Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com


[Добавил Игорек в 20.05.2019 12:10:54]

Попередження: Євдокимов, 86 хв., Семенчук, 40 хв., Дугієнко, 60 хв., Когут, 62 хв., Пінчук, 90+4 хв.

«Нива» Вінниця:
44.Льопка Роман, 8.Менжега Олександр, 35.Дугієнко Олександр, 2.Виздрик Назар, 16.Когут Владислав, 11.Маляренко Ігор, 55.Брижчук Тимофій, 19.Долінський Денис, 21.Демченко Олександр, 9.Коровіков Віктор, 9.Браславський Ярослав.
Запасні гравці:
1.Мукомел Леонід, 4.Подкуйко Давид, 20.Бондарчук Сергій, 24.Богач Ігор, 10.Яськов Максим, 7.Малєй Юрій, 17.Рогозін Андрій, 33.Адаменко Роман, 12.Палій Владислав.
Головний тренер:
Нгаха Колінс

«Верес» Рівне:
1.Бабійчук Максим, 28.Пінчук Тарас, 3.Ховбоша Дмитро, 86.Рафальський Ярослав, 20.Дударенко Олександр, 37.Кучеров Валерій, 7.Євдокимов Антон, 21.Гребенюк Іван, 16.Семенчук Владислав, 10.Сад Валерій, 23.Маїк Олег.
Запасні гравці:
12.Фіяло Ігор, 99.Даудов Марат, 14.Пріхна Дмитро, 77.Чучман Станислав, 24.Яременко Антон.
Головний тренер:
Шандрук Олег

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Верес» Рівне від Леоніда Загоруйко:
"Нива" Вінниця
«Верес» Рівне
Офсайди
4  (3+1)
4 (2+2)
Фоли
20 (8+12)
19 (12+7)
Жовті картки
2 (0+2)
3 (1+2)
Кутові
6 (1+5)
2 (1+1) 
Удари по воротах
17 (5+12)
16 (8+8)
З них в ствір воріт
8 (2+6)
6 (3+3) 

4 хв. Атака «Вереса» лівим флангом. Маїк увійшов в штрафну і з близької відстані пробив в ближній кут воріт – відмінно зіграв Льопка. Дуже небезпечно.
8 хв. Браславський промчав правим флангом і прострелив вздовж воріт, але Коровіков у боротьбі з захисником не зміг підставити ногу і забити гол з трьох метрів від воріт.
16 хв. Брижчук пробив з метрів 25 в правий нижній кут воріт «Вереса», але воротар у красивому стрибку відбив мяч. Коровіков був перший на підборі, скинув мяч на ближню стійку під удар, потім ще раз, але гості зуміли відбитися і момент скінчився нічим.
32 хв. Гребенюк в центрі «обікрав» Дугієнко, обігрався у стіночку з Маїком і пробив з дальньої дистанції – вище воріт.
37 хв. Атака «Вереса» лівим флангом, простріл в центр штрафної, Дугієнко не дотягується до мяча і круглий попадає на ногу Маїку, який розстрілював ворота господарів, але дуже добре зіграв Менжега, заблокувавши цей постріл. На жаль, момент на цьому не скінчився. Мяч знову опинився на лівому фланзі, знову відбувся простріл в центр на ні ким не прикритого Маїка і той з другої спроби не схибив, влучивши у ворота з розстрільної дистанції. 0:1!
40 хв. Гребенюк подав з правого флангу в центр штрафної на Семенчука, який знаходився на ударній позиції близько 11-метрової відмітки. Добре, що підстрахував захист Демченко, в останню мить знявши мяч з ноги у нападника гостей. Семенчук впав, але арбітр угледів в цьоме епізоду симуляцію і показав гравцю «Вереса» жовту картку.
42 хв. Симпатичний удар Брижчука з метрів 20 з льоту. Але удар йшов по центру і воротар без проблем спіймав мяч.
45 хв. Знову подача з лівого флангу в центр штрафної «Ниви», захист втратив когось з гравців «Вереса», який головою намагався пробити, але невлучно.

Перерва

46 хв. Браславський намагався пробити в стилі Ярмоленко обводящим ударом з правого кута штрафної площадки, але мяч пролетів лівіше воріт.
49 хв. Закидання мяча гравцями «Вереса» з власної половини поля в центр нападу на Маїка і той, вийшовши один на один з Льопкою зіграв дуже невдало, пробивши з 16 метрів значно вище воріт.
53 хв. Широка атака «Вереса», перевід мяча з правого флангу в цент на Сада, який пробивав в правий кут воріт, але відмінно зіграв Льопка, у стрибку відбивши мяч на кутовий.
54 хв. Подача кутового з правого флангу в багатостраждальний і порожній центр штрафної, звібки Ховбоша спокійно головою розстрілює ворота господарів. 0:2!
56 хв. «Нива» подає кутовий з лівого флангу, мяч відскакує на правий під удар-добивання Когуту, але той хибить – мяч пролітає поруч з правою стійкою.
66 хв. Два мегамоменти у «Ниви». Спочатку Коровіков вискакував один на один з голкіпером гостей, але не зміг його переграти, а потім мяч відлетів до Богача, який розстрілював порожні ворота з лівого кута штрафної площадки, але свого воротаря підстрахував хтось з захисників, вибивши мяч з воріт.
67 хв. Демченко мяко накинв мяч з правого флангу в центр штрафної на Коровікова, який з метрів 10 намагався пробити в один дотик. Але мяч полетів значно вище воріт
70 хв. Сад разом з Маїком вибігли два в два з центра поля, обігралися і лише відчайдушний вихід Льопки далеко з воріт ліквідував загрозу.
72 хв. Демченко пробив зі штрафного, призначеного в 30 метрах зліва від воріт. Мяч пролетів над самісінькою поперечиною.
75 хв. Долінський видав свій черговий шедевральний ассист, розрізавши оборону пасом на Брижчука, який знайшов вільну зону справа від воріт і увірвався на ударну позицію. Ну, а далі все просто – прийом мяча і влучний удар в ближній кут. 1:2!
78 хв. Демченко зі штрафного дальній удар під поперечину, але Бабійчук у стрибку відбиває мяч.
79 хв. Знову провал у захисті «Ниви», Семенчук мяко навісив з лівого флангу на лінію воротарського майданчика і Маїк головою намагався пробити, але не влучив у ворота.
81 хв. Кутовий подано Малєєм, Долінський головою пробив в дальній кут, мяч влучає в Коровікова, відскакує до Виздрика, який впритул вцілив в поперечину. Дуже небезпечно!
82 хв. Знову атака на ворота «Ниви», подача з правого флангу на лівий, де ніким не прикритий Сад не зміг як слід прийняти мяч а так було б дуже небезпечно.
83 хв. Євдокимов забив третій мяч «Вереса» дуже легко, пройшовши по дузі весь лівий фланг, увійшовши в штрафну, за допомогою декількох обманних рухів звільнивши собі вільний простір і пробивши в ближній кут. Захист «Ниви» знову у ролі статистів.
85 хв. Браславський подав з лівого фланг в центр, Малєй пробив головою, але трішки не влучив в лівий кут воріт.
Фінальний свисток

Igor Pushchal (niva.vn.ua)[Добавил Игорек в 15.05.2019 11:49:59]

Попередження: Савченко, 16 хв., Ходуля, 54 хв., Менжега, 58 хв., Соломка, 59 хв., Логінов, 73 хв., Ходуля, 86 хв.

Вилучення: Ходуля, 86 хв.

«Нива» Вінниця:
99.Гурідов Максим, 8.Менжега Олександр, 35.Дугієнко Олександр, 33.Адаменко Роман,(2.Виздрик Назар, 46 хв.), 16.Когут Владислав, 24.Богач Ігор (11.маляренко, 75 хв.), 55.Брижчук Тимофій, 21.Демченко Олександр, 7.Малєй Юрій (17.Рогозін Андрій, 81 хв.), 9.Коровіков Віктор, 9.Браславський Ярослав.
Запасні гравці:
44.Льопка Роман, 4.Подкуйко Давид, 12.Палій Владислав.
Головний тренер:
Нгаха Колінс

«Полісся» Житомир:
23.Литвиненко Олександр - 5.Логінов Олександр, 3.Гончаренко Роман, 45.Ємельянов Владислав, 15.Власюк Андрій, 4.Ходуля Ілля, 21.Лебеденко Олександр (25.Недоля Артем, 73 хв.) 19.Семчук Вадим (66.Соломка Юрій, 46 хв.), 8.Савченко Олексій (7.Шаврін Вадим, 75 хв.), 95.Суханов Сергій (14.Захаревич Ярослав, 65 хв.), 9.Галенков Денис (77.Савін Антон, 46 хв.)
Запасні гравці:
1.Мозіль Олег, 6.Кузнєцов Євген, 73.Боровець Максим, 11.Немтінов Євгеній, 20.Тарануха Ростислав.
Головний тренер:
Безсмертний Анатолій

Всі серії колись закінчуються. Ось і вчора скінчилась переможна серія "Ниви", голкіпер гостей Литвиненко на 35 хвилині пропустив гол від Дугієнко, і ця хвилина стала останньої з 424 хвилинної безгольової серії голкіпера "Полісся" в гостьових матчах. Але сама головна серія - непереможених гостьових ігор "Полісся", яка триває вже понад сім місяці, залишилась непохитною. На жаль...

На жаль, адже судячи з першого тайму, все складаось для "Ниви" дуже добре. Обидві команди не влаштовувала нічия і це спонукало до активних атакуючих дій. Саме тому, гра виглядала цікаво. Але, справедливості заради, слід відмітити, що "Нива" не тільки в цьому, а в останніх чотирьох-пяти матчах показує якісний футбол, який подобається вболівальникам.
Незрозуміло чому, але по перерві гра вінничан зазнала суттєвих змін. Можливо, дали взнаки кілька замін, які провели тренери обидвох команд. Так, у складі "Ниви" пішов з поля Адаменко, а "Полісся" вирішило рятувати ситуацію за допомогою Савіна і Соломка, який в решті решт і став героєм поєдинку, забивши два голи в ворота вінничан. Маючи на лаві запасних ще один повноцінний склад в 10 гравців гості постійно додавали у грі вдалими замінами. Так, невдовзі на поле вийшов Вадим Шаврін, який саме в цей день святкував свій день народження, а також Недоля і Захаревич. На відміну від гостей, Колінс не мав такого запасу гравців, які б моги підсилити гру. Бондарчук пропускав поєдинок через травму, Долінський через перебір карток. І якщо Рогозін, вийшовши на заміну, явно підсилив гру, своїми швидкисними забігами по флангу напружуючи оборону гостей наприкінці поєдинку, то дії Виздрика і Маляренко бажають бути кращими. Ігор вже довгий час перебуває в глибокій футбольній кризі, а Назар лише нещодавно відновився від травми і лише втягується в ігровий ритм. А от хто відверто порадував, це Ярослав Браславський, який на протязі всього матчу тероризував суперника ударами, прострілами, скидками під удар і ривками за мячем. І хоча Ярослав не забив, але був дуже корисним для команди. Ще одним з героїв поєдинку був Дугієнко, який встигав і в атаці і у захисті і міг стати героєм туру, якби на доданих хвилинах після його удару і рикошету залетів в ворота "Полісся" і приніс вінничанам перемогу. Але сталося навпаки. В наступній атаці незгарбно зіграла вся лінія оборони і замість перемоги ми отримали поразку. Несправедливу. Але в цьому можна винити лишень себе, адже другий тайм вийшов дуже дивно-невдалим. Жах на лівому фланзі оборони, який давав супернику робити все, що заманеться, цей незрозумілий пенальті в ситуації, яка не передбачала особливої небезпеки - три захисника позаду, нападник атакує "стоячи на місці"... а ще незрозуміло довго Малей виходить за межі поля при заміні, ніби рахунок влаштовує. А ще дивний пас "в нікуди" Маляренко замість скидки під удар в кінці поєдинку, беззубі дальні удари і кульмінація - останній гольовий епізод, коли захист дав Соломкці зробити все, що йому хотілось поблизу нашої штрафної. Ніхто вчасно не зустрів, не заблокував, воротар запізнився з кидком. Всі ці дрібниці і решта інших і обумовили негативний результат. І не варто кивати на арбітра, звинувачуючи його в поразці. Самі винні!

Арбітраж. Про рівень суддівства арбітрів другої ліги мову можна навіть не говорити. він низький. Претензії є у всіх. Більші чи менші, залежить лише від результату гри. Переможці воліть не говорити на цю тему, а переможені звинувачують арбітрів у упередженому ставленні до їх команди. Стосовно звітної гри, моя субєктивна думка - арбітраж був нормальним. Зогляньтесь, проаналізуйте. перегляньте гру у запису - чи буде у вас багато нарікань? Жовті картки за симуляцію гостям, червона картка, дрібні помилки в обидва боки і... сумнозвісне призначення пенальті. За версією арбітра, гравців "Полісся" і більшості вболівальників житомирян він був призначений вірно, а за версією футболістів "Ниви", більшості вболівальників "Ниви" пенальті було призначено несправедливо. І навіть відеоповтор не дає змоги точно відповісти на питання - було, чи не було. І якщо це помилка, то чи була вона умисною, чи це банальний людський фактор. Але, у будь-якому випадку, жодний пенальті не вартий того хаосу, який розпочався після фінального свистка, коли декілька неадекватів вибігли на поле і почали бити арбітра. Потім до них приєдналися ще кілька "небайдужих і ображених суддівством". Погасити агресію вдалося лише силами правоохоронних органів, які досить швидко навели порядок на стадіоні. Сумно, що це далеко не перший інцидент, повязаний з протиправними актами насилля, агресії і іншими негараздами на домашніх іграх вінницької "Ниви", що ставить під сумнів здатність клуба забезпечити правопорядок на трибунах під час домашніх ігор без допомоги поліції. А також наражає клуб на штрафи, дискваліфікації, зняття очок і інші можливі санкції. І саме головне - якщо хоча б на мить припустити, що пенальті було призначено справедливо, де розпочинається та межа вседозволеності, за якою заради власної пермоги люди здаатні покалічити іншу людину за "судом Лінча"?

2 хв. Команди розпочали гру без розвідки. Демченко вже на другій хвилині попрактикував дальні удари, пробивши метрів з 24 трішки лівіше воріт.
3 хв. За хвилину вже Галенков спробував влучити у ворота дальнім ударом, але на цей раз мяч пролетів правіше.
6 хв. Гра проходить досить жваво - Суханов пробиває з кута штрафної, але Гурідов грає спокійно і впевнено.
10 хв. Відбувся дуже гострий простріл з правого флангу. Гурідов постелився по газону, перехопивши мяч у стрибку.
14 хв. Призначено штрафний в 25 метрах від воріт "Ниви". Після удару Суханова мяч пролітає над лівою девяткою.
15 хв. Галенков після подачі кутового з лівого флангу на ближню штангу пятою намагався перекинути мяч на дальню стійку, але круглий ледве не залетів у ворота. Гурідов не очікував такого нестандартного розіграшу і залишився на ближній штанзі. Якби хтось замкнув, то...
18 хв. Хороший момент у "ниви". Браславський від лицьової лінії скинув мяч під удар Коровікову, але той не влучив по мячу і перспективний момент було втрачено.
20 хв. Суханов двічи поспіль бив по воротах "Ниви", але обидва рази мяч було заблоковано захисниками.
28 хв. Браславський, увійшовши в штрафну справа від воріт, класно скинув мяч під удар Малєю в район 11-метрової відмітки, але той вдарив з вбивчої позиції навпрочуд невдало. Як то кажуть, "по горобцям".
31 хв. Знову на вістрі атаки пара Малєй-Браславський. Перший з лівого флангу верхом накинув мяч на голову Ярославу в район ближньої штанги і Браславський влучно пробив в кут воріт, але на заваді голу став воротар, який обрав вірну позицію і зумів відбити мяч.
32 хв. Семчук пробиває головою майже в упор, але знову відмінно грає Гурідов. Не з першого разу зафіксуавши мяч, але досить спокійно воправшись з небезпечним моментом.
33 хв. Гра на зустрічних курсах. Браславський перекладає мяч з ноги на ногу і бьє з метрів 16 - мяч відбивають на кутовий.
35 хв. ГОЛ! Малєй з правого флангу навісив на лінію воротарської площадки, Адаменко поборовся за верховий мяч з воротарем, який невдало відбив мяч перед собою і Дугієнко сильним ударом добиває мяч у сітку з семи метрів крізь частокол ніг захисників. 1:0!
36 хв. Браславський класно прострелив з флангу - ніхто не відгукнувся на цю подачу. А було б небезпечно.
39 хв. Коровіков ледве не створив маленьке диво, красиво пробивши через себе по воротах суперника з 16 метрів. Мяч пролетів в метрі від лівої стійки.

Перерва Трибуни проводжають "Ниву" оплесками і скандуванням "Мо-лод-ці!"

49 хв. Когут помиляється, вибиваючи мяч у власній штрафній. Мяч потрапляє до гравця "Полісся", який стоячи на місці робить фінт отримує по нозі від Когута і падає. Арбітра не розмірковуючи ні секунди призначає пенальті, який чітко реалізує Соломкка, який вийшов на поле лише чотири хвилини тому. 1:1
56 хв. Малєй зліва скинув під удар Брижчуку. Той намагається з льоту влучити по воротах, але мяч пролітає дуже далеко від цілі.
63 хв. Браславський наносить дальній удар впритирку з правою стійкою.
65 хв. І знову Браславський з своїм дальнім ударом. На цей раз вже поруч з лівою стійкою.
67 хв. Дуже небезпечно! Жах на нашому лівому фланзі оборони. Савін дуже легко виходить один на один з Гурідовим, входить в штрафну і замість удару чомусь віддає на лівий фланг... і хапається - пас виявився не точним. Нам повезло...
69 хв. Знову Савін пробиває з меж штрафної зправа від воріт. Гурідов у стрибку відбиває цей удар.
70 хв. Симпатична атака від "Ниви". Демченко розігнав атаку по центру, переадресував мяч Браславському, який пробив з метрів 18 - воротар на місці.
73 хв. Савін навісив справа в центр штрафної, Лебеденко підрізає мяч головою в дальній кут, але не влучає.
77 хв. Демченко наносить дальній удар, але мяч пролітає вище лівої девятки.
80 хв. Знову Демченко пробиває з метрів 28, але воротар спокійно ловить мяч.
86 хв. Маляренко прискорюється по лівому флангу, Ходуля фолить і отримує жовту картку, яка перетворюється в червону. Девять наступних хвилин гратимемо у більшості.
90 хв. Коровіков пробиває з дальньої дистанції - воротар.
90+1 хв. Дугієнко ледве не дістає мяч, поданий з правого флангу на дальню стійку. А якби відбувся удар головою в ближній кут, було б дуже небезпечно.
90+3 хв. Дугієнко наважився на дальній удар з метрів 30, на шляху мяча опинився захисник, від якого мяч змінив траекторію і ледве не влетів в правий кут. "Поліссю" дуже пощастило!
90+4 хв. Але прибизно в такій самій ситуації не пощастило "Ниві". Наші захисники дуже дивно зіграли зліва, пасивно реагуючи на переміщення Соломка, який спокійно змістився в центр і так само спокійно пробив по воротах. Мабуть, був невеличний рикошет, але Гурідов навіть не спробував стрибнути і мяч влетів під самісіньку праву штангу. 1:2!
Фінальний свисток

igor pushchal (niva.vn.ua)[Добавил Игорек в 11.05.2019 14:57:43]

Попередження: Кохман, 7 хв., Веремієнко, 36 хв., Долінський, 44 хв., Брижчук, 56 хв., Танчин, 60 хв., Браславський, 85 хв., Сениця, 90+5 хв.

«Калуш» Калуш:
32.Хвалицький Денис, 13.Поручинський Ігор (8.Гудак Роман, 70 хв.), 2.Веремієнко Олег, 4.Сениця Володимир, 22.Матушевський Олег, 6.Кохман Андрій, 18.Савошко Володимир, 14.Книш Данило, 10.Лебедь Роман, 16.Хорольський Дмитро (9.Кисленко Сергій, 56 хв.), 20.Танчин Владислав
Запасні гравці:
1.Попович Єгор, 3.Олевич Ярослав, 15.Заваляк Володимир, 7.Сивка Тарас, 11.Кабанюк Владислав
Головний тренер:
??

«Нива» Вінниця:
99.Гурідов Максим, 20.Бондарчук Сергій ( 8.Менжега Олександр, 46 хв.),, 35.Дугієнко Олександр, 33.Адаменко Роман,(2.Виздрик Назар, 86 хв.), 16.Когут Владислав, 19.Долінський Денис (24.Богач Ігор, 46 хв.), 55.Брижчук Тимофій, 21.Демченко Олександр, 7.Малєй Юрій (11.Маляренко, 90+4 хв.), 9.Коровіков Віктор, 9.Браславський Ярослав.
Запасні гравці:
44.Льопка Роман, 4.Подкуйко Давид, 12.Палій Владислав
Головний тренер:
Нгаха Колінс

Статистика матчу "Калуш" Калуш - «Нива» Вінниця від ФК "Калуш":
"Калуш" Калуш
«Нива» Вінниця
Офсайди
2
2
Фоли
23
18
Жовті картки
4
2
Кутові
1
1 
Удари по воротах
14
10
З них в ствір воріт
7
5 

3 хв. Лебідь завдав першого прицільного удару з метрів 18 лівіше від воріт «Ниви», але мяч пролетів вище.
5 хв. Малєй пробиває з лівого флангу, але до воріт було дуже далеко, метрів 25 по діагоналі, і тому голкіпер господарів легко впорався з моментом.
11 хв. Гол майже «ні з чого» але на майстерності і баченні поля. Адаменко ввів мяч у гру зі штрафного, призначеного в центрі поля, перевівши круглого далі на Долінського, який зрячє у розріз віддав передачу на Демченко. Мяч пролетів між пятьма (!) гравцями «Калуша» і опинився у Демченко, який на випередженні в один дотик відправив мяч в ближній правий до нього кут воріт. 1:0!
15 хв. Адаменко наважився на удар з метрів 30, але мяч пролетів на метр вище лівої девятки.
17 хв. Дуже і дуже небезпечно! Лебідь пройшов метрів двадцять по лівому флангу, змістився в центр і віддав дуже гостру розрізаючу передачу в штрафну на хіл Кохману, який вискакував один на один з Гурідовим, пробивав в ближній кут, але не зміг переграти нашого голкіпера.
18 хв. Книш віддав передачу з лівого флангу в центр на 16 метрів прямо напроти воріт «Ниви» на Савошко, який з розвороту пробив по воротах, але мяч було заблоковано. Гравці «Калуша» почали апелювати до арбітра. Що, мовляв, мяч потрапив в руку комусь з захисників «Ниви», але арбітр не вбачив в цьому епізоді порушення правил.
27 хв. Атака «Ниви» лівим флангом, навіс на Коровікова, який пробивав головою, але мяч перелетів на праву стійку, де Демченко у верховій боротьбі порушив правила. Вже в наступній атаці центром Браславський скинув мяч під удар Брижчуку, який пробив значно вище воріт з метрів 18.
33 хв. Лебідь перевів мяч з лівого флангу атаки на праву частину штрафної, Кохман прийняв мяч і пробив вище воріт.
42 хв. Передача Лебідя з лівого флангу на 11-метрову відмітку і ніким не прикритий Кохман пробиває головою повз ворота. Дуже небезпечно!
43 хв. Атака «Ниви» у відповідь. Гурідов вибив мяч з штрафної на половину поля «Калуша», Браславський в один доторк тонко відправив мяч на ліво Малєю, який увірвався в штрафну і пробив в дальній від себе правий кут воріт господарів. Але трішки не влучив… Наші хапаються за голову.
45 хв. Матушевський з лівого флангу віддав передачу в штрафну на Лебедя, який з лицьової лінії прострелив на лінію воротарської прямо навпроти воріт і Танчин впритул намагався влучити у ворота, але йому завадив Бондарчук і удар вийшов навпрочуд неточним.

Перерва.

47 хв. Книш пробив дуже сильно з лінії штрафної площадки. Значно вище воріт.
49 хв. І знову господарі у атаці. Пас з лівого флангу на лінію штрафної, Танчин увірвався на ударну позицію і сильно пробив в лівий нижній кут – Гурідов знову відпрацьовує на всі сто відсотків.
50 хв. Подача кутового «Калушем» з правого флангу, удар головою Кохмана і мяч пролітає впритул з лівою штангою.
52 хв. Коровіков пробив головою, стоячи спиною до воріт, але надто легко і небезпеки цей удар не ніс.
57 хв. Гол!! Богач з правого флангу перевів мяч на ліву сторону штрафної і Браславський з льоту пробив в ближній кут. Мяч влучив у стійку відлетів прямо перед воротами до Віктора Коровікова, який не роздумуючи з лінії воротарського майданчика розстріляв ворота! 2:0!
63 хв. Розпочалася злива…
66 хв. Коровіков у відчайдушному підкаті розвинув атаку правим флангом, Малєй підхопив мяч і протягнувши його до штрафної господарів шикарним розрізним пасом в центр на лінію штрафної прямо навпроти воріт «Калуша» відправив Богача, який в потрібний час опинився на місці центрфорварда, на побачення з голкіпером. Ігор технічно прийняв мяч і відавив його над гокіпером! 3:0!!!
72 хв. Захист «Ниви» проспав прохід книша від центру поля до штрафної і влучний постріл поміж трьох захисників в лівий нижній кут. Гурідов трішки запізнився з кидком і …3:1!
73 хв. Ледве «Нива» встигла розвести мяч, як пропустила вдруге. Атака лівим флангом, подача в центр штрафної і ніким не прикритий Танчин «щічкою» влучно пробиває в ворота гостей! 3:2!! Тропічна злива не вщухає…
83 хв. Кисленко пробиває головою з 11-метрової відмітки після подачі з лівого флангу. Поруч з воротами! Дуже небезпечно…
84 хв. Лебедь пробив з 25 метрів трішки вище правої девятки.
85 хв. Книш пробив з близької відстані але удар було заблоковано у відчайдушному кидку захисника «Ниви»
86 хв. Браславський протягнув мяч пів поля, увійшов в штрафну біля правого кута і пробив по воротах. Воротар відбив мяч невдало, той пролетів під ним і вже майже був у воротах, як захисник буквально виносить мяч з лінії воріт. Дуже і дуже небезпечно!
Фінальний свисток.

Igor Pushchal niva.vn.ua[Добавил Игорек в 06.05.2019 12:07:44]

Попередження: Рогозін, 4 хв., Коровіков, 27 хв., Цибульник, 39 хв., Чорний, 55 хв., Бурлін, 58 хв., Малєй, 73., Демченко, 80 хв., Домальчук, 85 хв., Дугієнко, 85 хв., Кошадзе 90+3 хв.

«Нива» Вінниця:
99.Гурідов Максим, 20.Бондарчук Сергій, 35.Дугієнко Олександр, 33.Адаменко Роман (2.Виздрик Назар, ?? хв.), 16.Когут Владислав, 19.Долінський Денис (4.Подкуйко Давид, ?? хв.), 55.Брижчук Тимофій, 21.Демченко Олександр, 17.Рогозін Андрій (11.Маляренко, 46 хв., 24.Богач Ігор, ?? хв.), 7.Малєй Юрій ( 8.Менжега Олександр, ?? хв.), 9.Коровіков Віктор.
Запасні гравці:
44.Льопка Роман 10.Яськов Максим, 12.Палій Владислав
Головний тренер:
Нгаха Колінс

«Черкащина-Академія» Білозір'я:
1.Майборода Олексій - 5.Домальчук Олег, 20.Тарасенко Олег, 2.Бурлін Анатолій, 32.Кошелюк Дмитро, 13.Чорний Вадим, 9.Тимофієнко Віталій (11.Тищенко Іван, 46 хв.), 15.Цибульник Олександр (27.Тенжицький Вадим, 46 хв.), 7.Медведь Олександр, 21.Сторчоус Андрій (77.Зеленевич Максим, 71 хв.), 8.Бойко Віталій (10.Кошадзе Леван, 33 хв.).
Запасні гравці:
12.Марченко Владислав, 22.Шурубура Денис, 33.Задорожнюк Євген, 31.Лєнчінков Андрій.
Головний тренер:
Кирилюк Олександр

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Черкащина-Академія» Білозір'я від Леоніда Загоруйко:
"Нива" Вінниця
«Черкащина-Академія» Білозір'я
Офсайди
2 (0+2)
2 (1+1)
Фоли
21 (9+12)
20 (8+12)
Жовті картки
5 (2+3)
5 (1+4)
Кутові
0 (0+0)
3 (3+0) 
Удари по воротах
6 (3+3)
7 (3+4)
З них в ствір воріт
1 (1+0)
2 (1+1) 

А чи знаєте ви, що відбувалось в роздягальні команди після гри? Ні? Я вам розкажу) Команда згуртувалась і тричі проскандувала «- Хто ми? - НИВА! - Хто ми? – НИВА! – Хто ми? НИВА! НИВА!! НИВА!!!». І це було неперевершено! Саме так команда народжується, як КОМАНДА однодумців. Всі розуміють, що через кілька місяців хтось з гравців залишить команду, хтось залишиться тут і надалі, але, без сумніву, кожен з гравців буде дуже тепло згадувати часи, проведені в «Ниві». І ця перемога запамятається їм назавжди, адже перемогти лідера групи, який більш як пів року не знав гіркоти поразок, дорогого варте. А з турнірної точки зору ця перемога просто надзвичайно важлива. Тепер, як це не дивно звучить, все залежить від нас. Якщо, дай Боже, наступні матчі принесуть позитивні результати, «Нива» гарантує собі одне з двох перших місць. Звичайно, якщо врахувати те, що група підібралась дуже рівна і кожа команда може обіграти будь-яку, зробити це буде важко, але хіба у когось з нас є сумніви, що гравці зроблять для цього все можливе і навіть більше. І тоді не тільки тренера, а і гравців вболівальники будуть цілком заслужено носити на руках, а також будуть преміальні, будуть перспективи підвищення в класі, залучення спонсорів під «першу лігу», попит на гравців у більш сильних клубів, підвищення зарплат, і так далі. Всі це розуміють і тому жодній з команд-суперниць з нами легко не буде, хоча, звичайно, гарантувати перемоги ніхто не може. Головне, щоб травми минали нас стороною і «люди в чорному не заважали».

Ну, а наразі маємо те, що маємо – «Хет трик – три перемоги поспіль по «1:0» і чисте друге місце. Гра з лідером групи як і передбачалось, вийшла складною. Не надто «зубаста» атака вінничан постраждала «завдяки» сумнівному вилученню Ярослава Браславського в минулому матчі, місце якого зайняв Віктор Коровіков, який, хоч і не забив, але мав свій момент і, мабуть, зіграв свій найкращий матч в сезоні. Це була єдина вимушена заміна тренерського штабу. «Виграшний склад» вони вирішили не змінювати. І не помилились. Хлопці відіграли з величезною самовіддачею і навіть ті, хто виходив на заміну, відразу відчували цей складний «нерв гри» і відчутно підсилювали командні дії. Це стосується і Виздрика і Менжеги і Богача. Останні двоє в кінці гри ледве не створили гол, але арбітр, дії якого на протязі матчу викликали роздратування не тільки гравців, (яким він показав 10 жовтих карток), а й у вболівальників, після того, як не призначив досить очевидний пенальті в ворота гостей, хоча Ігор Богач після гри сказав, що він був перший на мячі і, певно що, забив би гол, якби його не підштовхнули в спину в останній момент. Ну, але залишимо це на совісті, або кваліфікаціїї рефері.

Знаєте, трохи дивно. Гра не відзначалась кількістю небезпечних моментів, ударів, але виглядала досить цікаво. Команди не намагались створити «автобус» біля власної штрафної, а намагались грати, а це не може не подобатись. До честі захисту «Ниви», у Гурідова навіть майже не було серйозної роботи аж до 57 хвилини, коли він витягнув з нижнього кута воріт складний мяч. А так, наш голкіпер отримав більше проблем від вітру, з яким боровся при виносі мяча весь перший тайм. Але, знову ж, все це дякуючи захисту. У кожного з нас свої фаворити – комусь до вподоби гра Дугієнко, комусь Адаменко, хтось слідкує за успіхами Бондарчука, але у мене особливе захоплення викликає гра Когута, якого я роки три тому добряче критикував. Але Когут тоді і нині – абсолютно різний рівень! Владислав зробив висновки, відчутно прогресує і вже зараз уявити надійний захист «Ниви» майже неможливо. Також викликає захоплення стабільна гра Тимофія Брижчука, який в кожній грі виконує надзвичайно великий обсяг роботи, а також гра віце-капітана Дениса Долінського. За інсайдерською інформацією, цей гравець є одним з тих, з ким керівництво клубу, так би мовити, «вже зараз» готово продовжити контракт. І не дивно, адже Денис – надзвичайно корисний гравець для «Ниви». Невідомо, які футбольні сили (Чи не та сама Фортуна?)) підказали Долінському пробити з 30 метрів проти вітру, здавалося б, в безперспективній ситуації, але він це зробив, примусивши голкіпера помилитись. Це ще раз доводить те, що потрібно бити при будь-якій ліпшій нагоді. Інакше голів не буде…

Мабуть, звіт вийшов надто «солодкий», але ж дійсно, заслужили, чи не так? Після гри було святкування, Нгаху носили на руках, було багато позитиву і вітань. Заслужених. Але це все в минулому. Вже сьогодні команда працює. Ні, не так. КОМАНДА вже сьогодні працює на перемогу в Калуші. Далі буде...

3 хв. "Нива" провела класну атаку. Долінський на підступах до штрафної з правого флангу віддав мяч в центр на Коровікова, який вривався на ударну позицію, той прийняв мяч і переадресував його ще далі в центр на Рогозіна, який грудьми скинув мяч під удар Коровікову під удар. Той не розмірковуючи вдарив в ближній кут з кута воротарської площадки, але влучив у воротаря, після чого мяч відскочив в поле і епізод завершився жовтою карткою Рогозіну за падіння і, ніби то, симуляцію.
8 хв. Тимофієнко пройшов правим флангом до штрафної "Ниви", змістився в центр і сильно пробив в лівий нижній кут з метрів 22, але цей удар взагалі не став проблемою для Гурідова, який легко зловив мяч.
15 хв. Долінський отримав мяч у вільній зоні в центрі поля, пройшов кілька метрів до воріт суперника і сильно пробив з метрів 28. Воротар трішки нерозрахував траекторію політу, мяч вдарився перед голкіпером гостей і пролетів під ним у ворота. 1:0!
22 хв. Бойко прийняв мяч приблизно на 11-метровій відмітці після верхової скидки під удар і пробив з льоту, але не влучив.
... хв. В другій половині тайму команди провели ще кілька атак, але всі вони були досить беззубими. Єдину більш-менш небезпечну гостроту біля воріт створювали Гурідов, який при виносі мяча ніяк не міг впоратись з поривами вітру, але все обійшлося)

Перерва.

57 хв. Кошелюк наніс дуже сильний удар з-за меж штрафної в правий нижній кут воріт, але Гурідов на відмінно впорався з цим непростим ударом. Це був найнебезпечніший момент біля воріт "Ниви" на протязі всієї гри.
61 хв. Малєй зі штрафного, призначеного справа від штрафної гостей з Черкас, сильно пробив над поперечиною.
87 хв. Ще один дуже небезпечний момент біля воріт гостей. Менжега розігнав атаку по лівому флангу і класно прострелив в центр на Богача, який набігав на цю передачу і, здавалося, гол неминучий, адже Ігор був перший на мячі, але Богач впав, так і не завдавши влучного удару. Як потім розповів Богач, його в тому епізоді підштовхнули і він втратив рівновагу. Нагадаю, що в аналогічному епізоді минулого матчу "Ниви" було вилучено Ярослава Браславського. Дивне різне суддівство...
Фінальний свисток

Igor Pushchal (niva.vn.ua)[Добавил Игорек в 02.05.2019 11:10:21]

Попередження: Павлюк, 41 хв., Браславський, 57 хв., Дугієнко, 63 хв., Яськов 89 хв.
Вилучення: Браславський, 71 хв.

«Нива» Вінниця:
99.Гурідов Максим, 20.Бондарчук Сергій, 35.Дугієнко Олександр, 33.Адаменко Роман, 16.Когут Владислав, 19.Долінський Денис (9.Коровіков Віктор 78 хв.), 55.Брижчук Тимофій, 21.Демченко Олександр, 17.Рогозін Андрій (12.Палій Владислав, 90 хв.), 7.Малєй Юрій (10.Яськов Максим, 65 хв. 24.Богач Ігор, 90 хв.), 25.Брасласький Ярослав .
Запасні гравці:
44.Льопка Роман 4.Подкуйко Давид, 2.Виздрик Назар, 8.Менжега Олександр
Головний тренер:
Нгаха Колінс

«Буковина» Чернівці:
74.Медведєв Марк, 4.Павлюк Микола, 3.Гусін Андрій, 19.Квачов Олександр, 43.Вєчтомов Олександр, 35.Керчу Олег, 13.Шишигін Андрій, 10.Мєлконян Ладік (15.Баранов Дмитро, 83 хв.), 11.Кузів Роман (77.Кузів Віталій, 46 хв.), 17.Батрак Антон (20.Мунтян Александру-Васіліє, 73 хв.), 91.Галенко Ярослав (7.Понєдєльнік Андрій, 56 хв.).
Запасні гравці:
12.Гуцул Констянтин, 5.Раулюк Даніел.
Головний тренер:
Куниця Віталій

Футбольна ФОРТУНА вже другий матч поспіль одягається в біло-зелені кольори. Так в минулому матчі суперник вінничан, незважаючи на абсолютну перевагу в кількості небезпечних моментів, призначений пенальті, так жодного разу і не зуміли забити, і більш того, пропустили гол у власні ворота і були змушені з 71 хвилини грати у меншості. Іронія долі, але в наступному матчі вінничани теж грали у меншості саме з 71 хвилини. І знову ж, було видалено з поля нападника. І незважаючи на це, вінничани зуміли довести гру до перемоги, реалізувавши один з небагатьох своїх моментів. Приємно, що трапилось це з командою, яка досить суттєво підсилилась у міжсезоння, у весняній частині чемпіонату ще не знала порозок і була дуже серйозно налаштована на гру - перед початком матчу в підтрибунному приміщенні вони завчасно вийшли з роздягальні і досить довго чекали на "Ниву", самовпевнено налаштовуючи одне одного - "Нічого, зачекаємо, яка різниця, коли вони вийдуть з роздягальні, все одно ми переможемо".

І дійсно, "Буковина" на початку гри виглядала дуже впевненно. "Нива" не надто ускладнювала гру захисту гостей, малюнок гри було важко прочитати. Знову досить пасивними були крайки, тому Браславському, який традиційно був один на вістрі атаки, було дуже складно зачепитись за мяч і створити гостроту біля воріт суперника. Продумані, швидкі атаки "Ниви" можна було порахувати на кількох пальцях однієї руки. На цьому фоні вирізнялись той самий Браславський і Брижчук, які виконали дуже великий обсяг роботи. Незважаючи на невпевнений старт гри, одним з найкращих можна рахувати і Макса Гурідова, який тримає на нуль свої ворота вже в другому поспіль матчі. Також слід відзначити і всю лінію захисту, яка виглядає досить збалансованою. Дугієнко, який встигає підключатись до атак і майже в кожному матчі має свій момент, або два. Когут, який вражає самовіддачею і загальним прогресом в грі. Адаменко, якого можна вважати "стовпом оборони" і Бондарчук, який закрив проблемну позицію лівого захисника. Більшої ефективності, швидкості і креативу вболівальники хотять бачити від центральної вісі. І якщо в центрі поля все більш-менш добре - Брижчук і Долінський сповна виконують покладені на них завдання, то вінгери Малєй, Рогозін і Демченко все ще не виправдовують надій на всі сто відсотків. Ці хлопці можуть значно більше! Так само, як і Коровіков, який наразі є гравцем заміни, але з оглядкою на травми та дискваліфікації, в матчі з Черкасами йому уготовано одну з головних ролей і він має розуміти важливість того шансу, який, певно що, буде йому надано. Те саме стосується і Максима Яськова, який є старожилом відродженої "Ниви", але досі не здобув місце в основі, не забивши жодного голу, останній раз відзначившись в воротах суперника в далекому 2016 році, коли "Нива" ще перебувала на рівні аматорів. Єдиними здобутками Максима в цьому чемпіонаті є 250 хвилин на полі і шість(!) жовтих карток. Макс, пора показати все, на що ти здатний, довести свій рівень і свою користь клубу!

13 хв. Мєлконян пробив з метрів 22 після невдалого виносу мяча Гурідовим. Послідувало перехоплення, удар, але воротар "Ниви" не дуже впевнено зреагував на політ мяча в правий нижній кут і якось незгарбно відбив його на кутовий.
15 хв. Прохід по лівому флангу, удар і знову Гурідов не надто впевнено грає, відбивши мяч перед собою і Кузів, знаходячись близько кута воротарьскої трішки правіше воріт, розстрілював порожні ворота "Ниви", але не влучив, вгативши з метрів пяти вище воріт...
19 хв. Воротар гостей далеко вибіг з воріт і дуже невдало вибив мяч в центр поля прямо на ногу Браславському, який не роздумуючи с ходу пробив по воротам, але не влучив - мяч пролетів зліва від воріт.
хв. .
26 хв. Мєлконян пробив з льоту з метрів 17 прямо навпроти воріт після передачі з правого флангу, але мяч пролетів поруч зі стійкою.
27 хв. Галенко пробиває головою, але слабко. Гурідов без проблем впорався з ситуацією.
33 хв. І знову воротар невдало вибив мяч, який опиняється у Брижчука, який відразу ж пробив з метрів 28, але відразу аж двоє гравців "Буковини" кинулись під удар по порожнім воротам і мяч було заблоковано.
41 хв. Браславський у відчайдушній боротьбі біля лицьової лінії зберіг мяч і переадресував його в центр штрафної під удар Демченко, який у жорсткій боротьбі намагався пробити по воротах, і це йому вдалося, але удар вийшов не влучним - мяч пролетів вище воріт.

Перерва .

49 хв. Кутовий "Ниви" закінчився ударом Долінського вище воріт.
54 хв. ГОЛ!! Рогозін заробив стандарт біля лівого кута штрафної, пробивати взявся Демченко і зробив це навпрочуд якісно - мяч по ідеальній траекторії пролеті над стінкою і влучив в ліву девятку. 1:0!!!
58 хв. Браславський розігнав атаку по правому флангу, віддавши передачу центр на Малєя, який в свою чергу віддав його на правий фланг на Брижчука, який на всіх парах нісся до воріт суперника по правому флангу. Тимофій сблизився з воротами і пробив, але цей удар було заблоковано.
67 хв. Понєдєльнік вийшов один на один з Гурідовим прямо по центру воріт, але не зміг переграти воротаря, відправивши мяч лівіше воріт.
69 хв. Небезпечний простріл з правого флангу біля воріт "Ниви" і Когут на мить випередив нападника, вибивши мяч з кількох метрів від воріт.
71 хв. Червона картка Браславському, який проривався до воріт по лівому флангу і, здавалося, випереджав суперника, але впав в межах карного майданчика. Пенальті? Але ні. Арбітр угледів симуляію і показав Ярославу жовту картку, яка автоматично стала червоною.
81 хв. Понєдєльнік головою з 11 метрів пробивав по воротах "Ниви", але трішки лівіше воріт.
84 хв. Рогозін з льоту лівою ногою красиво пробив по воротах "Буковини" з метрів 20, але мяч пролетів трішки лівіше девятки.
87 хв. Брижчук зліва від воріт взяв гру на себе, обіграв суперника, прокинувши собі на хід і пробив, знаходячись по діагоналі від воріт, але не сильно і не влучно.
Фінальний свисток .

Igor Pushchal (niva.vn.ua)[Добавил Игорек в 25.04.2019 19:30:54]

Попередження: Брижчук, 41 хв., Гегедош, 45 хв., Демченко, 45+1 хв., Допілка, 59 хв., Богач, 88 хв., Яськов, 89 хв. Коровіков, 90+2 хв., Ощіпко, 90+2 хв.
Вилучення: Гегедош, 71 хв.


«Минай» с.Минай:
33.Кулініч Артем, 2.Корнутяк Володимир, 3.Допілка Олег, 95.Стасюк Петро, 5.Беца Василь, 4.Дмитренко Олег, 11.Гавриленко Максим, 17.Страшкевич Вадим (14.Смокоровський Роберт, 77 хв.), 20.Пиняшко Василь, 10.Микуляк Владислав (90.Карноза Артур, 58 хв.), 88.Гегедош Роберт.
Запасні гравці:
1.Попович Андрій, 22.Федак Стефан, 8.Вагін Ігор, 13.Шпак Олексій, 44.Ощіпко Ігор, 18.Кополовець Михайло, 21.Лобода Яромир.
Головний тренер:
Бабенко Дмитро

«Нива» Вінниця:
99.Гурідов Максим, 20.Бондарчук Сергій, 35.Дугієнко Олександр, 33.Адаменко Роман, 16.Когут Владислав, 9.Коровіков Віктор, 55.Брижчук Тимофій, 21.Демченко Олександр, 17.Рогозін Андрій (10.Яськов Максим, 81 хв.), 7.Малєй Юрій (24.Богач Ігор, 87 хв.), 25.Брасласький Ярослав (12.Палій Владислав, 90+3 хв.).
Запасні гравці:
44.Льопка Роман 4.Подкуйко Давид
Головний тренер:
Нгаха Колінс


5хв. Пиняшко сильно пробив після подачі кутового, але мяч влучив в захисника.
13 хв. Страшкевич подав в центр штрафної «Ниви» з лівого флангу і Гегедош у боротьбі намагався пробити по воротах, але удар вийшов невдалим. Хоча було небезпечно…
14 хв. Перший удар в бік воріт «Миная» завдав Баславський. Удар був сильний з метрів 23, але не точний – мяч пролетів в метрах пяти від воріт.
25 хв. Микуляк увійшов в штрафну «Ниви» і добравшись до лицьової трішки лівіше воріт відкотив під удар Гавриленко, який пробив по воротах з метрів семи з центральної зони, але мяч пролетів трішки праіше воріт.
31 хв. Після дальнього удару від Страшкевича мяч потрапив в захисника, відлетів до Стасюка, який мяко накинув на Гавриленко трішки лівіше воріт, а той мяко перекидав мяч на праву штангу, але ніхто не замкнув цю гостру передачу.
35 хв. ГОЛ! Когут вкинув мяч з аута з правого флангу в штрафну на Браславського, який прийняв не надто просту верхоу передачу, опустив його на газон, підіграв собі під праву ногу і потужно вистрелив в верхній кут воріт! Шикарний гол!
43 хв.Браславський набрав швидкість по лівому флангу, змістився в центр і віддав пас на хід Коровікову, який вискакував один на один з Кулінічєм, але пробивши, влучив у воротаря. В цьому епізоді арбітр угледів офсайд, але, так чи інакше, голу все одно не було.
45 хв. Василь Пеняшко стрімко пробіг з мячем по центру поля і віддав гострий пас на Гегедоша трішки лівіше воріт. Роберт вискочив один на один з Гурідовим, але не зміг переграти нашого голкіпера.

Перерва

50 хв. Микуляк з лівого флангу перевів мяч на правий фланг на Гегедоша, який головою скинув мяч під удар ніким не прикритого Пиняшко, який пробив сильно з правої, але мяч просвистів поруч з девяткою. Дуже небезпечно!
55 хв. Дуже хороший момент у «Ниви». Навіть, два відразу! Брижчук перехопив мяч на правому фланзі, швидко переадресував його Браславському, який мяко відкотив круглого під удар Коровікову, який набігав в центрі, той пробив, але не надто вдало і мяч відлетів до Дугієнко, який добре приклався по воротам, пробиваючи з лівого флангу, але мяч пролетів поруч з правою штангою. Дуже небезпечно!
63 хв. Стасюк з лівого флангу мяко накинув в центр штрафної і Гегедош у падінні красиво пробив вище воріт з метрів десяти.
67 хв. Карноза наніс дальній удар в лівий нижній кут воріт «Ниви», але відмінно зіграв Гурідов, витягнувши цей мяч.
68 хв. Карнозамяко накинув мяч в штрафну на Гегедоша, який впав відразу після контакту з захисником, але арбітр порушення правил не угледів. Але якщо Гегедош малював це пенальті, то це друга жовта за симуляцію. Але ні… ні нашим ні вашим.
68 хв. Пиняшко як між деревами пробіг повз трьох захисників з лівого флангу в центр штрафної «Ниви» і пробив, вийшовши на ударну позицію. Але добре зіграв Дугієнко, вибиши мяч в останній момент.
69 хв. Дуже небезпечно. Гавриленко з центра прямо на лінії штрафної переадресував мяч наліво на Пиняшко, який був вільний від захисників, той прийняв мяч і сильно пробив по воротах, але влучив в руку Когуту. Який, здається, ховав руки за спиною, але арбітр все ж призначив пенальті в ворота «Ниви».
70 хв. Пробивати пенальті взявся Гегедош, але пробив вище лівої девятки. Рахунок не змінився!
71 хв. Буквально за хвилину антигерой став мегаантигероєм, дуже брудно зігравши проти Бондарчука, підкотившись йому в ноги прямою ногою. Друга жовта автоматично стала червоною для Роберта Гегедоша.
73 хв. Гавриленко дальній удар з метрів 25, але Гурідов дуже спокійно ногою приборкав мяч.
75 хв. Дуже і дуже небезпечно. Після подачі кутового мяч навісом прилетів до правої штанги, Гурідов залишився біля іншої стійки, і тому Гавриленко міг спокійно головою заершити цей момент голом, але не влучив по воротах.
79 хв. Карноза зі штрафного пробив по воротах «Ниви» з метрів 18, але на місці Гурідов.
Фінальний свисток

Igor Pushchal (niva.vn.ua)

Нгаха Колінс:
- Я вважаю, що сьогодні хлопці виконали установку, яку ми їм надали. Ми знали, куди ми їдемо. Ми їхали до лідера. Хороша команда, яку ми добре вивчили. І працювали над тими моментами, які сьогодні нам принесли користь. Я дуже вдячний хлопцям за відношення, самовіддачу і, звичайно, за результат. Ці три очки нам були дуже необхідні тому що ми останніх дві гри програли, я вважаю, не заслужено, але сьогодні я задоволений і результатом і якістю гри.

- Браславський у нас один з лідерів команди. Я дуже добре знаю його можливості і на відміну від інших, я знав, що він нам принесе користь. В принципі, я задоволений – він виконав дуже великий обєм роботи і сьогодні був винагороджений за своє відношення до роботи забитим голом.

- У нас немає проблем з воротарською позицією. Якщо напередодні гри у мене боліла голова, кого поставити на позицію лівого захисника, то з воротарями у нас все добре – у нас два рівноцінних воротаря. І сьогодні Гурідов на нуль відстояв і я дуже задоволений його діями. - Стосовно суперника, ми звернули увагу, що захисники дуже добре грають з мячем. А от без мяча є проблеми у відборі. Ми працювали над цим і розуміли, що якщо ми запропонуємо швидкість, може щось вийти. А так, в принципі, ми працювали по багатьом моментам. Але сьогодні є результат, і як то кажуть – переможців не судять

- Завдання клуба – виходити і грати на перемогу. І навіть в тих іграх де ми програли, ми все одно грали на перемогу. Ми сюда не приїхали ставити «автобус». У нас, автобус маленький, ому сьогодні не допоміг би…) А так, ми намагаємось пресингувати, атакувати і виходити в контратаки. Мені подобається такий футбол. Мені не подобається, коли одна команда стоїть, а інша грає. Щось иходить, щось ні. Але ми виходимо з того, що є. Ми не маємо розкішних можливостей стосовно селекції, але ті хлопці, які погодились грати за наш клуб, вони віддають всі сили в кожній грі. Навіть коли програємо, в плані самовіддачі немає претензій.

- Групу підтримки, яка приїзджає на наші ігри і підтримує, ми завжди відчуваємо і де б ми не грали, завдяки цим людям, ми граємо, наче вдома. Я дуже вдячний тих, хто їздить і підтримує, я вдячний всім вболівальникам, які залишиись у Вінниці і вболівають за нас сьогодні. Я знаю, що вся вінницька область переживала за нас. Багато повідомлень, багато підтримки, але всі вірили в нас. Дякую!

Дмитро Бабенко (тренер ФК «Минай»:
- Ми не можемо забити гол. Хто забиває голи, той і виграє. Ми створюємо моменти, пенальті, купу моментів, метр, а забити не можемо. З чим це повязано? Можливо, з великим бажанням. Важко сказати…

- Другий тайм вийшов хорошим, звичайно, за виключенням моменту незабитого пенальті, а також червоною карткою. Це Гегедоша не прикрашає. Це другу домашню гру підряд, будемо розбиратися. Щось з дисципліною. Але це наші внутрішні справи. По другому таймі претензій немає. А перший – так, доки звикали до суперника, доки підбирали ключі до гри, отримали гол. Все! Вже потрібно відіграватись. Але забий в кінці тайму гол один в один – пішла б зовсім інша гра. Пенальті – зовсім інша гра. У них моментів я щось не пригадую. Аут – гол. Більше моментів не було.

- Ми сьогодні такий клуб, на який суперник налаштовується, як на «Динамо» і «Шахтар». Команди виходять, як на останню гру. Футболісти до кінця не розуміють, що так буде кожну гру. І сьогодні я не впізнав команду. У грі з «Поліссям» була інша команда. Зараз пішов якись рок. Якщо у першому колі ми вдома всіх обігрували, а на виїзді погано грали, то зараз на виїзді збираємо очки, а вдома поки що «нуль».Igor Pushchal (niva.vn.ua)[Добавил Игорек в 22.04.2019 13:40:13]

Попередження: Браславський Ярослав, 26 хв., Касьяненко Олександр, 42 хв., Мусієнко Антон, 44 хв., Рогозін Андрій, 45 хв., Бриженко Олексій 54 хв., Брижчук Тимофій, 67 хв., Пономаренко Сергій, 72 хв., Мірошніков Ренат, 83 хв., Когут Владисла, 87 хв.

«Чайка» П.Борщагівка:
12.Мусієнко Антон – 2.Музиченко Антон, 7.Мірошниченко Ренат (20.Мохначук Дмитро, 90 хв.), 3.Касьянченко Олександр, 22.Єфремов Андрій (27. Бриженко Олексій, 46 х.), 6.Вечурко Микола, 11.Бартошук Андрій, 89.Шевчук Сергій, 9.Тименко Володимир, 8.Пономаренко Сергій (к), 18.Турчанов Вячеслав.
Запасні гравці:
23.Шкарбан Євген, 14. Насімі Навід, 28.Зіпцр Антон, 4.Чоботар Олег, 19.Сухенко Олександр.
Головний тренер:
Ільницький Тарас

«Нива» Вінниця:
44.Льопка Роман – 8.Менжега Олександр, 35.Дугієнко Олександр, 33.Адаменко Роман, 16.Когут Владислав, 24.Богач Ігор (9.Коровіков Віктор, 46 хв.), 55.Брижчук Тимофій, 21.Демченко Олександр, 17.Рогозін Андрій (10.Яськов Максим, 73 хв.), 7.Малєй Юрій, 25.Браславський Ярослав(к).
Запасні гравці:
99.Гурідов Максим, 20.Бондарчук Сергій, 4.Подкуйко Давид, 12.Палій Владислав
Головний тренер:
Нгаха Колінс

11 хв. "Нива" Віинниця отримала гол в свої ворота майже з нічого, програвши боротьбу ідразу в трьох місцях поля - після вкидання аута на чужій половині поля, далі мяч було переадресовано в центр поля, де взагалі без боротьби було програно повітря, відбувся пас головою на хід Мірошнікову, який з центра поля в оточенні трьох захисників пробіг до воріт Гурідова і переграв нашого голкіпера. Просто суцільний провал! 0:1
20 хв. На полі багато боротьби, особливо небезпечних моментів майже немає. Трішки активніше виглядають господарі, а гості спромоглись на першу небезпечну атаку лише на 20 хвилині, коли хтось з наших ледве не замкнув простріл Браславського з правого флангу.
28 хв. Гравець "Чайки" "малював" пенальті, просуваючись вздовж лінії штрафної і впавши при першому дотику, але арбітр не купився на цю провокацію.
36 хв. А ось тут вже небезпечно біля воріт "Чайки". Малєй виконав штрафний, наісивши мяч на лінію воротарського майданчика і Дугієнко з ходу намагався пробити з близької ідстані, але мяч пролеті вище воріт.
Перерва
53 хв. "Нива" в другому таймі досить швидко відноила рівновагу в рахунку. Коровіков віддав пас з лівого флангу направо на Брижчука, який майстерньо на замасі покла на газон суперника, обігравши його, і з лівої ноги влучно з метрів 20 пробив в правий нижній кут воріт під самісіньку штангу. 1:1!
65 хв. Дуже небезпечний момент. Було подано кутовий з ліого флангу і хтось з наших пробивав головою з метрів шести в упор, але мяч пролетів трішки вище поперечини. дуже небезпечно.
69 хв. "Чайка" відповіла своїм моментом. Навіс в штрафну з лівого фланга, скидка головою під удар в центр штрафної і небезпечний удар Тименко з бильзької відстані, який на щасті було заблокоано захистом "Ниви".
77 хв. Хороша, швидка атака вінничан по правому флангу. Браславський набрав хід і поблизу штрафної відкотив пд удар Яськову, який міг переадресувати мяч далі на відкритого Малея, але вирішив пробити з лінії штрафної, але мяч влучив в захисника і вилетів на кутовий.
78 хв. Було подано кутовий, мяч відлетів на лінію штрафного майданчика і Брижчук пробив с ходу по воротах, але не влучив і мяч опинися у ніким не прикритого Браславського, який в упор пробив по воротах, але влучи прямо у воротаря. Але, все одно, в цьому епізоді було зафіксовано офсайд.
81 хв. І знову гол "з нічого" в ворота "Ниви". Малєй обрізався в центрі полі, Бриженко перехопив мяч і закинув його на Тименко на підступи до штрафної. Знову позиційна помилка наших захисників, які залишили нападника на самоті, той прискорився, увійшовши в штрафну і пробив по воротах повз Льопки, який необачно далеко вийшов з воріт, оголивши ближній кут, куди і влетів мяч. 2:1!
84 хв. У вінничан була чудова нагода, щоб відігратись наприкінці поєдинку. Пройшла подача Малєя з правого флангу на Яськова, який знаходився в кількох метрах від воріт біля дальньої штанги, але він пробив прямо в воротаря. Дуже шкода втрачати такі моменти.
фінальний свисток

IP


[Добавил Игорек в 22.04.2019 13:40:00]

Попередження: Радюк Тарас, 8 хв., Хохлов Вадим, 11 хв., Дедех Руслан, 16 хв., Менжега Олександр, 42 хв., Залізняк Валентин, 53 хв., Адаменко Роман 57 хв., Демчук Максим, 82 хв., Малєй юрій, 90 хв.

«Нива» Вінниця:
99.Гурідов Максим, – 8.Менжега Олександр (16.Когут Владислав, 44 хв.), 35.Дугієнко Олександр, 33.Адаменко Роман (10.Яськов Максим, 70 хв.), 20.Бондарчук Сергій, 55.Брижчук Тимофій, 9.Коровіков Віктор, 21.Демченко Олександр, 11.Маляренко Ігор (17.Рогозін Андрій, 77 хв.), 7.Малєй Юрій, 25.Браславський Ярослав(к).
Запасні гравці:
44.Льопка Роман, 24.Богач Ігор, 4.Подкуйко Давид, 12.Палій Владислав.
Головний тренер:
Нгаха Колінс

«Нива» Тернопіль:
1.Механів Максим - 2.Радюк Тарас, 3.Хохлов Вадим, 33.Демчук Максим, 23.Залізняк Валентин, 15.Мороз Тарас, 8.Дедух Руслан, 11.Гатала Ігор (22.Бідний Мирон, 89 хв.), 21.Бровко Ігор (5.Хруставка Олег, 90 хв.), 17.Волохатий Роман (19.Проців Максим, 79 хв.), 10.Литовченко Олексій
Запасні гравці:
71.Сидоренко Владислав, 18.Кірієнко Ярослав.
Головний тренер:
Малик Василь

Футбольна фортуна - примхлива пані) В минулій грі вона посміхнулась вінницькій команді на останніх секундах матчу, коли Малєй за допомогою невеличкого рикошету приніс перемогу вінницькій "Ниві". А сьогодні вона "зіграла" на користь наших суперників, допомігши їм з пенальті на останніх хвилинах гри, який дозволив тернополянам привезти з Вінниці три очки. Але, спраедливості заради, слід сказати, що цей результат можна вважати цілком справедливим - гості створили більше небезпечних моментів, продемонструвавши більш якісну гру, ніж вінничани. В цьому аспекті є цікавий момент. Якщо в минулій грі вінничани грали без двох дискваліфікованих гравців і виграли, то в цій грі вже наші суперники грали ослабленим складом через дискваліфікації двох граців. Ось такий парадокс...

Але в складі вінничан були втрати. На жаль, через травму був вимушений пропустити гру Денис Долінський, який був одним з найкращих в минулій грі. Можливо, саме через це гра не пішла... Малюнок гри взагалі не читався, захист виглядав не надто надійно, фланги працювали вкрай слабко, тактика закидання мяча на Брасласького, якому було складно вигадати щось креативне в оточенні двох-трьох суперників. Тому і моментів було обмаль. Натомість тернополяни неодноразово ударами турбували Максима Гурідова, за що в кінці гри і були винагороджені пенальті, привезеним у власні ворота Сергієм Бондарчуком, який програв позицію і навіщось сфолив на самісінькій лінії штрафної.

18 хв. Коровіков класно обігрався з Браславським, зробивши на нього розрізний пас в штрафну. Ярослав увірвався на вільний простір трішки правіше воріт, але вихід один на один не вдалося завершити голом - мяч пролетів вздовж воріт.
26 хв. Гатала задав першого удару по воротах Гурідова. Удар виявися зосім не складним для нашого воротаря.
33 хв. Маляренко навісив з правого флангу, Малєй виграв верхову боротьбу, але удар вийшов дуже невлучний і мяч пролетів значно вище воріт.
40 хв. Гатала пробив в ближній кут - Гурідов рятує ситуацію. Дуже небезпечно.
44 хв. Литовченко пробив головою після навісу з лівого флангу, мяч пролетів поруч зі стійкою.
Перерва
50 хв. Литовченко знову пробиває головою в ліву частину воріт вінничан, але Гурідов з трудом перевів мяч на кутовий.
52 хв. Малєй пробив метрів з 23. Сильно в притирку з правою штангою.
63 хв. Дугієнко і Когут не розібралися по позиціям поблизу власної штрафної, відразу тернополяни перехопили мяч і провели дуже небезпечну атаку, яка завершилась невлучним ударом капітана гостей.
74 хв. Браславський вицарапав мяч і віддав дуже хорошу розрізну передачу на Малея, який пробив, але удар було заблоковано.
75 хв. В наступній атаці Браславський навісив справа і Брижчук опинився першим на мячі і пробив вище воріт.
76 хв. Литовченко ледве не замкнув передачу справа, опинившись на самоті прямо перед воротами.
88 хв. Бондарчук навіщось сфолив на самісінькій лінії штрафної зліва від воріт і арбітр не вагаючись призначив пенальті, який реалізував Литовченко.
90+1 хв. Той самий Литовченко в кінці гри мав ще один момент, щоб відзначитись, отримавши пас поблизу воріт вінничан і с ходу пробивши в ближній кут.
Фінальний свисток

IP[Добавил Игорек в 08.04.2019 11:25:18]

Попередження: 7. Мірошніков Ренат, 47 хв., 35. Дугієнко Олександр, 52 хв., 22.Єфремов Андрій, 53 хв., 3.Касьяненко Олександр, 83 хв., 2.Музиченко Антон, 90 хв., 8.Менжега Олександр, 90+4 хв., 11.Бартошук Андрій, 90+5

«Нива» Вінниця:
44.Льопка Роман – 8.Менжега Олександр, 35.Дугієнко Олександр, 33.Адаменко Роман, 20.Бондарчук Сергій, 19.Долінський Денис, 55.Брижчук Тимофій (9.Коровіков Віктор), 21.Демченко Олександр, 17.Рогозін Андрій (24.Богач Ігор), 7.Малєй Юрій, 25.Браславський Ярослав(к).
Запасні гравці:
99.Гурідов Максим, 4.Подкуйко Давид, 12.Палій Владислав, 16.Когут Владислав.
Головний тренер:
Нгаха Колінс

«Чайка» П.Борщагівка:
12.Мусієнко Антон – 2.Музиченко Антон, 7.Мірошниченко Ренат, 3.Касьянченко Олександр, 22.Єфімов Андрій (19.Сухенко Олександр), 6.Вегурко Микола, 27.Бриженко Олексій (16.Цуріпін Артем), 11.Бартощук Андрій, 89.Шевчук Сергій, 9.Тименко Володимир, 8.Пономаренко Сергій (к).
Запасні гравці:
1.Савчук Богдан (в), 14. Насімі Навід, 20.Мохначук Дмитро, 28.Зіпцр Антон, 4.Чоботар Олег.
Головний тренер:
Ільницький Тарас

Вінницька «Нива» здобула архіважливу перемогу на старті весняної першості чемпіонату України другої ліги. Надважливість результату останнього матчу другого кола обумовлена одразу кількома факторами. По-перше, банально, при будь-яких розкладах, в домашній грі з одним з аутсайдерів бажано не втрачати очки. По-друге, хлопцям, які лише нещодавно розпочали грати за головну вінницьку команду необхідно було відчути, заради кого вони тут грають, як гаряче їх підтримують вболівальники, а це смак перемоги, розуміння того, що вони частина команди, яка здатна перемагати. Ще одним нюансом набору очок було те, що в залежності від кількості очок за підсумками другого кола формувався календар третього, який давав певні переваги в кількості домашніх ігор.

Отже, вінничани розпочали з складної, але перемоги завдяки голу Юрія Малєя, який приєднався до команди в останній момент, але вже встиг відзначитись в воротах суперника в другому поспіль матчі. Цікаво, що обидва рази це були голи після штрафних ударів. Неділю тому це був гол молодіжці «Шахтаря» і ось зараз постраждала «Чайка». Далі буде!

Порівняно з минулим туром, який відбувся восени, склад «Ниви», який вийшов на поле з перших хвилин, оновися більш як на 90 відсотків - з осінньої основи на поле вийшов лише Денис Долінський. Ще троє гравців, які розпочали гру, усім нам добре відомі – Браславський, Брижчук і Дугієнко. Всі ці футболісти раніше вже грали в вінницькій «Ниві» і в міжсезоння поернулись в команду. Решту гравців основного складу склали молоді вінницькі футболісти і приїзджі хлопці, які лише нещодавно поповнили ряди команди.

Слід відмітити, що через дискваліфікації у грі не могли приймати участь Яськов і Маляренко, тому тренери могли розраховувати лише на чотири заміни.

Можливо, саме через певну незіграність, хвилювання і досить закриту гру гостей вінничанам гра не надто вдалася. В першому таймі вінничани володіли перевагою, хоча небезпечних моментів біля воріт «Чайки» було не дуже багато. Старався Браславський, запамятався нестандартними діями Долінський, який вів за собою команду, працювали крайки – Малєй і Рогозін, намагався загострити Брижчук, а апогеем першого тайму став мегамомент у Ярослава Брасласького, який зробив все для голу, але не забив… в другому таймі наші вінгери трішки підсіли, гра вирівнялась і вже гості зусиллями Романа Мірошниченка мали два моменти для взяття воріт «Ниви». Гра почала носити більш сумбурний характер і лише фол Музиченка, який восени грав за вінничан, на останній хилині і рикошет від захисника «Чайки» принесли нам три довгоочікуваних очка.

1-20 хв. Гра проходить з перевагою "Ниви". До небезпечних ударів справа не доходить, але напруга створюється задяки активним флангам і гострих прострілів Брижчука, Браславського та Рогозіна.
21 хв. Після подачі Демченко штрафного мяч декілька раз пролетів вздовж воріт, але нікому не вдалося завершити атаку влучним ударом.
25 хв. Прекрасний момент у Долінського, який взяв гру на себе і сильно пробив з метрів 25 знаходячись по диагоналі зліва від воріт. Мяч летів в ліву девятку, але відмінно зіграв воротар, відбивши мяч на кутовий.
33 хв. Браславський прийняв передачу від Малея, який виконав передачу в праву частину штрафної площадки, прикрив мяч корпусом і пробив в ближній кут, але знову на місці воротар.
35 хв. Дуже небезпечно! Дугієнко після скидки під удар сильно приклався до мяча з метрів 14, але круглий пролетів вище воріт.
45 хв. Мегамомент у Браславського, який вискочив один на один з воротарем прямо по центру воріт, обіграв його, обійшовши його справа і відразу пробив по порожнім воротам, але... не влучив. Дуже шкода. Момент просто убойний.

Перерва

52 хв. Кумедний і досить дивний епізод. Дугієнко міг з метра головою завершувати прострільну передачу з правого флангу, але чомусь закинув мяч в ворота високо піднятими руками, за що справедливо і отримав жовту картку. Після матчу Олександр сказав, що його підштовхнули і він за інерцією влетів руками у мяч.
55 хв. Ренат Мірошниченко пробив по воротах "Ниви" з центра штрафного майданчика. Небезпечно, але на місці Роман Льопка.
63 хв. Знову простріл і знову Мірошниченко з центру штрафної стріляє по воротах, але знову на місці наш воротар.
46-90 хв. "Нива" другий тайм грає якось сумбурно. Фланги підсіли, гостроти дуже мало. Заміни навіть послабили гру. Натомість, "Чайка" грає більш активно. особливо відзначається технічними, нестандартними діями Сергій Шевчук, який створив дуже багато проблем нашому правому флангу.
90 хв. Музиченок порушив правила на лінії штрафної справа від воріт, Малєй взявся виконати цей штрафний і зробив це просто відмінно, міцно пробивши по воротах. Потрібно відзначити, що по шляху до воріт мяч зачепив когось з гравців "чайки", що дезорієнтувало воротаря гостей і мяч влетів в ворота! 1:0!!!
Фінальний свисток

IP (niva.vn.ua)


[Добавил Игорек в 03.04.2019 13:06:48]

Напередодні старту весняної частини чемпіонату вінницька «Нива» майже в поному складі провела зустріч з вболівальниками, яка пройшла у затишній залі для конференцій готелю «Франція»

Спочатку прес-аташе вінницької «Ниви» Михайло Шафір ще раз ознайомив присутніх зі змінами, які відбулися в керівній ланці клубу в міжсезоння, а потім надав слово президенту головної футбольної команди вінниччини Вадиму Кудіярову.


Вадим Кудіяров наголосив, що атмосфера в клубі дуже позитивна, хоча ще два місяці тому у клуба були великі заборгованості по зарплатам, але в силу підтримки обласної і міської влади ці проблеми відійшли в минуле. Також за цих два місяці «Ниву» очолив новий головний тренер, підписано контракти біль ніж з десятьма новими гравцями, команда провела два навчально-тренувальні збори, пройшли всі етапи атестації, зробили фінансовий аудит за минулий рік, створили молодіжну команду. Також створено проект «Народний клуб», в який ми запрошуємо всіх охочих вболівальників. Також ми створили комерційний відділ і почали шукати варіанти для заробітку.

Далі слово взяв головний тренер вінницької «Ниви» Нгаха Колінс.
Нгаха розпочав з того, що нагадав, при яких скрутних обставинах йому довелося прийняти команду. Адже багато гравців осіннього складу покинули клуб через фінансові негаразди. Тому в спішному порядку довелось шукати виконавців і комплектувати боєздатний колектив. Збори розпочалися 4 лютого, було переглянуто багато іногородніх, а також близько 60 місцевих футболістів, з яких обрано 21 гравця, яких заявлено на весняну частину чемпіонату. Нгаха вважає, що команду укомплектовано непогано, незважаючи на обмежені фінансові можливості. Але при цьому, головний тренер вдячний керівництву за те, що команда повністю забезпечена всім необхідним. Також Нгаха подякував і вболівальникам, які фінансово підтримали клуб в скрутний час.

Назар Виздрик:
-22 роки, вихованець львівських «Карпат», сам зі Львова. Останній клуб – кіровоградська «Зірка». -----Хочу подякувати керівництву, тренерському штабу, пацанам, які прийняли мене в команду. Я буду намагатись з усіх сил, щоб допомогти команді досягнути нових висот.

Денис Долінський:
-У нас зібралась хороша команда. Нові футболісти нічим не гірші тих, які були до цього. Я вважаю, що такою командою ми зможемо дати бій будь-якій команді другої ліги і боротися за хороші місця.

Нгаха Колінс:
- Додам, що Денис Долінський з сьогодняшнього дня другий віце-капітан нашої команди.

Сергій Бондарчук:
- 22 роки. Грав на аматорському рівні за вінницьке «ЕМС Поділля». «Нива» Вінниця для мене це можливість проявити себе на пролфесійній арені»

Ігор Маляренко:
-Ми якісно провели два збори, виконали великий обєм роботи. До нас прийшли хороші новачки. Зі свого боку, як капітан, хочу пообіцяти, що в нашій команді не буде байдужих до нашої емблеми і вінницького футболу.

Олександр Дугієнко:
-Радий всіх вас бачити. Нажаль, вже декілька сезонів поспіль команді не вдається вирішити завдання виходу в першу лігу. Я думаю, що зараз є реальні шанси це виконати. Зрозуміло, що ніхто не хоче говорити про це зараз, адже це залежить від багатьох факторів – від нас, від вас. Нам дуже потрібна ваша підтримка і ми сподіваємось, що на стадіон буде приходити багато людей. Ми граємо тільки для вас!

Роман Льопка:
-Коли у мене зявилась можливість долучитись до вінницької «Ниви», я відразу приїхав сюди. Буду намагатись допомогти «Ниві» вийти в першу лігу.

Давід Подкуйко:
-Мені 19 років, я вихованець вінницького футболу, два роки виступав за «ЕМС-Поділля» і ось мене заявили за професійний клуб. Я дуже радий цьому і будемо доводити, що цей клуб може обіграти будь-яку команду.

Владислав Когут:
-Дякую тренерам, керівництву за те що надали мені другий шанс. Буду робити все, щоб виправдати довіру. Чекаємо всіх шостого квітня на стадіоні.

Леонід Мукомел:
-Мені 25 років, вихованець вінницького футболу. Остання моя команда «ЕМС-Поділля», дякую керівництву за те, що заявили мене. Буду намагатись допомогти команді.

Олександр Демченко:
-Мені 23 роки, дійсно, я два роки грав в Італії. Приїхавши сюди, я радий, що мене запросили в команду. Буду робити все, щоб кожен матч був для нас позитивним.

Ігор Богач:
-Приємно всіх вас бачити. Приємно розпочинати сезон з позитивних емоцій. Від вас ми хочемо бачити підтримку, а ми своєю грою намагатимемось радувати вас

Далі Михайло Шафір зробив обяву про те, що у нападника «Ниви» Максима Яськова народилась донька. Цю новину зустріли оплесками і продовжили експрес-коментарі гравців.

Андрій Рогозін:
-Сам я з Вінниці, але останнім часом грав у Польщі. Колектив дуже хороший, все мені дуже подобається. Буду старатись, щоб ми вийшли в першу лігу. Хочу запевнити вас, що ми зробимо для цього все можливе.

Тимофій Брижчук:
-Я дуже радий повернутися в «Ниву». До цього грав у Миколаїві. Повертаюсь з позитивними емоціями і сподіваюсь, що у нас все вийде.

Віктор Коровіков:
-Я хотів би, щоб ви завжди підтримували команду, а ми будемо старатись на полі досягнути гарних результатів – у нас все для цього є.

Ярослав Браславський:
-Я повернувся в команду з аматорського футболу. Багато зусиль для цього приклав головний тренер і керівництво. Сподіваюсь, що своєю грою я не підведу іхні сподівання. Хотілося б, щоб вболівальники підтримували команду як у моменти радості, так і у моменти не дуже радісні. Зі своєї сторони я очу сказати, що ця команда буде намагатись демонструвати гарний футбол і гарні результати.

Максим Гурідов:
-Провели два хороших збори, команда дуже добре укомплектовалась, ми в сезоні будемо викладатись на всі сто відсотків і очікуємо на вашу підтримку.

Владислав Палій:
-Хочу подякувати керівництву за те, що запропонували ще один контракт. Будемо чекати вас на стадіоні, з вашою підтримкою ми досягнемо значних результатів.

Роман Адаменко:
-Радий вас усіх вітати. Киянин, випускник київського «Динамо». Хотілося б, щоб вболівальники приходили не тільки на домашні ігри, а й на виїзні матчі, де нас чекають дуже непогані суперники.

Юрій Малєй:
-Дякую, що прийшли на презентацію команди. Видно що люди цікавляться вінницьким футболом. Красиве місто, яке заслуговує не тільки другої ліги, а й першої. Мені 26 років, останній клуб «Мир» Гоностаївка. Над пропозицією довго не думав – команда амбіційна, є перспектива. Наберіться терпіння – все буде ок.

Олександр Менжега:
-Хочу подякувати тренерському штабу за те, що подовжили контракт. Дякую, що сьогодні прийшли, чекатимемо вас на стадіоні. А ми в свою чергу будемо намагатись показати гарний результат в кожній грі.

Далі спортивний директор вінницької «Ниви» Михайло Куниця предстаив тренерський, адміністративний, медично-фізіотерапевтичний склад команди і наголосив на якісно проведених зборах, про те, що були створені всі умови для підготовки, проведено багато спарингів, настрій позитивний і запевнив, що жодній команді у грі з «Нивою» легко не буде. Кожна гра буде вольовою. Завдання першої ліги перед командою не стоїть, але є завдання виходити і грати на перемогу в кожній грі.

Запитання від журналістів:
-Наскільки змінився клуб в міжсезоння у відсотковому значенні?
Нгаха Колінс:
-Скажімо, 70%. У нового тренерського штабу своя філософія. Кожен тренер бачить команду по свому і відповідно цього бачення підбирає гравців під свою модель гри.

-На що ви орієнтуєтесь в своїй грі?
-Я не люблю коли болівальник приходить на стадіон і нудьгує. Ми повинні вести атакуючу гру. Ми будемо пресингувати, не будемо сидіти на своїй половині поля і чекати, доки до нас дійде мяч. Тактичну схему будемо змінювати відповідно до перебігу гри. Мабуть, будемо грати одним нападником.

Віце-президент вінницької «Ниви» з питань дублюючого складу і підготовки резерву Юрій Корбут:
-Я бувший президент вінницької команди «ЕМС-Поділля», яка досягала великих результатів на рівні вінницької області – ми були двократними чемпіонами області. Три футболісти, які грали за нашу команду нині підписали контракти з вінницькою «Нивою». На сьогодняшній момент ми формуємо команду «Нива-2», яка буде дублем команди. На сьогодняшній момент вже сформовано тренерський штаб, є футболісти. Вже до нас звертаються з районів з проханням переглянути здібних дітей. Тому я вважаю цей напрямок розвитку правильним. Головним тренером дубля став Микола Роздобудько – в минулому гравець «Ниви», кваліфікований спеціаліст, який пять останніх років працював в Казахстані. Команда буде виступати в чемпіонаті області. Надалі, можливо, в КФК.

-Наскільки «Нива» зараз фінансово забезпечена? Ви створили «народний клуб». Скільки коштів зібрали?
Вадим Кудіяров:
-Що стосується фінансів, команда забезпечена усім необхідним. Всі отримують зарплатню. З цим на сьогодняшній день проблем немає. Обласна адміністрація виконує усі домовленості. Кошти, зібрані вболівальниками ідуть на медичне забезпечення, прання, таке інше… Ось такими спільними зусиллями ми підтримуємо життєдіяльність клубу, але хотілося б, щоб до цієї справи долучалося якнаймога більше людей.

Віталій Шкурак:
-В даний час зібрано близько двохсот заявок на членство в проекті «Народний клуб». З них 26 повноцінних члени клуба. Створено групу у Вайбер, де всі бажаючі можуть отримати інформацію стосовно того, на що саме ідуть кошти. Вся інформація відкрита. Ідея «народного клубу» - створити масову підтримку вінницької «Ниви».

Запитання від вболівальників:
-Чи закрили ви селекційну кампанію?
Нгаха Колінс:
-Я рахую, що ми закінчили комплектацію і ті футболісти, які є у нас у складі здатні виконати завдання.

-Чи є травмовані, як йде відновлення Ігоря Богача?
- Що стосується Богача, бачите, він сьогодні посміхається) Сьогодні він вперше за два місяці тренувався у загальній групі разом з командою. У нього величезний потенціал і є бажання, старання і він нам дуже допоможе. Також у Брижчука невеликі проблеми, але завтра він буде тренуватись разом з нами. Але є проблеми іншого плну – через дискваліфікації у найближчій грі не будуть приймати участь Маляренко і Яськов.

Вболівальник:
-Я звертався до Президента, премєра стосовно стадіона – реакції нуль. Нам таке керівництво не потрібно. У мене прохання до преси – донесіть це до людей.
Друге питання – нехай влада проконтролює питання відновлення туалетів біля стадіона, які зруйнували під час будівництва будинків.

Вадим Кудіяров:
-Що стосується стадіона. У нас були неодноразові зустрічі з мером міста. Він зайнявся пошуком проекта. За прототип було взято проект якогось стадіона в Польщі, який вартував би 58 мільйонів гривень. Це стадіон на 10000 місць європейського зразка. Було обіцяно, що буде розпочато після реалізації двої великих проектів, які заплановані у Вінниці – аеропорт і міст між Фрунзе і Ватутіна. Також була розмова з Валерієм Коровієм стосовно участі Косюка в фінансуванні будівництва стадіона. Стосовно туалетів, - є компанія Вінницябуд, яка обіцяла відновити туалети біля стадіона до старта чемпіонату. До місцевої влади у нас немає претензій – ми відчуваємо всебічну підтримку.

Игорек з вдячністю за відео Віталію Шкураку і каналу FSC Нива TV


Показать:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>

Hosted by BestHosting(с)niva.vn.ua. При использовании любого рода материалов ссылка на сайт niva.vn.ua обязательна.
Наш электронный адрес niva.vn.ua@gmail.com