишився без балів. Тобто, в кожного вірять і бачать його майбутнє в команді, незважаючи на вік, або відсутність ігрової практики.


А тепер звернемось до загальнокомандної статистики від niva.vn.ua
Як відомо, «Нива» набрала в своєму дебютному чемпіонаті 50 очок. (14 перемог, 8 нічиїх, 10 поразок. Загальна різниця забитих-пропущених голів 42-33 (+9) ) Команда провела два абсолютно різних відрізка. Якщо восени ми завершили чемпіонат на 10 місці, то весною «Нива» суттєво покращила свої результати, в умовній весніній таблиці поділивши 2-3 місця. Прекрасний результат, але у підсумку лише сьоме місце. Тепер розкладемо чемпіонат і результати вінничан на «запчастини»)
Осінь:
18 ігор – 7 перемог, 3 нічиї, 8 поразок = 24 очка (Забиті – пропущені – 23 - 24)
Весна:
13 ігор – 6 перемог, 5 нічиїх, 2 поразки = 23 очка (+3 технічна поразка «Кристалу») (Забиті – пропущені – 19 – 9)

Осінь (Вдома):
8 ігор – 5 перемог, 1 нічия, 2 поразки = 16 очок. (Забиті – пропущені - 16:10)
Весна (Вдома)
8 ігор – 4 перемоги, 2 нічиї, 2 поразки = 14 очок (Забиті - пропущені -11:7)

Осінь (В гостях)
10 ігор – 2 перемоги, 2 нічиї, 6 поразок = 8 очок. (забиті – пропущені - 7:14)
Весна (В гостях)
5 ігор – 2 перемоги, 3 нічиї, 0 поразок = 9 очок (Забиті – пропущені – 8:2)

Приємно, що більш ніж в третині ігор чемпіонату «Нива» взагалі не пропускала
Осінь:
В 5 іграх з 18 «Нива» не пропускала.
Весна:
В 7 іграх з 13 «Нива» не пропускала

А ось перемог з великим рахунком, як кіт наплакав. Це відлуння хронічно невдалих ігор з аутсайдерами:
Осінь:
1 перемога з рахунком 4:0 вдома над «Поділлям»
Весна:
1 перемога з рахунком 4:0 в гостях над «Металургом»

А ось і приємна зворотня сторона медалі – лише одна поразка з крупним рахунком. Як для дебютанта, непогано.
Осінь:
1 поразка з рахунком 0:3 в гостях «Руху»
Весна:
Не було поразок з великим рахунком.

Пенальті:
Осінь:
Суперники пробивали по наших воротах 4 рази: (3 забито) Цікаво, що призначали нам пенальті дублями. Два в матчі з «Балканами» і ще два у грі з «Рухом». Ми пробивали по воротах суперника 1 раз: (забитий Колінсом у ворота «Тепловика»)
Весна:
Суперники жодного разу не пробивали по наших воротах.
Ми пробивали по воротах суперника 1 раз: (забитий Колінсом у ворота «Миру»)

Бомбардири команди:
Маляренко – 8 (осінь – 2, весна - 6)
Браславський – 7 (осінь - 7, весна - 0)
Нгаха – 6 (осінь - 3, весна - 3)
Бобович – 5 (осінь - 5, весна - 0)
Іоша – 2 (осінь - 2)
Сторубльовцев – 2 (весна – 2)
Поліщук – 1 (осінь – 1)
Коломієць – 1 (осінь – 1)
Борячук – 1 (весна – 1)
Андрєєв – 1 (весна – 1)
Дугієнко – 1 (весна – 1)
Хохлов – 1 (весна – 1)
Осадчий – 1 (весна – 1)
Брижчук – 1 (весна – 1)
Момотенко – 1 (осінь – 1)
Паньковецький – 1 (осінь – 1)

Також було забито 2 автогола

Якщо спробувати розібратись, на яких хвилинах «Нива» більше забивала, вимальовується така картина:
0 – 10 хвилина – (осінь - 2 гола) – (весна - 1 гол)
11 - 20 хвилина – (осінь - 1 гол) – (весна - 3 гола)
21 – 30 хвилина – (осінь - 3 гола) – (весна 4 гола)
31 - 40 хвилина – (осінь - 4 гола) – (весна - 2 гола)
41 – 45 хвилина – (осінь - 0 голів) – (весна - 1 гол)
45 + хвилина – (осінь - 0 голів) – (весна – 0 голів)
Восени в перших таймах забито 10 голів
Весною в перших таймах забито 11 голів

46 – 55 хвилина – (осінь - 1 гол) – (весна - 1 гол)
56 – 65 хвилина – (осінь - 1 гол) – (весна - 2 гола)
66 – 75 хвилина – (осінь - 4 гола) – (весна - 1 гол)
76 – 85 хвилина – (осінь - 2 гола – (весна - 1 гол)
86 – 90 хвилина – (осінь - 2 гола) – (весна - 3 гола)
90 + хвилина – (осінь - 3 гола) – (весна – 0 голів)
Восени в других таймах забито 13 голів
Весною в других таймах забито 8 голів
Стосовно забитих голів, картина майже ідентична. Очевидно, що команда намагалась вирішити долю поєдинку в першому таймі. За виключенням того, що в другій половині першості «Нива» не забивала в додатковий час.

На яких хвилинах «Нива» пропускала.
0 – 10 хвилина – (осінь - 2 гола) – (весна - 1 гол)
11 -20 хвилина – (осінь - 2 гола) – (весна - 1 гол)
21 – 30 хвилина – (осінь - 2 гола) – (весна – 0 голів)
31 - 40 хвилина – (осінь - 5 голів) – (весна - 2 гола)
41 – 45 хвилина – (осінь - 1 гол) – (весна – 0 голів)
45 + хвилина – (осінь – 0 голів) – (весна – 0 голів)
Восени в перших таймах пропущено 12 голів.
Весною в перших таймах пропущено 4 гола

46 – 55 хвилина – (осінь – 0 голів) – (весна - 1 гол)
56 – 65 хвилина – (осінь - 4гола) – (весна - 0 голів)
66 – 75 хвилина – (осінь - 2 гола) – (весна – 2 гола)
76 – 85 хвилина – (осінь - 4 гола) – (весна - 1 гол)
86 – 90 хвилина – (осінь - 1 гол) – (весна – 0 голів)
90 + хвилина – (осінь - 2гола) - (весна - 1 гол)
Восени в других таймах пропущено 12 голів.
Весною в других таймах пропущено 5 голів
А от щодо пропущених, картина змінилась дуже суттєво. Ми просто стали дуже мало пропускати.

Вболівальники. Мабуть, вони є однією з тих складових частинок нашого клубу, якими можна пишатись.
Восени відвідуваність у домашніх іграх «Ниви» складала, в середньому, 1850 глядачів, що дозволяло нашій команді займати почесне третє місце у загальному заліку команд другої ліги, поступаючись «Тепловику» (2906 глядачів) і «Поділлю» (2813 глядачів)
Весною показники відвідуваності «Ниви» дещо погіршились. За підсумками року ми залишились третіми за відвідуваністю (1613 глядачів в середньому) перше місце зайняло «Поділля» (3100 глядачів), друге місце у «Тепловика» (2753 глядачів)

Червоні картки:
У суперника в іграх з «Нивою»:
Осінь:
Не було
Весна:
1 червона картка гравцеві «Поділля»

Вилучення у складі «Ниви»:
За весь чемпіонат жоден з гравців «Ниви» не був вилучений.

Жовті картки.
Восени «Нива» отримала 33 жовтих картки,
Весною цей показник збільшився до 37 карток.
Всього 80

Весною у нас такі «лідери» по жовтим карткам:
Хохлов – 5
Сторубльовцев – 4
Борячук – 4
Кліщук –3
Осадчий – 3
Браславський – 3

Загалом за весь чемпіонат (зауважте на те, що гравці провели різну кількість ігор):
Борячук – 7,
Загалевич – 6,
Хохлов – 5
Когут – 4
Нгаха – 4
Поліщук – 4
Сторубльовцев – 4
Паньковецький - 4

Статистика дотримування правил чесної гри.
На фініші сезону «Нива» за цим показником зайняла третє місце, поступившись лише «Кременю» і «Жемчужині»

Лідери за проведеними іграми за «Ниву» в сезоні 2016-17 р.
Маляренко – 31 гра
Браславський – 30 ігор
Нгаха – 28 ігор
Попов – 28 ігор
Борячук – 26 ігор
Загалевич – 24 гри
Бобович – 22 гри
Поліщук – 16 ігор
Момотенко – 16 ігор
Коломієць -15 ігор
Кулініч – 14 ігор
Когут – 14 ігор
Брижчук – 13 ігор
Осадчий – 13 ігор
Андрєєв – 13 ігор
Іоша – 13 ігор
Овчар – 12 ігор
Хохлов – 12 ігор
Кліщук – 12 ігор
Сторубльовцев – 11 ігор
Паньковецький – 11 ігор

Загальний час, який проведено на полі в чемпіонаті:
Браславский - 2497
Нгаха – 2486
Борячук - 2334
Попов – 2224
Маляренко - 1770
Момотенко – 1440
Кулинич – 1260
Когут – 1206
Полищук - 1203
Клищук – 1080
Иоша - 1170
Андреев – 1170
Загалевич - 1047
Коломиец - 1043
Брыжчук – 1009
Хохлов – 1007
Бобович - 930
Осадчий – 786
Овчар – 740
Сторублевцев - 738
Дугиенко – 640
Паньковецкий - 493
Бабийчук - 450
Заторский – 364
Яськов - 356
Ключик - 328
Карвацкий – 301
Батрак – 121
Костенко - 77
Малахов – 45

Загальний час, проведений на полі в весняних матчах:
Андреев – 1170
Клищук – 1080
Борячук – 1077
Нгаха - 1059
Брыжчук - 1009
Хохлов - 1007
Браславский – 977
Маляренко – 969
Попов - 901
Осадчий – 786
Овчар – 740
Сторублевцев – 738
Дугиенко – 640
Карвацкий – 301
Загалевич - 151
Батрак - 121
Бабийчук – 90
Бобович – 34
Яськов – 15

Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 03.06.2017 13:06:55]

Жовті картки: Осадчий Дмитро 9 хв., Федоров Сергій 16 хв., Бабенцов Олександр 36 хв., Новицький Павло 43 хв. Хохлов Вадим 69 хв., Браславський Ярослав 77 хв., Маляренко Ігор 87 хв., Поліщук Владислав 89 хв, Кліщук Андрій 90+2 хв., Сторубльовцев Валерій 90+3 хв., Брижчук Тимофій 90+3 хв.

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій, - 31. Андрєєв Сергій, 2. Хохлов Вадим, 23. Борячук Олександр, 8. Попов Дмитро, 21. Овчар Тарас, 19, Осадчий Дмитро (4. Дугієнко Олександр, 88 хв.), 23. Брижчук Тимофій, 24. Нгаха Колінс (к), 11. Маляренко Ігор (7. Сторубльовцев Валерій, 83 хв) 9. Браславський Ярослав (10. Яськов Максим, 88 хв.),
Запасні гравці:
1. Бабійчук Максим, 34. Карвацький Андрій, 20. Загалевич Дмитро, 12. Батрак Антон,
Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

«Реал-Фарма» Одеса:
1. Кравченко Cергій, 44. Дмитрієв Герман, 4. Віксич Олександр, 26. Новицький Павло, 99. Дубіна Олександр (14. Задойко Андрій, 74 хв.), 22. Бабенцов Олександр, 3. Бичков Олександр (9. Костюк Сергій, 46 хв.), 8. Серденюк Віктор, 15. Пятов Олександр, 16. Полищук Владислав, 24. Федоров Сергій (17. Грубий Євгеній, 46 хв.)
Запасні гравці:
6. Забродський Володимир, 7. Лиховидов Микола
Головний тренер:
Бондаренко Олександр Миколайович

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Реал-Фарма» Одеса від Леоніда Загоруйко:
(Перша колонка "Нива", друга - «Реал-Фарма»)
Офсайди 1 (1+0) - 1 (0+1)
Фоли 17 (7+10) - 20 (9+11)
Кутові 6 (0+6) - 3 (3+0)
Удари по воротах 13 (4+9) - 7 (3+4)
З них в ствір воріт 8 (3+5) - 3 (1+2)
Процент володіння мячем 53.5% (53+54) - 46.5% (47+46)

Фотозвіт матчу "Нива" Вінниця - "Реал-Фарма" Одеса (30 фото) знаходиться тут
Також пропонуємо вашій увазі "Бонус")) - Фотозвіт нагородження кращих гравців вінницької "Ниви" сезону 2016-17 р. (40 фото) Він знаходиться тут

Відеозвіт (голи і небезпечні моменти) матчу "Нива" - "Реал-Фарма" (Відео Леоніда Загоруйко) Дивитись на ЮТуб
Вручення призів від вболівальників за підсумками сезону 2016-17 р. (Відео Леоніда Загоруйко) Дивитись на ЮТуб

Пропонуємо вашій увазі досить незвичний звіт. В останній грі чемпіонату вінничани зустрілись з командою, якій життєво необхідна була перемога для того, щоб потрапити у плей-офф перехідних ігор, переможець яких здобуває четверту путівку в першу лігу. Перед вінничанами завдання було скромніше – перемога давала можливість обійти в турнірній таблиці «Інгулець-2» і піднятись на шосте місце, що має не надто важливе значення навіть при гіпотетичній появі вільних місць до першої ліги. Отже, мотивація у гостей була значно більша, але «заруба» мала бути ще та, адже у вінничан було велике бажання завершити чемпіонат на позитивній ноті. Також було відомо, що вболівальники готують призи найкращим гравцям «Ниви» за підсумками сезону. А який там настрій для гравців і вболівальників після програшу? Програвати не хотілось і єдиною завадою для вдалого результату могла стати фізична і психологічна втома гравців після довгого чемпіонату, до речі, досить вдалого, як для дебютанта ліги.

«Реал-Фарма». Тезок переможця цьогорічної Ліги Чемпіонів можна вважати якщо не старожилами, то досвідченим бійцем другої ліги. Набувши професійного статусу в 2011 році, команда вже шість років поспіль приймає участь в чемпіонаті. Були досить вдалі сезони, як то четверте місце в сезоні 2014-15 років, так і не дуже – 12 місце в сезоні 2013-14 років. Але так близько до виходу до першої ліги, як в цьому сезоні, команда ще не була… Найбільшою «цікавинкою» «фармацевтів» є їх граючий президент. Вдумайтесь, людині 51 рік, а вона провела за основний склад 9 ігор, 6 з яких було виграно. Викликає повагу, чи не так? Інший момент, який може зацікавити вінницького вболівальника – присутність в складі «Реала» гравця, який у минулому мав досвід виступу за «Ниву». Це Павло Новицький.

З «Нивою» все зрозуміло. Абсолютно прогнозований склад. Після невдалих експериментів в лінії нападу Сторубльовцев випав з основної обойми, Бобович давно впав в немилість, а Химанич взагалі не отримав шансу проявити себе, а це означає, що деяку ротацію ми могли побачити лише в центрі поля, де на позицію під нападниками могли вийти Загалевич і Батрак, але цього не сталося. У підсумку, ми не побачили жодних несподіванок, окрім виходу Дугієнка на поле на 88 хвилині, коли тренери відчайдушно намагались зберегти нічийний рахунок.

Тепер щодо гри. Не забуваємо, що нам протистояла мотивована команда, яка розташовується вище нашої. І на її фоні ми виглядали зовсім непогано. Єдине, в чому можна дорікнути – зайва методичність. Не було відчуття надзвичайного натиску, якогось особливого бажання перемогти (Можливо, це результат фізичної і психологічної втоми, накопичених за довгий сезон). Ніби нічия нас влаштовувала. Особливо це відчувалось на початку гри. Під кінець обох тайму «Нива» діяла вже значно активніше, що відобразилось на статистиці. Наші були трішки краще за суперника майже в усіх компонентах гри.

1 хв. Нгаха по лівому флангу закинув довгу передачу на хід Браславському. Той наздогнав мяч і під пресингом захисників з гострого кута намагався влучити в ворота, але мяч спіймав воротар. Мабуть, Ярослав витиснув все можливе з цього моменту.
2-9 хв. Команди обмінялись декількома гострими випадами. Небезпечні подачі в штрафну змінювались ударами в боротьбі. Словом, гра тримала в напруженні обидві команди.
10 хв. Нгаха пробив головою з метрів 11 після подачі Осадчого зі штрафного. Удар виявся влучним – в правий нижній кут, але занадто слабким – воротар без складнощів спіймав мяч.
12 хв. Браславський двічі поспіль загострив гру на правому фланзі. В першому випадку він обіграв опонента, на швидкості увійшов в штрафну і наздогнавши мяч на самісінькій лицьовій лінії, скинув його ближче до воріт, але Овчар на мить запізнився до цієї передачі. В наступному епізоді Ярослав так само увірвався в штрафну, але в цей раз пробив з гострого кута. Забити було важко, адже воротар знову опинився на місці, контролюючи ближній кут.
20 хв. Небезпечний удар Федорова головою з метрів 10 після подачі зі стандарту. Мяч пролетів впритул з правою штангою. Небезпечно. Хоча, здається, Кліщук контролював ситуацію…
25 хв. Осадчий навісив з штрафного на лінію воротарської площадки, першим на мячі опинився Попов, який пробив по воротах з розвороту головою, але не влучив в ворота.
27 хв. Дубіна сильно пробив (чи навісив) з правого кута штрафної площадки у бік дальньої штанги, але мяч вилетів за лицьову. Досить небезпечно…
36 хв. І знову небезпечний момент у воріт «Реала». Браславський мяко накинув Малярненку на хід і той пробивав у падінні з лінії воротарської площадки, але воротар гостей вчасно вибіг назустріч і блокував удар. Ну, дуже вже мало було простору у Ігора для того, щоб зіграти якось хитріше.
42 хв. Борячук видав чудовий діблінг на лівому фланзі, обігравши трьох захисників і класно подавши в штрафну. Нагадаємо, що це вже не перший вдалий дріблінг Олександра в цьому сезоні, коли він сміливо бере гру на себе і обігрує двох, трьох суперників.
45 хв. Відмічаємо нестандартні дії Маляренка, який виконав подачу в штрафну з лівого фланга «рабоною». Тобто, «через ногу». Дуже красиво, але захисники перехопили передачу.
Перерва
52 хв. У перші хвилини другого тайму гра проходить на половині гостей. Апогеєм цих хвилин стала подача в центр на лінію воротарської площадки, де скупчились безліч захисників, а також Нгаха і Браславський, який прийняв мяч, знаходячись спиною до воріт і скинув під удар Маляренку, удар якого був заблоковано.
53 хв. Браславський зліва увійшов в штрафну і звільнившись від опекуна біля лицьової лінії віддав передачу в центр, захисники вибили мяч, але на Брижчука, який не зміг як слід прийняти мяч і момент було втрачено.
54 хв. І знову на вістрі атаки Ярослав Браславський, який гостро атакував ворота з гострого кута, увійшовши в штрафну зліва. Ярославу ніхто не заважав пробити влучно, але на заваді польоту мяча в сітку став воротар, який відбив цей удар.
56 хв. Новицький пробив головою з метрів 10 після подачі штрафного. Удар вийшов слабкий і Кліщук без проблем справився з цим епізодом.
58 хв. Вінничани в пятьох вибігли на трьох захисників, але контратака розвивалася якось повільно і у підсумку закінчилася сильним ударом Брижчука з-за меж штрафної площадки. Воротар зі складнощами відбив цей удар.
67 хв. Браславський справа увійшов в штрафну, на замасі обіграв захисника, змістився в центр і дуже сильно пробив в дальній кут. Воротар стояв в правому куті і судячи по траєкторії польоту мяча, бути б голу, якби круглий не влучив в захисника, який блокував цей удар.
68 хв. Борячук підхопив мяч біля лівого кута штрафної площадки і сильно пробив ближній нижній кут воріт. Відмінно гра воротар.
73 хв. Осадчй отримав мяч в 16 метрах від воріт, але пробив якось безхитрісно по центру воріт. Зрозуміло, що без складнощів для воротаря.
74 хв. Андрєєв пробив головою, отримавши мяч на дальній штанзі, але не влучно.
76 хв. Несподівано, якщо зважати на перебіг гри, ми отримали гол у власні ворота. Задойко з лівого флангу накинув в центр штрафної, де Задойко прийняв мяч і намагався проштовхнути його в ворота повз Кліщука. Наш воротар блокував цей удар, але мяч відлетів трішки правіше під удар Костюка, який не схибив, відправивши круглого в порожні ворота. 0:1! Зауважимо, що в цій атаці зіграли саме тих три гравці, які по перерві вийшли на заміну.
84 хв. Борячук віддав класну розрізаючу передачу з лівого флангу в центр штрафної на хід Маляренку, який вривався один на один за воротарем, але у нього була лише одна мить на удар і воротар, який вискочив назустріч відбив цей удар. Але відбив на Нгаху, який вже просто мав завершувати атаку голом, але влучив в захисника, який стояв на лінії воріт і відбив мяч ногою. Сейв матчу!
87 хв. Але гол таки стався. Невідомо яким чином Андрєєв опинився в ролі центрфорварда і прийнявши діагональну передачу від Овчара поклав корпус і у падінні пробив в правий від воротаря кут. Гол!! 1:1!! Зауважу, що зліва від Андрєєва знаходився Попов, справа Яськов. Ось таке атакуюче тріо проявило успішні атакуючі здібності…
Останні хвилини гри тренер гостей постійно тримав у тонусі свою команду - «Уважніше! Ви ще не виграли!». А вінничани старанно «сушили» гру, збиваючи темп, тягнучи час усіма можливими способами. Внаслідок, отримали купу необовязкових карток, яких, загалом, було показано аж 11 на дів команди! В останні хвилини складалося враження, що вінничан цілком влаштовувала нічия, або, іншими словами, не пустити «Реал-Фарму» в перехідні ігри, що зіграло би на руку «Балканам» з Зорі. Після гри ця версія отримала підтвердження з уст президента клуба, який заявив, що представники «Балкан» пропонували «Ниві» 150 тис. грн. якщо вінничани зможуть відібрати очки у «Реалу». Але зваживши на хід гри і заяву президента, у підсумку вийшло якесь чергове непорозуміння…
Втім, як і вихід «Реалу» до першої ліги виглядав би якось нереально дико. Ну, не надто першолігівську гру вони продемонстрували. І не надто першолігівске бажання туди потрапити…

А далі, після фінального свистка, було нагородження кращих гравців сезону за версією вболівальників. Кращий воротар, захисник, півзахисник і нападник отримали свої заслужені нагороди, також було вручено приз найперспективнішому гравцеві сезону. Біло-зелена сім я підготувала чудові альбоми для всіх причетних до команди, а адміністрація клубу у відповідь нагородила найактивніших вболівальників логотипами «Ниви», прикрашеними автографами усіх гравців команди. Але подробиці цього дійства, повні результати голосування і фото зявляться на сайті окремим матеріалом.

І насамкінець звіту. Чому саме він незвичний?
Тому, що ми хочемо надати слово самим вболівальникам. Ці слова були сказані відразу після матчу і є надзвичайно щирими.

Анна Вільганюк:
« - Знаєте, що я вам скажу… Нашому місту потрібний футбол, тут до гадалки не ходи! Люди хотять бачити футбол, люди люблять його і переживають все разом з гравцями. А таких долбанутих нас ніде нема, у жодному місті. Людей, які так високо цінують гравців. Людей, які готові останнє віддати, для того, щоб їм та хвилина запам яталась! Я думаю, що їм було приємно отримати призи, почути слова вдячності від людей, я думаю, що вони сьогодні зрозуміли, що футбол, в першу чергу, не спосіб їхнього заробітку і грають вони не для того, щоб «відбути номер», а для тієї тисячі вболівальників, які стабільно підтримують їх, переживають все разом з ними. Ми одненька велика сім я! Хочу подякувати гравцям першого кола, вони зробили свій внесок в нашу команду, кожен залишиться в пам яті)) Гравцям другого кола і всім вам – величезне дякую! Ви просто космос!))»

Женя Кисельов:
Для мене «Нива» не просто команда. Це те, що дійсно западає в душу! Ті, хто безпідставно критикує «Ниву», не розуміє, як важко дається футбол. Які це постійні навантаження – фізичні і психологічні. Це команда з мого міста. Де і як би вона не грала – це команда! Моя команда! За яку не тільки я, а усі підуть. Я буду ходити на матчі «Ниви» до останніх днів свого життя! Я дійсно закоханий в цю команду і буду фанатіти за неї! Хлопці з вінниці ще себе покажуть. І буде вам і перша ліга і Прем єр ліга і Єврокубки! Все буде! Я вірю в цю команду і буду вболівати за неї все своє життя!»

Горностай:
« - А помітна різниця, як вболівальники звикають до футболу. Думаю, що поступово футбол в місті оживе, дай Бог існування і хороших результатів, Вінниця знову заживе футболом…»

Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 29.05.2017 01:50:48]

Жовті картки: Хохлов Вадим 44 хв., Громоляк 53 хв., Кліщук Андрій 90+2 хв., Загалевич Дмитро 90+3 хв.

«Тепловик» Івано-Франківськ:
24. Плетеницький Микола, 4. Громоляк Андрій, 5. Приймак Владислав, 17. Прошак Роман, 27. Бочкур роман, 6. Бойко Тарас, 22. Януш Орест, 10. Веприк Олег, 8. Боришкевич Володимир, 2. Гапончук Дмитро (23. Гуменюк Назар 68 хв.), 21. Денега Богдан.
Запасні гравці:
26. Вульчин Остап, 14. Дербах Василь, 20. Семянчук Ярослав, 16. Геник Василь.
Головний тренер:
Ковалюк Володимир Васильович

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій, - 31. Андрєєв Сергій, 2. Хохлов Вадим, 23. Борячук Олександр (34. Карвацький Андрій, 88 хв.), 8. Попов Дмитро, 21. Овчар Тарас, 19, Осадчий Дмитро (4. Дугієнко Олександр, 80 хв), 23. Брижчук Тимофій (20. Загалевич Дмитро 64 хв.), 24. Нгаха Колінс (к), 11. Маляренко Ігор, 9. Браславський Ярослав.
Запасні гравці:
44. Костенко Ярослав, 7. Сторубльовцев Валерій, 10. Яськов Максим, 12. Батрак Антон.
Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

Статистика матчу "Тепловик" Івано-Франківськ - "Нива" Вінниця від Леоніда Загоруйко:
(Перша колонка "Тепловик", друга - «Нива»)
Офсайди 5 (2+3) - 3 (2+1)
Фоли 14 (5+9) - 20 (9+11)
Кутові 7 (3+4) - 4 (2+2)
Удари по воротах 12 (6+6) - 8 (4+4)
З них в ствір воріт 3 (2+1) - 7 (3+4)


4 хв. Браславському і Маляренко не вистачило вдалого прийому мяча, щоб вдвох вискочити на воротаря. Досить небезпечно…
8 хв. Гапончук головою з лівого флангу пробивав в кут воріт «Ниви», але вдало зіграв Хохлов, який вибив мяч на кутовий.
13 хв. Нгаха пробив з 30 метрів вище воріт.
23 хв. Браславський прийняв передачу від Борячука на лівому фланзі, пройшов з мячем до лицьової і прострелив вздовж воріт. Прошак, намагаючись ліквідувати цю небезпечну передачу, зрізав мяч у власні ворота.
25 хв. Януш накрутив Борячука на фланзі і пробив по воротах з меж штрафної площадки. Кліщук врятував команду від голу.
26 хв. Денега увірвався в штрафну «Ниви» з правого флангу і сильно пробив в правий кут воріт, але знову на висоті Кліщук, який відбив цей удар прямо перед собою.
27 хв. І знову удар по воротах вінничан. В цей раз намагався забити Боришкевич. Але мяч пролетів вище воріт.
34 хв. Маляренко перехопив поперечну передачу вздовж лінії штрафної площадки і намагався прокинути собі на хід, але перечепився і впав. А мяч підхопив Брижчук, який першим ударом влучив у захисника, але встиг на підбір і повторним ударом в падінні з центру штрафної влучно пробив у правий верхній кут. 0:2. Не дуже логічний рахунок.
37 хв. Браславський з правого флангу відкотив мяч в штрафну під удар Брижчуку, який сильно пробив по воротах, але влучив в захисника.
38 хв. Гапончук з лівого флангу віддав мяч в центр штрафної на Денегу, який відірвався від захисників і міг прицільно пробивати з вбивчої позиції, але якось незграбно прийняв мяч і удар не вийшов.
Перерва
55 хв. Після подачі кутового бив головою Андрєєв, але воротар опинився на місці і виручив свою команду. Хоча за мить до цього арбітр свиснув про порушення правил в атаці.
60 хв. Боришкевич наніс удар в лівий кут з метрів 30, але Кліщук зреагував на цей удар.
65 хв. А ось і момент у Браславського. Чистий вихід на швидкості в штрафну 1 на 1. У Ярослава були варіанти, як і куди бити, але, як виявилось, виконання підвело. Або, іншими словами, навпрочуд вдало зіграв воротар, який ліквідував цю загрозу воротам.
68 хв. Денега прийняв мяч справа в штрафній площадці, розвернувся і пробив, але дуже небезпечний удар було блоковано.
73 хв. Браславський виграв боротьбу за мяч поблизу кута воротарської площадки і намагався прокинути мяч в ворота повз воротаря, але знову програв це локальне суперництво форварда і воротаря.
75 хв. «Тепловик» дуже сильно додав і воріт «Ниви» стало надзвичайно гаряче. Після удару Гуменюка мяч влучив в захисника «Ниви», перелетів через Кліщука і опустився за самісінькою поперечиною.
76 хв. Приймак головою пробив поряд зі стійкою.
77 хв. Денега влучив в штангу, пробиваючи з «нульового» кута після того як Веприк накрутив Борячука на правому фланзі.
78 хв. І знову дуже небезпечна подача Гуменюка, який вдало увійшов у гру. Кліщук виніс мяч подалі, але було небезпечно!
В останні хвилини гри гра більш-менш заспокоїлась, вінничани довели гру до логічного завершення.
Фінальний свисток.

Игорек
Niva.vn.ua[Добавил Игорек в 23.05.2017 01:40:11]

Жовті картки: Попов Дмитро 47 хв., Борячук олександр 49 хв., Зоря Віталій 51 хв., Пасечнюк Владислав 77 хв.

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій, - 31. Андрєєв Сергій, 2. Хохлов Вадим (34. Карвацький Андрій, 17 хв.), 23. Борячук Олександр, 8. Попов Дмитро, 21. Овчар Тарас, 19, Осадчий Дмитро (20. Загалевич Дмитро), 23. Брижчук Тимофій, 24. Нгаха Колінс (к), 11. Маляренко Ігор, 7. Сторубльовцев Валерій (10. Яськов Максим, 88 хв.),
Запасні гравці:
1. Бабійчук Максим, 17. Бобович Денис, 12. Батрак Антон, 4. Дугієнко Олександр, 6. Химанич Олександр.
Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

«Арсенал Київщина» Біла Церква:
77. Романов Микита, 6. Тименко Володимир, 3. Омоко Оровіанор, 5.Патрік Руслан, 14. Грабчак Святослав (10. Швець Артем 83 хв.), 15. Зоря Віталій, 18. Гутиря Роман (23. Ващенко Назар 55 хв.), 27. Бреус Денис, 8. Пасечнюк Владислав, 11. Пилиповець Олександр (13. Сьомка Артем 77 хв.), 9. Горбаченко Владислав.
Запасні гравці:
12. Шкарбан Євген, 44. Шкуратько Владлен, 88. Нагорний Максим, 21. Гуральский Данило.
Головний тренер:
Ущаповський Андрій Васильович

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Арсенал Київщина» Біла Церква від Леоніда Загоруйко:
(Перша колонка "Нива", друга - «Арсенал Київщина»)
Офсайди 3 (3+0) - 2 (1+1)
Фоли 16 (6+10) - 20 (9+11)
Кутові 4 (3+1) - 2 (0+2)
Удари по воротах 12 (9+3) - 8 (3+5)
З них в ствір воріт 6 (4+2) - 6 (2+4)
Процент володіння мячем 60% (62+58) - 40% (38+42)

Грусть-печаль, а не футбол. З перших хвилин гри було зрозуміло, що щось не те. Чи то «Арсенал» виглядав більш мотивованим, чи то «Нива» виглядала емоційно виснаженою, але очікуваним реваншем за осінню поразку не пахло. На полі точилась досить рівна гра, щоправда, вінничани були більш гострішими, більш небезпечними і цілком могли розраховувати на декілька забитих голів. Так, двічі змарнували свої прекрасні моменти Брижчук і Маляренко, а відзначився Борячук, який чудово виконав вільний удар після пасу Осадчого. Взагалі, у першому таймі Борячук видав прекрасний футбол – багато працював на атаку, робив забігання, подачі але і встигав повертатись у захист. Більш того наприкінці тайму видав диво-техніку, обігравши відразу декількох гравців «Арсеналу» і ідеально скинувши під удар Брижчуку, який запоров класний момент для взяття воріт. Ще одним героєм тайму став Карвацький, який вдало вийшов на заміну замість Хохлова, який на 17 хвилині отримав розсічення голови і був вимушений покинути поле для того, щоб йому наклали шви. Ось таке поздоровлення вийшло у гравців «Арсеналу». Нагадаю що Вадим Хохлов саме в цей день відзначав День народження. Так ось, повернемось до Карвацького. Андрій дуже вдало увійшов у гру, декілька разів перекусював небезпечні передачі, діяв надійно і самовіддано. Єдиний момент, який не дозволив йому зайняти почесне місце серед найкращих гравців матчу стався на 92 хвилині гри, коли саме з його флангу, саме через ним програну боротьбу, прилетіла та злополучна подача, яка претворилась на удар головою і гол у відповідь. Ось так дивно виходить, що у домашньому матчі з аутсайдером найкращими стали захисники. А якщо сюди додати Кліщука, який виручив команду в декількох епізодах, то взагалі крартинка дій атакуючої ланки виглядає дуже блідо і невиразно. Особливо у другому таймі. Ні про що. Хтось може згадати, що ми створили у другому таймі? Я не можу згадати. Ну хіба можна вважати небезпекою пару випадкових закидань у ворота з дальньої дистанції? Сторубльовцев, який грав центраьного форварда, взагалі за всю гру не мав моментів, Маляренко зник у другому таймі, Брижчук теж був не надто активним. Єдине що варто відмітити – постійні забігання Овчара по лівому фланзі, але якось вхолосту. А також епізодичні вибухові технічні дії Нгахи. Ось і все. Про якусь продуману тактику і красиву комбінаційну гру годі й говорити – їх не було. Взагалі незрозуміло, чому тренери, які бачили на власні очі те непорозуміння, яке творилось не полі, не знайшли слів у пререві, а також дотягнули заміни до останніх хвилин, коли вони, швидше, зіграли злий жарт і не послужили ні для затягування часу, ні задля зміни ведення гри. Що міг встигнути на полі Яськов за три хвилини? Дійсно, Бобович настільки не у формі, щоб не відбігати тайм замість Сторубльовцева, у якого, вочевидь, «не пішло»? Незрозуміло...

12 хв. Овчар з лівого флангу накинув прямо в центр штрафної площадки, звідки Маляренко пробив прямо в воротаря. Убойна позиція. Чудовий момент втрачено.
13 хв. Брижчук справа від воріт, знаходячись на лінії штрафної площадки пробив у дальній кут, але мяч вилетів за лицьову ледь торкнувшись стійки.
16 хв. Хохлов отримав травму і був замінений на Карвацького.
28 хв. Захисник у боротьбі з Сторубльовцевим віддав пас назад воротарю і той спіймав мяч руками. Арбітр відразу призначив вільний удар. Поки рефері відсував стінку на лінію воріт, «Нива» радилась. Несподівано завершуючий удар дали нанести Борячуку, який прийняв скидку Осадчого і спокійно відправив мяч в лівий верхній кут. 1:0!
35 хв. Чудову техніку продемонстрував Борячук, який на лівому фланзі обіграв трьох гравців «Аресналу» прокинув собі на хід в штрафну і точно віддав пас в центр на Брижчука, який прицільно пробив по воротах, але влучив у ногу воротаря.
36 хв. Пилиповець наніс перший удар гостей по воротах «Ниви» в цій зустрічі з метрів 30, знаходячись з лівого флангу по діагоналі від воріт. Мяч пролетів поряд з лівою стійкою.
44 хв. Борячук з лівого флангу класно навісив на дальню штангу куди набігали Сторубльовцев і Маляренко, але мяч пролетів трішки вище...
Перерва
52 хв. Маляренко, виконуючи подачу з правого флангу ледве не поцілив у ліву девятку, але мяч став легкою здобиччю воротаря.
58 хв. Андрєєв зробив діагональну передачу на дальню штангу і знову ж таки, ледь не закинув мяч в ліву девятку, але знову на місці воротар.
65 хв. Пилиповець, який обіграв захисника на лівому фланзі і увійшов в штрафну, обводячим ударом пробив в правий кут, але Кліщук витягнув цей удар, перевівши мяч далі на Тименка, який пробив по воротах, але попав в ноги Кліщука. Дуже небезпечно!
76 хв. Хтось з гравців «Арсеналу» пробив головю у нижній правий кут. Кліщук, витягнувшись в струнку, відбив цей мяч. Але арбітр в цьому епізоді побачив офсайд.
79 хв. Знову паніка біля наших воріт. Нгаха виніс мяч подалі.
83 хв. Осадчий закинув мяч на дальню штангу на Андрєєва, який наносив удар головою, але не влучив по воротах.
85 хв. Бреус увірвався в штрафну справа один на один з Кліщуком і промчавшись до кута воротарського майданчика наніс завершальний удар, але влучив у Кліщука, який просто врятував команду від голу.
90+2 хв. Карвацький програв боротьбу на свому правому фланзі, послідувала подача на ближню штангу і Горбаченко, вигравши боротьбу у Андрєєва влучно пробив у ближній кут. В цей раз Кліщук був безсилий врятувати свою команду. 1:1
Фінальний свисток.

Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 18.05.2017 01:24:55]

Жовті картки: Омельченко Владислав 46 хв., Бесараб Павло 47 хв., Красов Олексій 56 хв., Браславський Ярослав 60 хв., Борячук Олександр 63 хв., Карвацький Андрій 78 хв.

«Інгулець-2» Петрове:
20. Гурідов Максим, 13. Красов Олексій, 6. Рижук Степан, 2. Сидоренко Дмитро, 69. Бесараб Павло, 17. Омельченко Владислав (18. Сорокін Андрій, 75), 15. Кобуладзе Георгі, 11. Коверник Валерій, 27. Колєсников Віталій, 90. Данильченко Микита, 99. Глоба Андрій (92. Шишка Владислав, 70)
Запасні гравці:
1. Войчицький Микита, 97. Тимошевський Владислав, 70. Глущенко Кирило, 87. Росляков Владислав, 90. Данильченко Микита.
Головний тренер:
Кононенко Андрій Вікторович

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій, - 31. Андрєєв Сергій, 34. Карвацький Андрій, 23. Борячук Олександр, 8. Попов Дмитро, 21. Овчар Тарас (12. Батрак Антон, 79 хв.), 19, Осадчий Дмитро, 23. Брижчук Тимофій, 24. Нгаха Колінс (к), 11. Маляренко Ігор, 9. Браславський Ярослав (17. Бобович Денис, 86 хв.)
Запасні гравці:
1. Бабійчук Максим, 4. Дугієнко Олександр, 6. Химанич Олександр, 10. Яськов Максим, 20. Загалевич Дмитро.
Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

Статистика матчу "Інгулець-2" Петрове - "Нива" Вінниця від Леоніда Загоруйко:
(Перша колонка "Інгулець-2", друга - "Нива")
Офсайди 1 (0+1) - 1 (1+0)
Фоли 20 (10+10) - 16 (8+8)
Кутові 5 (4+1) - 8 (3+5)
Удари по воротах 6 (4+2) - 17 (7+10)
З них в ствір воріт 2 (2+0) - 8 (2+6)

Якщо забути про завдання на сезон і вже нездійснену за регламентом мрію – вийти в першу лігу, можна з впевненістю сказати, що «Нива» впевнено крокує весняним календарем другої ліги, ідучи майже за «Чемпіонським графіком» - перемога вдома, нічия на виїзді. Погодьтесь, нічия на виїзді з командою, яка випереджає нас на пять пунктів – абсолютно нормальний, позитивний результат. А якщо згадати, що в останніх чотирьох матчах «Нива» взагалі не пропускала голів, то можна лише подякувати хлопцям за гру і побажати перемоги в наступнній домашній грі з «Арсеналом».

У тренерського штабу напередодні зустрічі були деякі кадрові проблеми. Через перебір жовтих карток було дискваліфіковано аж два гравці – Сторубльовцев і Хохлов. І якщо перший в останніх іграх втратив місце в осовному складі, то втрата Хохлова була відчутнішою. Але тренери не стали вигадувати велосипед і знову дали шанс Карвацькому (в такій самій ситуації, як і у матчі з «Кременем») І необхідно сказати, що Андрій зіграв досить надійно і впевнено.

Матч розпочався в досить високому темпі. Мяч не затримувався в центрі поля і команди раз за разом обмінювались гострими випадами. Так, вже на 5 хвилині мали відзначатись вінничани. Точне закидання Осадчого з центру поля на правий фланг на Маляренка, який прийняв мяч, на швидкості увійшов у штрафну і з досить гострого кута пробив в ближній кут. Воротар зі складнощами відбив цей удар. На десятій хвилині знову зіграла та сама звязка. Осадчій з центра поля по правому флангу закинув мяч в штрафну площадку на хід Маляренку, той пронісся майже до кута воротарської площадки і пробив в дальній кут, але трішки не влучно... Дуже небезпечно і Маля у розпачі хапається за голову... «Нива» в ці хвилини грає цікавіше, швидше, ніж суперник. Відчувається велике бажання перемогти. Але і господарі не відсиджувались у захисті. Після кутового на 12 хвилині Кліщук далеко і необачно вискочив із воріт і Омельченко ледве не вдарив по воротах головою, але мяч пролетів нікого не доторкнувшись. 14 хвилина принесла шанс для Браславського. Брижчук поактивнічав на лівому фланзі, віддав мяч ближче до штрафної на Браславського, який прийняв круглого, змістився трішки лівіше і пробив із розвороту, але невлучно. Мяч пролетів поряд з правою стійкою. На 17 хвилині хтось із господарів з правого флангу з гострого кута намагався влучити в дальню девятку, але на місці Кліщук. На 19 хвилині «Нива» втратила ще один убойний момент. Маляренко на правому фланзі в центрі поля прийняв мяч і віддав ювелірну передачу на хід Овчару, який вибігав один на один з воротарем, але «на пяти йому наступали» два захисника. Можливо тому тарас трішки поспішив з ударом, пробивши з метрів 16, але трішки не влучно – міч пролетів ну зовсім поряд з лівою штангою. На 31 хвилині Маляренко пронісся по правому флангу і подав від кутового прапорця в центр штрафної. Овчар не зміг як слід прийняти мяч і той відлетів до Браславського, який із розвороту намагався влучити у вотора, але мяч пролетів значно вище. В атаці у відповідь Колєсніков проривався по лівому флангу до воріт «Ниви», але програв у швидкості Карвацькому, який вибив мяч на кутовий, який небезпеки не приніс. На 35 хвилині Глоба на правому фланзі штрафної площадки якось дуже легко обіграв Попова і пробив у ближній кут «Ниви», але не влучно. Ще через хвилину Колєсніков обігрався з Красовим і пробив в ближній кут. Кліщук на місці. 38 хвилина. Колінс вступив у боротьбу в центрі поля, після якої його опонент впав на газон. «Інгулець» зупинився, сигналізуючи про порушення, але арбітр дав грати і мяч опинився у Брижчука, якій швидко побіг до воріт і відчувши зліва партнера, віддав йому на хід. Але Браслвський невдало розпорядився мячем. Маючи купу вільного місця перед собою він чомусь загнав себе у гострий кут до воріт і звідти вже удар влучним не вийшов... А жаль – хороший момент втрачено. Під кінець тайму відзначився ударом Осадчий. Дальній влучний удар в рамку, але без особливих складнощів для воротаря.

Перерва.
Резюмуючи перший тайм, можна сказати, що «Нива» виглядала цікавіше, швидше, мала декілька дуже хороших моментів, щоб відкрити рахунок. Дуже добре працював правий фланг. Особливо відзначався активністю Маляренко. Лівий фланг був не меньш активним, але небезпеки від нього йшло дуже мало.

Другий тайм майже не змінив розстановки сил. На 53 хвилині Нгаха віддав мяч в центр на Овчара, який наблизився до штрафної і пробив метрів з 23, але дуже слабо і воротар легко спіймав мяч. На 54 хвилині знову в центрі уваги Маляренко, який до останнього пішов у боротьбу, дуже красиво біля кутового прапорця обіграв Бесараба і вийшовши на вільний простір прострілив вздовж лінії воріт. Дуже небезпечно, але ніхто з вінничан не повірив і не пішов до кінця замикати простріл. Далі більше. Осадчій зі штрафного, призначеного зліва від воріт, ледь не поцілив у ближню девятку, але воротар дивом дістав мяч. Дуууже небезпечно! Атака після цього не захлинулась і знову мав можливість відзначитись Браславський, але знову можна було пробити значно влучніше. 58 хвилина. «Нива» грає дуже потужно. Колінс з лівого кута штрафної навісив на дальню штангу і Маляренко з воротарської лінії примудрився пробити вище воріт. Це якись жах, ну як так можна не влучати?? В наступній атаці в штрафній падає Браславський. Пенаольті? Ні... Симуляція і жовта картка від рефері. Загравшись в атаках, «Нива» ледь не пропустила на 63 хвилині. Відбулось якесь повне непорозуміння захисту з лівого боку, Глоба увірвався в штрафну, у Кліщука здали нерви і він не зовсім обачно вибіг назустріч і нападник господарів просто катнув мяч повз нашого воротаря. На велике щастя мяч прокотився поруч з дільнею стійкою. А міг бути гол. Цей епізод дещо охолодив пил вінничан і навпаки, додав впевненості «Інгульцю», який більш впевніше пішов вперед. Але до ударів не доходило. Вінничани, навпаки, створили пару полумоментів. Наприклад, близько 70 хвилини з метрів 20 у падінні бив Нгаха, але слабко. На 74 хвилині несподівано вискочив віч на віч з Кліщуком Сидоренко, але відмінно зіграв Карвацький, який постелився у підкаті і вибив мяч з під ніг гравця «Інгульця». 80 хвилина, дальній удар Браславського, воротар не втримав мяч, відпустивши його до дальньої штанги, і Маляренко ледве не встиг на добивання. Карвацький на 88 хвилині подав на дальню стійку, воротар був засліплений сонцем і відбив мяч прямо перед з собою, але на жаль, поряд не було нікого з гравців «Ниви». Під кінець матчу у вінничан був потенційно небезпечний штрафний прямо напроти воріт «Інгульця», а господарі відзначились спробою закинути мяч за комірець Кліщуку, але трішки невдало. Ну і родзинкою на торті могла стати класна комбінація на останніх секундах зустрічі, коли маляренко обігрався з брижчуком, а той прострелив в штрафну і хтось, здається це був Батрак, пробиваючи з досить вигідної позиції, не влучив по мячу.
Фінальний свисток.

У підсумку нічия, знову, як і в матчі в Хмельницькому, нульова. Але ці ігри абсолютно не схожі. Сьогодні команда-суперниця грала. Не було ніякого «автобусу в час пік». В ті моменти, коли «Інгулець» притискався до власних воріт, це були не тактичні задуми господарів, а цілковита заслуга вінничан, які намагались грати першим номером і за рахунок швидких дій створювати моменти... Найкращим гравцем матчу, безумовно є Ігор Маляренко. І хоча він не забив, але мав декілька дуже хороших можливостей і до кінця гри терзав оборону господарів.

Игорек
Niva.vn.ua[Добавил Игорек в 09.05.2017 01:46:23]

Жовті картки: Бідловський 40 хв., Хохлов 61 хв., Кліщук 67 хв., Маляренко 84 хв., Дяченко 84 хв., Сторубльовцев 90 хв., Батрак 90+1 хв.

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій, - 31. Андрєєв Сергій, 2. Хохлов Вадим, 23. Борячук Олександр, 8. Попов Дмитро, 21. Овчар Тарас, 19 (7. Сторубльовцев Валерій, 70 хв.), Осадчий Дмитро, 23. Брижчук Тимофій, 24. Нгаха Колінс (к) (20. Загалевич Дмитро 84 хв.), 11. Маляренко Ігор, 9. Браславський Ярослав (12. Батрак Антон 77 хв.)
Запасні гравці:
1. Бабійчук Максим, 10. Яськов Максим 4. Дугієнко Олександр, 34. Карвацький Андрій.
Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

«Рух» Винники:
1. Дяченко Олександр, 5. Романюк Віталій, 77. Чучман Станіслав, 88. Білий Іван, 15. Дмитрух Віталій, 30. Копина Юрій, 16. Баранець Борис, 22. Баранець Григорій, 19. Габовда Юрій, 28. Бідловський Володимир, 17. Бохашвілі Євген.
Запасні гравці:
33. Шевчук Юрій, 8. Баглай Андрій, 3. Гурський Андрій, 18. Омельченко Олексій.
Головний тренер:
Мостовий Руслан Іванович

Фотозвіт матчу "Нива" Вінниця - "Рух" Винники (40 фото) знаходиться тут
Також пропонуємо вашій увазі "Бонус" - Фотозвіт матчу "Поділля" Хмельницький - "Нива" Вінниця (32 фото) Він знаходиться тут

Відеозвіт матчу "Нива" Вінниця - "Рух" Винники від Леоніда Загоруйко (голи і небезпечні моменти) Дивитись на ЮТуб

Статистика матчу від Леоніда Загоруйко:
(всього (1 тайм + 2 тайм)):
Офсайди: - «Нива» - 1 (0+1) «Рух» - 3 (1+2)
Фоли: - «Нива» - 15 (7+8) «Рух» - 22 (11+11)
Кутові: - «Нива» - 4 (1+3) «Рух» - 7 (3+4)
Удари по воротам: «Нива» - 10 (6+4) «Рух» - 7 (3+4)
В тому числі удари в ствір воріт: «Нива» - 7 (4+3) «Рух» - 3 (1+2)

Вінницька «Нива» створила справжнє свято футболу длясвоїх вболівальників, впевнено перегравши одного з лідерів чемпіонату «Рух». Після невдачі у Хмельницькому вінничани зуміли зібратись, налаштуватись і продемонстрували гідну гру і прекрасний результат. На гру «Ниви» було приємно дивитись – самовіддача, боротьба, зарядженість на результат накладались на непогану командну гру. На полі, дійсно, була команда. Так, у когось гра не пішла, хтось, навпаки, вистрелив, але в цілому все виглядало дуже цікаво.

Все ж таки, який непередбачуваний вид спорту – футбол. В Хмельницькому в матчі проти аутсайдера вінничани завдали 20 ударів по воротах суперника, але так і не змогли відкрити рахунок у грі, а сьогодні в грі проти лідера було всього 10 ударів по воротах «Руха», але влетіло два голи. Знову зумів відзначитись Ігор Маляренко, який став кращим бомбардиром команди, маючи в свому активі 8 голів. Не можна не відзначити і захист. В трьох останніх іграх ми не пропустили жодного гола! Це дуже пристойний результат. Подовжуючи тему здобутків, необхідно сказати, що «Нива» разом з «Жемчужиною» ділить перше місце у «весняній» турнірній таблиці!

І цей позитив є результатом суттєвих змін в клубі в зимове міжсезоння. Масштабна, якісна селекція, зміна головного тренера, залученя до тренерського складу Сергія Ваколюка, який відповідає за фізичну підготовку футболістів, консультативно-тренерської допомоги відомого воротаря Володимира Циткіна, залучення до фізичної реабілітації масажиста Ірини Ларкіної. Останньою ластівкою у побудові клубу є призначення лідера «Біло-зеленої сімї» Віталія Шкурака на посаду відповідального за роботу з вболівальниками. Можна лише вітати таке рішення керівництва клубу, адже такої порядної, відповідальної і насиченої ідеями людини годі й пошукати. Отже, клуб прогресує, як в спортивних показниках, так і в організаційному плані. Є відчуття, що при надійному фінансуванні, вдалій точковій селекції у міжсезоння і продовженні планомірного розвитку, в наступному сезоні «Нива» буде являти собою досить сильною командою не те що другої, а навіть першої ліги.

Тепер щодо складів команд. У «Руха» були досить серйозні проблеми. По-перше, це психологічна проблема, адже команда до матчу в Вінниці чотири матчі поспіль втрачала очки в виїзних матчах. По-друге, у винниківців були досить вагомі втрати в складі команди. Через дискваліфікацію пропускав гру один з найдосвіченіших гравців Володимир Федорів, травмовані Ярослав Кінаш, Володимир Садоха і Святослав Козловський. Натомість, у вінничан таких проблем не було. Зміни у складі носили ротаційний характер. На відміну від матчу в Хмельницькому місце у воротах зайняв Андрій Кліщук, повернувся до складу Дмитро Попов, змінивши Дугієнка, а також відзначаємо вихід Тараса Овчара в основі замість Антона Батрака. А в решті, без змін. На вістрі атаки один таранний форвард і по бокам два швидких вінгера – Маляренко і Овчар. Цікаво, що повернувся в заявку Макс Яськов, а Денис Бобович взагалі залишився поза грою.

По грі... «Когда мокро и дождиво, побеждает только «Нива». Рясний дощ, який падав на Вінницю з самого ранку, нагадав цю вінницьку прикмету. І вона справдилась. Тренер і гравці гостей після гри були дуже засмучені, але зізнавались, що «Нива» перемогла заслужено. І дійсно, вінничани переграли суперника в усіх компонентах гри. Створили набагато більше небезпечних моментів, вигравали боротьбу, повністю виграли «повітря». Маляренко окрім двох голів, мав ще три можливості відзначитись. І теж ударом головою. Знову порадував ефективністю Осадчий, який зробив гольову подачу з кутового під час другого взяття воріт і віддав передачу на Борячука на 45 хвилині, а той вже виконав гольову подачу на дальню стійку. До речі про Борячука. Олександр видав дуже хороший матч, встигав і у захисті і в атаці. Мабуть, додатковим стимулом для захисника була поява на трибунах рідного брата, який напередодні виграв чемпіонство України у Премєр лізі. Традиційно добре і креативно грали Брижчук, Нгаха. Слід відзначити і наш спокій – Андрєєва і Попова. Натомість, напад трішки розчарував. У Браславського і Сторубльовцева в цьому матчі якось «не пішло». Останній в кінці гри взагалі отримав необовязкову жовту картку за затримку часу і тепер форварда буде дискваліфіковано на наступну гру «Ниви», так само, як і захисника Хохлова, який отримав свою жовту картку «за діло». А ось Батрак і Маляренко були нагороджені дещо дивними «горчічніками». Але залишимо це на професійності судді. Йому видніше.

11 хв. Маляренко промачався по правому флангу від власної штрафної до чужої і подав в центр на Овчара, який підтримав цю атаку, але Тарас при завершенні атаки влучив в когось з захисників...
22 хв. Юрій Габовда пробив зі штрафного, призначеного в метрах 22 лівіше воріт «Ниви». Мяч летів в лівий кут і Кліщук у стрибку з трудом перевів мяч на кутовий.
23 хв. Овчар промчався по правому флангу і навісив в центр штрафної площадки, куди підключився Осадчий, який пробив в правий верхній кут і мяч пролетів трішки вище поперечини. Дуже небезпечно. Воротар встиг провести політ мяча лише поглядом.
30 хв. Гості знову пробивають штрафний. Але мяч влучив у стінку.
33 хв. Браславський в метрах 30 від воріт задіяв пресинг до захисника, мяч відлетів лівіше до Овчара, який міг першим же доторком до мяча міг відправити Браславського 1 на 1 з воротарем гостей, але трішки запізнився з прийняттям рішення і момент було втрачено, а передачу було «прочитано» і перехоплено.
36 хв. Знову небезпека у воріт «Руха». Осадчий зі штрафного, призначеного зліва від воріт подав на лінію воротарської площадки, Маляренко головою пробив в правий нижній кут, звідки його вибив воротар. Причому, мяч ледь не потрапив до Хохлова, який тоді легко б добив мяч у сітку.
45 хв. ГООЛ! Борячук біля лицьової наздогнав передачу Осадчого по лівому флангу і влучно подав в район дальної стійки гостей, куди вривався Маляренко, який, протаранивши оборону «Руха», у падінні головою буквально вколотив мяч у сітку! 1:0!
Перерва.
54 хв. Браславський на швидості обіграв пару захисників, увірвався в штрафну і зробив пас в центр на Осадчого, який якось не дуже добре виконав удар і мяч став легкою здобичю воротаря.
55 хв. Осадчий з кутового подав на ближню стійку і Маляренко знову продавив оборону гостей і головою вколотив мяч в правий нижній кут воріт. Воротар дістав мяч ногою, але не зумів завадити голу. 2:0!!
57 хв. «Нива» в ці хвилини показує хороший футбол, створюючи моменти один за одним. Тепер вже Браславський мав нагоду відзначитись, сильно пробивши з кута штрафної в правий нижній кут. На місці воротар...
58 хв. «рух» відповів дуже небезпечним прострілом Зубара з лівого фланга на правий. Якби хтось з гравців суперника підставив ногу, був би гол.
70 хв. Браславський трішки не дограв момент, відпустивши свого гравця і це дало можливість Бохашвілі пробити з 16 прямо навпроти воріт. Дуже і дуже небезпечний удар прийняла на себе поперечка.
81 хв. Хохлов пробив голвою після подачі штрафного спава і мяч пролетів над самісінькою поперечиною.
84 хв. Юрій Габовда обводящим ударом цілив у дальній кут воріт, але не влучив по воротах.
90 хв. В останні хвилини вінничани, вбиваючи час, нахапали купу необовязковиїх карток, які, втім допомогли зберігти переможний рахунок.
Фінальний свисток.

Главный тренер ФК «Нива» Винница Владимир Горилый:
– Сегодняшняя игра и по содержанию и качеству – наша лучшая во втором круге. Нива-В продемонстрировала содержательный футбол. И, главное, мы использовали имеющиеся голевые ситуации. Из двух наших основных нападающих в стартовом составе выпустили Ярослава Браславского, потому что он немного быстрее, чем Валерий Сторублевцев. С такой квалифицированной командой как Рух, нам хотелось создавать больше быстрых контратак. Можно применять любые игровые схемы, но если не будет самоотдачи и необходимого исполнения, они окажутся бессмысленными. В то же время сегодня мы победили вполне закономерно.

niva-v.com.ua


Головний тренер ФК «Рух» Винники Руслан Мостовий:
- «Рух» «однією ногою» вже в першій лізі, причому, цілком заслужено. Скажіть, з яким багажем ви ідете в першу лігу?
- Після цієї гри двояке враження. Хочу привітати Вінницю – вони заслужено перемогли. Але це наголос на тих проблемах, які почали виникати в нашій команді. В чомусь є провина тренерського складу, але нічого, є довіра керівництва і я думаю, що ми будемо з цим справлятися. Так, наші Винники виходять у першу лігу, незважаючи на те, що у вас обласний центр, як звучало тут з трибун. Хто продає не продає – потрібно ще розібратись. Нехай Винники будуть прикладом для Вінниці. По сьогоднішній грі, я хочу ще раз привітати їх з перемогою, вони продемонстрували хорошу гру. А ми будемо працювати.
- Чи мала місце недооцінка суперника?
- Ні в якому разі. У нас немає футболістів, які б могли недооцінювати. Ми прекрасно розуміємо, що це робота. По друге, це майстерність. І в такій грі вона має бути вищою. Недооцінки не було, і, судячи по розмовах в колективі, у нас немає такого, що ми думаємо про першу лігу. Ні. У нас від керівництва стоїть завдання – виграти другу лігу. Це одне. Це бажання. Але дивлячись, які ігри ми проводимо на виїзді, різні полюси – домашні і виїзні, тому, цей барєр будемо долати Важко сказати, що ми будемо робити, але будем шукати причини і намагатись долати їх. Якщо Бог допоможе нам вийти у першу лігу, ми постараємось достойно представляти там львівщину.
- Хто, на вашу думку, вийде до першої ліги? Ваша трійка?
- Трійка буде після останнього туру.
- Чи не варто перед виїздом команді сходити в церкву?
- Я відповідь маю – футболісти ходять в церкву, але причина, мабуть, не в цьому. Причина в чомусь іншому. Зараз говорити, що знову треба розбиратись… так, треба, але у нас є кваліфіковані футболісти, які повинні вміти переламати хід гри. Зайшовши до роздягальні, я подякував команді за те, що ми змогли навязати боротьбу до кінця гри. Але майстерність цих футболістів є під якимось сумнівом. Але тут майстерності мало – потрібно вигравати боротьбу у кожному епізоді. Вінниця заслужено нас переграла у боротьбі – це те, що я можу сказати. Гри, як такої, не було як з одної, так і з іншої сторони. Так, були окремі епізоди і варто на цьому наголосити, але ми програли у силовій боротьбі. Вінниця нам забила в силовій боротьбі, зокрема, зі стандартів. У нас їх достатньо, але ми не можемо реалізувати. Більш того, ми не можемо подати в ті зони, куди вбігають гравці. Ми працюємо, але, мабуть, будемо довіряти іншим людям, для яких це незвично, але будемо старатись, щось робити, адже далі так продовжуватись не може.
- Сьогодні рахунок по грі?
- Я скажу так – Вінниця перемогла заслужено.

Голкіпер ФК «Рух» Винники Олександр Дяченко:
- Команда вчергове втратила очки на виїзді. Чому так? Що не вийшло?
- Я на емоціях не можу сказати, чому так. Можливо, програли боротьбу. В більшій степені. Якісь індивідуальні помилки були. Але команда старалась. Не знаю, чому так, будемо дивитись, розбиратись.
- Наскільки вплинув на команду «гол у роздягальню»?
- Я не думаю, що це вплинуло на хід матчу. Я думаю, що більше вплинув другий гол відразу після перерви. Трохи обескуражив. Старались, моменти були, але не повезло нам. Вкотре вже. - Проблема у невезінні, чи інших моментах?
- Я не можу сказати, що команда не налаштувалась на гру. Всі стараються. Бігають, віддаються, але щось у нас не виходить. І так не може далі продовжуватись. Будем старатись виправлятись, але вже дуже багато втратили…

Капітан ФК «Рух» Винники Віталій Романюк:
- В черговий раз команда з виїзної гри повертається без перемоги. Що сьогодні завадило здобути позитивний результат?
- По гарячим слідам зараз важко відповісти. Але мені здається, що ця гра відрізнялась від інших ігор. З перших хвилин було видно, що за рахунок гарної комбінаційної гри тут буде важко зіграти. Тут переможе той, хто виграє боротьбу. Здавалось ми її не програвали, але гол у роздягальню, потім стандарт, але якщо пригадати всю гру і моменти, то на перемогу ми не заслуговували. Кожен раз після виїзних ігор про це говориться, кожен в собі копається, але причина невдач незрозуміла. Але як от сьогодні – у нас навіть не було 100% моменту. Це дуже прикро, але це життя. Нам усім треба піднімати голову, розбиратися і далі кожному замислитись і працювати. Адже без роботи, боротьби друга, перша ліга – нічого не буде. І ця гра це показала. Якщо подивитись на їх склад по прізвищам - нічого особливого. Але за рахунок настрою, боротьби вони продемонстрували, що клас програв роботі.

Капітан ФК «Нива» Вінниця Нгаха Колінс:
- На вашу думку, рахунок закономірний?
- Я думаю, что, скорее всего, мы заслужили победу. Мы очень серьезно настраивались на очень серьезного соперника и судя по моментам, я думаю, мы сегодня заслужено выиграли.
- Як вдалося вам гідно протистояти одному з лідерів чемпіонату? Команда мало в чому поступалась, а в деяких епізодах, можливо, і переважала суперника.
- Скажем так, с начала второго круга, мы заметно прибавили, у нас прошла хорошая селекционная работа, к нам присоединился очень опытный тренер и с каждой игрой чувствовалось, что мы прибавляем. Поэтому, я думаю, что сегодняшняя победа – результат тяжелого труда и налаживания связей в игровом плане.
- Сьогодні у «Руха» мало що виходило в атаці. Ви досконало вивчали суперника?
- Да да да. Мы понимали, что на «Рух» не нужно дополнительно настраивать ребят. Тренера, как обычно, разобрали игру соперника, разобрали моменты. Ми смотрели перед игрой. И я думаю, сегодня была видна и тренерская рука – сыграла хорошая тактика. Это была тактическая победа.

Нападник ФК «Нива» Вінниця Ігор Маляренко:
- Вітаємо з перемогою. Які емоції переповнюють вас, як героя матчу?
- Дякую. Неймовірні емоції. Не часто таке буває, що приїжджає команда, класом вища, і вдається забити їй два гола. Ми погано зіграли у Хмельницькому і хотіли довести, що ми хороша команда і сьогодні ми грали для вболівальників. Хочу подякувати вболівальникам за нереальну підтримку. - Як сьогодні вдалося перемогти одного з лідерів?
- Настрой був, як на останню гру. Для нас ця перемога була дуже важлива і потрібна. Хотіли тільки перемогти.
- В чому важливість цієї гри?
- По перше, вона була важлива для глядачів, а по друге, важлива для самих нас – що ми можемо гідно грати в футбол і показувати гарну гру проти гідної команди.
- Преміальні були підвищені за цю гру?
**Сміється** - Не знаю, зараз зайду в роздягальню – подивлюсь))


Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 04.05.2017 01:37:44]

Жовті картки: Худік Роман 5 хв., Осадчий Дмитро 29 хв., Морговський Ян 37 хв., Шпиця Роман 79 хв., Муляр Андрій 90 хв., Сторубльовцев Валерій 90+3 хв., Дударенко Микола, 90+4 хв.

Червона картка: Худік Роман 37 хв.

«Поділля» Хмельницький:
23. Савчук Богдан, 2. Гресь Владислав, 20. Степаненкор Валерій, 77. Дударенко Микола, 15. Худік Роман, 16. Бабак Кирило-Ілля (9. Чуловський Владислав, 26 хв.), 8. Ліповуз Андрій, 19. Шпиця Роман, 7. Морговський Ян (22. Музичук Олександр 71 хв.), 10. Муляр Андрій, 21. Колесников Олексій (88. Якубов Алішер 57 хв).
Запасні гравці:
1. Шевченко Сергій, 17. Охрончук Владислав, 14. Макарченко Артем, 11. Чернецький Олександр
Головний тренер:
Баталов Аркадій Юрійович

«Нива» Вінниця:
1. Бабійчук Максим, - 4. Дугієнко Олександр, 31. Андрєєв Сергій, 2. Хохлов Вадим, 23. Борячук Олександр, 12. Батрак Антон (21. Овчар Тарас 65 хв.), 19. Осадчий Дмитро (7. Сторубльовцев Валерій, 53 хв.), 23. Брижчук Тимофій, 24. Нгаха Колінс (к), 11. Маляренко Ігор (17. Бобович Денис 76 хв.), 9. Браславський Ярослав
Запасні гравці:
99. Кліщук Андрій, 20. Загалевич Дмитро, 8. Попов Дмитро, 34. Карвацький Андрій.
Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович
Статистика матчу від Леоніда Загоруйко:
(всього (1 тайм + 2 тайм)):
Кутові: - «Нива» - 11 (5+6) «Поділля» - 3 (0+3)
Удари по воротам: «Нива» - 20 (10+10) «Поділля» - 2 (1+1)
В тому числі удари в ствір воріт: «Нива» - 9 (4+5) «Поділля» - 0

Розпочнемо звіт з кінця. Після гри гравці «Ниви» були вкрай засмучені, адже, нажаль, їм не вдалося досягнути мети – привезти з Хмельницького три очки. Але навряд чи варто звинувачувати наших хлопців у відсутності жаги до перемоги – вони робили все для цього, але це футбол… До честі «Поділля», це саме той випадок, коли все складається проти команди, а вона мобілізує всі зусилля і досягає бажаного результату. Посудіть самі – у хмельничан була гра проти команди, яка декларує бажання вже у цьому сезоні вийти в першу лігу і для якої будь-яка втрата очок вкрай небажана. Другий момент – вилучення вже на 40 хвилині матчу. Це може підкосити будь-яку команду. Третє – аж пять футболістів «Поділля» в цей самий день відіграли матч чемпіонату U-19 проти ФК «Львів», (яку вони виграли з рахунком 2:1). Це Морговський, Худік, Ліповуз, Степаненко і Бабак. Четвертий момент – на поле вперше вийшов воротар Савчук. Ризик? Так! Але воротар спіймав кураж і залишив свої ворота недоторканими. Звичайно, вінничанам можна говорити про невезіння, адже після ударів Осадчого і Андрєєва мяч влучав у поперечину і штангу. Вінничани нанесли більше двох десятків ударів по воротах суперника, але жоден раз мяч не залетів у сітку. Було намагання, прагнення забити, але якось прямолінійно. Єдине, в чому можна дорікнути вінничанам – невміння побудувати гру проти насиченої оборони а ля «тролейбус в час пік». Не було якихось хитрощів, несподіваних ходів, намагання штучно виманити суперника подалі від власних воріт. Був навал. У підсумку маємо негативний результат, але пригадайте, коли нам у «подільському дербі» було легко в Хмельницькому?

Взагалі, цей матч тричі викликав відчуття дежавю.
- Перше дежавю – матч з «Арсеналом» в Білій Церкві, коли ми так само їхали за перемогою, команду підтримало на виїзді дуже багато вболівальників і ультрас, але ми тоді втратили очки. До речі, саме тоді президент клубу через Фейсбук звільнив весь тренерський штаб і персонал клубу, через деякий час змінивши гнів на милість. Так само і після цього матчу на Фейсбук сторінці Василя Вовка зявився дивний пост про зняття команди, який згодом був видалений без пояснень, залишивши вболівальників у розгубленості і нерозумінні ситуації.
- Друге дежавю стосується матчу, який відбувся на цій самій арені рівно рік тому, коли «Нива» змагалась з «Поділлям» в чемпіонаті аматорів і так само в першому таймі у господарів був вилучений гравець і так само нам це дивідендів не принесло – ми увезли з Хмельницького лише нічию.
- Третє дежавю стосується більш давніх часів, коли президент «Ниви» Караванський поставив за ціль вийти за один сезон в першу лігу і для виконання цього завдання команді Федорчука кров з носу необхідно було перегравати «Поділля» на виїзді. Цей матч теж був на початку травня і ми теж втратили очки, програвши 1:2. Після цієї поразки нам залишалось лише вигравати всі матчі, які залишились, і сподіватись на диво. І воно сталось! «Нива» дивом потрапила у перехідні ігри і переможно вийшла у першу лігу. Сподіваємось, що це дежавю спрацює, історія повториться і…))

Але повернемось до гри. Прекрасна футбольна погода, хороший, заповнений стадіон, на якому, за свідченням місцевих, було близько 2500, але за офіційною статистикою приписали майже двічі більше вболівальників. Але то таке… У Хмельницькому вхід на стадіон безкоштовний, а отже, статистика ведеться на око. Як вже згадувалось, не залишили без підтримки свою команду і вінничани. Ультрас майже вщерть заповнили один з секторів і дуже голосно підтримували свою команду, там само були і представники «Біло-зеленої сімї», інші вболівальники змішались з місцевими на головній трибуні. Приємно було проходити по трибунам чужого міста і постійно вітатись, бачити знайомі обличчя. Єдине, що не було видно на людях нашої клубної символіки. Мабуть, не варто боятись показати свої кольори навіть на головній трибуні суперника. Принаймні, я не відчув жодного дискомфорту, сидячи у футболці рідного клубу в самому серці трибун. Жодної образи не було… Але…

Але є велике АЛЕ, про яке потрібно сказати. Найбільший негатив викликали постійні расистські образи на адресу Нгахи Колінса на кшталт «Бий снікерса», «Остав банан», а також скандування «Обєзьяна, обєзьяна». «Підспівав» расистам і диктор матчу, який після того, як Колінса грубо збили, зробив обяву про те, що «Етнічєскій украінєц уже на полє». Чи варто говорити про те, хто насправді є подібним до мавпи, якщо навіть дівчина-хмельничанка, яка сиділа неподалік, зніяковівши, зауважила – «І ці люди вважають себе європейцями?». Дійсно, дуже огидне явище, враховуючи те, що ці «білі» ображали порядну і позитивну людину з великим, добрим серцем, який любить і цінує Україну.

Дивлячись на склад, який виставили тренери на цей поєдинок, склалося враження, що і на «Мир» і на «Поділля» використовувалась одна і та сама схема гри. Насичений півзахист, вінгери, налаштовані на атаку і єдиний ударний форвард. По суті, зміна у складі лише одна – Замість Овчара у складі вийшов Батрак. Можна відзначити і перший весняний вихід на поле Максима Бабійчука, але зауваживши на те що хмельничани ні разу за весь матч не влучили по воротах «Ниви», роботи у нашого воротаря було небагато, за виключенням трьох моментів, коли наші гравці занадто захоплювались атаками, Якубов і компанія мали можливості вибігти 1 на 1, але кожен раз втрачали свої моменти. У першому таймі, коли склади команд були рівними, «Поділля» створило декілька моментів, але добре зіграв захист вінничан. У другому таймі картина кардинально змінилася – господарі вдесятьох сиділи поблизу власних воріт, намагаючись закидати мяч вперед, сподіваючись на швидкість форварда. А в цілому, якщо забути про результат, «Нива» провела непоганий матч, більшість гравців мали можливості для взяття воріт, нанесли 20 ударів по воротах господарів, з них 9 у рамку воріт. Штанга, поперечина, мяч пролітав вздовж лінії воріт. Але не пощастило…

2 хв. «Нива» розпочала з удару Маляренко з метрів восьми головою після подачі справа. Момент був хороший. Але мяч пролетів значно вище воріт.
4 хв. Морговський ледве не вибіг один на один з Бабійчуком, який далеко вибіг з воріт, але наш воротар разом з захисником в останній момент вибили мяч з під ніг форварда господарів.
8 хв. «Поділля» провело пару хороших атак, але, тримаючи в напрузі захист гостей, вони не спромоглися на удар по воротах.
10 хв. Красиво. Хохлов, який підключився до атаки в штрафну площадку, ударом через себе зробив влучний пас направо на Браславського, який скинув під удар Дугієнку, удар якого жорстко блокували.
12хв. Браславський, знаходячись з лівої сторони від воріт, перекинув мяч на дальню стійку, там мали змогу завершувати Батрак і Брижчук, але захисники ліквідували загрозу.
15 хв. Осадчий прямим ударом зі штрафного намагався влучити по воротах, але занадто слабко. Воротар.
17 хв. Знову міг завершувати Маляренко, який прийняв пас Осадчого зліва в штрафній, буквально вицарапав мяч у захисника, але пробити завадив голкіпер, який вибіг назустріч.
20 хв. Маляренко головою скинув направо в штрафну під удар Батраку, який пробив у падінні, але дуже і дуже не влучно, хоча позиція була непогана.
23 хв. Осадчий навісив в штрафну, звідти відбій на метрів 18 від воріт, звідки завершував Батрак ударом головою. Мяч пролетів поряд з лівою девяткою.
25 хв. Вбивчій момент у Осадчого. Браславський втік по лівому флангу аж до лицьової і мяко навісив на дальню штангу. Дмитро Осадчий, який звільнився від опіки, прийняв мяч і буквально розстрілював верхній лівий кут воріт, але влучив у поперечину. Дуже шкода…
27 хв. Завершував Дугієнко з метрів 14 після подачі Осадчого зліва, але влучив у захисника.
29 хв. Брижчук скинув під удар Осадчому, який знаходився в метрах 16 прямо навпроти воріт, але удар знову прийшовся вище воріт.
37 хв. Худік дальньою діагоналлю з правого фланга ледь не закинув за комірець Бабійчуку в ліву девятку, але спокійно зіграв наш воротар.
38 хв. Вилучення у «Поділля». Худік дуже небезпечно пішов прямою ногою в ногу Колінса і справедливо отримав за це другу жовту картку, а, відповідно, і червону.
40 хв. Осадчий накинув у штрафну і Маляренко класно з льоту пробив в праву девятку, але мяч у лічених сантиметрах розминувся з воротами. Небезпечно!
42 хв. Маляренко бив головою після подачі Борячука зліва, але відмінно зіграв воротар.
45 хв. В одній атаці бив Борячук, а потім відразу послідував дальній постріл Осадчого з метрів 23, але знову на місці воротар.
Перерва.
46 хв. Другий тайм розпочався в тому самому ключі. Браславський справа увірвався в штрафну і пробив. але удар було заблоковано.
47 хв. Брижчук пробивав з правого кута штрафної площадки, але знову вище воріт.
48 хв. Дальній постріл Маляренко, але, ну, дуже невлучно.
49 хв. Браславський прийняв мяч у штрафній, розвернувся і сильно пробив з метрів 15 – воротар.
50 хв. Осадчй зі штрафного, приначеного трішки лівіше штрафної площадки пробив влучно, але по центру воріт. Воротар легко відбив мяч.
52 хв. Абсолютно незрозуміла заміна. Одного з найбільш активніших – Осадчого замінив Сторубльовцев. Ну, навіщо було замінювати футболіста, який був одним з найкращих?
53 хв. Борячук зліва дав пас в штрафну на Брижчука, який звільнився від опіки, розвернувся і пробив низом в ближній кут. Але дуже слабко…
56 хв. Борячук накрутив захисника в штрафній, дойшов майже до воротарської і дуже сильно пробив, але на заваді політу мяча став захисник
60 хв. Браславський зі штрафного з метрів 30 міг влучити у девятку, але мяч летів по високій дузі і воротар досить легко його спіймав.
65 хв. Якубов міг вибігати один на один майже з центру поля, але просто відмінно зіграв Хохлов, який продемонстрував швидкісні данні, наздогнавши нападника і вибивши мяч на кутовий.
66 хв. Кутовий був теж дуже небезпечним. Ліповуз на дальній штанзі бив в кут воріт, але трішки не влучив.
68 хв. Сторубльовцев пробивав з 16 метрів. Сильно, але знову удар заблоковано захисником.
70 хв. Хохлов дістав мяч, який уходив за лицьову і перекинув його над воротарем під самісіньку ліву штангу. Але там наших не було і захисник вибив мяч.
81 хв. Браславський зі штрафного справа від воріт подав на лінію воротарської площадки, звідки пробив головою Андрєєв. Дуже сильно і воротар був би безсилий допомогти. Але на допомогу прийшла стійка. Ще один вбивчий момент втрачено…
85 хв. Нгаха кинув мяч на хід Борячуку, який увірвався в штрафну і пробив в ближню девятку. Воротар з великими складнощами відбив мяч.
90 хв. Останні хвилини були схожі на суцільний навал. «Нива» поспішала, грішила неточними подачами і невлучними ударами.
90+5 хв. Якубов міг втікти 1 на 1, але його випередив Бабійчук, який, втім, невдало вибив мяч і Алішер ледве не перехопив його, але підстрахував Хохлов, вибивши мяч.
Фінальний свисток…
Як сказав після матчу капітан команди Нгаха Колінс, гравці команди не просто засмучені таким результатом, а буквально вбиті… Але життя продовжується. Це лише футбол! Потрібно якнаймога швидше забути цю гру і готуватись до майбутньої битви з «Рухом», яка відбудеться вже 8 травня на СК «Нива».
Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 30.04.2017 02:16:34]

Жовті картки: Хорольський 46 хв., Рафальський 68 хв., Бондаренко 71 хв., Батрак, 90 хв.

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій - 4. Дугієнко Олександр, 31. Андрєєв Сергій, 2. Хохлов Вадим, 23. Борячук Олександр, 21. Овчар Тарас (12. Батрак Антон, 65 хв.), 19. Осадчий Дмитро (20. Загалевич Дмитро, 75 хв), 23. Брижчук Тимофій, 24. Нгаха Колінс (к), 11. Маляренко Ігор, 9. Браславський Ярослав (7. Сторубльовцев Валерій, 84 хв.),
Запасні гравці:
1. Бабійчук Максим, 8. Попов Дмитро, 17. Бобович Денис, 34. Карвацький Андрій.
Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

«Мир» Горностаївка:
21. Кулініч Артем, 3. Рафальський Ярослав, 17. Чмеленко Павло, 13. Іздебський Євгеній, 20. Притиковський Денис, 9. Томенко Олександр, 6. Цурупін Артем, 5. Шмиголь Максим, 15. Савченко Владислав, 8. Фатій Роман, 2. Шваб Володимир.
Запасні гравці:
41. Завгородній Денис, 19. Шмат Андрій, 11. Іванченко Богдан, 18. Бондаренко Денис, 22. Хорольський Дмитро, 23. Боровик Олександр, 7. Вакуленко Антон
Головний тренер:
Богатир Віктор Миколайович

Фотозвіт матчу "Нива" Вінниця - "Мир" Горностаївка (40 фото) знаходяться тут

Таке відчуття, що тренерський штаб читає наш сайт і прислухається до наших побажань)) Після матчу з «Жемчужиною» ми дозволили собі шквал критики в бік тренерського штабу, висловивши думки стосовно відсутності гнучкості у виборі стартового складу і тактики на гру, а також запропонували наситити середню лінію, адже, хто володіє центром поля, той контролює хід гри. І ось маємо – у товариській грі з «Патріотом» тренери зробили обкатку тактичної схеми з надзвичайно насиченим півзахистом, а у офіційній календарній грі зробили ряд суттєвих перестановок, змінивши схему гри.

Передусім, відзначаємо повернення Браславського на звичну позицію центрфорварда. Справа під ним на позиції «а-ля Ярмоленко» Маляренко, зліва Овчар. Ще трішки нижче міцна середина – Брижчук, Нгаха, Осадчий, які слугували волнорізом атак «Миру», а також розганяли атаки «Ниви». А якщо згадати періодичні підключеня в атаку крайків Борячука і Хохлова, то можна з впевненістю констатувати, що виглядало все це дуже цікаво і симпатично. Ведучи в рахунку, «Нива» грала так, ніби саме їй потрібно було відігруватись. Подекуди у захисті залишались лише Андрєєв і Дугієнко, яким залишалось лише підчищати і робити перший пас. Сьогодні буде надзвичайно важно вибрати найкращого гравця «Ниви», адже на полі була єдина команда, яка видала дуже якісну гру і перемогла «на класі» суперника, рівного за класом. У гостей в другому таймі майже нічого не виходило. До ударів справа майже не доходила, «Мир» грішив неточними пасами і жахливим прийомом мяча. Все це примушувало гравців нервувати, порушувати правила, сперечатись з арбітром, висловлювати незадоволення його діями і навіть розбити двері роздягальні після матчу. Особливо яскраво після матчу висловлював претензії до арбітражу Артем Кулініч, який ще зовсім нещодавно виступав за «Ниву» і ось сьогодні відіграв весь матч проти вінничан.

Коротко по особистостях.
Кліщук – роботи було досить мало, але з тими завданнями, які йому запропонував «Мир», справився абсолютно спокійно.
Хохлов –видав хороший матч.Знову декілька разів відзначився бійцівськими якостями. Особливо запамятався момент у першому таймі, коли він мав можливість розвинути атаку, але не попав по мячу і суперник помчав до наших воріт. Вадим зумів наздогнати його і лежачи, ледве дотягнувшись, головою вибив мяч в аут, розрядивши ситуацію і викликавши овацію публіки.
Осадчій – вкотре довів, що наразі є одним з найефективніших гравців, відмітившись голом, тим самим довівши показник безпосередньої участі у голах до шести матчів!

До речі, а ви помітили, як змінилась «Нива» весною? Як ми використовуємо стандарти? Це, дійсно, є нашою грізною зброєю.

Андрєєв – вкотре констатуємо – людина спокійно і добре робить свою справу. Молодець.
Дугієнко – запамятався підключенням до атаки, а також впевненим відбором мяча у кількох моментах.
Борячук – сьогодні більше працював на атаку, ніж на захист. Продовжую схилятись до думки, що це швидше півзахисник, ніж захисник.
Нгаха – є відчуття, що Колінс від гри до гри додає. В цій грі ми побачили цілу низку епізодів, коли Нгаха брав гру на себе, переграючи візаві за рахунок вибухової техніки. Ну і пенельті пробив просто ідеально.

Ще одна маленька ремарка. Зверніть увагу, скільки гравців у цьому складі «Ниви» можуть прийняти важку передачу, технічно обробити мяч, прокинути собі на хід, віддати пас. За багато років перед нашими очима промайнуло багато гравців «Ниви», були варіанти складу команди, які відверто дратували величезною кількістю браку в передачах, або «деревяністю» гравців, від яких мяч буквально відлітав. З цим складом всі інакше. Безумовно, цих футболістів треба зберігти і дати зігратись ще краще... А результат не забариться.

Браславський – Був дуже активним, мав декілька можливостей забити. По суті, якби забив, більшість назвала б його найкращим і сказала б, що «осінній Браславський повернувся». Але ні. Чекаємо на гол Ярослава у Хмельницькому.
Маляренко – після нещодавньої гольової серії і Ігора знову затишшя. Хоча, знову ж таки, моменти були. Швидкість – це його козир. Ще один момент, на який варто звернути увагу – Маляренко став впевненішим у собі, часто бере грі на себе, причому, абсолютно оправдано. Можливо, відчуває, що у нього є сильний конкурент на позицію.

Ще одна ремарка. Конкуренція. В нинішній «Ниві» вона особливо відчувається у середній лінії і у нападі. Загалевич, Батрак, Бобович – наполегливо стукаються у двері основи і при необхідності можуть бути залучені в основний склад, або вийти на рівноцінну заміну, підсиливши гру. Щоправда, із захистом не все так райдужно і зміни, здебільшого, трапляються за фарсмажорних обставин.

Сторубльовцев – футболіст вийшов на останні десять хвилин, тричі був помічений в атаках і своєю наполегливістю зробив рахунок гри переконливим. Що ще необхідно від форварда? Не важливо, скільки хвилин ти провів на полі, головне, з якою користю для команди.
Батрак – один раз мав можливість відзначитись, якби на мить випередив захисника.
Овчар – хороший матч, купа забігань, подач, влучив у поперечину. Молодець, одним словом.
Брижчук – на вже звичному високому рівні. Мотор команди.
Загалевич – вийшов на заміну, націлений на атаку, але якогось цілістного враження не справив. Просто не встиг.

Щодо самої гри, в першому таймі «Нива» виглядала активніше, створила декілька небезпечних моментів, один з яких завершився взяттям воріт. «Мир» виглядав досить беззубо, за виключенням пятихвилинки у середині першого тайму, коли гості мали декілька можливостей для взяття воріт. У другому таймі «Нива» грала «по рахунку», але на хвилині так 65 на думку спало, що гра іде так, ніби це вінничанам потрібно відіграватись. Ми буквально сиділи у воріт гостей, вони лише декілька разів перетинали центр поля. У нас також було не густо моментів, але дещо можна згадати... про це та інше у стенограмі від niva.vn.ua:

10 хв. Брижчук зі штрафного, який було призначено неподалік від правого кутового флажка, замість прямої передачі і штрафну площадку мяко скинув назад Овчару, який пробив по воротах.
Мяч, здавалось, по дузі падав у дальній верхній кут, але влучив у поперечину. Дуже небезпечно! 16 хв. Браславський на підступах до штрафної площадки віддав трішки правіше на хід Маляренку, який вривався у штрафну, і той без роздумів сильно пробив по воротах. Мяч просвисів трішки вище воріт. Теж небезпечно...
22 хв. ГОЛ! Браславський вривався у штрафну з лівого флангу, де його грубо відштовхнули від мяча на самісінькій лінії штрафної площадки зліва від воріт. Подавати взявся Осадчий, який спокійно і влучно, наче рукою, пробив повз стінку у ближній верхній кут воріт Кулініча. 1:0!
25 хв. Савченко ледве не вискочив на ударну позицію в 16 метрах навпроти воріт «Ниви», але Хохлов у відчайдушному прискоренні завадив нанести нападнику влучного пострілу.
27 хв. Притиковський і з розвороту з близької відстані пробив в лівий кут наших воріт, але не влучив. Небезпечно...
34 хв. Овчар прийняв мяч біля своєї штрафної площадки і втік в атаку «два в два» з Браславським. На підступах до чужої штрафної зони він віддав пас наліво на Браславського, який прийняв передачу і пройшовши до штрафної пробив у ближній нижній кут. Сильно. І Кулініч зі складнощами перевів мяч на кутовий.
35 хв. Брижчук відважився на дальній удар з метрів 25, але мяч пролетів над поперечиною.
Перерва
52 хв. Браславський з декількох метрів головою розстрілював ворота «Миру» після довгої діагональної передачі Андрєєва з правого флангу. Воротар гостей буквально врятував свою команду, відбивши мяч з під поперечини.
70 хв. Хохлов виконав удар з 30 метрів, але відстань не дозволила сподіватись на гол. Воротар на місці.
77 хв. Мяч декілька разів передітав з голови на голову у штрафній і воротарській площадці «Ниви». Глядачі спостерігали за цим затамувавши подих, але все минулось і Кліщук спіймав мяч.
86 хв. Сторубльовцев увірвався в штрафну і впав, арбітр призначив пенальті, який чітко реалізував Нгаха, відправивши круглого впритирку з лівою штангою. Був, чи не був пенальті знають лише Сторубльовцев і захисник, але гості відразу ж атакували арбітра з протестами на його рішення.
90+4 хв. Кінцівка матчу відзначилась декількома швидкими і цікавими атаками «Ниви». Спочатку Маляренко справа від штрафної класно обігрався з Сторубльовцеву, від якого мяч потрапив до Загалевича. Перспективно, але захисники ліквідували загрозу.
90+5 хв. А тепер вже непогана атака за участю Маляренка, Нгахи і Брижчука. І знову захист відпрацьовує на повну потужність...
Фінальний свисток.


Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 23.04.2017 18:38:59]


«Нива» Вінниця: (1 тайм)
1. Бабійчук Максим, 2. Хохлов Вадим, 23. Борячук Олександр, 31. Андрєєв Сергій, 8. Попов Дмитро, 24. Нгаха Колінс (к), 23. Брижчук Тимофій, 19. Осадчий Дмитро, 21. Овчар Тарас, 10. Батрак Антон, 9. Браславський Ярослав.
«Нива» Вінниця: (2 тайм)
44. Костенко Ярослав, 34. Карвацький Андрій, 6. Химанич Олександр, 4. Дугієнко Олександр, 8. Попов Дмитро, 10. Батрак Антон, 20. Загалевич Дмитро, 19. Осадчий Дмитро, 17. Бобович Денис, 11. Маляренко Ігор, 7. Сторубльовцев Валерій.

Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

«Патріот» Кукавка:
Зорнік - Андрій Драган, Рудий, Малахов, Грибінник, Омельянчук, Туре Фоде Морсіре, Куделькін, Коваль, Щічка, Веретинський, Ковтун, Попович, Лоскутов, Циня, горєлов, Володимир Драган, Боровічук.
Головний тренер:
Олексій Рябцев


Фотозвіт товариського матчу "Нива" Вінниця - "Патріот" Кукавка 3:0 (26 фото) знаходяться тут (Автор фото Ninelly)

Відеозвіт матчу "Нива" Вінниця - "Патріот" Кукавка (відео голів і небезпечних моментів) Дивитись на ЮТуб

Перший тайм матчу "Нива" Вінниця - "Патріот" Кукавка від Леоніда Загоруйко Дивитись на ЮТуб
Другий тайм матчу "Нива" Вінниця - "Патріот" Кукавка від Леоніда Загоруйко Дивитись на ЮТуб

Вінницька «Нива» товариською грою з «Патріотом» з села Кукавка заповнила паузу в чемпіонаті, яка виникла через те, що херсонський «Кристал» знявся зі змагань і, відповідно, матч з «Нивою» не відбувся. Отже, нашим спаринг-партнером стала команда-середняк вищої обласної ліги. Наразі «Патріот» займає пяте місце в турнірній таблиці, відстаючи від лідера «ЕМС-Поділля» на шість очок і маючи досить рівні показники – 5 перемог, нічию і чотири поразки. Відразу зазначимо, що ціла плеяда гравців з Кукавки в свій час виступала за вінницьку «Ниву». Вболівальникам добре відомі прізвища Драган, Рудий, Малахов, Грибінник і, звичайно, Веретинський... і від цього спостерігати за грою було ще цікавіше. А для тренерів вінничан цей мат був ще оденією можливістю поспостерігати за гравцями обласного рівня. Можливо хтось з них у майбутньому матиме шанс поповнити лави головної вінницької команди.

Тренери «Ниви» в цій грі дали можливість проявити себе всім гравцям, які є в обоймі команди. Причому, тактичні схеми, розташування гравців в обох таймах були різними. Якщо у першому таймі упор було зроблено на насичений, мобільний півзахист з швидкими вінгерами (Овчар і Батрак) і яскравим центрфорвардом, роль якого грав Ярослав Браславський, а також «вільним художником» Брижчуком, технічним Нгахою і ефективним Осадчим, то в другому таймі гра команди перебудувалась на більш звичну схему з трьома нападниками, причому, центрфорвардом в цьому тріо зіграв Бобович, під ним Сторубльовцев і крайки – Маляренко і Овчар (Батрак), які по ходу гри змінювали позиції. Це було два досить різних тайми. В першому гра була швидша, стройніша, продуманіша. Швидкі крайки просто виносили мозок захисту гостей, а активність і швидкість Браславського просто здивувала. Повернувшись на свою звичну позицію, грав так, ніби скучив за грою, був, як риба у воді в центрі нападу і сповна нагадав того забивного, активного Браславського, якого ми памятаємо по осінніх іграх. Ярослав був дуже активним і хоча не забив, але був надзвичайно корисний для команди і весь тайм тримав у напруженні оборону гостей. Приємних слів заслуговують і Овчар з Батраком, а також весь півзахист – Нгаха, Брижчук, Осадчий. Молодці. Навіть шкода, що ця схема гравців не грала у нещодавньому матчі з «Жемчужиною». Із захисту слід відзначити Борячука – Олександр видав дуже сильний матч, встигав усюди – і в обороні і під нападом, єдине, що не вистачило – влучності при завершенні атак. Ще один гравець, про якого варто згадати, це Максим Бабійчук. В тих небагаточисельних моментах, в яких йому довелося вступати у гру, він проявив себе так, ніби кожну неділю має практику ігор у основі – спокійно, впевнено. Є відчуття, що він нічим не гірший від Кліщука, але має трішки меньше довіри для того, щоб потрапити в основний склад.

Другий тайм, як вже зазначалося, нагадував звичну «нивівську» тактику і відповідний набір гравців. Звичайно, це не стосується захисту, який носив експериментальний характер. Нарешті ми побачили воротаря Костенка, Химанича, зліва досить вдало відіграв Карвацький, центр зцементували Дугієнко і Попов. Але по такій грі, коли суперник дуже мало атакує, навряд чи усі ці хлопці могли проявити усі свої найкращі якості. Цікавіше було спереду. По перше, як вам Бобович центрфорвард? Забив гол, мав ще декілька можливостей, заробив декілька небезпечних штрафних. Як на мене, якби тренерський штаб був меньш консервативним, на роль центрфорварда в залежності від суперника, була б дуже серйозна конкуренція. Втім, як і на місце крайків. Вибір є. І це радує.

Приємно, що «Нива» виграла «на класі», показавши при цьому досить приємну, щвидку, комбінаційну гру. Ми побачили безліч широких атак, забігань, розрізних пасів, або комбінацій з короткими точними пасами, які вводили у ступор суперника. Були епізоди пресингу. Приємно, що команда грала «із задоволенням», з хорошим настроєм і здобула закономірну перемогу.

Пропонуємо вашій увазі стенограму матчу від niva.vn.ua

1 хв. «Нива» розпочала гру дуже гостро. Вже на 10 секунді Браславський наніс дуже небезпечний удар в ближню девятку. А сталось це після того, як «Патріот» розіграв мяч з центру поля, гравець хотів прибрати мяч під себе, але Браславський відібрав мяч, далі знову виграв боротьбу у наступного захисника і відпасував направо на Батрака, який відразу ж зіграв у стіночку з Ярославом, вивівши його під удар з метрів десяти по діагоналі від воріт. Відмінний удар парирував воротар.
3 хв. Ще одна чудова широка атака «Ниви». Розпочалась вона правіше центру поля, далі на швидкості акцент атаки змістився вздовж центральної осі і досяг Овчара, який кинув мяч ще лівіше на Борячука, який ппрострелив у штрафну. Осабдчий опинився першим на мячі, розвернувся і пробив з-під захисника, але удар не вийшов сильним і воротар без складнощів спіймав мяч. Але швидка масована атака, завершення ударом варті усіляких похвал.
10 хв. Ще одна чудова можливість відкрити рахунок у зустрічі. Після подачі штрафного у віоріт «Ниви» Браславський прийняв мяч і швидко зорієнтувався, віддавши ювелірну передачу направо в центр поля на хід Батраку, який на всіх парах помчав з мячем по флангу. Попутним курсом зліва його атакуючі дії підтримав Овчар, який відірвався від захисників і відкрився на лінію штрафного майданчика, куди дуже своєчасно і точно віддав пас Батрак. Але, нажаль, Овчар з 16 метрів з дуже вигідної позиції пробив значно вище воріт.
11 хв. Помилка воротаря гостей, який необачно ризиковано віддав мяч наліво. Швидкий Батрак легко перехопив мяч і вінничани вийшли на ворота суперника 4 в 2 захисника. Антон протащив мяч до лицьової і точно скинув під удар Браславському. Той прийняв мяч, але не став бити відразу, змістився значно лівіше і втратив гарну позицію для удару. А коли вже пробив, мяч рикошетом відлетів на кутовий. Втрачено прекрасну можливість для голу...(
17 хв. Браславський промчався по правому флангу, обігрався з Осадчим, далі в гру вступив Брижчук, який навісив на воротарську лінію, де головою завершував Овчар. Воротар виручив, але арбітр свиснув про офсайд. Непогано...
18 хв. Ще одна хороша атака. Спочатку після швидкого ривка і обіграшу з Овчаром завершував Борячук, але мяч відскочив на інший фланг, де в дрібний точний пас зіграли Хохлов – Батрак – і знову Хохлов, якиий класно віддав мяч в штрафну під удар Браславському, який дуже непогано пробив в ближній кут, але воротар перевів мяч на кутовий.
22 хв. Передача з центру поля на Браславського, який прийняв мяч і на швидкості увійшов в штрафну і дуже сильно і влучно пробив в ближній кут, але на місці опинився воротар, який відбив мяч.
26 хв. Гравець «Патріота» вибіг майже один на один з Бабійчуком, який вибіг з воріт аж до правого кута штрафної. Гравець гостей на мить випередив нашого воротаря, пробив по пустих поротах, але мяч пролетів трішки вище воріт. Арбітр свиснув про порушення в атаці проти нашого воротаря, але, мабуть, помилково. Але особливих сперечань не було, адже мяч у ворота все одно не потрапив.
35 хв. Ще один напівмомент у Браславського, який прийняв мяч в штрафній площадці, але знову на мить затримався з ударом і втратив нагоду, заробивши лише кутовий.
38 хв. Браславський міг вибігти майже з центру поля один на один. Міг би, якби лінійний арбітр помилково не вказав на офсайд, якого не було. Ярослав в момент передачі був на пів корпусу позаду останнього захисника, а отже, маємо першу грубу помилку арбітрів.
40 хв. Наприкінці тайму дуже сильним ударом відзначився 99 номер гостей, який пробив зльоту з метрів 20 після розіграшу кутового. Мяч просвистів впритул з правою штангою.
40 хв. ГОЛ! Відразу ж після цього «Нива» забила. Пройшов розрізаючий пас по центру, Малахов трішки затримався з виходом і Браславський уникнув офсайду і практично з центру поля втік 1 на 1 з голкіпером гостей по центру воріт. Зблизившись зі штрафною, Ярослав віддав пас направо на Брижчука, який підтримав цю атаку. Тимофій спокійно завершив цю атаку голом, відправивши мяч повз Малахова, який встиг повернутись у захист в правий кут воріт біля самісінької штанги. 1:0!
42 хв. ГОЛ!! Майже відразу ж «Нива» відзначилась другим голом. Колінс з центру поля відправив мяч наліво на хід Овчару, який промчався по флангу і відкотив мяч в центр штрафної, куди підоспів Брижчук, який буквально вколотив мяч під поперечину воріт,на мить випередивши і перегравши захисника. 2:0!!
45 хв. Батрак подав мяч на 11-метрову відмітку, Браславський намагався пробити зльоту з розвороту, але не вдалось.

Перерва.

48 хв. Бобович промчався пів поля по правому флангу, точно віддав на Маляренка, той пройшов по флангу ще трішки далі і навісив в штрафну на Сторубльовцева, який з льоту пробив по воротах, але попав в захисника. Після відскоку завершував і Осадчий, але не влучно. А в цілому, хороша атака!
50 хв. Бобович скинув на хід Маляренку в метрах 30 від воріт, Ігор трішки змістився правіше і вистрелив правий нижній кут. Але воротар на місці.
52 хв. Химанич довгою діагонью подає в штрафну на Сторубльовцева, той скинув під удар Маляренку, удар якого було заблоковано захисником.
56 хв. Цікавий момент. Збили Бобовича в 25 метрах від воріт. Взявся пробивати Осадчий, але не пробив, а віддав наліво Карвацькому, який оббіг стінку і прострелив вздовж воротарської лінії. Цю передачу замкнув Сторубльовцев, забивши гол, але арбітр побачив офсайд. Спірний, але йому видніше. Рахунок не змінився...
60 хв. Тех хороша атака. Дугієнко довга передача в центр на Бобовича, той відразу віддав правіше на Батрака, який зіграв в центр на Маляренка, якого підштовхнули біля самісінької штрафної лінії. Штрфний удар виконав осадчий. Виконав досить небезпечно – мяч пролетів впритул зі стійкою.
70 хв. Осадчий з центра поля віддав мяч Маляренко на підступи до штрафної, той прийняв мяч, проскочив двох захисників і пробив з лінії штрафної площадки. Мяч просвистів трішки правіше девятки.
76 хв. Химанич віддав пас по свому флангу на Овчара, який класно прострелив в штрафну. Бобович був першим на мячі прямо навпроти воріт і міг прицільно прикластись у будь-який кут, але схибив, пробивши, практично, з воротарської лінії вище воріт. 200% момент втрачено...
81 хв. І ще одна помилка арбітрів. Карвацький зробив діагональний пас направо на Овчара, той віддав пас в центр на Сторубльовцева і той відразу повернув його на хід Тарасу, який знову хотів зіграти у стіночку з Валерієм, але мяч влучив у ногу 55 номеру «Патріота» і влетів в ліву девятку! Гол! Але... але суддя свиснув про офсайд у Овчара. Офсайд, якого не було, адже захисник господарів в момент передачі знаходився значно ближче до воріт.
86 хв. ГОЛ!!! Овчар отримав мяч в 30 метрах напроти воріт і віддав його направо на Химанича, який рвався до воріт справа. Той на швидкості прострелив в штрафну прямо на Сторубльовцева, який знаходився на 11-метровій відмітці. Валерій стояв спиною до воріт і йому необхідно було розвернутись, щоб нанести удар, тому на допомогу прибіг Маляренко, який «вступив у боротьбу» за мяч з одноклубником, але розуміючи, що вони лише заважають одне одному, класно пятою віддав пас далі на фланг на набігаючого Бобовича, який з ходу відправив мяч у дальній кут воріт! 3:0!!!
90 хв. Маляренко класно обіграв візаві на лівому фланзі, метрів 25 протягнувши мяч у штрафну і навісивши на вздовж воротарської лінії. Там був самотній Бобович, який просто не влучив головою у ворота. До речі, в цьому моменті арбітр теж свиснув офсайд, якого не було.
Фінальний свисток

Звіт написано завдяки відео, любязно наданного Леонідом Загоруйко. Дякуємо!
Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 18.04.2017 21:08:48]

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій - 31. Андрєєв Сергій, 2. Хохлов Вадим, 7. Сторубльовцев Валерій (21. Овчар Тарас, 73 хв.), 8. Попов Дмитро (20. Загалевич Дмитро, 60 хв.), 9. Браславський Ярослав, 23. Борячук Олександр, 23. Брижчук Тимофій, 24. Нгаха Колінс (к), 4. Дугієнко Олександр, 11. Маляренко Ігор (12. Батрак Антон, 82 хв.)
Запасні гравці:
1. Бабійчук Максим, 19. Осадчий Дмитро, 17. Бобович Денис, 34. Карвацький Андрій.
Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

«Жемчужина» Одеса:
1. Ширяєв Євген, 14. Курко Василь, 2. Поспєлов Дмитро, 13. Вдовиченко Максим, 37. Потароченко Євгеній, 24. Кравченко Юрій, 95. Малиш Станіслав-Нурі, 15. Горбовський Андрій, 22. Паламар Руслан, 77. Паламарчук Сергій, 27. Шестаков Михайло.
Запасні гравці:
16. Зацепін Богдан, 3. Гарванко Дмитро, 11. Лазарович Тарас, 7. Георгієв Віктор, 19. Долінський Денис
Головний тренер:
Колчин Денис Борисович

Нарізка голів матчу "Нива" Вінниця - "Жемчужина" Одеса від сайту niva.vn.ua Дивитись на ЮТуб

Даючи післяматчовий коментар, головний тренер гостей сказав, що завданням одеситів на гру було досягнути максимального результату за мінімуму втрат, адже попереду важкі ігри з «Інгульцем», «Реалом Фармою» і «Балканами». Тобто, іншими словами, потрібно було уникнути травм на штучному газоні, виграти «малою кровью», доклавши рівно стільки зусиль, скільки потрібно для перемоги. Звучить дещо образливо, чи не так? Але саме сумніше, що так і сталось – «Жемчужина» перемогла, не показавши чогось надзвичайного. Просто на класі довела свою перевагу по всіх показниках, а Денис Колчин дуже легко тактично переграв свого візаві Володимира Горілого. Наразі, гра «Ниви» виглядає абсолютно прогнозовано. Достатньо подивитись декілька ігор, щоб повністю прочитати і передбачити стартовий склад і загальний малюнок гри. Тому цей поєдинок навіть не нагадував шахову партію, де опоненти по черзі роблять ходи, намагаючись перехитрити одне одного. Схоже, що гру було програно ще до гри дещо дивним підбором гравців і незрозумілою тактикою. Схоже, що для тренерів існує один склад, одна схема гри для всіх суперників. І якщо це досі спрацьовувало проти аутсайдерів, то проти лідерів виникли складнощі. Так, з «Кременем», який «вчасно» переживає не найкращі часи, нам вдалось відскочити завдяки шаленому голу Маляренка, то з «Жемчужиною» такий фінт не вдався. Та й, будемо чесними, – щоб здобути прихильність фортуни, необхідно ризикувати, боротись, робити непередбачувані ходи... але особливих намагань переломити хід поєдинку не було. Так, достойно грали проти лідера, принаймні, не так провально і безнадійно, як у матчі першого кола в Одесі, кои ми програли з рахунком 1:3. Сьогодні ми створили один дуже небезпечний момент наприкінці гри і пару більш-менш небезпечних ударів на протязі гри. Ось і всі здобутки! Але цього замало для позитивного результату.

Отже, стартовий склад. Всі ті самі гравці, що і у матчі з «Іллічівцем», за виключенням Осадчого, який залишився на лавці запасних. До речі, чому? Якщо через травму, то немає запитань. Але якщо гравець міг вийти на поле, то виникають запитання... Адже, нагадаю, саме він є одним з найбільш ефективних гравців «Ниви» у весняній частині. Саме за його участі було забито пять голів, а кожен з стандартів у його виконанні таїв у собі небезпеку. Справедоливості заради необхідно зазначити, що Тимофій Брижчук, який вийшов у стартовому складі замість Осадчого проявив себе досить добре і, можливо, був найактивнішим у складі «Ниви», своїми креативними діями намагався переламати хід поєдинку. Знову у старті ми побачили тріо атакуючих гравців -Маляренко, Сторубльовцева, які «загубились» на полі, відзначившись лише одним небезпечним ударом на двох і Браславського, якому, вочевидь, некомфортно на фланзі. Ярослав з забивного таранного форварда перетворився в гравця, який постійно має відпрацьовувати глибоко у захисті, підстраховуючи Хохлова, який вже другу гру поспіль допускається позиційних помилок, втрачаючи гравців. І ця підстраховка не спрацьовує. Відчуття «дежа вю» - адже два матчі поспіль ми допускаємось дитячих помилок справа у захисті, через які пропускаємо голи. В чому полягала задумка тренерів, які випускали у старті, фактично, трьох форвардів, двоє з яких не відзначаються надзвичайною швидкістю необхідною для контратак? Ми мали притиснути «Жемчужину» до іх воріт? Чому ми лише наприкінці гри перебудували середню лінію в те, що мало бути з самого початку гри – Батрак і Овчар, мабуть, не спортили каші б на флангах, зцементувавши центр поля і створивши надійний плацдарм для гри на контратаках. Незрозуміло... так само, як і запитання, невже Бобович настільки програє за кондиціями Браславському і Сторубльовцеву, щоб не надати йому шанс? Запитання, запитання... Дорбре, що хоч воротарська позиція не викликає запитань. Кліщук грає досить надійно. А ось захист викликає занепокоєння. Особливо фланги. З одного боку гольові провали Хохлова, а з іншого є не досить впевнена гра Борячука. Але тут варіантів для змін мало. Тобто, варіант один - Карвацький. І його еталоном надійності не назвеш - з «Балканами» провально, з «Кременем» надійно... Не вгадаєш.

Коментувати гру у виконанні «Ниви» складно, адже, склалось враження, що гравці програли її ще не вийшовши на поле, не вірячі в те, що можна здобути перемогу. Ну, надто вже пасивно, надто мало небезпечних моментів, які можна порахувати на пальцях однієї руки. Пару раз зі стандартів головою бив Дугієнко, свій напівмомент втратив Брижчук, ще один момент мав Сторубльовцев, який пробив вище воріт, і, в решті решт, самий небезпечний момент гри – класна комбінація за участю Брижчука, Батрака і Браславського, якого на останній хвилині за допомогою влучних дрібних пасів вивели один на один з воротарем, але Ярослав змарнував нагоду відзначитись. Взагалі, це нагадувало боксерський поєдинок, де фаворит спокійно відбиває беззубі атаки опонента, тримаючи його на відстані витягнутої руки, завдаючи у відповідь разючих ударів, два з яких посилають суперника в нокаут.

Уся ця критика не заради того, щоб когось очорнити, а через впевненість, віру в нашу команду! "Нива" - дійсно, сильна команда, яка складається з хороших гравців. І вони це повинні розуміти, виховувати в собі дух переможця, перед яким не встоїть будь-яка команда.

Єдиним світлим моментом гри була відвідуваність. Незважаючи на ранній початок гри у будній день, подивитись на гру прийшло досить багато глядачів. Можливо, спрацював фактор «лідера в гостях». Або спрацювали багаточисельні афіші, які завчасно сповіщали вінничан про гру. Тим, хто не мав змогу бути присутнім на стадіоні, керівництво «Жемчужини» організувало онлайн трансляцію, а також пряму телевізійну трансляцію на телеканалі «Спорт 1». Важко пригадати, коли ми востаннє бачили пряму трансляцію гри «Ниви» по телебаченню. Але це досить дороге задоволення, яке створила для нас команда телевізійників-львівян. Орієнтовна вартість трансляції – близько двох десятків тисяч гривень. На жаль, нинішній фінансовий стан вінницької «Ниви» не дозволяє собі таку розкіш. Але саме завдяки цій трансляції було написано стенограму цього матчу:

Пропонуємо вашій увазі стенограму матчу від niva.vn.ua

2 хв. Вже на другій хвилині Браславський видряпав мяч, який захисник відпускав за лицьову і віддав круглого в центр, де захисник у паніці вибив мяч.
3 хв. Довга діагональна подача одеситів від правої бокової лінії, мяч летів під поперечину, але Кліщук перевів мяч на кутовий
6 хв. «Жемчужина» в атаці. Горбовський пробивав штрафний від лівого кута штрафного майданчика в ближній кут. Хтось з наших вибив мяч на кутовий.
7 хв. Кутовий приніс дуже небезпечний момент. Паламар прийняв мяч на лінії штрафної площадки, трішки змістився лівіше і ближче до воріт і пробив по центру. Кліщук врятував ворота, відбивши мяч.
18 хв. Малиш отримав передачу з лівого флангу, красиво поклав корпус і пробив з лінії штрафної площадки по воротах «Ниви». Мяч просвистів прямо над правою «девяткою».
22 хв. Дуже брудний фол у виконанні Борячука, який прямою ногою влетів в коліно Малишу, але суддя не помітив фол. А могла бути навіть червона картка.
25 хв. Дугієнко дуже небезпечно пробив головою в ближній кут після подачі кутового. Але мяч влучив у захисника.
30 хв. Малиш наважився на дальній удар, але на місці Кліщук
36 хв. Борячук виконав дальній удар з метрів 25 по діагоналі від воріт, але не сильно і воротар легко спіймав мяч.
38 хв. Браславський зі штрафного, призначеного справа в метрах 35 від воріт, навісив в штрафну, де Дугієнко був першим на мячі і пробив головою, але удар
40 хв. Паламарчук отримав розрізаючу передачу на хід від Горбовського, зліва у повній самотності увійшов в штрафну і дуже спокійно переграв воротаря, відправивши мяч в правий кут. 0:1!
В останні пять хвилин «Жемчужина» ще кілька разів пробивала по воротах «Ниви», але в усіх епізодах досить вдало грали захист, або воротар команди.
Перерва
53 хв. Борячук пробивав з метрів 18 з льоту, знаходячись прямо навпроти воріт, але напрочуд невдало – мяч вилетів в аут.
57 хв. Шестаков увірвався в штрафну і пробив, знаходячись під гострим кутом до воріт, але надійно зіграв Кліщук. А за мить до цього суддя просигналізував про офсайд.
60 хв. Заміна. Загалевич виходить замість Попова.
63 хв. Браславський отримав мяч на лінії штрафної площадки, кинув його трішки правіше на Сторубльовцева, який сходу пробив по воротах. Мяч просвистів трішки вище правої девятки.
69 хв. Брижчук пробив поряд з правою штангою
71 хв. Гол! 0:2. Другий гол вийшов доволі курйозним. Хтось з гравців "Жемчужини" пробив, Брижчук виніс мяч з лінії воріт на метрів сім, звідки наносився дуже сильний удар, мяч влучив в коліна Кліщуку і відлетів в груди Малишу і вже від нього закотився в правий кут...
73 хв. Заміна. Сторубльовцева змінює на полі Овчар
82 хв. Заміна. Батрак виходить на заміну замість Маляренко. Вітаємо з дебютом за «Ниву»!
87 хв. Довга діагональ на дальню штангу «Жемчужини» і мяч після рикошету несподівано потрапив до Овчара, який не зумів як слід прийняти непростий відскок.
90 хв. Браславський після передачі Брижчука вискочив один на один, але не зумів переграти голкіпера. Дуже хороша атака «Ниви», яка за допомогою коротких пасів дісталась штрафної суперника.
Фінальний свисток.

Главный тренер ФК «Нива» Винница Владимир Горилый:

- Чего не хватило команде, чтобы достичь позитивного результата?
- Наверное, прежде всего, судьбу матча решил первый гол. Я считаю, группа игроков сыграла в двух отрезках игры тактически неграмотно, а «Жемчужина», к сожалению, таких ошибок не прощает. На тактических занятиях мы уделяли много времени сильным сторонам этой команды. Прежде всего, это быстрота перемещения игроков и стандартные положения. К сожалению, то, что мы говорили, сегодня не сработало.
- Игорь Маляренко не смог сегодня продемонстрировать свои лучшие качества нападающего. С чем это связано?
- Я думаю, прежде всего, это заслуга команды соперника. И, то, что я видел, это самая организованная команда в тактическом плане. Сейчас мы пропускаем следующий тур, нам нужно набраться силенок и как можно быстрее забыть эту игру.Игорек
niva.vn.uaПоказать:  << 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >>

Кращий гравець вінницької "Ниви" в матчі з одеською "Реал-Фармою"
1. Кулініч Артем
4. Андрєєв Сергій
5. Музиченко Антон
6. Найко Володимир
55. Гарванко Дмитро
20.Хохлов Вадим
19. Долінський Денис
17.Савошко Володимир
7.Маляренко Андрій
11.Маляренко Ігор
9. Коровіков Віктор
25. Федосов Павло
16. Шаповаленко Артем
15. Шестаков Михайло
Не бачив гру, тому не можу обєктивно визначити кращого гравця
Архив опросов
Hosted by BestHosting(с)niva.vn.ua. При использовании любого рода материалов ссылка на сайт niva.vn.ua обязательна.
Наш электронный адрес niva.vn.ua@gmail.com