Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com


[Добавил Игорек в 06.08.2018 11:17:46]

Попередження: Маляренко, 37 хв., Боровець, 68 хв., Шаповаленко, 75 хв.
Вилучення: Дубіна, 52 хв.

«Нива» Вінниця:
Кулініч (в) – Музиченко, Найко (Шаповаленко, 51), І. Маляренко, Шестаков, Савошко, Долінський (А. Маляренко, 79), Дударенко, Хохлов, Федосов, Гарванко. . (
Запасні гравці:
Гурідов, Андрєєв, Менжега, Яськов, Палій.
Головний тренер:
Колчін Денис

«Верес» Рівне:
Фіяло (в) – Гапончук (Боровець, 56), Дубіна, Фляк, Орловський, Маїк (Заїкин, 70), Бондаренко (Сад, 72), Гребенюк, Котляр (Барабаш, 46), Яременко (Скотаренко, 55), Саламаха.
Запасні гравці:
Бабійчук (в), Семенчук.
Головний тренер:
Гоменюк Володимир
Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Верес» Рівне від Леоніда Загоруйко:
"Нива" Вінниця
«Верес» Рівне
Офсайди
0 (0+3)
3 (1+2)
Фоли
23 (7+16)
12 (6+6)
Кутові
12 (6+6)
2 (1+1) 
Удари по воротах
16 (8+8)
3 (2+1)
З них в ствір воріт
4 (1+3)
3 (2+1) 

Перш за все, необхідно висловити слова поваги вболівальникам рівенського «Вереса», які під час перебування у Вінниці окрім підтримки своєї команди на стадіоні, відвідали «будинок дитини», де виховуються особливі дітки до шести років з ушкодженням нервової системи і порушеннями психики. Вболівальники привезли малечі печіво і цукерки а також поспілкувались з дітьми, лікарями і вихователями. Молодці! Нагадаю, що і гравці, тренери вінницької «Ниви» теж неодноразово відвідували інтернати та дитячі будинки.

Друга подяка - рівенському «Вересу» за якісну трансляцію для тих, хто не зміг бути присутнім на грі. Сім відеокамер, включаючи дві «офсайдні», пересувна студія монтажу, квадрокоптер (який, втім, так і не злетів) і супутниковий зв'язок – усе це привезли з собою гості. А якщо ще взяти до уваги наявність коментатора, фотокореспондента, президента клубу, дві групи підтримки – вболівальників і ультрас, то стає зрозуміло, що сподівання гостей на цю гру були лише переможні. І передумови для таких думок були небезпідставні – лише за два дні до гри «Верес» підписав Максима Саламаху, який має досвід ігор за ФК «Львів», «Дніпро» і «Металіст». Ще з пару днів до цього «Верес» підсилився ще двома гравцями – Максим Боровцем і Антоном Котлярем. Ще раніше склад команди збільшився завдяки заявці Майка, Яременко, Гребенюка. Ну, і, всім нам відомим голкіпером Максимом Бабійчуком, в надійності якого, мабуть, ні в кого немає сумнівів. Зважте на те, що всі ці футболісти мають досвід ігор за хороші клуби.
Селекційна робота вражає, чи не так?

Хтось після кількох невдач знімає тренера і команду зі змагань, а хтось після двох поспіль поразок підсилює склад і ставить найвищі цілі в чемпіонаті.

«Нива» Вінниця селекційними здобутками вже під час чемпіонату похвалитися не може. Маючи в обіймі 20 гравців, відчуває суттєву недостачу кадрів. Відмінусуйте від цієї двадцятки двох травмованих (Коровіков і Гудак), одного запасного воротаря (Гурідов) і четверо гравців, які за різних обставин не потрапляють в склад, або отримують мінімум ігрового часу. (Менжега, Палій, Яськов, Андрєєв). От і рахуйте, чи є можливість у тренера варіювати складом, підсилювати гру замінами. На відміну від Володимира Гоменюка, який в другому таймі зробив пять замін і таким чином витримав командний темп гри, граючи у меншості, Денис Колчін зробив лише дві заміни. Які, втім. Не допомогли команді досягнути переможного результату. Чому? Мабуть, тому є декілька причин. По-перше, це те, про що вже йшла мова – «коротка лава запасних». Друге – лідери команди не видали ту гру, якої від них чекають. І якщо з Маляренко, який лише оклигав від важкої травми ребра, спрос невеликий, а от Савошко і Хохлова хотілося б бачити більше креативу. Я вже починаю сумувати за Брижчуком, який буквально «розквітнув» при Колчіні і Нгахою, який при Колчині «згас», як футболіст. Середня лінія грає якось надто академічно, безініціативно, без вигадки і бурхливих спалахів активності. Катання мяча легко читалося «автобусом» гостей біля власної штрафної і лише стрімкі проходи Шестакова і Федосова вносили сумятицю в стрійні, але небезгрішні ряди захисту «Вереса». По Шестакову – чи не єдиний, хто намагався завести партнерів своєю активністю. Федосов. Тут без коментарів – тут два варіанти -до бабки сходити, щоб викачала яйцями, чи в церкву. Не забиває з вигідних моментів і все тут. Вочевидь, дуже переживає ці невдачі, адже робить усе правильно аж до завершального удару, але далі – то воротар, то штанга, то ще щось.. а гола все нема і нема. Про захист слів небагато – не пропустили – молодці. Особливо слід відзначити Гарванко – прогресує хлопець. Добре грає у відборі, намагається грати і на атаку, але тут є одне «але» – але досить часто залишає свій фланг вільним для атак суперника, а потім панічно намагається ліквідувати загрозу.

Але ближче до гри. Перший тайм був дпройшов з ігровою і територіальною перевагою господарів. Вінничани більше атакували, значно більше били, «Верес» атакував менше, але гостріше. Розпочала «Нива» з непоганого моменту – активний Шестаков на лівому фланзі обіграв опонента, увійшов в штрафну і прострелив на кут воротарської на Федосова, який не відчув цей пас і дуже класний момент було втрачено. В іншому моменті Федосов намагався пробити пятою по воротах, але не влучив. До того ж, арбітр зафіксував порушення правил проти голкіпера гостей. «Верес» відповів дуже і дуже небезпечною атакою – Маїк закинув класну передачу на хід Гребенюку прямо по центру навпроти воріт, той змістився вліво у вільну зону, обіграв Гарванко і з розвороту пробив над Кулінічєм прямо в поперечину. Далі гравці з Рівного здивували дивним дальнім ударом після розіграшу Фейр плей. Але то таке) Далі знову в атаці Шестаков, який скинув мяч під удар з лівого флангу на лівий. Гарванко дуже сильно приклався до мяча і той пролетів у лічених сантиметрах біля правої девятки. «Нива» неспішно нагнітала, і результатом однієї з атак став удар через себе Вадима хохлова з метрів 15. Влучно, красиво, але без складнощів для воротаря. Далі більше – Шестаков пробаває з правого флангу в стилі Коноплянки, змістившись вздовж штрафної в центр і сильно по дузі пробивши в дальній кут воріт, але цей дуже небезпечний удар був трішки не влучним – мяч пролетів поряд зі стійкою. А далі знову пожар на фланзі Гарванко – вільна зона, гравець «Вереса» отримує пас в штрафній, але пробиває дуже і дуже невдало. Ще один потенційно небезпечний момент гості привезли самі собі – захисник головою скинув мяч назад воротареві, але не розрахував силу і мяч пролетів повз здивованного голкіпера у напрямку воріт. До мяча кинулось одразу троє – воротар, захисник і Федосов, але захисту все ж вдалося нейтралізувати загрозу.

Перерва

Другий тайм розпочався в такому самому ключі. «Нива» в атаці, «Верес» у захисті. Шестаков кидає у прорив Федосова. Той легко розправляється з двома захисниками, на швидкості увійшовши в штрафну і пробиває з гострого кута по воротах, але ситуацію рятує воротар. В наступній атаці головою впритул пробиває Долінський після подачі Савошко зі штрафного. Але удар вийшов не сильним і воротар спіймав мяч. Далі ще один красивий удар через себе. На цей раз вже у виконанні Шестакова. І ось він – момент, який міг би стати ключовим в цій грі. Гарванко класно зіграв у підкаті, миттєво розвернувши атаку на 180 градусів і класно закинув мяч на хід Федосову, який міг тікати на побачення з воротарем, але його притримав захисник. Арбітр розцінив цей епізод, як фол останньої надії і вилучив Дубіну з поля. Таким чином, «Нива» на сорок хвилин залишилась у більшості, але, на жаль, не змогла чисельну кількість перевести у результативну якість. Особливо намагався відзначитись Федосов, який дуже класно звільнився від опіки в пяти метрах справа від воріт і пробив в ближній кут. І знову на місці воротар! Маляренко показав відмінний дріблінг, пройшовши трьох суперників по центру воріт і пробив з метрів 16, але прямо в руки воротареві. Гарванко з правого флангу подає в штрафну і Шестаков головою ледве ну влучає в рамку. Просто не пощастило! Гол був дуже близько. На жаль, «Нива» не нагнітала, не пресингувала, не була заведена на перемогу і весь другий тайм «пахло нічиєю», яка в кінці кінців і трапилась. Але, банально, «це футбол». І не завжди перемагає сильніший, чи той, хто більше бьє.
А що «Верес»? Команда грала «по рахунку», «по чисельній меншості». Моментів в другому таймі не мала і, мабуть, зважуючи на перебіг подій, залишилась задоволеною результатом. Дербі аутсайдерів завершилось збереженням "статус кво".

Натомість, дуже незадоволеним результатом гри залишився президент вінницької «Ниви» Василь Вовк, який неділю тому поставив перед головним тренером і командою завдання після першого кола зайняти, мінімум, друге місце, а вже після звітньої гри за допомогою повідомлення в соцмережі Фейсбук зняв головного тренера Деніса Колчіна, а потім і взагалі двічі зняв команду «Нива» Вінниця з чемпіонату.
Але не гарячкуємо, панікуємо - слідкуємо за перебігом подій і чекаємо на офіційні новини на офіційних ресурсах.

Igor Pushchal
niva.vn.ua
[Добавил Игорек в 30.07.2018 11:16:29]

Попередження: Найко, 49 хв., Хохлов, 74 хв., Гарванко, 85 хв., Тимофієнко, 90 хв.

«Черкаська Академія» с.Білозіря:
1.Панченко Євгеній - 32.Кошелюк Дмитро, 20.Тарасенко Олег, 29.Сафонов Олександр, 13.Чорній Вадим, 7.Євдокімов Антон (8.Бойко Віталій, 68 хв.), 21.Сторчоус Андрій, 77.Зеленевич Максим, 9.Тимофієнко Віталій, 27.Тенжицький Вадим (11.Тищенко Іван, 63 хв.), 10.Локтіонов Роман.
Запасні гравці:
12.Марченко Владислав, 18.Орел Вячеслав, 17.Передерій Олексій, 16.Нікішов Станіслав, 22.Шурубура Денис.
Головний тренер:
Кирилюк олександр

«Нива» Вінниця:
1.Кулініч Артем - 5.Музиченко Антон, 6.Найко Володимир, 55.Гарванко Дмитро, 21.Дударенко Олександр, 20.Хохлов Вадим, 19.Долінський Денис, 17.Савошко Володимир, 16.Шаповаленко Артем (10.Яськов Максим, 77 хв.), 15.Шестаков Михайло, 25.Федосов Павло (7.Маляренко Андрій, 67 хв.). (
Запасні гравці:
99.Гурідов Максим, 4.Андрєєв Сергій, 8.Манжега Олександр, 12.Палій Владислав.
Головний тренер:
Колчін Денис

Зі стартовим свистком арбітра розпочався дощ і штучний газон стадіону «Зоря» футбольної академії села Білозіря набув ще біль непривабливого «бетонного» вигляду. Вочевидь, вінницькій команді було важко призвичаїтись до цього поля – з перших хвилин вінничани грішили неточністю навіть в простих передачах. Гра в перші хвилини переважно проходила в середині поля.
Перший більш-менш небезпечний момент створила «Нива». Вінничани вибігли в швидку контратаку четверо на троїх захисників, але Павло Федосов якось затягнув з передачею і мяч було відібрано на куту штрафного майданчика і перспективний момент було втрачено.
Черкащани відповілина 12 хвилиі випадом Тимофієнко, якого було залишено самого в штрафній площадці «Ниви», але він надто повільно приймав рішення і захист з великим трудом ліквідував загрозу.
Наступну нагоду відзначитись «Черкаська академія» мала на 14 хвилині, коли Тенжицький взяв гру на себе і сильно пробив з-за меж штрафної в лівий нижній кут воріт, але Кулініч врятував свою команду, перевівши мяч на кутовий.
«Нива» відповіла дальнім ударом Шаповаленко з метрів 25. Мяч пролетів неподалік правої штанги, але воротар, в принципі, контролював ситуацію.
На 21 хвилині Локтіонов ледве не вибіг 1 на 1 з Кулнічєм, але наш воротар виявився спритнішим і дуже холоднокровно прикрив мяч корпусом і дав йому вийти за лицьову.
Можна також відзначити момент на 28 хвилині у Савошко, який намагався пробити з метрів 25, але дуже невлучно – мяч пролетів вище воріт.
40 хвилина. Удар Сафонова зі штрафного, призначеного в 20 метрах від воріт «Ниви». Мяч пролетів в лічених сантиметрах від правої штанги. Дуже небезпечно!
Решту ігрового часу першого тайму команди провели у традиційній вже «возні» в центральній зоні. Можна відзначити лише потенційно небезпечний момент у Мизиченка, який пролетів повз мяч, намагаючись пробити головою після подачі кутового.

Перерва

Не встигла секундна стрілка годинника зробити коло в другому таймі, як вінничанам довелося виймаи мяч з власних воріт. Гол вийшов «з нічого». Пас назад на Кулініча, далі невдалий відбій і вдалий підбір з боку білозірців, стрімка атака на ворота Кулініча, який вдруге помилився, не розрахувавши дальній вихід з воріт і Сторчоус майстерньо, навісом з кута штрафної площадки перекинув мяч в ворота через нашого голкіпера. 1:0!
Той самий Сторчоус міг відзначитись і вдруге на 55 хвилині, коли він легко пройшов в штрафну на ударну позицію, але в останній момент мяч з під його ніг вибив Хохлов.
На 57 хвилині непогано пробивав Савошко з 17 метрів, але воротар вибрав вірну позицію і легко спіймав мяч.
Здавалося б, «Нива», програючи, мала б додати, але ні. «Бездумна» гра «бий-біжи-борися» продовжувалась більше половини другого тайму. Це «болото» сколихнув Локтіонов, який вибіг один на один з Кулінічєм прямо по центру воріт і пробив з метрів 16, але не влучив в рамку. Дуже і дуже небезпечно!
76 хвилина. І знову небезпека біля воріт «Ниви». Було призначено штрафний з лівого флангу і небезпечний удар Тимофієнко прийшовся в праву девятку, але відмінно зіграв Кулініч, який в стрибку перевів мяч на кутовий.
Бліда, невиразна гра «Ниви» без моментів продовжувалась аж до фінального свистка. Тобто, можно навіть сказати, що гри у виконанні вінничан не було. Як не було і характеру переломити хід поєдинку. Білозірці грали «по рахунку», не лізли на рожон, але примудрились створити ще пару дуже небезпечних штрафних на самісінькій лініі біля воріт «Ниви». Щоправда, не зуміли витиснути жодної загрози з цих моментів.
Фінальний свисток

Igor Pushchal
niva.vn.ua
[Добавил Игорек в 23.07.2018 14:06:04]

Попередження: Гарванко, 9 хв., Мороз, 30 хв., Хохлов, 40 хв., Пікуль, 79 хв., Музиченко, 90+3 хв.

«Нива» Вінниця:
1.Кулініч Артем - 4.Андрєєв Сергій (8.Менжега Олександр, 61 хв.), 5.Музиченко Антон, 6.Найко Володимир, 55.Гарванко Дмитро, 20.Хохлов Вадим, 19.Долинський Денис, 17.Савошко Володимир, 7.Маляренко Андрій (16.Шаповаленко Артем, 63 хв.), 25.Федосов Павло, 15.Шестаков Михайло. (
Запасні гравці:
99.Гурідов Максим, 12.Палій Владислав, 10.Яськов Максим, 9.Коровіков Віктор
Головний тренер:
Колчін Денис

«Нива» Тернопіль:
1.Механів Максим - 7.Герт Андрій, 4.Пікуль Констянтин, 16.Макогон Павло, 5.Хруставка Олег, 15.Мороз Тарас, 6.Кохман Ігор, 10.Солоневський Богдан (9.Апанчук Олександр, 70 хв.), 11.Гатала Ігор, 17.Волохатий Роман, 8.Литовченко Олексій.
Запасні гравці:
12.Жмурко Роман, 23.Залізняк Валентин
Головний тренер:
Шумський Віталій

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт матчу 1 туру 2 ліги між командами "Нива" Вінниця - "Нива" Тернопіль (43 фото) Він знаходиться тут

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Нива» Тернопіль від Леоніда Загоруйко:
"Нива" Вінниця
«Нива» Тернопіль
Офсайди
3 (1+2)
2 (2+0)
Фоли
13 (7+6)
16 (12+4)
Кутові
12 (5+7)
4 (2+2) 
Удари по воротах
12 (4+8)
10 (4+6)
З них в ствір воріт
6 (0+6)
3 (1+2) 

Нагадати вам, як стартувала «Нива» в позаминулому році? Будь ласка!
Сезон 2016\17 вінничани розпочали з кубкової перемоги над хмельницьким «Поділлям» з різницею в два голи. Але перша домашня гра склалася невдало – лише нічия з «Енергією» з Нової Каховки. Причому, врятувалися ми від поразки на 81 хвилині.
А тепер згадаємо минулий сезон.
Кубкова перемога над хмельницьким «Поділлям» з тією самою різницею в два голи і такий самий невиразний старт в чемпіонаті – нульова нічия з хмельничанами. Причому, ми грали майже весь другий тайм у більшості.
Ну, і, тепер новий сезон, нові сподівання, а результат той самий. Кубкова перемога з різницею в два голи і знову нічия в стартовому домашньому турі. І знову ми рятуємось від поразки на 81 хвилині.
Дежавю?
Подивимось. Адже за сценарієм попередніх років ми маємо одержати виїзну перемогу. Тьху тьху тьху, щоб не наврочити)

Щодо звітньої гри, сподівання і настрой були лише на перемогу. «Нива» провела досить сильну міжсезонну селекцію під знаком все того самого «дежавю» - в команду повернувся цілий ряд сильних гравців, які в минулому виступали в Вінниці. Це і Кулініч і Найко і Андрєєв. Також до команди приєднались гравці, які добре відомі Колчіну по роботі в Одесі. Ну і ще одне «дежавю» - друге пришестя в Вінницю Віктора Коровікова, який в минулому сезоні вже проходив перегляд в «Ниві». Єдине, що непокоїло перед грою – втрати. Дударенко досі відбуває дискваліфікацію після «гріхів» минулого чемпіонату, Гудак прийшов на гру на милицях, Ігор Маляренко травмував ребра і залишився поза грою, а Коровіков, хоча і перебував серед запасних гравців, але теж не зміг вийти на поле через травму. Якщо додати до цього списку ще і Яськова, який ще не відновився від складної травми, ситуація насторожувала.

Тернополяни в міжсезоння не відзначились активною селекцію, зберігши склад і традиційно намагаючись обмежитись точечною селекцією серед місцевих виконавців. Але хороший, бойовий настрой тернополян відчувався ще до початку гри – ще за 30 хвилин до гри з роздягальні гостей доносилась гучна енергійна музика – Емінем своїм репчіком намагався налаштувати команду на бій.

І «Нива» Тернопіль дала бій! З перших хвилин в організації командних дій вінничан «щось пішло не так». Свідоцтвом про це стала дуже небезпечна атака Тернополя вже на першій хвилині. Ще не встиг диктор Олег Федченко (Який, до речі, саме в цей день святкував свій день народження) назвати склади команд Солоневський обігрався мячем з Литовченко, обігравши Музиченка, Найко і Андрєєва разому узятих, промчав по правому флангу, увійшов в штрафну і міг влучно пробивати в дальній кут, але ситуацію врятував Гарванко, який дуже швидко повернувся в оборону, підстрахував партнерів заблокувавши цей удар. Дуже небезпечно! Подача кутового і Литовченко пробиває з кута воротарського майданчика вище воріт. Знову небезпека!
На 10 хвилині знову Тернопіль в атаці. Гатала продавив Долінського, увійшов в штрафну, але удар виявився навпрочуд невдалий. Хоча була дуже хороша можливість влучити.
Вінничани відповіли на 12 хвилині. Спочатку Федосов пробив по воротах з меж штрафної площадки і влучив в руку захисника (відстань була не надто великою, щоб оборонець встиг зреагувати, але все ж). А після відскоку завершального удару завдавав Маляренко, але влучив в захисника, який ліг під удар. На 16 хвилині шустрий Литовченко відірвався від захисників і впав в штрафній площадці вінничан, але арбітр не вгледів порушення правил. Потім, на 18 хвилині, Шестаков увірвався в штрафну з правого флангу і пробив в ближній кут, але мяч пролетів повз штангу. Ще за три хвилини Савошко пробив прямим ударом з штрафного, призначеного зліва від воріт неподалік лицьової лінії. Мяч, після удару з гострого кута просвистів поруч зі стікою. На 24 хвилині мав відзначатись Федосов, але не влучив головою по мячу, намагаючись пробити з лінії воротарського майданчика після класної подачі Савошко з лівого флангу. Ще трішки згодом Андрєєв пробивав головою після подачі кутового, але мяч вибив захисник. Якби не він, хто знає… На 34 хвилині Федосов відібрав мяч неподалк штрафної гостей і відпасував круглого на Савошко, який дуже дотепно пробивав з метрів 20, намагаючись перекинути воротаря, але мяч пролетів зовсім поруч з поперечкою. Далі «Нива» Вінниця пробиває штрафний з лівого флангу. Гравець гостей мало того, що не відійшов на положену відстань, то ще й відбив мяч рукою, але арбітр цього не помітив. Всі помітили, але не людина в чорному.
На 41 хвилині стався ключовий епізод, в якому знову головну роль зіграла людина в чорному. Подача в штрафну вінничан з правого флангу, Увага, мяч пролітає в чотирьох(!) метрах над Гарванко і Гаталою, які вели позиційну боротьбу. Гатала почав завалюватися ще до того, як наткнувся на Гарванко, а арбітру, ніби того і треба було. Свисток – пенальті. Гарванко в шоці, втім, як і решта команди і глядачів. Якщо призначати такі пенальті, то, мабуть, їх було б в кожному матчі кілька десятків, адже в штраній постійно когось притримують, обіймають, тримають за футболку… Але, мабуть, тут просто було бажання поставити пенальті. Який чітко реалізував капітан гостей Пікуль. Кулініч вгадав напрямок політу мяча, але відбити його не вдалося. 0:1!

Перерва

На 49 хвилині Шестаков був дуже близький для того, щоб зрівняти рахунок. Удар головою з близької відстані і воротар лише дивом врятував команду від голу, накривши мяч буквально на лінії. На 50 хвилині знову все той самий Литовченко отримавши передачу в штрафній зумів прийняти мяч, пожонглювати, обігравши захисників, і пробити в падінні через себе – мяч пролетів над поперечкою. 54 хвилина, це просто жах біля воріт вінничан. Мороз отримав передачу на воротарській лінії і міг спокійно розстрілювати ворота повз «онімілих» захисників, але пробив навпрочуд невдало. Мяч відскочив до Кохмана, який теж не відзначився влучністю, завдаючи завершального удару по воротах. На 64 хвилині знову небезпека від Шестакова. Знову подача в штрафну з лівого флангу і Михайло знову намагався забити уаром головоюал знову воротар врятував команду, спіймавши мяч на лінії воріт. На 74 хвилині Найко класно пробивав з льоту з 16 метрів. Мяч летів під поперечину, але прямо в руки воротарю. Вінниця підсилила тиск на ворота гостей, гол назрівав.
На 81 хвилині Шестаков в акробатичному стрибку замкнув праву стійку, невідомо яким чином діставши складний мяч і переправивши його в ворота гостей! А передачу головою робив Вадим Хохлов. 1:1!
86 хвилина. Савошко пробиває з гострого кута, але на місці воротар. На останніх хвилинах команди обмінялися дуже небезпечними моментами. Спочатку Литовченко наносив удар головою впритул, але врятував ворота Кулініч, а буквально за хвилину дуже класного дальнього удару завдавав Долінський. Мяч летів під поперечину і воротарю гостей довелося продемонструвати дива реакції, щоб врятувавти команду від голу.
Фінальний свисток. Гравці обох команд повалилися на газон. Надто багато сил і емоцій було витрачено…

ПІСЛЯМАТЧОВІ КОМЕНТАРІ:

Шумський Віталій (Головний тренер тернопільської «Ниви»)
- Скажіть, результатом задоволені? Все ж, виїздна гра…
- Якщо б мені перед грою сказали, що ми сьогодні зіграємо внічью, в принципі, для нас це був би задовільний результат. Але якщо брати саму гру, хід гри, скільки ми мали моментів (особливо в перші десять хвилин), то можна сказати, що нам не повезло. Але взагалі, вінницька «Нива» теж мала два-три хороших моменти. Тому я рахую, що результат закономірний. Хотів би подякувати всім вболівальникам, адже багато людей зібралось на гру, певно що вже скучили за футболом. Тому, я думаю, що свято вдалося.

-Плани команди на сезон?
-Зробити бойовий колектив, а решту залдач будемо корегувати по ходу чемпіонату. Кожному тренеру хотілося б вигравати в кожній грі, але подивимось… У нас зараз молода команда. Ми підтягуємо молоих хлопців з тернопільської області, а всі знають, що молоді хлопці нестабільні. Тому будемо награвати їх і після Нового року будемо ставити якісь конкретні задачі.


Колчін Денис (Головний тренер вінницької «Ниви»)
-Денис Борисович, з самого початку гри «щось пышло не так». Що саме?
-Що тут казати – погана гра. Всі незадоволені. Я дуже незадоволений грою нашої команди. Напевно. Не напевно, а точно – винуваті, в першу чергу, ми, тренерський штаб, що не догледіли, не змогли достукатись до хлопців. Якась нервозність, невпевненість, провали у захисті. Вони поступово внесли нервозність у дії всії команди. Можна знайти собі тисячу виправдань, шукати потойбічні речі, але те, що відбулось на футбольному полі це вина і заслуга нашої команди. Ми не реалізували купу можливостей, самі собі ускладнили життя і самі повинні з цієї неприємної ситуації вибиратися. Але, це футбол і не все склалося так, як нам би того хотілося. Так і в житті буває… Не бачу сенсу «посипати голову попілом» і «вішати собак» на когось одного. Винуваті всі. Наша команда сьогодні повинна була досягнути перемоги – не вийшло. Це з одного боку. А з іншого – ми поинні дякувати Богу за те, що Тернопіль не реалізував масу своїх можливостей. Тобто, в цілому, для першої гри чемпіонату закономірний результат. Ми хотіли перемогти, була жага до цього, але, напевно, ще не заслужили.

-Які цілі стоять перед командою?
-Ми хочемо перемагати в кожній грі. Ми не хочемо плестися, ми не хочемо просто бути учасниками змагань, але і навпаки, ми не хочемо казати, що всіх «закидаємо шапками». Попереду дуже важкий сезон, з яким ми повинні впоратися. І ми намагатимемось зробити все, щоб порадувати наших вболівальників.

-Команда невпевнено грала в обороні, але тим не менш, в заявці аж вісім захисників.
- Я ж кажу – потрібно переглянути, проаналізувати уважно. Є футболісти, які не зіграли в свою силу. Але, напевно, «так зірки зійшлися». Так буває – нічого не поробиш. Головне, не опускати голову.

-Відсутність Ігоря Маляренко відбилася на грі команди?
- Звичайно – це наш лідер. Хотілося б, щоб він був на полі. Але не може гра команди залежати від однієї людини. Не було Маляренко, але було достатньо майстерніх хлопців, які, в принципі, справлялись з своїми обовязками.

-Які завдання на сезон у команди?
-Наше керівництво – максималісти, як і ми. Тому, ще раз повторюю, ми намагатимемось вигравати в кожній грі. Лякати наших суперників голослівними заявами ми не збираємось.


Михайло Шестаков (нападник вінницької «Ниви»)
-Чи розраховували ви, що станете рятівником нашої команди?
- Ну, звичайно, хотілося вийти і забити в першій домашній грі нашої команди. Слава Богу, вийшо! Але шкода, що ми не одержали перемогу. Всі хотіли виграти, але не вийшло – десь недопрацювали.

-За яку команду грали раніше?
-Останнєю моєю командою була одеська «Жемчужина». В другій лізі ми стали чемпіонами, а потім провів сезон у першій лізі. Ну, а тепер, так вийшло, що я повернувся додому – на рідну землю.

-Ви вінничанин?
-Я з міста Ладижин. Це недалеко – для мене вінниччина це рідний край.

-Чому ви перейшли в «Ниву»?
- Так склалися обставини. Ну і тут поряд живе моя родина. Хочеться поближче бути.

-Загальне враження про сьогоднішню гру?
-Не дуже заоволені всі. Хотілося виграти, але Слава Богу, що зіграли внічью. Хочу подякувати вболівальникам – дуже приємно відчувати таку підтримку. Хочеться грати і повністю віддаватись грі, тому що вболівальники дуже добре нас підтримували.Игорек
niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 18.07.2018 20:18:06]

Попередження: ???

«Реал-Фарма» Одеса:
23. Георгица, 18. Игуменов, 26. Новицкий, 3. Бычков, 25. Филиппов, 77. Лиховидов А. (к) (13. Какушин, 57 хв.), 15. Евстратенко (8. Михайлов, 74 хв.), 19. Опря, 44. Дмитриев, 11. Паламарчук, 27. Грубый (16. Захарченко, 68 хв.).
Запасні гравці:
12. Богдан, 2. Нахаба, 9. Костюк, 7. Лиховидов Н.
Головний тренер:
Коваленко Андрій

«Нива» Вінниця:
1. Кулініч Артем - 4. Андрєєв Сергій, 5. Музиченко Антон, 6. Найко Володимир, 55. Гарванко Дмитро, 20. Хохлов Вадим, 19. Долинський Денис, 17. Савошко Володимир, 7. Маляренко Андрій (15. Шестаков Михайло, 61 хв.), 11. Маляренко Ігор (16. Шаповаленко Артем, 71 хв.), 9. Коровіков Віктор (25. Федосов Павло, 46. хв.).
Запасні гравці:
99. Максим Гурідов, 8. Менжега Олександр, 12. Палій Владислав.
Головний тренер:
Колчін Денис
[Добавил Игорек в 12.07.2018 10:45:03]

Попередження: Долинський, 45 хв., Якась людина у воротах "Ниви", 86 хв.

«Суми» Суми:
?????
Запасні гравці:
?????
Головний тренер:
Золотницький Сергій

«Нива» Вінниця:
Хтось в воротарському светрі "Ниви", Найко (Андрєєв, 76 хв.), Андрєєв (Дударенко, 54 хв.), Гарванко (якись невідомий гравець 64 хв.), Музиченко, Долінський (якись таємний гравець, 50 хв.), Хохлов (якась людина в футболці "Ниви", 62 хв.), Маляренко І., Маляренко А. (Манжега, 64 хв.), Савошко (якись особливо засекречений гравець, 6 хв., Найко, 87 хв.), Коровіков (Палій, 76 хв.) (
Головний тренер:
Колчін Денис

Статистика матчу "Суми" Суми - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Суми" Суми
«Нива» Вінниця
Офсайди
7 (4+3)
6 (5+1)
Фоли
6 (3+3)
18 (7+11)
Кутові
7 (4+3)
5 (3+2) 
Удари по воротах
14 (5+9)
19 (9+10)
З них в ствір воріт
2 (1+1)
8 (4+4) 
[Добавил Игорек в 09.07.2018 12:07:45]

Попередження: Хохлов, 3 хв., Найко, 14 хв.

«Оболонь-Бровар» Київ:
Федорівський (ФНП 45), Єфремов (Пойовий 45), ФНП (Коваленко 45), Безуглий (Корнєв 45), Шевченко (ФНП, 45), Ткач (Ковбаса 45 (ФНП 68)), Улянченко (ФНП 45), ФНП (ФНП 45), Гуськов (ФНП 45), Слободян (Продан 45), Кузін (ФНП 45).
Запасні гравці:
?????
Головний тренер:
Пятенко Володимир

«Нива» Вінниця:
воротар на перегляді, Андрєєв, Найко, Гарванко, Музиченко, 20.Хохлов, Долінський, 17.Савошко, І. Маляренко, Федосов, гравець на перегляді.
Виходили на заміну:
гравці на перегляді, Палій, Менжега, Дударенко.
Головний тренер:
Колчін Денис

Статистика матчу "Оболонь-Бровар" Київ - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Оболонь-Бровар" Київ
«Нива» Вінниця
Офсайди
11 (5+6)
3 (3+0)
Фоли
13 (4+9)
12 (9+3)
Кутові
3 (0+3)
3 (3+0) 
Удари по воротах
11 (4+7)
10 (4+6)
З них в ствір воріт
6 (3+3)
6 (2+4) 
[Добавил Игорек в 04.07.2018 18:55:26]

Попередження: Савошко, 36 хв., Найко, 64 хв.

«Олімпік» Донецьк: (орієнтовний склад)
Степаненко - Пісковий, Петрик, Надірадзе, Єдинак, Глиняний, Ткаченко, Пуди, Касяненко, Шарай, Біленький.
Запасні гравці:
?????
Старший тренер:
Клімовський Ігор

«Нива» Вінниця:
Воротар на перегляді - 20.Хохлов, Найко, 5.Музиченко, 24.Андрєєв, 11.Маляренко І., 55.Гарванко, #16, #19, 17.Савошко, Федосов.
Виходили на заміну:
Палій, Дударенко, Менжега, Хохлов, Савошко, Маляренко І. і футболісти на перегляді...
Головний тренер:
Колчін Денис

Статистика матчу "Олімпік" Донецьк - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Олімпік" Донецьк
«Нива» Вінниця
Офсайди
2 (0+2)
4 (3+1)
Фоли
14 (7+7)
16 (8+8)
Кутові
3 (0+3)
7 (4+3) 
Удари по воротах
6 (4+2)
17 (9+8)
З них в ствір воріт
4 (3+1)
5 (2+3) 

В першому таймі перевага була на боці вінничан. "Нива" мала декілька гарних нагод, щоб відзначитись. Спочатку Савошко отримав пас головою з лівого флангу і наніс красивий удар лівою ногою з льоту з метрів 12 прямо навпроти воріт, але відмінно зіграв воротар. Потім сильного дальнього удару завдав Маляренко з метрів 25, але мяч пролетів поруч з правою стійкою. В наступній атаці той самий Маляренко, знаходячись близько правого кута штрафної площадки отримав шикарний дальній діагональний пас з лівого флангу і не роздумуючи пробив з льоту, але влучність трішки підкачала - мяч пролетів лівіше воріт. "Олімпік" відповів дальнім ударом низом від №"9", але на місці воротар "Ниви", який спокійно приборкав мяч. Далі знову атакували вінничани - Савошко завдавав свого фірмового удару зі штрафного, але мяч пролетів трішки вище воріт. У відповідь знову дальній удар від гравця "Олімпіка", але в цей раз значно вище воріт. "Нива" атакує значно гостріше. Павло Федосов трішки лівіше воріт на куту воротарської площадки, здавалось, обіграв воротаря і міг завдавати прицільного удару в порожні ворота, але голкіпер гостей таки зумів дотягнутися до мяча кінчиками пальців і тим самим відвести загрозу. Далі більше... Гарванко з правого флангу переводить мяч на ліву частину штрафної господарів, послідував пас на Савошко, який спиною до воріт прийняв мяч, розвернувся і пробив. На жаль, мяч пролетів поруч зі штангою. А був би гарний гол... "Олімпік" відповів дуже небезпечним ударом 11 номера головою в упор по воротам вінничан. Воротар зіграв дуже впевнено. І знову небезпека біля воріт "Олімпіка". Савошко справа подав мяч зі штрафного в центр на лінію воротарського майданчика, куди набігав Андрєєв, але нашому захисникові не вдалося влучити по мячу і переправити мяч у ворота з близької відстані. І знову наші в атаці - Маляренко сильно б є по воротах з меж штрафної площадки, але його удар блокує захисник. За хвилину Хохлов з лінії штрафної завдає сильного удару під поперечину - воротар зі складнощами переводить мяч на кутовий.
В першому таймі перевага вінничан була просто тотальна!
Слід відзначити невідомого гравця під номером 19, який був "активний, корисний і креативний". На ньому на протязі всієї гри багато фолили.

По перерві у складах команд відбулись зміни. Гравці виходили на поле подекуди по два рази, змінюючи один одного на позиціях, моделюючи різні схеми гри. Словом, звичайний робочий процес, в якому результат - не головне. але другий тайм розпочався з хорошого моменту у донеччан. "8" закинув мяч з правого флангу на хід "9", яка вривалась в штрафну по центру, але вище похвал зіграв Гарванко, який на крейсерській швидкості повернувся у захист, відігравши 10 метрів "фори", вступив у боротьбу і виграв цей мяч для своєї команди. І знову в атаці "Нива". Спочатку зліва наносив удар по воротах невідомий таємно-секретний гравець під номером №"16", але воротар перевів мяч на кутовий, після подачі якого Найко намагався в один дотик закинути мяч в ближній верхній кут воріт. Далі чергова розкішна атака "Ниви". Маляренко стрімко просунувся до воріт суперника по лівому флангу і віддав пас ще лівіше на Савошко, який в доторк повернув мяч в центр на Маляренка, тим самим виключивши воротаря з гри, але Ігор на мить затримався з фінальним ударом і на жаль, порожні ворота встиг прикрити захисник. В одній з наступних атак Савошко з лівого флангу перевів мяч направо, №"16" прийняв мяч і сильно пробив в праву девятку - на місці воротар. Федосов зліва обіграв візаві, увійшов в штрафну і сильно пробив. Знову на заваді політу мяча став захисник, який блокував цей удар. "Олімпік" створив декілька напівмоментів зі стандартів, але без особливої загрози. А от стрімка контратака "Ниви" по правому флангу могла принести свої плоди. Сильний удар у боротьбі з захисником в праву девятку, але воротар переводить мяч в штангу і далі на кутовий. Подача якого завершилася ударом Хохлова - влучно, але не сильно. На місці воротар. Під кінець гри "Олімпік" міг вирвати нелогічну перемогу, але 32 номер господарів з 16 метрів пробив прямо по центру воріт, де перебував воротар. Під кінець гри невеличку травму отримав якись "15" номер в складі команди вінничан. Хто грає під цим номером і яку саме ногу травмовано - тримається в секреті)
Фінальний свисток сповістив про третю поспіль нічию "Ниви" у товариських іграх міжсезоння.
Далі буде...

Игорек по відео Леоніда Загоруйко і дописам Віталія Шкурака на "Гостьовій" сайту niva.vn.ua по телефонним дзвінкам від Анатолія Шкурака, Віталія Власова і Валерія, які перебували у самому вирі подій.


[Добавил Игорек в 02.07.2018 11:48:53]


«Арсенал» Київ:
Сітало, Майданевич, гравець на перегляді (гравець на перегляді, 46), Даценко, гравець на перегляді, Домбровський, гравець на перегляді, гравець на перегляді, Семенюк (гравець на перегляді, 60), Бушман, гравець на перегляді (Семчук, 46)
Запасні гравці:
?????
Головний тренер:
Фабріціо Раванеллі

«Нива» Вінниця:
Воротар на перегляді, Гарванко, Менжега, І. Маляренко, Федосов, Савошко, гравці на перегляді.
Виходили на заміну:
Хохлов, Дмитренко, Музиченко, Палій і футболісти на перегляді...
Головний тренер:
Колчін Денис

Статистика матчу "Арсенал" Київ - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Арсенала" Київ
«Нива» Вінниця
Офсайди
6 (3+3)
0 (0+0)
Фоли
17 (12+5)
12 (5+7)
Кутові
7 (4+3)
4 (1+3) 
Удари по воротах
12 (7+5)
14 (9+5)
З них в ствір воріт
6 (4+2)
7 (5+2) 

Вінницька «Нива» провела другу товариську гру в рамках підготовчого циклу до нового чемпіонату другої ліги. В цей раз суперником вінничан став новоспечений клуб Премєр-ліги – «Арсенал» Київ, який буквально напередодні очолив в минулому відомий італійський футболіст Фабріціо Раванеллі. Гравець був зірковий, а ось тренерського досвіду поки що обмаль і він дуже негативний – під керівництвом Раванеллі французький «Аяччо» зайняв останнє місце в першому дивізіоні і вилетів в нижчу лігу. Керівництво «Арсеналу» в дебютному сезоні в Премєр-лізі ставить команді і тренерам скромні завдання – зачепитись, не вилетіти, а там «як карта ляже»…
Гра з «Нивою» стала «візитною карткою» гравців «Арсеналу» перед новим тренером. І, звичайно, усі гравці хотіли показати свої найкращі якості. Але слід відмітити, що кияни не надто відрізнялись класом від вінничан.

Гра проходила у досить рівному ключі. Тон задала «Нива», яка забила швидкий гол на 4 хвилині. Відзначився потенційний новачок «Ниви», який головою зіграв на добиванні після того, як воротар господарів відбив мяч після сильного удару з лінії штрафної. Далі гра проходила на зустрічних курсах, в одній з атак «Арсеналу» вдалося забити головою, але арбітр на лінії зафіксував офсайд. Але гол у відповідь все ж стався - в середині першого тайму, на 25 хвилині киянам вдалася стрімка контратака, відразу троє гравців вибігли на ударну позицію, а зрівняв рахунок Денис Баланюк, гравець, який в свій час викликався до збірної з «Дніпра». Денис повернувся в чемпіонат України після «відрядження» до «Вісли» і тепер буде на правах оренди грати в київському «Арсеналі».

Другий тайм гостріше провели господарі. В ворота вінничан був призначений досить спірний пенальті за «гру рукою». Але воротар на перегляді у красивому стрибку в правий кут відбив цей удар з «точки». Під кінець гри «Ниву» врятувала стійка воріт. Але у підсумку, вінничани повезли додому пристойний нічийний рахунок.

Про автора голу «Ниви», а також прізвища потенційних новачків не відомо нічого. Це таємна інформація, адже, напевно, на цих гравців полюють селекційні служби найкращих європейських клубів. А насправді, це вже звичне приховування інформації про склад команди в товариських іграх, виглядає навіть не смішно, а дивно – ну проходить перегляд «Петренко», «Сидоренко». Ну і що?

Ігор
Niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 27.06.2018 19:45:37]


«Нива» Вінниця:
Гравець на перегляді, Гарванко, Гравець на перегляді, Музиченко, Найко, Менжега, Хохлов, Савошко, Маляренко, Федосов, Яськов
Виходили на заміну:
Дмитренко, Андрєєв, Андрій маляренко та інші...
Головний тренер:
Колчін Денис

«Черкаський Дніпро» Черкаси:
?????
Запасні гравці:
?????
Головний тренер:
Столовицький Ігор

Вінницька "Нива" розпочала сезон! І хоча це лише неофіційний початок, кожна товариська гра, кожен день підготовки на вагу золота, адже часу на підготовку обмаль - новий чемпіонат розпочнеться вже за декілька тижнів, а ціль не змінюється - лише вихід в першу лігу! Тому вже зараз на повну катушку іде селекційна робота - запрошені на перегляд хороші гравці, які вже грали за "Ниву" - Володимир Найко, Сергій Андрєєв та інші... Незважаючи на те, що "Нива" майже повністю змогла зберегти основний склад, керівництво і тренерський склад веде активний пошук у всіх лініях.

Декількох новачків ми побачили у грі з "Черкаським Дніпром". В минулому сезоні команда виступала в першій лізі, але понизилася в класі і потрапила в другій лізі в одну групу з вінницькою "Нивою".
До речі, ось так виглядатиме група "А" другої ліги сезону 2018/19:

"Буковина" Чергнівці
"Верес" Рівне
"Калуш" Калуш
"Мінай" Ужгород
"Нива" Вінниця
"Нива" Тернопіль
"Поділля" Хмельницький
"Полісся" Житомир
"Скала" Стрий
"Черкаський Дніпро" Черкаси
"Чайка" Петропавловська Борщагівка

У звітньому матчі тренерський склад виставив атакуючий стартовий склад. "Нива" грала за схемою, близькою до 4-3-3. Атакуючу лінію склали Яськов, Федосов, Ігор Маляренко, а також Савошко. Але, на диво, в атаці у "Ниви" не багато виходило. На протязі всієї гри, небезпечні моменти біля воріт суперника можна було порахувати на пальцях однієї руки. В першому таймі суперник виглядав гостріше, створив декілька небезпечних моментів. Спочатку, на 12 хвилині, форвард гостей опинився на ударній позиції в метрах 14 прямо навпроти воріт "Ниви", але схибив. Ще за пять хвилин хтось з черкасщан небезпечно пробивав головою з близької відстані, але "Ниву" виручив Манжега, який відбив мяч. "Нива" огризнулася небезпечним ударом Савошко на 19 хвилині, але воротар потягнув цей удар. Але гості гнули свою лінію. На 21 хвилині ми побачили гострий простріл з лівого флангу і хтось з черкаських гравців ледве не підправив мяч в ворота "Ниви". Пощастило.
Але гол таки відбувся. Тимофієнко отримав мяч на лінії штрафного майданчика зліва від воріт, двічи переклав мяч з ноги на ногу, легко обігравши Гарванко і прицільно пробив в ближній кут. Мяч влетів у ворота впритул з штангою. 0:1!
В другому таймі гра проходила в схжому ключі. Небагато моментів, гра у позиційній боротьбі, але вінничанам вдалося зрівняти рахунок.
На 55 хвилині Яськов отримав закидання на ривок по лівому флангу, прийняв мяч, увійшов в штрафну і віддав чудову передачу-простріл на лінію воротарського майданчика на Ігоря Маляренка, який впритул розстріляв ворота, зрівнявши рахунок. 1:1!
Остання хвилина гри ледве не принесла "Ниві" перемогу. Дмитренко прострелив з правого флангу вздовж воріт і захисник ледь не відправив мяч у власні ворота. Але гра так і завершилась з нічийним рахунком.

Ігор
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 04.06.2018 13:30:12]

Попередження: Гарванко, 41 хв., Хохлов, 55 хв., Маляренко І, 83 хв.

«Нива» Вінниця:
1.Бабійчук Максим, – 5.Музиченко Антон, 4.Менжега Олександр (8.Попов Дмитро, 67 хв.), 35.Калітов Олександр, 23.Дмитренко Володимир, 55.Гарванко Дмитро, 20.Хохлов Вадим, 7.Маляренко Андрій (16.Брижчук Тимофій, 55 хв.), 11.Маляренко Ігор (10.Яськов Максим, 90+1 хв.), 17.Савошко Володимир (19.Осадчий Дмитро, 85 хв.), 25.Федосов Павло (15.Разуваєв Олексій, 82 хв.).
Запасні гравці:
99.Злотар Кирило, 12.Палій Владислав.
Головний тренер:
Колчін Денис

«Агробізнес» Волочиськ:
23.Одольський Констянтин (12.Чернобай Сергій, 21 хв.), 15.Слотюк Арсен, 6.Полторацький Владислав (10.Юхимович Дмитро, 60 хв.), 17.Курило Ігор, 3.Дубчак Андрій, 14.Думанюк Артур, 8.Кухарук Андрій, 2.Скакун Андрій (22.Юрчак Олександр, 78 хв.), 11.Пліс Тарас (19.Когут Микола, 74 хв.), 24.Шевчук Сергій (20.Темнюк Микола, 60 хв.), 16.Семенець Богдан.
Запасні гравці:
4.Шум Сергій, 21.Борячук Олександр.
Головний тренер:
Донець Андрій

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Агробізнес» Волочиськ від Леоніда Загоруйко:
"Ниваа" Вінниця
«Агробізнес» Волочиськ
Офсайди
3 (1+2)
5 (4+1)
Фоли
21 (11+10)
7 (3+4)
Кутові
5 (3+2)
6 (1+5) 
Удари по воротах
7 (4+3)
6 (4+2)
З них в ствір воріт
4 (3+1)
3 (2+1) 

4 хв. Перший гол було забито після чудового удару Володимира Савошко зі штрафного удару, призначенного в метрах 22 трішки лівіше воріт. Мяч влетів в самісіньку ліву девятку воріт "Агробізнесу". Воротар був безсилий врятувати свої ворота. 1:0!
90+1 хв. Другий гол теж було забито після розіграшу стандарта. Дмитро Осадчий подав штрафний з правого флангу приблизно на 11 метрову відмітку, де Ігор Маляренко перестрибнув відразу трьох(!) захисників, які залишились стояти, як стовпчики, а мяч тим часом влетів в лівий нижній кут! 2:0!

Игорек
niva.vn.uaПоказать:  << 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >>

Hosted by BestHosting(с)niva.vn.ua. При использовании любого рода материалов ссылка на сайт niva.vn.ua обязательна.
Наш электронный адрес niva.vn.ua@gmail.com