Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com


[Добавил Игорек в 16.07.2019 18:55:29]


«Нива» Вінниця:
1.Гурідов Максим – Кобенда Назар, Бондарчук Сергій, 2.Виздрик Назар, Червінський Володимир, Попов Дмитро, 15.Загорулько Артур, 12.Брижчук Антон, Рогозін Андрій, 11.Маляренко Ігор, 25.Браславський Ярослав
Виходили на заміну:
Давід Подкуйко, Леонід Мукомел, Ашот Гукасян, Богдан Нагайський, гравці на перегляді.
Головний тренер:
Нгаха Колінс

«Поділля» Хмельницький:
Федоренко – Гарванко, Воловик, Морговський, гравці на перегляді…
Запасні гравці:
???
Головний тренер:
Костишин Віталій

Вінницька "Нива" програла другий матч поспіль. І знову у власних стінах. В цей раз суперницею нашої команди став давній спаринг-партнер - "Поділля" Хмельницький. Нагадаємо, що нещодавно "Нива" вже грала в Хмельницькому з місцевою командою і завдяки голу Браславського здобула перемогу. А от сьогодні "Поділля" відповіло переконливим реваншем. І якщо в першому таймі на полі точилася більш-менш рівна гра, досить нудна і не яскрава, то після перерви малюнок гри різко змінився. "поділля" виглядало дуже яскраво на фоні абсолютно ніякої "Ниви" і лише прекрасна гра Макса Гурідова і відсутність майстерності у молодих гравців "Поділля" не дозволили гостям виграти з розгромним рахунком... Словом, жах жах жах за 10 днів до початку чемпіонату і гри з лідером міжсезоння і потенційним лідером групи - з "Поліссям" Житомир... Але ще є час...

3 хв. Подача «Нивою» стандарта з лівого флангу в центр штрафної завершилась ударом головою по воротах «Поділля», але надто слабко.
8 хв. Браславський пробиває штрафний з метрів 22, але дуже невлучно.
16 хв. Гравець «Поділля» пробив з правого кута штрафної. Хороший, міцний удар, але на місці Гурідов.
20 хв. Простріл «Поділля» з правого флангу в центр штрафної на Гарванко, який міг в один дотик завершувати цю передачу влучним ударом, але Дмитро не влучив по мячу, як слід і момент було втрачено.
21 хв. Брижчук увірвався в штрафну з лівого флангу, випередив опонента і, здавалося, Антона було збито, але арбітр промовчав і не призначив пенальті.
25 хв. 24 номер гостей пробиває у падінні з розвороту трішки вище воріт. Небезпечно…
28 хв. Анотон Брижчук намагався закрутити мяч у ворота, пробиваючи з лівого кута штрафної. Поруч з правою хрестовиною.
30 хв. «Нива» атакувала правим флангом, відбувся простріл і захисник «Поділля» ледве не зрізав мяч у власні ворота.
34 хв. Дуже небезпечний удар 24 номера з лініі штрафної площадки в лівий кут воріт «Ниви». Гурідов у красивому стрибку відбиває цей непростий удар.
36 хв. Вже в наступному епізоді хтось з гостей красиво з розвороту намагався влучити у ворота вінничан, але мяч пролетів трошки вище. Дуже небезпечно!
39 хв. Знову «Поділля» у атаці. Простріл з лівого боку в центр штрафної і хтось з нападників гостей головою у падінні наніс удар в правий нижній кут воріт. Гурідов на місці.
42 хв. Брижчук скинув з лівого флангу в центр під удар Малеренко, але постріл у Ігоря не вийшов.

Перерва

50 хв. Симпатична атака «Ниви». Завдяки короткому пасу мяч було переведено з правого флангу на івий, подача в штрафну і удар. Але добре зіграв воротар.
55 хв. Дуже хороший момент у «Ниви». Браславський зі штрафного подав мяч на лівий кут воротарського майданчика і Ігор Маляренко пробив головою над поперечиною «Поділля».
57 хв. «Поділля» заробило штрафний в метрах 24 від воріт. 11 номер пробиі в лівий нижній кут, але воротар зіграв відмінно.
62 хв. Гурідов знову в роботі. Удар головою в упор в ближній кут і наш воротар у стрибку витягує цей важкий удар.
63 хв. І знову удар головою по нашим воротам. Небезпечно!
68 хв. Передача з лівого флангу в центр штрафної, вихід один на один нападника «Поділля» з Гурідовим, удар в один дотик у спробі перекинути нашого воротаря і мяч влучає в поперечину.
75 хв. Небезпечний момент у «Поділля». Простріл з правого боку вздовж воріт і нападник гостей ледве не дотягнувся до мяча.
81 хв. Гол! Атака «Поділля» правим флангом, наші відбилися, але невдало. 23 номер замість виносу мяча подарував його нападнику гостей, прокинувши мяч наліво. Нападник підправив мяч собі під ліву ногу і спокійно пробив в правий нижній кут. Мукомел не зміг врятувавти свою команду.
90+1 хв. «Поділля» мало ще один 200% момент, вивівши нападника 1 на 1 з Мукомелом. Але гравець гостей зіграв дуже незгарбно змарнувавши таку нагоду.
90+2 хв. І знову удар гостей. Головою в упор. Мукомел на місці…
90+3 хв. Це просто катастрофа. «Нива» стоїть, «Поділля» марнує черговий подарунок захисту вінничан. Гравець гостей, перебуваючи на самоті на правому фланзі штрафної не став бити, а відпасував мяч партнеру в центр під удар, але той не влучив у ворота.
Фінальний свисток

IP (niva.vn.ua)

Нгаха Колінс:
- "Честно, мне тяжело что-то комментировать. Потому что то, что происходило на футбольном поле для меня это недоразумение. Я сторонник того, что тренер всегда должен защищать своих футболистов, но мне такое отношение.... не к такому футболу я готовлю команду. Поэтому будет у меня серьезный "разбор полетов" и серьезный разговор. Потому что если так будем играть, нам нечего делать во второй лиге. Чесно - я с ужасом смотрю на все это."

- "Долинский подписал контракт."

- "Тимофей Брыжчук перед игрой получил травму. У него были небольшие проблемы с приводящей мышцей и мы решили не рисковать."

- "Насчет усиления, честно - все, наверное, переживают за команду... и... даже смотреть таких футболистов не хочется. Я ко всем с уважением отношусь к тем, кто нам помогает, присылает игроков, но просматривать таких футболистов смысла нет. Я буду сам этим заниматься тогда будет толк..."

- "По поводу игры в первом туре с "Полесьем" - будем выходить, стараться. Если бояться, то и выходить не нужно на поле..."

Віталій Шкурак[Добавил Игорек в 15.07.2019 16:53:50]


«Світанок-Агросвіт» с.Шляхова:
Карабін - Заводян, Малка, Чернега, Борячук, Рудий, гравець на перегляді, Чельцов, Мерфі, Єрмак, Фелікс Міранда.
На заміну виходили:
Ольхович, Костюк, гравці на перегляді.
Головний тренер:
???

«Нива» Вінниця:
99.Гурідов Максим - Виздрик Назар, гравець на перегляді, Червінський Денис, 11.Маляренко Ігор, 55.Брижчук Тимофій, гравець на перегляді, 12.Брижчук Антон, Рогозін Андрій, Тітієвський Володимир, 25.Браславський Ярослав.
Запасні гравці:
23.Попов Дмитро, Гукасян
Головний тренер:
Нгаха Колінс

«Нива» розпочала гру з атак, які йшли, переважно, через братів Брижчуків. В перші хвилини вінничани непогано комбінували, Тимофій небезпечно подав в штрафну зі стандарту, а Антон пробив трішки вище поперечини. «Нива» грала доволі активно, періодично включаючи пресинг на чужій половині поля. За цей час «Світанок» лише раз підійшов до воріт «Ниви», але при цьому у діях нивівців відчувалась паніка, яка завершилась виносом мяча.
Поступово хід гри вирівнявся, гра стала обоюдогострою, але більше пощастило гравцям з Шляхової. На 15 хвилині просте вкидання аута в штрафну «Ниви» завершилось голом. Захисник невдало відбив мяч і Мерфі з розвороту з 11-метрової відмітки поклав мяч в правий нижній кут воріт Гурідова. Воротар був безсилий допомогти команді. 1:0!
Після голу «Світанок» ще більше почав тиснути на ворота вінничан, а «Нива» огризалася контратаками. Одна з яких закінчилась порушенням і ударом Браславського зі штрафного під поперечину. Але не надто сильно і воротар зіграв дуже впевнено.
На 30 хвилині «Світанок» здобув право на штрафний удар біля правого кута штрафної. Відбулась подача на дальню штангу, всі пролетіли повз мяч крім Малки, який головю замкнув цю передачу. 2:0!
За той час, який залишився до кінця першого тайму обидві команди не спромоглися створити жодного небезпечного моменту біля воріт суперника. На поли точилася позиційна і індивідуальна боротьба, яка більше не принесла голів.
Перерва.
Після перерви малюнок гри не змінився. Боротьба, боротьба, боротьба з мінімумом небезпечних моментів. І лише ближче до 55 хвилині «Нива» активувала дії, притиснувши «Світанок» до власних воріт, ледве не забивши, коли хтось біло-зелених випередив усіх поблизу воротарського майданчика і, здавалося, міг завершувати атаку голом, але в останній момент гості вибили мяч з-під ніг.
Кілька хвилин по тому свій гол заробив Браславський. Спочатку його збили у штрафній, а після призначення пенальті він спокійно гросмейстерські розвів мяч і воротаря по різних кутах воріт. 2:1!
А ось ще за кілька хвилин гості мали 200% шанс забити третій гол. Простріл з правого флангу вздовж воротарського майданчика «Ниви», на дальній штанзі опинився самотній, ніким не прикритий гравець «Світанка», який міг спокійно з трьох метрів розстріляти порожні ворота господарів, але влучив у поперечину… Уфф… пощастило!
Ще через дві хвилини «Світанок» не реалізував вихід 1 на 1 трошки лівіше воріт. В ней раз просто відмінно зіграв воротар, якій дивом відбив цей сильний удар.
На 65 хвилині гості знову створили небезпечний момент. Гравець в штрафній площадці продавив нашого захисника, перебуваючи спиною до воріт, зумів звільнитись від опіки, розвернутись і пробити в ближній кут. Добре, що там перебував воротар.
І лише після цих гучних «ляпасів» «Нива» трішки активізувалася. Одна з атак вийшла дуже симпатичною. Швидкий вихід із захисту - пас в центр – індивідуальний прохід цетром до штрафної суперника – пас на лівий фланг і – завершальний небезпечний удар поруч зі стікою. Це вже щось!
Решта поєдинку проходила, переважно, на половині поля «Світанку». Відчувалось, що «Нива» краще готова функціонально, але дівідендів у вигляді голів це не принесло. За виключенням небезпечного пострілу Брижчука в правий нижній кут особливо нічого небезпечного важко і пригадати.
У підсумку «Світанок-Агросвіт» здобуває цілком заслужену перемогу. А «Нива» продовжить ігрову підготовку до сезону 16 липня матчем з «Поділлям» Хмельницький.

IP (niva.vn.ua)[Добавил Игорек в 12.07.2019 17:02:32]


«Діназ» Вишгород:
Крупниченко (Крикнін, 46), Крохмаль (Ізотов, 86), Гарбар, Волошин, Корешков, Бовтрук, Петренко, Ічанський, Авдалян, Марченко (Бриженко, 38), Терещенко (Липовий, 57)
Запасні гравці:
???
Головний тренер:
Бондаренко Володимир

«Нива» Вінниця:
99.Гурідов Максим - 23.Попов Дмитро, Габовда (???), Виздрик Назар, Червінський Денис, 11.Маляренко Ігор, 4.Подкуйко Давид, 55.Брижчук Тимофій, Бу(а)зилюк(??), 12.Брижчук Антон, 25.Браславський Ярослав.
Запасні гравці:
Тітієвський, Рябцев, Гукасян, Федорук.
Головний тренер:
Нгаха Колінс

Пропонуємо вашій увазі звіт про гру від офіційного сайту ФК "Діназ" www.dinaz.com.ua:

"В четвер в Демидові відбувся другий контрольний поєдинок «Діназу», в котрому вишгородці розійшлися миром з досвідченою вінницькою «Нивою» - 1:1. Результат закономірний, суперники виявилися гідними один одного.

Діназівці на правах господарів у перші хвилини зустрічі кинулися вперед і ледве не відкрили рахунок. Тамаз Авдалян, який на цьому підготовчому етапі почав діяти на лівому фланзі півзахисту, змістився в центр, накрутив захисника «Ниви» й пробив по воротах. Під час польоту м’яч влучив у ногу захисника гостей, різко змінивши траєкторію, але голкіпер вінничан все ж таки встиг зреагувати на це та виручити свою команду.

Після цього «Нива» відразу включилася в гру і постаралася діяти більш агресивно й швидко. Почасти їм це вдавалося за рахунок колективного пресингу, який вони включали в певні моменти, створюючи напругу на половині «Діназу». Утім, гості забити так і не зуміли до перерви. Як і господарі, котрі частіше діяли на контратаках.

В другому таймі гра пішла на зустрічних курсах. Не можна сказати, що команди стали грати у відкритий футбол, але динаміки й колективного мислення додалося. Обидва суперники намагалися контролювати чітко м’яч і ретельно готувати свої атаки. Небезпека знову почала виникати на перших хвилинах. На 47-й удар Сергія Ічанського не досяг мети і тут же «Нива» провела швидку контратаку, яка завершилася успіхом. Новачок «Ниви» Володимир Тітієвський проскочив поміж двох захисників «Діназу» і вразив ціль. Підопічним Володимира Бондаренко знадобилося всього лиш три хвилини аби підготувати відповідь. Перехопивши м’яч на половині суперника Сергій Ічанський по-гросмейстерськи перекинув його метрів з 22-х за комірець голкіперу, котрий занадто далеко вийшов вперед. Невдовзі чудовий шанс відзначитися отримав Олексій Бриженко, але після флангової передачі Тамаза Авдаляна з близької відстані пробив несильно і прямо в руки воротареві «Ниви».

Ці м’ячі, забиті на початку другої половини, закономірно привели команди до нічийного результату, хоча обидва колективи намагалися не раз довести свої атаки до логічного завершення. Та оборонці, як однієї, так і іншої команди більше не припускалися помилок."[Добавил Игорек в 08.07.2019 12:48:53]


«Поділля» Хмельницький:
Нестеренко Єгор - ???, Гайдаш Артем, Ліповуз Андрій, Муляр Андрій, ???.
Запасні гравці:
???
Головний тренер:
Костишин Віталій

«Нива» Вінниця:
99.Гурідов Максим (1.Мукомел Леонід) - 20.Бондарчук Сергій, 23.Попов Дмитро, Червінський Денис, 21.Демченко Олександр, 11.Маляренко Ігор, 4.Подкуйко Давид, 55.Брижчук Тимофій, 12.Брижчук Антон, 25.Браславський Ярослав.
Запасні гравці:
??
Головний тренер:
Нгаха Колінс


Пропонуємо вашій увазі звіт про гру від Володимира Гординського і сайту ye.ua :

"Хмельницьке «Поділля» та вінницька «Нива» зіграли контрольний поєдинок, готуючись до старту нового чемпіонату України з футболу в другій лізі групі «А», який розпочнеться 27 липня. Матч видався не зовсім цікавим для глядачів, адже небезпечних моментів у ньому майже не було. Та й результат поєдинку вирішив один єдиний гол, який в свій актив записав Ярослав Браславський з «Ниви».

Утім, це міжсезоння, і гравці обох команд переглядали більше стан власних гравців та потенційних новачків. По суті, що «Поділля», що «Нива», зіграли два тайми різними складами. А хмельничани навіть у другій половині матчу грали в формі білого кольору, а не синього, як у першій. Та й здебільшого грали гравці, які приїхали на перегляд.

На старт поєдинку головний тренер «Поділля» Віталій Костишин виставив тих футболістів, які були в команді ще з минулого сезону. Щоправда, не усіх. До прикладу, Віталій Каверін перебуває на перегляді в «Колосі», а з рядом гравців не були продовжені контракти, а ось нових – ще шукають. Отож, хто точно не гратиме за «Поділля» у новому сезоні – Кирило Бабак (перейшов у футзальний «Сокіл»), Ян Морговський (виступатиме в Ізраїлі), Сергій Дворник («Енергія» Нова Каховка), Сергій Швець («Полісся»), Володимир Гладкий, Семен Даценко та Артем Панасенков (поки невідомо, де вони продовжать кар’єру). Не побачать хмельничани і Дениса Червінського. Він, між іншим, у матчі «Поділля» - «Нива» зіграв за вінницьку команду в першому таймі.

Щодо спарингу з вінничанами. То гостям вдалося забитий єдиний та переможний гол на 15 хвилині поєдинку. Ярослав Браславський наважився на удар з метрів 30-ти та збіг влучити під поперечину воріт Єгора Нестеренка. Більше голів не було. «Нива» виграла 1:0.

Свій наступний поєдинок хмельницьке «Поділля» проведе 13 липня. Команда Віталія Костишина зіграє з рівненським «Вересом». Щоправда, не в Хмельницькому, а у Млинові Рівненської області."[Добавил Игорек в 01.07.2019 11:49:33]


Пропонуємо вашій увазі фотозвіт товариського матчу між командами "Нива" Вінниця - Збірна вінницької області (40 фото) Він знаходиться тут

Ну, що, поїхали?) Всіх з початком нового сезону!
Вінницька «Нива», 24 червня вийшовши з короткочасної відпустки, вже встигла досить багато – керівництво клубу перепідписало на рік 10 гравців минулого складу, а саме Ігоря Маляренко, Максима Гурідова, Леоніда Мукомела, Владислава Когута, Сергія Бондарчука, Олександра Демченко, Тимофія Брижчука, Андрія Рогозіна, Давида Подкуйко, Ярослава Браславського. Непогано, чи не так? Зіграні хлопці, у кожного з яких є свої козирі. Є від кого відштовхуватись, є з ким розпочинати підготовку до сезону, який стартує вже дуже скоро – через три неділі.

Першу свою контрольну товариську гру вінничани провели з… вінничанами. Зі збірною вінницької області, до якої увійшли гравці ФК «Томашпіль», «Горизонт» Козятин, «Володимир» Тиврів, «Орлівка», «Агро-Астра», а також інших клубів. А це такі гравці, як Барчук, Степанюк. Були навіть вільні агенти, які мали досвід ігор на високому рівні – Загоруйко і Козьбан, який залишив «Волинь» з надією повязати свою футбольну долю з Польщею, але саме зараз перебуває з сімєю у Вінниці і підтримує форму, граючи на ось такому рівні. Серед гравців збірної можна було побачити і екс-нивівців Палія, Сестренського, Борячука і Поліщука. Також за збірників грав і Максим Гурідов. Тож, погодьтесь, грати було з ким. У збірників було багато бажання і вміння, вони контролювали всю першу половину гри, коли «Нива» виступала дуже експериментальним «переглядним» складом. Збірна області грала «першим номером», створила багато небезпечних моментів. Не дивно, що вона двічи вела у рахунку аж до тих пір, доки до справи не взялася основа «Ниви», яка поступово схилила шальки терезів на свою сторону, не тільки зрівнявши рахунок, але й довівши його до розгромного.

Цікаво, що головним арбітром зустрічі був спортивний директор «Ниви» Михайло Куниця, а обовязки арбітрів на лінії виконували Геннадій Трофименко і Юрій Соловьєнко, який наразі перебуває у відпустці у Вінниці і не залишив без уваги гру нашої команди.

Гра проходила на стадіоні «Олімп». Зауважу, що газон знаходиться у нормальному стані, а ось канавки водовідведення вздовж футбольного поля знаходяться у аварійному, наджахливому стані. Виступаючий з землі бетон, прикритий дощечками з стирчащими іржавими цвяхами. І все це диво в метрі від поля – це катастрофа! Звертаю на це увагу. Це дуже і дуже небезпечно. Будь-який підкат поблизу бровки може стати останнім в карєрі будь-якого футболіста і призвести до фатальних наслідків!

Ну, а тепер ближче до складу «Ниви» і самої гри. Як вже говорилось вище, «Нива» в першому таймі грала експериментальним складом, який складався з вінницької молоді, посиленої старими знайомими Дмитром Поповим, екс нападником «Ниви» Вадимом Волошинським, вінничанином, який грав разом з «одеським десантом» у відомому і улюбленому вболівальниками весняному складі «Ниви» 2012 року «імені Остапенка-Гайдаржі», складу, який виборов місце у першій лізі. Саме в першій лізі Волошинський і відзначився за «Ниву» двома голами. Щоправда, тепер Вадим грає на місці правого захисника. Також слід відзначити появу на полі Антона Брижчука, який наразі ще не остаточно покинув «Кристал», але знаходиться на стадіїї «документального розставання». Хто знає, можливо, брати в наступному сезоні будуть грати разом… Так чи інакше, Антон був серед найкращих на полі, перебуваючи на позиції лівого хава. Але найкращим був не він, а Андрій Рогозін, який грав справа і буквально розривав оборону збірників, подаючи, прострілюючи, завдаючи ударів, але в першому таймі забив не він, а Подкуйко. Ще один гравець минулого складу, якому так і не довелося зіграти. Саме тепер Давиду потрібно доводити свої претензії на вихід на поле. І, в принципі, у тренерського штабу не має бути претензій до юного гравця, якій забив свій дебютний гол у складі «Ниви». Напад нашої команди очолив молодий вихованець ВОДЮСШ Ашот Гукасян, який за свою молодіжну команду забив близько 30 голів. Йому було надано шанс у грі за головну команду області, але, на жаль, він двічи схибив після того як партнери виводили його один на один з воротарем. Так, не забив, але не все одразу. Одне те, що він опинився в потрібному місці з зробив все вірно, крім останнього доторку, варте уваги. Але, якщо говорити відверто, Ярослав Браславський, який вийшов на цю позицію в другому таймі, виглядав справжнім гросмейстером – забив чудовий гол, віддав одну чи дві гольових передачі і взагалі, добряче вимотав захист суперника. Взагалі, за виключенням перших хвилин другого тайму «Нива» виглядала досить потужно і ефективно. Очевидно, додає Маляренко, на ходу оба брати Брижчуки, Демченко. Бондарчук не програвав Козьбану у захисті і навіть встиг забити дебютний гол за «Ниву», Когут теж у відмінній кондиції. Словом, виглядає все непогано, головне, якісно підсилитись і… знайти стабільне фінансування. Але це вже зовстім інша історія.

До речі, інша історія. Кумедна. У розминці і грі команди активну участь приймав білий пес) Уявіть собі картину – розминка команди, в якій вправи на розтяжку виконуються гравцями, які розташувались в коло, одне з місць зайняв пес, потягуючись таким самим чином, як і гравці, що викликало веселу реакцію у всіх без виключення присутніх. Потім, під час гри, пес намагався грати правого хава, але це не сподобалось рефері і «12 гравця» було вилучено з поля)


3 хв. Команди розпочали гру без розвідки. «Нива» завдала удару з 16 метрів, але не влучно.
4 хв. Рогозін пройшов декількох гравців на правому фланзі і класно прострелив. На жаль, ніхто не встиг завершити цю чудову передачу.
10 хв. Включився Поліщук, який змістився з лівого флангу в центр і завдав сильного удару з метрів 24, але мяч пролетів вище воріт.
14 хв. ГОЛ! «Нива» порушила правила поблизу власної штрафної навпроти правої штанги. До мяча підійшов Барчук і влучним ударом направив мяч у правий нижній кут воріт. 1:0!
21 хв. Профі забили, здається це був Подкуйко. Але Трофіменко, який виконував обовязки арбітра на лініі, побачив офсайд і гол було скасовано.
23 хв. Збірна атакує і дуже небезпечно! Перехоплення мяча і удар впритул з лівою штангою…
28 хв. Рогозін атакує, пробиває з кута штрафної площадки, але не влучно. Мяч пролітає повз штангу.
32 хв. ГОЛ! Подкуйко отримав пас зліва поблизу штрафної, змістився в центр і пробив з метрів 18. Мяч зрикошетив від захисника і по дузі перелетів над голкіпером в ворота. 1:1!
35 хв. Гукасян вискочив 1 на 1 з воротарем збірної лівіше від воріт, але не зміг переграти голкіпера.
36 хв. Поліщук прострелив з лівого флангу вздовж воріт, голкіпер залишився на ближній штанзі, а захисник у паніці вибиваючи мяч, вцілив у власну поперечину, від якої мяч ледве не залетів у ворота, але, так чи інакше, ситуацію було розряжджено. Але все це викликало жваву і досить веселу реакцію на трибуні, яку зайняли гравці основи.
37 хв. Гукасян знову не реалізував вихід 1 в 1. Вирніше, він вдало відкрився, звільнившись від захисників і у нього був лише один шанс, один доторк.. але переграти воротаря знову не вдалося.
45 хв. Волошинський з льоту завдав удару по воротах з метрів 20 справа по диагоналі від воріт, але воротар зіргав просто чудово, створивши сейв матчу і кінчиками пальців витягнувши мяч з девятки.
Перерва.
51 хв. Козьбан вийшов на ударну позицію, але відмінно зіграв Бондарчук.
59 хв. ГОЛ! Борячук буквально прошив лівий фланг «Ниви», увійшов в штрафну і відмінно зряче поклав мяч у дальній, правий кут воріт Мукомела. 2:1!
60 хв. ГОЛ! Збірники «засвяткувались», не включившись після забитого голу і.. пропустили. Дуже просто. Браславський отримав пас поблизу штрафної, переклав мяч з ноги на ногу і сильно і влучно пробив точнісінько в ліву девятку. Гурідов був безсилий допомогти партнерам. 2:2!
70 хв. Маляренко класно приклався дальнім ударом. Мяч просвистів поруч з правою стійкою.
72 хв. ГОЛ! Браславський обіграв суперників з лівого флангу і подав від лисьової на правий кут воротарської площадки, звідки Сергій Бондарчук спокійно головою пробив в дальній кут. 3:2!
74 хв. ГОЛ! Демченко після скидки Маляренко по більярдному низом під штангу кладе четвертий гол у ворота збірників. 4:2!
90 хв. ГОЛ! Тимофій Брижчук після комбінаційної гри у пас правим флангом увійшов в штрафну і розстріляв ворота збірної. 5:2!
Фінальний свисток

IP (niva.vn.ua)[Добавил Игорек в 27.05.2019 13:15:09]

Попередження: Виздрик, 45 хв., Ліповуз, 54 хв., Шпікула, 62 хв, Воловик, 71 хв.

«Поділля» Хмельницький:
35.Нестеренко Єгор, 88.Даценко Семен, 27.Швець Сергій (17.Червінський Денис, 70 хв.), 14.Воловик Олександр, 7.Морговський Ян (5.Романюк Артем, 78 хв.), 8.Ліповуз Андрій, 11.Шпікула Олександр (10.Муляр Андрій, 67 хв.), 3.Погорілий Владислав, 49.Каверін Віталій (20.Панасенков Артем, 88 хв.), 22.Музичук Олександр, 77.Гладкий Володимир (55. Якобчук Сергій, 74 хв.).
Запасні гравці:
12.Дворнік Сергій, 33.Майко Олександр
Головний тренер:
Костишин Віталій

«Нива» Вінниця:
99.Гурідов Максим, 33.Адаменко Роман, 20.Бондарчук Сергій, 2.Виздрик Назар, 16.Когут Владислав, 11.Маляренко Ігор (10.Яськов Максим, 90 хв.), 55.Брижчук Тимофій, 19.Долінський Денис (9.Коровіков Віктор, 70 хв.), 17.Рогозін Андрій (7.Малєй Юрій, 78 хв.), 21.Демченко Олександр, 9.Браславський Ярослав.
Запасні гравці:
1.Мукомел Леонід, 44.Льопка Роман, 4.Подкуйко Давид, 12.Палій Владислав, 8.Менжега Олександр, 24.Богач Ігор .
Головний тренер:
Нгаха Колінс

Статистика матчу "Поділля" Хмельницький - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Поділля" Хмельницький
«Нива» Вінниця
Офсайди
4  (3+1)
2 (2+0)
Фоли
16 (8+8)
14 (8+6)
Жовті картки
3 (0+3)
1 (1+0)
Кутові
9 (6+3)
5 (2+3) 
Удари по воротах
11 (4+7)
14 (6+8)
З них в ствір воріт
6 (2+4)
6 (2+4) 
[Добавил Игорек в 20.05.2019 12:10:54]

Попередження: Євдокимов, 86 хв., Семенчук, 40 хв., Дугієнко, 60 хв., Когут, 62 хв., Пінчук, 90+4 хв.

«Нива» Вінниця:
44.Льопка Роман, 8.Менжега Олександр, 35.Дугієнко Олександр, 2.Виздрик Назар, 16.Когут Владислав, 11.Маляренко Ігор, 55.Брижчук Тимофій, 19.Долінський Денис, 21.Демченко Олександр, 9.Коровіков Віктор, 9.Браславський Ярослав.
Запасні гравці:
1.Мукомел Леонід, 4.Подкуйко Давид, 20.Бондарчук Сергій, 24.Богач Ігор, 10.Яськов Максим, 7.Малєй Юрій, 17.Рогозін Андрій, 33.Адаменко Роман, 12.Палій Владислав.
Головний тренер:
Нгаха Колінс

«Верес» Рівне:
1.Бабійчук Максим, 28.Пінчук Тарас, 3.Ховбоша Дмитро, 86.Рафальський Ярослав, 20.Дударенко Олександр, 37.Кучеров Валерій, 7.Євдокимов Антон, 21.Гребенюк Іван, 16.Семенчук Владислав, 10.Сад Валерій, 23.Маїк Олег.
Запасні гравці:
12.Фіяло Ігор, 99.Даудов Марат, 14.Пріхна Дмитро, 77.Чучман Станислав, 24.Яременко Антон.
Головний тренер:
Шандрук Олег

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Верес» Рівне від Леоніда Загоруйко:
"Нива" Вінниця
«Верес» Рівне
Офсайди
4  (3+1)
4 (2+2)
Фоли
20 (8+12)
19 (12+7)
Жовті картки
2 (0+2)
3 (1+2)
Кутові
6 (1+5)
2 (1+1) 
Удари по воротах
17 (5+12)
16 (8+8)
З них в ствір воріт
8 (2+6)
6 (3+3) 

4 хв. Атака «Вереса» лівим флангом. Маїк увійшов в штрафну і з близької відстані пробив в ближній кут воріт – відмінно зіграв Льопка. Дуже небезпечно.
8 хв. Браславський промчав правим флангом і прострелив вздовж воріт, але Коровіков у боротьбі з захисником не зміг підставити ногу і забити гол з трьох метрів від воріт.
16 хв. Брижчук пробив з метрів 25 в правий нижній кут воріт «Вереса», але воротар у красивому стрибку відбив мяч. Коровіков був перший на підборі, скинув мяч на ближню стійку під удар, потім ще раз, але гості зуміли відбитися і момент скінчився нічим.
32 хв. Гребенюк в центрі «обікрав» Дугієнко, обігрався у стіночку з Маїком і пробив з дальньої дистанції – вище воріт.
37 хв. Атака «Вереса» лівим флангом, простріл в центр штрафної, Дугієнко не дотягується до мяча і круглий попадає на ногу Маїку, який розстрілював ворота господарів, але дуже добре зіграв Менжега, заблокувавши цей постріл. На жаль, момент на цьому не скінчився. Мяч знову опинився на лівому фланзі, знову відбувся простріл в центр на ні ким не прикритого Маїка і той з другої спроби не схибив, влучивши у ворота з розстрільної дистанції. 0:1!
40 хв. Гребенюк подав з правого флангу в центр штрафної на Семенчука, який знаходився на ударній позиції близько 11-метрової відмітки. Добре, що підстрахував захист Демченко, в останню мить знявши мяч з ноги у нападника гостей. Семенчук впав, але арбітр угледів в цьоме епізоду симуляцію і показав гравцю «Вереса» жовту картку.
42 хв. Симпатичний удар Брижчука з метрів 20 з льоту. Але удар йшов по центру і воротар без проблем спіймав мяч.
45 хв. Знову подача з лівого флангу в центр штрафної «Ниви», захист втратив когось з гравців «Вереса», який головою намагався пробити, але невлучно.

Перерва

46 хв. Браславський намагався пробити в стилі Ярмоленко обводящим ударом з правого кута штрафної площадки, але мяч пролетів лівіше воріт.
49 хв. Закидання мяча гравцями «Вереса» з власної половини поля в центр нападу на Маїка і той, вийшовши один на один з Льопкою зіграв дуже невдало, пробивши з 16 метрів значно вище воріт.
53 хв. Широка атака «Вереса», перевід мяча з правого флангу в цент на Сада, який пробивав в правий кут воріт, але відмінно зіграв Льопка, у стрибку відбивши мяч на кутовий.
54 хв. Подача кутового з правого флангу в багатостраждальний і порожній центр штрафної, звібки Ховбоша спокійно головою розстрілює ворота господарів. 0:2!
56 хв. «Нива» подає кутовий з лівого флангу, мяч відскакує на правий під удар-добивання Когуту, але той хибить – мяч пролітає поруч з правою стійкою.
66 хв. Два мегамоменти у «Ниви». Спочатку Коровіков вискакував один на один з голкіпером гостей, але не зміг його переграти, а потім мяч відлетів до Богача, який розстрілював порожні ворота з лівого кута штрафної площадки, але свого воротаря підстрахував хтось з захисників, вибивши мяч з воріт.
67 хв. Демченко мяко накинв мяч з правого флангу в центр штрафної на Коровікова, який з метрів 10 намагався пробити в один дотик. Але мяч полетів значно вище воріт
70 хв. Сад разом з Маїком вибігли два в два з центра поля, обігралися і лише відчайдушний вихід Льопки далеко з воріт ліквідував загрозу.
72 хв. Демченко пробив зі штрафного, призначеного в 30 метрах зліва від воріт. Мяч пролетів над самісінькою поперечиною.
75 хв. Долінський видав свій черговий шедевральний ассист, розрізавши оборону пасом на Брижчука, який знайшов вільну зону справа від воріт і увірвався на ударну позицію. Ну, а далі все просто – прийом мяча і влучний удар в ближній кут. 1:2!
78 хв. Демченко зі штрафного дальній удар під поперечину, але Бабійчук у стрибку відбиває мяч.
79 хв. Знову провал у захисті «Ниви», Семенчук мяко навісив з лівого флангу на лінію воротарського майданчика і Маїк головою намагався пробити, але не влучив у ворота.
81 хв. Кутовий подано Малєєм, Долінський головою пробив в дальній кут, мяч влучає в Коровікова, відскакує до Виздрика, який впритул вцілив в поперечину. Дуже небезпечно!
82 хв. Знову атака на ворота «Ниви», подача з правого флангу на лівий, де ніким не прикритий Сад не зміг як слід прийняти мяч а так було б дуже небезпечно.
83 хв. Євдокимов забив третій мяч «Вереса» дуже легко, пройшовши по дузі весь лівий фланг, увійшовши в штрафну, за допомогою декількох обманних рухів звільнивши собі вільний простір і пробивши в ближній кут. Захист «Ниви» знову у ролі статистів.
85 хв. Браславський подав з лівого фланг в центр, Малєй пробив головою, але трішки не влучив в лівий кут воріт.
Фінальний свисток

Igor Pushchal (niva.vn.ua)[Добавил Игорек в 15.05.2019 11:49:59]

Попередження: Савченко, 16 хв., Ходуля, 54 хв., Менжега, 58 хв., Соломка, 59 хв., Логінов, 73 хв., Ходуля, 86 хв.

Вилучення: Ходуля, 86 хв.

«Нива» Вінниця:
99.Гурідов Максим, 8.Менжега Олександр, 35.Дугієнко Олександр, 33.Адаменко Роман,(2.Виздрик Назар, 46 хв.), 16.Когут Владислав, 24.Богач Ігор (11.маляренко, 75 хв.), 55.Брижчук Тимофій, 21.Демченко Олександр, 7.Малєй Юрій (17.Рогозін Андрій, 81 хв.), 9.Коровіков Віктор, 9.Браславський Ярослав.
Запасні гравці:
44.Льопка Роман, 4.Подкуйко Давид, 12.Палій Владислав.
Головний тренер:
Нгаха Колінс

«Полісся» Житомир:
23.Литвиненко Олександр - 5.Логінов Олександр, 3.Гончаренко Роман, 45.Ємельянов Владислав, 15.Власюк Андрій, 4.Ходуля Ілля, 21.Лебеденко Олександр (25.Недоля Артем, 73 хв.) 19.Семчук Вадим (66.Соломка Юрій, 46 хв.), 8.Савченко Олексій (7.Шаврін Вадим, 75 хв.), 95.Суханов Сергій (14.Захаревич Ярослав, 65 хв.), 9.Галенков Денис (77.Савін Антон, 46 хв.)
Запасні гравці:
1.Мозіль Олег, 6.Кузнєцов Євген, 73.Боровець Максим, 11.Немтінов Євгеній, 20.Тарануха Ростислав.
Головний тренер:
Безсмертний Анатолій

Всі серії колись закінчуються. Ось і вчора скінчилась переможна серія "Ниви", голкіпер гостей Литвиненко на 35 хвилині пропустив гол від Дугієнко, і ця хвилина стала останньої з 424 хвилинної безгольової серії голкіпера "Полісся" в гостьових матчах. Але сама головна серія - непереможених гостьових ігор "Полісся", яка триває вже понад сім місяці, залишилась непохитною. На жаль...

На жаль, адже судячи з першого тайму, все складаось для "Ниви" дуже добре. Обидві команди не влаштовувала нічия і це спонукало до активних атакуючих дій. Саме тому, гра виглядала цікаво. Але, справедливості заради, слід відмітити, що "Нива" не тільки в цьому, а в останніх чотирьох-пяти матчах показує якісний футбол, який подобається вболівальникам.
Незрозуміло чому, але по перерві гра вінничан зазнала суттєвих змін. Можливо, дали взнаки кілька замін, які провели тренери обидвох команд. Так, у складі "Ниви" пішов з поля Адаменко, а "Полісся" вирішило рятувати ситуацію за допомогою Савіна і Соломка, який в решті решт і став героєм поєдинку, забивши два голи в ворота вінничан. Маючи на лаві запасних ще один повноцінний склад в 10 гравців гості постійно додавали у грі вдалими замінами. Так, невдовзі на поле вийшов Вадим Шаврін, який саме в цей день святкував свій день народження, а також Недоля і Захаревич. На відміну від гостей, Колінс не мав такого запасу гравців, які б моги підсилити гру. Бондарчук пропускав поєдинок через травму, Долінський через перебір карток. І якщо Рогозін, вийшовши на заміну, явно підсилив гру, своїми швидкисними забігами по флангу напружуючи оборону гостей наприкінці поєдинку, то дії Виздрика і Маляренко бажають бути кращими. Ігор вже довгий час перебуває в глибокій футбольній кризі, а Назар лише нещодавно відновився від травми і лише втягується в ігровий ритм. А от хто відверто порадував, це Ярослав Браславський, який на протязі всього матчу тероризував суперника ударами, прострілами, скидками під удар і ривками за мячем. І хоча Ярослав не забив, але був дуже корисним для команди. Ще одним з героїв поєдинку був Дугієнко, який встигав і в атаці і у захисті і міг стати героєм туру, якби на доданих хвилинах після його удару і рикошету залетів в ворота "Полісся" і приніс вінничанам перемогу. Але сталося навпаки. В наступній атаці незгарбно зіграла вся лінія оборони і замість перемоги ми отримали поразку. Несправедливу. Але в цьому можна винити лишень себе, адже другий тайм вийшов дуже дивно-невдалим. Жах на лівому фланзі оборони, який давав супернику робити все, що заманеться, цей незрозумілий пенальті в ситуації, яка не передбачала особливої небезпеки - три захисника позаду, нападник атакує "стоячи на місці"... а ще незрозуміло довго Малей виходить за межі поля при заміні, ніби рахунок влаштовує. А ще дивний пас "в нікуди" Маляренко замість скидки під удар в кінці поєдинку, беззубі дальні удари і кульмінація - останній гольовий епізод, коли захист дав Соломкці зробити все, що йому хотілось поблизу нашої штрафної. Ніхто вчасно не зустрів, не заблокував, воротар запізнився з кидком. Всі ці дрібниці і решта інших і обумовили негативний результат. І не варто кивати на арбітра, звинувачуючи його в поразці. Самі винні!

Арбітраж. Про рівень суддівства арбітрів другої ліги мову можна навіть не говорити. він низький. Претензії є у всіх. Більші чи менші, залежить лише від результату гри. Переможці воліть не говорити на цю тему, а переможені звинувачують арбітрів у упередженому ставленні до їх команди. Стосовно звітної гри, моя субєктивна думка - арбітраж був нормальним. Зогляньтесь, проаналізуйте. перегляньте гру у запису - чи буде у вас багато нарікань? Жовті картки за симуляцію гостям, червона картка, дрібні помилки в обидва боки і... сумнозвісне призначення пенальті. За версією арбітра, гравців "Полісся" і більшості вболівальників житомирян він був призначений вірно, а за версією футболістів "Ниви", більшості вболівальників "Ниви" пенальті було призначено несправедливо. І навіть відеоповтор не дає змоги точно відповісти на питання - було, чи не було. І якщо це помилка, то чи була вона умисною, чи це банальний людський фактор. Але, у будь-якому випадку, жодний пенальті не вартий того хаосу, який розпочався після фінального свистка, коли декілька неадекватів вибігли на поле і почали бити арбітра. Потім до них приєдналися ще кілька "небайдужих і ображених суддівством". Погасити агресію вдалося лише силами правоохоронних органів, які досить швидко навели порядок на стадіоні. Сумно, що це далеко не перший інцидент, повязаний з протиправними актами насилля, агресії і іншими негараздами на домашніх іграх вінницької "Ниви", що ставить під сумнів здатність клуба забезпечити правопорядок на трибунах під час домашніх ігор без допомоги поліції. А також наражає клуб на штрафи, дискваліфікації, зняття очок і інші можливі санкції. І саме головне - якщо хоча б на мить припустити, що пенальті було призначено справедливо, де розпочинається та межа вседозволеності, за якою заради власної пермоги люди здаатні покалічити іншу людину за "судом Лінча"?

2 хв. Команди розпочали гру без розвідки. Демченко вже на другій хвилині попрактикував дальні удари, пробивши метрів з 24 трішки лівіше воріт.
3 хв. За хвилину вже Галенков спробував влучити у ворота дальнім ударом, але на цей раз мяч пролетів правіше.
6 хв. Гра проходить досить жваво - Суханов пробиває з кута штрафної, але Гурідов грає спокійно і впевнено.
10 хв. Відбувся дуже гострий простріл з правого флангу. Гурідов постелився по газону, перехопивши мяч у стрибку.
14 хв. Призначено штрафний в 25 метрах від воріт "Ниви". Після удару Суханова мяч пролітає над лівою девяткою.
15 хв. Галенков після подачі кутового з лівого флангу на ближню штангу пятою намагався перекинути мяч на дальню стійку, але круглий ледве не залетів у ворота. Гурідов не очікував такого нестандартного розіграшу і залишився на ближній штанзі. Якби хтось замкнув, то...
18 хв. Хороший момент у "ниви". Браславський від лицьової лінії скинув мяч під удар Коровікову, але той не влучив по мячу і перспективний момент було втрачено.
20 хв. Суханов двічи поспіль бив по воротах "Ниви", але обидва рази мяч було заблоковано захисниками.
28 хв. Браславський, увійшовши в штрафну справа від воріт, класно скинув мяч під удар Малєю в район 11-метрової відмітки, але той вдарив з вбивчої позиції навпрочуд невдало. Як то кажуть, "по горобцям".
31 хв. Знову на вістрі атаки пара Малєй-Браславський. Перший з лівого флангу верхом накинув мяч на голову Ярославу в район ближньої штанги і Браславський влучно пробив в кут воріт, але на заваді голу став воротар, який обрав вірну позицію і зумів відбити мяч.
32 хв. Семчук пробиває головою майже в упор, але знову відмінно грає Гурідов. Не з першого разу зафіксуавши мяч, але досить спокійно воправшись з небезпечним моментом.
33 хв. Гра на зустрічних курсах. Браславський перекладає мяч з ноги на ногу і бьє з метрів 16 - мяч відбивають на кутовий.
35 хв. ГОЛ! Малєй з правого флангу навісив на лінію воротарської площадки, Адаменко поборовся за верховий мяч з воротарем, який невдало відбив мяч перед собою і Дугієнко сильним ударом добиває мяч у сітку з семи метрів крізь частокол ніг захисників. 1:0!
36 хв. Браславський класно прострелив з флангу - ніхто не відгукнувся на цю подачу. А було б небезпечно.
39 хв. Коровіков ледве не створив маленьке диво, красиво пробивши через себе по воротах суперника з 16 метрів. Мяч пролетів в метрі від лівої стійки.

Перерва Трибуни проводжають "Ниву" оплесками і скандуванням "Мо-лод-ці!"

49 хв. Когут помиляється, вибиваючи мяч у власній штрафній. Мяч потрапляє до гравця "Полісся", який стоячи на місці робить фінт отримує по нозі від Когута і падає. Арбітра не розмірковуючи ні секунди призначає пенальті, який чітко реалізує Соломкка, який вийшов на поле лише чотири хвилини тому. 1:1
56 хв. Малєй зліва скинув під удар Брижчуку. Той намагається з льоту влучити по воротах, але мяч пролітає дуже далеко від цілі.
63 хв. Браславський наносить дальній удар впритирку з правою стійкою.
65 хв. І знову Браславський з своїм дальнім ударом. На цей раз вже поруч з лівою стійкою.
67 хв. Дуже небезпечно! Жах на нашому лівому фланзі оборони. Савін дуже легко виходить один на один з Гурідовим, входить в штрафну і замість удару чомусь віддає на лівий фланг... і хапається - пас виявився не точним. Нам повезло...
69 хв. Знову Савін пробиває з меж штрафної зправа від воріт. Гурідов у стрибку відбиває цей удар.
70 хв. Симпатична атака від "Ниви". Демченко розігнав атаку по центру, переадресував мяч Браславському, який пробив з метрів 18 - воротар на місці.
73 хв. Савін навісив справа в центр штрафної, Лебеденко підрізає мяч головою в дальній кут, але не влучає.
77 хв. Демченко наносить дальній удар, але мяч пролітає вище лівої девятки.
80 хв. Знову Демченко пробиває з метрів 28, але воротар спокійно ловить мяч.
86 хв. Маляренко прискорюється по лівому флангу, Ходуля фолить і отримує жовту картку, яка перетворюється в червону. Девять наступних хвилин гратимемо у більшості.
90 хв. Коровіков пробиває з дальньої дистанції - воротар.
90+1 хв. Дугієнко ледве не дістає мяч, поданий з правого флангу на дальню стійку. А якби відбувся удар головою в ближній кут, було б дуже небезпечно.
90+3 хв. Дугієнко наважився на дальній удар з метрів 30, на шляху мяча опинився захисник, від якого мяч змінив траекторію і ледве не влетів в правий кут. "Поліссю" дуже пощастило!
90+4 хв. Але прибизно в такій самій ситуації не пощастило "Ниві". Наші захисники дуже дивно зіграли зліва, пасивно реагуючи на переміщення Соломка, який спокійно змістився в центр і так само спокійно пробив по воротах. Мабуть, був невеличний рикошет, але Гурідов навіть не спробував стрибнути і мяч влетів під самісіньку праву штангу. 1:2!
Фінальний свисток

igor pushchal (niva.vn.ua)[Добавил Игорек в 11.05.2019 14:57:43]

Попередження: Кохман, 7 хв., Веремієнко, 36 хв., Долінський, 44 хв., Брижчук, 56 хв., Танчин, 60 хв., Браславський, 85 хв., Сениця, 90+5 хв.

«Калуш» Калуш:
32.Хвалицький Денис, 13.Поручинський Ігор (8.Гудак Роман, 70 хв.), 2.Веремієнко Олег, 4.Сениця Володимир, 22.Матушевський Олег, 6.Кохман Андрій, 18.Савошко Володимир, 14.Книш Данило, 10.Лебедь Роман, 16.Хорольський Дмитро (9.Кисленко Сергій, 56 хв.), 20.Танчин Владислав
Запасні гравці:
1.Попович Єгор, 3.Олевич Ярослав, 15.Заваляк Володимир, 7.Сивка Тарас, 11.Кабанюк Владислав
Головний тренер:
??

«Нива» Вінниця:
99.Гурідов Максим, 20.Бондарчук Сергій ( 8.Менжега Олександр, 46 хв.),, 35.Дугієнко Олександр, 33.Адаменко Роман,(2.Виздрик Назар, 86 хв.), 16.Когут Владислав, 19.Долінський Денис (24.Богач Ігор, 46 хв.), 55.Брижчук Тимофій, 21.Демченко Олександр, 7.Малєй Юрій (11.Маляренко, 90+4 хв.), 9.Коровіков Віктор, 9.Браславський Ярослав.
Запасні гравці:
44.Льопка Роман, 4.Подкуйко Давид, 12.Палій Владислав
Головний тренер:
Нгаха Колінс

Статистика матчу "Калуш" Калуш - «Нива» Вінниця від ФК "Калуш":
"Калуш" Калуш
«Нива» Вінниця
Офсайди
2
2
Фоли
23
18
Жовті картки
4
2
Кутові
1
1 
Удари по воротах
14
10
З них в ствір воріт
7
5 

3 хв. Лебідь завдав першого прицільного удару з метрів 18 лівіше від воріт «Ниви», але мяч пролетів вище.
5 хв. Малєй пробиває з лівого флангу, але до воріт було дуже далеко, метрів 25 по діагоналі, і тому голкіпер господарів легко впорався з моментом.
11 хв. Гол майже «ні з чого» але на майстерності і баченні поля. Адаменко ввів мяч у гру зі штрафного, призначеного в центрі поля, перевівши круглого далі на Долінського, який зрячє у розріз віддав передачу на Демченко. Мяч пролетів між пятьма (!) гравцями «Калуша» і опинився у Демченко, який на випередженні в один дотик відправив мяч в ближній правий до нього кут воріт. 1:0!
15 хв. Адаменко наважився на удар з метрів 30, але мяч пролетів на метр вище лівої девятки.
17 хв. Дуже і дуже небезпечно! Лебідь пройшов метрів двадцять по лівому флангу, змістився в центр і віддав дуже гостру розрізаючу передачу в штрафну на хіл Кохману, який вискакував один на один з Гурідовим, пробивав в ближній кут, але не зміг переграти нашого голкіпера.
18 хв. Книш віддав передачу з лівого флангу в центр на 16 метрів прямо напроти воріт «Ниви» на Савошко, який з розвороту пробив по воротах, але мяч було заблоковано. Гравці «Калуша» почали апелювати до арбітра. Що, мовляв, мяч потрапив в руку комусь з захисників «Ниви», але арбітр не вбачив в цьому епізоді порушення правил.
27 хв. Атака «Ниви» лівим флангом, навіс на Коровікова, який пробивав головою, але мяч перелетів на праву стійку, де Демченко у верховій боротьбі порушив правила. Вже в наступній атаці центром Браславський скинув мяч під удар Брижчуку, який пробив значно вище воріт з метрів 18.
33 хв. Лебідь перевів мяч з лівого флангу атаки на праву частину штрафної, Кохман прийняв мяч і пробив вище воріт.
42 хв. Передача Лебідя з лівого флангу на 11-метрову відмітку і ніким не прикритий Кохман пробиває головою повз ворота. Дуже небезпечно!
43 хв. Атака «Ниви» у відповідь. Гурідов вибив мяч з штрафної на половину поля «Калуша», Браславський в один доторк тонко відправив мяч на ліво Малєю, який увірвався в штрафну і пробив в дальній від себе правий кут воріт господарів. Але трішки не влучив… Наші хапаються за голову.
45 хв. Матушевський з лівого флангу віддав передачу в штрафну на Лебедя, який з лицьової лінії прострелив на лінію воротарської прямо навпроти воріт і Танчин впритул намагався влучити у ворота, але йому завадив Бондарчук і удар вийшов навпрочуд неточним.

Перерва.

47 хв. Книш пробив дуже сильно з лінії штрафної площадки. Значно вище воріт.
49 хв. І знову господарі у атаці. Пас з лівого флангу на лінію штрафної, Танчин увірвався на ударну позицію і сильно пробив в лівий нижній кут – Гурідов знову відпрацьовує на всі сто відсотків.
50 хв. Подача кутового «Калушем» з правого флангу, удар головою Кохмана і мяч пролітає впритул з лівою штангою.
52 хв. Коровіков пробив головою, стоячи спиною до воріт, але надто легко і небезпеки цей удар не ніс.
57 хв. Гол!! Богач з правого флангу перевів мяч на ліву сторону штрафної і Браславський з льоту пробив в ближній кут. Мяч влучив у стійку відлетів прямо перед воротами до Віктора Коровікова, який не роздумуючи з лінії воротарського майданчика розстріляв ворота! 2:0!
63 хв. Розпочалася злива…
66 хв. Коровіков у відчайдушному підкаті розвинув атаку правим флангом, Малєй підхопив мяч і протягнувши його до штрафної господарів шикарним розрізним пасом в центр на лінію штрафної прямо навпроти воріт «Калуша» відправив Богача, який в потрібний час опинився на місці центрфорварда, на побачення з голкіпером. Ігор технічно прийняв мяч і відавив його над гокіпером! 3:0!!!
72 хв. Захист «Ниви» проспав прохід книша від центру поля до штрафної і влучний постріл поміж трьох захисників в лівий нижній кут. Гурідов трішки запізнився з кидком і …3:1!
73 хв. Ледве «Нива» встигла розвести мяч, як пропустила вдруге. Атака лівим флангом, подача в центр штрафної і ніким не прикритий Танчин «щічкою» влучно пробиває в ворота гостей! 3:2!! Тропічна злива не вщухає…
83 хв. Кисленко пробиває головою з 11-метрової відмітки після подачі з лівого флангу. Поруч з воротами! Дуже небезпечно…
84 хв. Лебедь пробив з 25 метрів трішки вище правої девятки.
85 хв. Книш пробив з близької відстані але удар було заблоковано у відчайдушному кидку захисника «Ниви»
86 хв. Браславський протягнув мяч пів поля, увійшов в штрафну біля правого кута і пробив по воротах. Воротар відбив мяч невдало, той пролетів під ним і вже майже був у воротах, як захисник буквально виносить мяч з лінії воріт. Дуже і дуже небезпечно!
Фінальний свисток.

Igor Pushchal niva.vn.ua[Добавил Игорек в 06.05.2019 12:07:44]

Попередження: Рогозін, 4 хв., Коровіков, 27 хв., Цибульник, 39 хв., Чорний, 55 хв., Бурлін, 58 хв., Малєй, 73., Демченко, 80 хв., Домальчук, 85 хв., Дугієнко, 85 хв., Кошадзе 90+3 хв.

«Нива» Вінниця:
99.Гурідов Максим, 20.Бондарчук Сергій, 35.Дугієнко Олександр, 33.Адаменко Роман (2.Виздрик Назар, ?? хв.), 16.Когут Владислав, 19.Долінський Денис (4.Подкуйко Давид, ?? хв.), 55.Брижчук Тимофій, 21.Демченко Олександр, 17.Рогозін Андрій (11.Маляренко, 46 хв., 24.Богач Ігор, ?? хв.), 7.Малєй Юрій ( 8.Менжега Олександр, ?? хв.), 9.Коровіков Віктор.
Запасні гравці:
44.Льопка Роман 10.Яськов Максим, 12.Палій Владислав
Головний тренер:
Нгаха Колінс

«Черкащина-Академія» Білозір'я:
1.Майборода Олексій - 5.Домальчук Олег, 20.Тарасенко Олег, 2.Бурлін Анатолій, 32.Кошелюк Дмитро, 13.Чорний Вадим, 9.Тимофієнко Віталій (11.Тищенко Іван, 46 хв.), 15.Цибульник Олександр (27.Тенжицький Вадим, 46 хв.), 7.Медведь Олександр, 21.Сторчоус Андрій (77.Зеленевич Максим, 71 хв.), 8.Бойко Віталій (10.Кошадзе Леван, 33 хв.).
Запасні гравці:
12.Марченко Владислав, 22.Шурубура Денис, 33.Задорожнюк Євген, 31.Лєнчінков Андрій.
Головний тренер:
Кирилюк Олександр

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Черкащина-Академія» Білозір'я від Леоніда Загоруйко:
"Нива" Вінниця
«Черкащина-Академія» Білозір'я
Офсайди
2 (0+2)
2 (1+1)
Фоли
21 (9+12)
20 (8+12)
Жовті картки
5 (2+3)
5 (1+4)
Кутові
0 (0+0)
3 (3+0) 
Удари по воротах
6 (3+3)
7 (3+4)
З них в ствір воріт
1 (1+0)
2 (1+1) 

А чи знаєте ви, що відбувалось в роздягальні команди після гри? Ні? Я вам розкажу) Команда згуртувалась і тричі проскандувала «- Хто ми? - НИВА! - Хто ми? – НИВА! – Хто ми? НИВА! НИВА!! НИВА!!!». І це було неперевершено! Саме так команда народжується, як КОМАНДА однодумців. Всі розуміють, що через кілька місяців хтось з гравців залишить команду, хтось залишиться тут і надалі, але, без сумніву, кожен з гравців буде дуже тепло згадувати часи, проведені в «Ниві». І ця перемога запамятається їм назавжди, адже перемогти лідера групи, який більш як пів року не знав гіркоти поразок, дорогого варте. А з турнірної точки зору ця перемога просто надзвичайно важлива. Тепер, як це не дивно звучить, все залежить від нас. Якщо, дай Боже, наступні матчі принесуть позитивні результати, «Нива» гарантує собі одне з двох перших місць. Звичайно, якщо врахувати те, що група підібралась дуже рівна і кожа команда може обіграти будь-яку, зробити це буде важко, але хіба у когось з нас є сумніви, що гравці зроблять для цього все можливе і навіть більше. І тоді не тільки тренера, а і гравців вболівальники будуть цілком заслужено носити на руках, а також будуть преміальні, будуть перспективи підвищення в класі, залучення спонсорів під «першу лігу», попит на гравців у більш сильних клубів, підвищення зарплат, і так далі. Всі це розуміють і тому жодній з команд-суперниць з нами легко не буде, хоча, звичайно, гарантувати перемоги ніхто не може. Головне, щоб травми минали нас стороною і «люди в чорному не заважали».

Ну, а наразі маємо те, що маємо – «Хет трик – три перемоги поспіль по «1:0» і чисте друге місце. Гра з лідером групи як і передбачалось, вийшла складною. Не надто «зубаста» атака вінничан постраждала «завдяки» сумнівному вилученню Ярослава Браславського в минулому матчі, місце якого зайняв Віктор Коровіков, який, хоч і не забив, але мав свій момент і, мабуть, зіграв свій найкращий матч в сезоні. Це була єдина вимушена заміна тренерського штабу. «Виграшний склад» вони вирішили не змінювати. І не помилились. Хлопці відіграли з величезною самовіддачею і навіть ті, хто виходив на заміну, відразу відчували цей складний «нерв гри» і відчутно підсилювали командні дії. Це стосується і Виздрика і Менжеги і Богача. Останні двоє в кінці гри ледве не створили гол, але арбітр, дії якого на протязі матчу викликали роздратування не тільки гравців, (яким він показав 10 жовтих карток), а й у вболівальників, після того, як не призначив досить очевидний пенальті в ворота гостей, хоча Ігор Богач після гри сказав, що він був перший на мячі і, певно що, забив би гол, якби його не підштовхнули в спину в останній момент. Ну, але залишимо це на совісті, або кваліфікаціїї рефері.

Знаєте, трохи дивно. Гра не відзначалась кількістю небезпечних моментів, ударів, але виглядала досить цікаво. Команди не намагались створити «автобус» біля власної штрафної, а намагались грати, а це не може не подобатись. До честі захисту «Ниви», у Гурідова навіть майже не було серйозної роботи аж до 57 хвилини, коли він витягнув з нижнього кута воріт складний мяч. А так, наш голкіпер отримав більше проблем від вітру, з яким боровся при виносі мяча весь перший тайм. Але, знову ж, все це дякуючи захисту. У кожного з нас свої фаворити – комусь до вподоби гра Дугієнко, комусь Адаменко, хтось слідкує за успіхами Бондарчука, але у мене особливе захоплення викликає гра Когута, якого я роки три тому добряче критикував. Але Когут тоді і нині – абсолютно різний рівень! Владислав зробив висновки, відчутно прогресує і вже зараз уявити надійний захист «Ниви» майже неможливо. Також викликає захоплення стабільна гра Тимофія Брижчука, який в кожній грі виконує надзвичайно великий обсяг роботи, а також гра віце-капітана Дениса Долінського. За інсайдерською інформацією, цей гравець є одним з тих, з ким керівництво клубу, так би мовити, «вже зараз» готово продовжити контракт. І не дивно, адже Денис – надзвичайно корисний гравець для «Ниви». Невідомо, які футбольні сили (Чи не та сама Фортуна?)) підказали Долінському пробити з 30 метрів проти вітру, здавалося б, в безперспективній ситуації, але він це зробив, примусивши голкіпера помилитись. Це ще раз доводить те, що потрібно бити при будь-якій ліпшій нагоді. Інакше голів не буде…

Мабуть, звіт вийшов надто «солодкий», але ж дійсно, заслужили, чи не так? Після гри було святкування, Нгаху носили на руках, було багато позитиву і вітань. Заслужених. Але це все в минулому. Вже сьогодні команда працює. Ні, не так. КОМАНДА вже сьогодні працює на перемогу в Калуші. Далі буде...

3 хв. "Нива" провела класну атаку. Долінський на підступах до штрафної з правого флангу віддав мяч в центр на Коровікова, який вривався на ударну позицію, той прийняв мяч і переадресував його ще далі в центр на Рогозіна, який грудьми скинув мяч під удар Коровікову під удар. Той не розмірковуючи вдарив в ближній кут з кута воротарської площадки, але влучив у воротаря, після чого мяч відскочив в поле і епізод завершився жовтою карткою Рогозіну за падіння і, ніби то, симуляцію.
8 хв. Тимофієнко пройшов правим флангом до штрафної "Ниви", змістився в центр і сильно пробив в лівий нижній кут з метрів 22, але цей удар взагалі не став проблемою для Гурідова, який легко зловив мяч.
15 хв. Долінський отримав мяч у вільній зоні в центрі поля, пройшов кілька метрів до воріт суперника і сильно пробив з метрів 28. Воротар трішки нерозрахував траекторію політу, мяч вдарився перед голкіпером гостей і пролетів під ним у ворота. 1:0!
22 хв. Бойко прийняв мяч приблизно на 11-метровій відмітці після верхової скидки під удар і пробив з льоту, але не влучив.
... хв. В другій половині тайму команди провели ще кілька атак, але всі вони були досить беззубими. Єдину більш-менш небезпечну гостроту біля воріт створювали Гурідов, який при виносі мяча ніяк не міг впоратись з поривами вітру, але все обійшлося)

Перерва.

57 хв. Кошелюк наніс дуже сильний удар з-за меж штрафної в правий нижній кут воріт, але Гурідов на відмінно впорався з цим непростим ударом. Це був найнебезпечніший момент біля воріт "Ниви" на протязі всієї гри.
61 хв. Малєй зі штрафного, призначеного справа від штрафної гостей з Черкас, сильно пробив над поперечиною.
87 хв. Ще один дуже небезпечний момент біля воріт гостей. Менжега розігнав атаку по лівому флангу і класно прострелив в центр на Богача, який набігав на цю передачу і, здавалося, гол неминучий, адже Ігор був перший на мячі, але Богач впав, так і не завдавши влучного удару. Як потім розповів Богач, його в тому епізоді підштовхнули і він втратив рівновагу. Нагадаю, що в аналогічному епізоді минулого матчу "Ниви" було вилучено Ярослава Браславського. Дивне різне суддівство...
Фінальний свисток

Igor Pushchal (niva.vn.ua)Показать:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>

Hosted by BestHosting(с)niva.vn.ua. При использовании любого рода материалов ссылка на сайт niva.vn.ua обязательна.
Наш электронный адрес niva.vn.ua@gmail.com