Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com


[Добавил Игорек в 27.02.2018 20:27:12]


Статистика матчу "Олімпік" U-21 Донецьк - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Олімпік" U-21 Донецьк
«Нива» Вінниця
Офсайди
1 (1+0)
7 (3+4)
Фоли
12 (5+7)
13 (8+5)
Кутові
2 (1+1)
1 (0+1) 
Удари по воротах
6 (3+3)
10 (4+6)
З них в ствір воріт
5 (2+3)
7 (3+4) 

Матч прес-службі нашого клубу прокоментував головний тренер «Ниви» Денис Колчін:

– В черговій тренувальній грі ми перевірили деякі ігрові зв’язки. Побачили, як хлопці виконують наші настанови, як вони працюють на полі. Дуже важливо було побачити, як проявляють себе потенційні новачки. Адже на цей матч приїхали на перегляд ще кілька нових футболістів.

– Денисе Борисовичу, зараз на перегляд прибули гравці з клубів яких ліг?
– Форвард з команди другої ліги чемпіонату України, гравець дублю «Сталі» (Кам’янське) і футболіст, який виступав за грузинський клуб. Також ми зайвий раз перевірили можливості футболістів, які у нас на контракті.

– Результат в таких матчах не головне, а ось якість гри?
– В таких тренувальних матчах ми більше збираємо інформацію щодо індивідуальних якостей футболістів. Цільного футболу продемонструвати не вдається, бо на кожну гру у нас новий склад. Ми пробуємо хлопців на різних позиціях. До того ж постійно додаються новачки. Тому є певний дисонанс у колективних діях.

– Як морозна погода вплинула на перебіг подій на полі?
– Було холодно, йшов сніг. В другому таймі – взагалі заметіль. Але в таких екстремальних умовах також треба себе проявляти. Грубо кажучи: якщо людина володіє майстерністю – вона і на льоду зможе грати в футбол! Наші футболісти в матчі з «Олімпіком» U-21 мали проявити (і проявили – авт.) свої вольові якості. Тому ця гра була значно корисніше за будь-яке тренування.

– Коли можна очікувати підписання контрактів і презентації новачків?
– Ми не планували підписувати контракти до березня. Це була вироблена заздалегідь стратегія.


Михайло ШАФІР
Прес-служба СФК «Нива»
http://www.niva-v.com.ua


[Добавил Игорек в 27.02.2018 12:36:53]

"Нива" Вінниця:
1.Золотар - 33.Гудак, 24.Музиченко, 8.Попов, 9.Манжега (другий тайм - 21.*****?), 17.Грегарусь, 34.Осадчий (другий тайм - 15.*****?), 20.Бєлий (другий тайм - 25.*****?), 55.Брижчук (другий тайм - 19.Хохлов), 7.Маляренко А, 11.Маляренко І. (Другий тайм -10.Яськов)
Головний тренер: Денис Колчін

Статистика матчу "Динамо" U-19 Київ - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Динамо" U-19 Київ
«Нива» Вінниця
Офсайди
2 (0+2)
1 (0+1)
Фоли
15 (7+8)
17 (10+7)
Кутові
7 (5+2)
5 (3+2) 
Удари по воротах
15 (13+2)
16 (5+11)
З них в ствір воріт
9 (8+1)
9 (3+6) 

Перший гол було забито після стрімкої атаки по лівому флангу. Пас в центр, вздовж лінії штрафного майданчика, потім передача ще далі направо на Андрія Маляренка, який в один доторк скинув мяч назад в центр під удар Григоруся, який сильно пробив з метрів 25. Мяч з відскоком від газону влетів у ворота біля самісінької лівої штанги! 0:1!
Кияни відігралися через чотири хвилини. Гудак помилився, вибивши мяч на кутовий. Звичайна навісна подача на дальню штангу, хтось не вслідкував за "своїм" гравцем і Ващішин, який високо випригнув головою з близької відстані замкнув цю передачу. 1:1
На 23 хвилині стався дуже небезпечний момент біля воріт "Ниви". Кияни розгорнули швидку атаку по лівому флангу, послідувала діагональна передача на правий фланг на кут штрафної площадки і вже звідти небезпечний простріл на дальню штангу. Золотар відбив цей простріл, але мяч відлетів прямо під удар 5 номеру Динамо, який зряче пробивав по незахищеним воротам з метрів 15, адже воротар "Ниви" лежав на газоні. Але доре, що голкіпера підстрахував Музиченко, який головою вибив мяч з порожніх воріт.
За хвилину був непоганий момент і у "Ниви". Маляренко Ігор розігнав атаку по центру поля, його підтримав Гудак по правому флангу, отримав передачу і стрімко побіг до штрафної. Далі подача в центр штрафної, звідки пробивав головою Андрій Маляренко. Небезпечно, але тільки кутовий...
34 хвилина знову принесла небезпеку біля воріт "Динамо". Осадчий подав кутовий з лівого флангу на дальню штангу, звідки Попов головою розстрілював ворота господарів поля, але мяч пролетів трішки вище воріт. Дуже небезпечно!
36 хвилина. Небезпечний випад киян. Хтось з "біло-синіх" "по-ярмоленськи" пройшов з правого флангу вздовж лінії штрафної площадки в самий центр, аж до 11-метрової відмітки. На свому шляху просковзнувши повз трьох захисників і пробивши з метрів десяти. Але відмінно зіграв Золотар, відбивши цей непростий удар.
На 37 хвилині знову дуже і дуже небезпечно біля наших воріт. Попов програв боротьбу на лівому фланзі захисту, послідувало перехоплення і передача під розстрільний удар з близької відстані. Знову Золотар на газоні, мяч летить у правий нижній кут, але вдруге свою команду рятує Музиченко, який виніс мяч з лінії воріт.
39 хвилина. Знову захист "Ниви" працює на повну потужність. Простріл з правого флангу в штрафну і сильний удар з центральної зони. Тепер вже команду врятував Попов, який у підкаті кинувся під мяч і заблокував удар.
В кінці тайму "Нива" активізувалася. Небезпечно і сильно з гострого кута головою пробивав Ігор Маляренко, а потім непогано приклався до мяча Осадчий, який пробив під ліву штангу з-за меж штрафної площадки.
Перерва.
В другому таймі "Нива" активізувалася. За перших 15 хвилин було проведено кілька непоганих атак, серед яких пять-шість було завершено непоганими влучними ударами в рамку. Щоправда, щоразу воротар був на місці.Не можна сказати, що ці удари були надто небезпечні, але тримали оборону "Динамо" в постиійній напрузі.
Але "Динамо" все ж забило на 68 хвилині, скориставшись помилкою 25 номера, який вийшов на заміну в другому таймі. Здавалося б, нічого не передвіщувало небезпеки. Воротар з Музиченком розіграли мяч, не знайшовши варіантів для пасу вперед, потім послідувала передача на 25 номера, який намагався обіграти нападника на підступах до власної штрафної, але помилився при передачі, яку було перехоплено і нападник, обігравшись з партнером, вийшов сам на сам з воротарем "Ниви" і чітко реалізував момент, пробивши під воротарем в лівий кут. 2:1!
"Нива" не забарилася з яскравою відповіддю. На 73 хвилині Ігор Маляренко дуже сильно приклався зі штрафного, пробивши влучно, але воротар врятував ворота, перевівши мяч на кутовий, який чудово виконав Яськов, подавши на ближню штангу на голову Хохлова, який буквально вколотив мяч у сітку! 2:2!
Игорек
Звіт написано завдяки прямому ефіру від Володимира Острожнюка
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 23.02.2018 12:53:11]

"Нива" Вінниця (Помаранчеві):
Золотар - ******?, Хохлов, Пастушенко, Чукань, Дударенко, Палій, Савошко, Маляренко, Пятов, Яськов.
"Нива" Вінниця (Зелені):
Бабійчук - Музиченко, Подорожний, Попов, Брижчук, Осадчий, Бєлий, Манжега, Григорусь, Маляренко А. ******?.
Головний тренер: Денис Колчін

Спочатку дещо активнішими були "зелені", які створили декілька потенційно небезпечних моментів. Особливо активним в атакуючих діях був Тимофій Брижчук. Але потім помаранчеві перехопили ініціативу і буквально за декілька хвилин забили два гола.
Перший гол було забито після прострілу з лівого фланга. Замкнув цю передачу гравець на перегляді Пятов, який, до речі мав декілька нагод і в грі з "Поділлям".
Другий гол забив Ігор Маляренко, який головою замкнув передачу з лівого флангу на дальню праву штангу. Удар вийшов розстрільний, Бабійчук зробив все, що зміг в даній ситуації, але буквально влетів у ворота разом з мячем. Це внесло деякі непорозуміння - був гол, чи ні, але Михайло Куниця, який виконував роль арбітра на лінії вказав на центр - 2:0!
"Зелені" знову активізувалися і наприкінці тайму створили декілька небезпечних моментів. Спочатку дива реакції продемонстрував воротар на перегляді з "Олімпіка" Золотар, який створив "сейв", відбивши удар в упор Андрія Маляренка, який пробивав головою, а за хвилину вже Хохлов постелився під удар, врятувавши команду від голу.
В другому таймі Ігор Маляренко влучив в штангу. Наразі, це вся інформація по грі.
По прізвищам гравців і навіть рахунку можливі неточності...

Игорек
niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 19.02.2018 16:48:57]

«Поділля» Хмельницький:
Шевченко (Дворник, 46), Джурко, Майко (Степаненко, 46; потенційний новачок, 87), Рижук (Абзалов, 78), Швець (Бельчич, 60), Рожко (Миколайчук, 71), Ліповуз, Морговський, Муляр (Маховка, 58), потенційний новачок (Гресь, 46). Бабак (потенційний новачок, 61)
В.о. головного тренера: Віталій Костишин

"Нива" Вінниця (Перший тайм):
Бабійчук - Музиченко, *****?, Осадчий, *****?, ******?, Палій, Маляренко І., Яськов
"Нива" Вінниця (Другий тайм):
Воротар на перегляді - Хохлов, *****?, Музиченко, Попов, *****?, ******?, Брижчук, Маляренко А, Маляренко І.
Головний тренер: Денис Колчін

Статистика матчу "Поділля" Хмельницький - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Поділля" Хмельницький
«Нива» Вінниця
Офсайди
3 (1+2)
6 (4+2)
Фоли
9 (3+6)
15 (11+4)
Кутові
3 (0+3)
1 (0+1) 
Удари по воротах
9 (5+4)
12 (3+9)
З них в ствір воріт
3 (2+1)
7 (1+6) 

Вінницька "Нива" провела чергову товариську гру. На цей раз вінничани зіграли з принциповим суперником - сусідами з Хмельницього. В останні роки протистояння цих двох команд пройшло декілька етапів, починаючи від товариських ігор, грою в одній групі на аматорськогому рівні і закінчуючи рівнем другої ліги. Рівно за два роки "Поділля" і "Нива" провели 12 ігор. 9 перемог здобули вінничани і тричі команди розходилися нічиєю. Різниця голів - 31 : 6. "Поділля" в цих зустрічах не здобуло жодної перемоги. Так трапилось і в цей раз, але не все так просто, як могло б здаватись...

До цього матчу команди підходили з різним настроєм і різною метою. "Поділля" в зимове міжсезоння тричі поспіль програло, "Нива" тричі поспіль виграла. Хмельничани залучили трьох нових гравців на перегляд, вінничани одразу шістьох. І якщо для господарів цей матч, мабуть, розглядався, як налагодження звязків і награвання складу, то для вінничан це продовження роботи з пошуку талантів, які зможуть підсилити склад команди. Тому поки що мова не іде про командну гру, а робиться наголос на індивідуальній грі. Слід також додати, що гра проходила на фоні важких дворазових тренувань, мабуть, саме тому в першому таймі господарі виглядали дещо краще.

Перший потенційний момент був у вінничан. Подача з лівого флангу на дальню штангу, Ігор Маляренко у боротьбі пробивав головою, але на місці опинився воротар. До того ж, в цьому моменті суддя побачив порушення правил з боку гравця "Ниви". Далі гостро атакували Кирило Бабак, Ян Морговський. Спочатку відбувся небезпечний вихід 1 на 1 з Бабійчуком по правому флангу, але наш воротар встиг далеко вибігти з воріт і врятував ситуацію. Трохи згодом "Поділля" пробило небезпечний штрафний з правого флангу, але мяч пролетів поряд зі стійкою. "Нива" відповіла сильним ударом з досить гострого кута з лівого флангу - на місці Шевченко. Далі - більше. Арбітр призначає пенальті в ворота вінничан (в цьому епізоді відмітився Яськов), але після консультацій з арбітром на лінії 11-метровий було відмінено через офсайд, який був до цього. Але найнебезпечнішим був удар впритул від Андрія Муляра, який пробивав після подачі з лівого флангу, але ворота "Ниви" врятував Бабійчук, відбивши мяч ногою. Це був "сейв матчу".

Другий тай розпочався з небезпечної обрізки правого захисника "Ниви". Пас назад було перехоплено Андрієм Муляром, відбувся вихід один на один з воротарм на перегляді, який замінив у рамці Максима Бабійчука, але форвард "Поділля" не реалізував 100% можливість, обігравши воротаря і просто не влучивши у ворота.
А далі рахунок було відкрито. Навіс 31 номера "Ниви" на дальній кут воротарського майданчика і Ігор Маляренко головою пробиває по поротах "Поділля". Удар вийшов не надто сильним, але з відскоком від землі, що півністю дезорієнтувало голкіпера господарів і мяч влетів у дальній кут воріт. 0:1!
Не минуло і три хвилини, як "Нива" збільшила рахунко. Було призначено штрафний зліва біля бокової лінії, відбувся навіс в штрафну, Андрій Маляренко виграв верхову боротьбу і скинув мяч брату, який знаходився прямо перед воротами. Ігор виграв боротьбу у захисника і зігравши на випередження, прокинув мяч повз воротаря. 0:2!!
Ще за хвилину Ігор Маляренко, який спіймав кураж, був близький до хет-тріку, але трішки не влучив у ворота після дальнього удару з правого флангу.
Але на 57 хвилині третій гол все ж відбувся. Маляренко пройшов з мячем по правому флангу і сильно прострелив в штрафну. Андрій Маляренко відгукнувся на цю передачу і на протиході замкнув простріл більярдним ударом повз воротаря! 0:3!!!
"Нива" продовжилла тиск, другий і четвертий номер завдали сильних і небезпечних ударів по воротам суперника. також міг знову відзначитись і Андрій Маляренко, який ледве не скористався пасом по центру, випередивши двох захисників і лише те, що мяч влучив у воротаря, врятувало господарів від четвертого голу. "Поділля" ледь не огризнулося виходом один на один, але воротар, затримавшись з виходом з воріт, все ж встиг врятувавти ситуацію. А от "Нива" відзначилась ще. Другий номер сильно з-за меж штрафної влучив у поперечину, від якої мяч відлетів за лінію воріт і вилетів в поле, але арбітри прогавили цей момент, не зафіксувавши гол.


Післяматчовий коментар головного тренера вінницької "Ниви" Дениса Колчіна:

- Хорошая тренировочная игра, мне очень понравилась. И наш соперник предоставил нам много хлопот. И ребята, которых мы сегодня просматривали, на которых мы рассчитываем, хорошо себя проявили. Информативная игра. На ней у нас было шесть новичков. Так сказать, очередная партия новичков, которых мы посмотрели. Кто-то нам понравился, кто-то нет. Это рабочий процесс. Мы работаем в том направлении, чтобы улучшить качество игры нашей команды.


Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 15.02.2018 17:54:46]

"Нива" Вінниця:
1.Бабійчук - Хохлов (2 тайм - Дмитренко), Дударенко, Музиченко, Грегарусь, Гудак, Брижчук (2 тайм - Кучер), Маляренко А. (2 тайм - Хохлов), Маляренко І. (75 хв. - Палій), Савошко (2 тайм - Осадчий), Яськов.

Статистика матчу "Шахтар U-19" Донецьк - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Шахтар-U-19" Донецьк
«Нива» Вінниця
Офсайди
3 (2+1)
5 (5+0)
Фоли
18 (7+11)
16 (6+10)
Кутові
3 (2+1)
5 (4+1) 
Удари по воротах
8 (6+2)
12 (6+6)
З них в ствір воріт
4 (3+1)
7 (3+4) 

Вінницька "Нива" завершила перші зимові тренувальні виїзною перемогою над молодью донецького "Шахтаря" з рахунком 1:0. На 73 хвилині відзначився Ігор Маляренко. Цікаво, що гру з командою, яка лише нещодавно представляла Україну в юнацькій Лізі Чемпіонів на власні очі приїхали подивитись і підтримати почесний президент вінницької "Ниви" Василь Вовк і коменційний директор клубу Павло Бартуш.

В першому таймі "Нива" володіла ініціативою. Найкращий момент для взяття був у Ігора Маляренко, який влучив в штангу, а гравець, який відгукнувся на добивання, пробив вище воріт. Одним з найактивніших був Максим Яськов, який мав кілька нагод для взяття воріт, серед яких запамятався удар головою впритул, але маленьке диво створив воротар, витягнувши непростий ммяч з-під поперечини. В цілому, "Нива" мала 4-5 моментів для взяття воріт, а "Шахтар" лише декілька разів масовано переходив середину поля, не створивши майже нічого суттєвого біля наших воріт.

Після першого тайму на поле вийшли декілька свіжих гравців - Осадчий замість Савошко, Кучер і Дмитренко. Не той, який пішов від нас взимку. Це центральний захисник з клубу першої ліги. Серед кращих можна виділити і Яськова, який дуже старався, але знову і знову підводила влучність і Дударенко, який зіграв дуже корисно. В другому таймі "Шахтар" заграв більш агресивно, але і вінничани не переставали створювати. В одному з моментів було збито нашого гравця майже на лінії штрафної, бити який взявся Осадчий (В першому таймі всі стандарти виконував Савошко). Відбувся чудовий навіс на Хохлова, який класно пробив, але воротар відбив, атака продовжилась помилкою воротаря, Яськов бив вже в порожні ворота, але знову голу не відбулось. Але виручив Ігор Маляренко, який чутко пробив в сітку. 1:0! До речі, Ігор в цій грі виконував обовязки капітана. Після голу його було замінено на Палія, а капітанська повязка перейшла на руку Хохлова. Програвати не було в планах "Шахтаря". Команда-господар додала, створивши напругу біля воріт вінничан, але гра так і завершилась перемогою "Ниви".

Одразу декілька свідків, поєдинку стверджували, що визначити кращого гравця важко - відмінно зіграла вся команда. Що не може не тішити, адже результати наштовхують на думку, що тренерський штаб на правильному шляху. А до початку весняної частини чемпіонату ще досить багато часу, щоб ще краще підсилитись і зігратись. За чутками, крім Дмитра Осадчого, який до радості вболівальників повернувся в клуб, серьйозні наміри про повернення має і Нгаха Колінс, який до кінця лютого перебуватиме в Камеруні. Не відомо, в якому фізичному стані знаходиться капітан "Ниви", але якщо кондиції Нгахи задовільнять головного тренера, гадаю, що розмова між ними скінчиться продовженням співробітництва.

Вже зараз видно, як вимальовується весняний склад "Ниви". Безперервно триває процес селекції. В цій грі прийняли участь три-чотири нових гравці, які лише в день гри підїхали на перегляд. А чотирьох гравців, які були на перегляді, весною в складі "Ниви" ми не побачимо. З різних причин покинули розташування клубу Гасанов, Сокол, Нікіфоров і Охрончук. Це причини особистого характеру, травми і невідповідність до тренерських задумів створення команди.

Тренерський склад і керівництво клубу поступово підіймають градус і силу протистоянь в товариських іграх. Вже незабаром розпочнеться другий підготовчий збір команди, в якому вінничанам доведеться помірятись силами з хмельницьким "Поділлям" (19 лютого), далі їдемо в Конча-Заспу, де граємо з молодью "Динамо" Київ, а потім "Нива" зіграє з "Буковиною".

Игорек (За словами Олега Семенова, Анатолія Шкурака та інших...)
niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 11.02.2018 18:02:04]

"Нива" Вінниця: (Перший тайм)
1.Бабійчук - Хохлов, ******?, Музиченко, Дударенко, ******?, ******?, Гудак, Маляренко А., Савошко, Гасанов.
"Нива" Вінниця: (Другий тайм)
Воротар на перегляді - Музиченко, Хохлов, Дударенко (Палій), Грегарусь, Гудак, Маляренко А. (Кучер), Маляренко І, Савошко (Осадчий), Брижчук, Яськов.
"Межигір'я" Нові Петрівці:
Левченко, Кот, Грачьов, Адамов, Калінкін, Юзефович, Постоловський, Овчінніков, Пахолюк, Белошицький, Гончарук (Трусський)

Статистика матчу "Межигір'я" Нові Петрівці - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Межигір'я" Нові Петрівці
«Нива» Вінниця
Офсайди
1 (1+0)
8 (4+4)
Фоли
20 (8+12)
21 (7+14)
Кутові
6 (2+4)
4 (4+0) 
Удари по воротах
8 (3+5)
12 (7+5)
З них в ствір воріт
4 (1+3)
8 (3+5) 

Вінницька "Нива" провела другий товариський матч в зимове міжсезоння. В цей раз суперницею нашої команди стало "Межигір'я" з Нових Петрівців. На перший погляд, суперник не з важких. Але не все так просто - незважаючий на досить невеличку клубну історію, яка розпочинається з 2005 року, "Межигір'я" три роки поспіль входило в трійку призерів вищої ліги чемпіонату Києва, а також є чинним чемпіоном Києва, а, відповідно, найсильнішою командою столиці за підсумками минулого року. В складі "Межигір'я" чимало сильних гравців. Наприклад, усім нам знайомий 37-річний Роман Пахолюк, який в свій час у складі "Ниви" ставав найкращим бомбардиром першої ліги.

Подробиць матчу поки що немає. Відомо лише про те, що тренери "Ниви" знову експериментували з складом, переглядали новачків, перевіряли можливості гравців на різних позиціях. В першому таймі в складі "Ниви" відзначився Володимир Савошко (Вже в другому поспіль матчі), але господарям вдалося відігратися. В другому таймі на поле вийшли воротар на перегляді, декілька нових польових гравців на перегляді, а також старі знайомі Брижчук, Яськов, Ігор Маляренко. Першим двом вдалося відзначитись - Яськов відмітився дублем (до цього суха серія Максима складала рівно один рік), а також забив Тимофій Брижчук. В кінцівці гри "Межигір'я" додало в грі, нашому захисту було дуже непросто - на повну потужність грала оборона і воротар "Ниви", але господарі змогли лише скоротити різницю голів, встановивши остаточний рахунок - 2:4.

Тренерський штаб "Ниви" поступово підвищує рівень спарингпартнерів. Слідом за виїзним матчем з чемпіоном Києва "Нива" знову зіграє на виїзді, зустрівшись в середу з молодью донецького "Шахтаря-U19"

Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 08.02.2018 13:39:30]

"Нива" Вінниця: (Перший тайм)
1.Бабійчук - 20.Хохлов, 2.Музиченко, 21.Дударенко, 17.Григорусь, 33.Гудак, 8.Попов, 10.Брижчук, 7.Маляренко А. 11. Маляренко І. **Сокол.
"Нива" Вінниця: (Другий тайм)
Бабійчук - Нікіфоров, Кучер, Охрімчук, Білокур, Палій, Савошко, Загалевич, Сестренський, Гасанов, Яськов.

"Володимир" Тиврів:
Драган, Заводян, Васалатій, Мунтян, Чернега, Ковтун, Омельченко, ??????, Фурман, Коломієць, Поліщук.

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт товариського матчу між командами "Нива" Вінниця - "Володимир" Тивров (27 фото) Він знаходиться тут

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Володимир» Тиврів від Леоніда Загоруйко:
"Нива" Вінниця
«Володимир» Тиврів
Офсайди
7 (3+4)
3 (3+0)
Фоли
15 (8+7)
12 (10+2)
Кутові
4 (2+2)
9 (4+5) 
Удари по воротах
6 (1+5)
7 (5+2)
З них в ствір воріт
3 (0+3)
3 (2+1) 

Вінницька «Нива» провела свій перший товариський матч в рамках підготовки до весняної частини сезону. Її суперницею стала команда «Володимир» з Тиврова. Для більшості вболівальників цей спаринг-партнер здавався «легкою прогулянкою», адже команда з Тиврова виступає лише в першій лізі обласного чемпіонату. Але не все так просто… По перше, команда з Тиврова в чемпіонаті першої ліги виступає вдало, займаючи перше місце, маючи в активі 9 перемог, лише одну поразку і, таким чином, цілком справедливо претендуючи на підвищення в класі. По-друге, в даній грі команда серйозно підсилилась іншими досвіченими гравцями. Таким чином, проти молоді, яка претендує на місце в професійній команді області протистояли зігранніші, доросліші гравці, більшість з яких має постійну ігрову практику, неабиякий досвід ігор, як за вінницьку «Ниву», так і за інші професійні команди України. Сергій Коломієць нещодавно грав за головну команду області, так само, як і Володимир Поліщук, який до того ж лише кілька років тому визнавався кращим бомбардиром і кращим гравцем обласного чемпіонату. Це чогось варто, чи не так? Далі… Заводян, Чернега в свій час теж грали за «Ниву», Васалатій мав пристойний досвід гри за київський «Арсенал». Те ж стосується і інших хлопців – всі мають досвід, всі вміють грати. Є інформація, що тренерський штаб звернув увагу на декількох футболістів, але вони не горять бажанням грати за «Ниву», адже в обласному чемпіонаті, іграх в футзал вони отримують не меншу зарплатню, мають набагато більше вільного часу і ненормований тренувальний графік. А амбіцій проявити себе на вищому рівні немає… От і маємо відповідь, стосовно здібних гравців - досвічені не бажають грати за такі гроші, а здібна молодь намагається втікти «на багаті села» в найкращі футбольні клуби країни... А нам залишається комбінувати – залучати амбіційних патріотів і здібних вільних агентів з інших міст.

В грі з «Володимиром» тренери «Ниви» розділили команду на два абсолютно різні склади (за виключенням Бабійчука, який відстояв в рамці в обох таймах). В першому таймі на полі зіграли більшість гравців з осіннього складу плюс декілька потенційних новачків. На жаль, перший склад не зміг проявити своїх найкращих якостей. «Володимир» виглядав значно краще нивівців, створивши декілька небезпечних моментів, один з яких завершився взяттям воріт. А «Нива»… «Нива» повністю програла центр поля. Можливо, цьому складу не вистачило зігранності, взаєморозуміння, а можливо і Колінса в центрі поля. До речі, Нгаха наразі перебуває вдома – в Камеруні, в який він поїхав, так би мовити, «за сімейними обставинами». З нетерпінням чекаємо на повернення капітана. І після його розмови з головним тренером команди Денисом Колчіним вирішиться подальша доля центру поля. До речі, саме в центрі поля вже незабаром має зявитися один гравець, знайомий всім вінницьким вболівальникам. Але, так чи інакше, але перший тайм було провалено, за винятком останніх пяти хвилин, коли «Нива» провела декілька досить непоганих атак.

Другий тайм вийшов дзеркальним. У складі «Ниви» вийшли зовсім інші люди, «свіжі», вмотивовані на те, щоб проявити себе і на відміну від «підсівших» тиврівчан, «Нива» додала в швидкості, агресії, що швидко призвело до голу. «Володимир» відповідав небезпечними випадами, але «Нива» не зупинялась, створила ще декілька потенційно небезпечних моментів, особливо помітна була лінія атаки. Центрфорвард Сестренський, зліва Гасанов, справа Яськов, під ними Кучер, Загалевич і Савошко. Щодо останнього, сподобалась його гра. Боєць, націлений на ворота. Забив гол і ще два рази небезпечно бив. Безумовно, якщо не найкращий на полі, то один з найкращих. Яськов. Щось йому постійно не вистачає. Можливо, потрібно один-два рази забити, щоб набути впевненості, або, як то кажуть, «в церкву сходити»). Ще один нападник – Сестренський. Скажу, як є - на перший погляд, має проблеми з зайвою вагою, а, відповідно і з швикістю, але й очевидні і плюси – непогано веде боротьбу, неуступливий, не жадібний – грає на партнерів. Отже, якщо бажає заявити про себе в першій команді області, нехай не шкодує себе, намагається якнайшвидше привести себе в форму, додати у швидкості. Це допоможе тренерам прийняти позитивне для нього рішення. Ще одне вікриття – Гасанов. Цікавий гравець з відмінним гольовим чуттям. Відпрацьовує як на захист, так в напрямку чужих воріт. Забив вже два голи. Але далі подивимось… Стосовно лінії захисту, покищо складається непогане враження від окремих дій Музиченка і Нікіфорова, які вражають спокоєм, розсудливістю, фактурністю і намаганням загострити гру вже починаючи від власних воріт. Але все це перші враження і певно що вони будуть змінюватися. Ну і останнє. Воротарі. Тут проблема, адже, не в образу Асаулі, наразі основний один Бабійчук.

10 хв. 77 номер «Володимира» з метрів 20 пробив потужно над поперечкою. Перший дзвінок для «Ниви», і дуже небезпечний.
21 хв. Розіграш зі штрафного, призначеного з правої половини поля, навіс в штрафну і скидка на лінію воротарської. Одразу два гравці «Володимира» опинились на ударній позиції трішки лівіше воріт, але спритнішим виявився Сергій Коломієць, який технічно підправив мяч в правий кут воріт повз Бабійчука, який нічого не зміг вдіяти, адже відстань була просто вбивча. До речі, є деякі сумніви, що гол було забито після офсайду. Але потрібно дивитись відео…
31 хв. Знову на ударній позиції Коломієць. Його сильний удар після скидки з метрів 18 прийшовся в праву девятку, але команду врятував Бабійчук, який витягнув мяч з верхнього кута.
40 хв. Андрій Маляренко взяв гру на себе, змістившись з флангу в центр і пробивши по воротах з метрів 20, але мяч пролетів ліворуч воріт.
44 хв. Ігор Маляренко забиває гол головою, з двох метрів розстрілявши ворота після подачі Хохлова, але арбітр зафіксував офсайд. Тут, мабуть, питань не має бути.
45 хв. Сокол замкнув дальню штангу, але бити прийшлося з надто гострого кута і мяч пролетів повз ворота.

Перерва.

50 хв. Сестренський прострелив в штрафну з лівого флангу, а Гасанов замкнув цю передачу влучним пострілом. 1:1!
68 хв. Мунтян тричі міг забити після подач з правого флангу і розіграшів кутових, але то не влучав по мячу з вигідної позиції, то не вистачало сили, або влучності.
70 хв. Поліщук відгукнувся на передачу в штрафну справа від воріт, але не вистачило миті, щоб поставити гольову крапку – хтось з захисників «Ниви» зіграв самовіддано і впевнено, в останній момент вибивши мяч з під ніг нападника гостей.
73 хв. Савошко забив гол після прямого удару зі штрафного, призначеного в метрах 25 по діагоналі зліва від воріт «Володимира». Гол вийшов дещо курьозний, адже здавалося, що воротар мав спіймати мяч, який летів в правий нижній кут, але чи то спіткнувся, чи то послизнувся… так чи інакше – 2:1!
74 хв. Сестренський відгукнувся на розрізаючу передачу на хід з центра поля, але швидкості не вистачило втікти від захисника. Але на підступах він все ж виграв боротьбу за мяч і класно прострелив на Яськова, який буквально впритул розстрілював ворота, але влучив у воротаря.
76 хв. Яськов дуже сильно пробив з лінії штрафної площадки, але цей удар було заблоковано.
86 хв. Дуже сильні дві хвилини у виконанні «Ниви». Двічи Савошко бив по воротах «Володимира». Перший раз з лівого флангу майже впритул розстрілював ворота, але відмінно зіграв Драган. Потім був удар з більш далекої відстані, воротар ледве перевів мяч на лівий фланг, звідки завершувув Сестренський, але і тут воротар виявся на місці.
Фінальний свисток.

Игорек
Niva.vn.ua

ПОСЛЕМАТЧЕВОЕ ФЛЕШ-ИНТЕРВЬЮ ГЛАВНОГО ТРЕНЕРА ВИННИЦКОЙ «НИВЫ» ДЕНИСА КОЛЧІНА:
-Мы сегодня видели на поле много новых футболистов. Сколько сейчас игроков находится на просмотре?
- 16 человек. Грубо говоря, 18 мы просматривали, но двое уже уехали в свои родные города. А 16 находятся сейчас в расположении команды. Сейчас проделывается очень большой пласт работы по построению нашей команды.

-В одном из интервью президент клуба говорил о том, чтобы делать упор на местных игроков. Из этих 16 человек, сколько винничан?
-Такой посыл есть, мы работаем в этом направлении, так как мы единственная команда, которая представляет винницкую область на профессиональной арене. Мы просто обязанны смотреть наши резервы и просматривать молодежь. Ну, так, навскидку, у нас 12 винничан плюс приезжают ребята с области, может мы где-то упустили. Вот даже сегодня – в команде сопернице нам понравилось несколько человек. Если удастся договориться с руководством команды соперницы – возьмем в работу пару человек.

-Эта дюжина, это «Нива-2»?
- Нет. Из «Нива-2» с нами только Ивашкив, а остальная молодежь играет в ДЮФЛ. Договорились с руководством школы пока не дергать ребят, потому что у них есть возможность попасть в финал.

-Кто из осеннего состава остается в команде?
-Все, кого вы сегодня видели в игре.

-Мы не видели на поле Колинса. Он будет играть весной за «Ниву»?
-Нгаха поехал на Родину в Камерун. Здесь кое-какие семейные моменты.

- Но в весенней части мы его увидим на поле?
-Дай Бог, конечно.

-Он будет капитаном команды?
-Давайте, он приедет, мы с ним должны кое-что обсудить и я убежден, если он пожелает с нами остаться, мы его оставим капитаном, как самого авторитетного игрока.

-Что вы можете сказать по сегодняшнему матчу?
-Здесь много информации. Мы больше смотрели не на коллективные действия, а на индивидуальные стороны игроков. Тех, которых мы просматриваем. Тех, кто остался, мы достаточно изучили, а сейчас много ребят, которых нужно увидеть в бою, в игре. Игра и тренировки – совершенно разные моменты. Здесь видно и психологическое состояние и физическое, игровое мышение, скорость, перемещение. Все это записывалось – смонтируем и откроем для себя что-то новое.

-Это первые сборы. Я знаю с ваших слов, что будут еще два сбора до начала чемпионата.
-Мы закончим этот сбор игрой с «Шахтером-U19» в Киеве. А 17 февраля мы начинаем второй сбор в Виннице. Руководство создало нам прекрасные условия – мы живем в «Дубовом гаю» за городом. Хороший ресторан, хорошее питание, проживание. Вдалике от дома, от каких то соблазнов. Как на выезде. Нам очень здесь понравилось и мы сумели убедить руководство разместиться там. И руководство нам пошло навстречу – второй сбор мы также проведем на базе «Дубового гая». Тренируемся на «Химике», на «Колосе». Находим различные возможности, чтобы нагрузить ребят.

-Будет ли команда на вторых сборах играть с командами второй лиги?
-Да, мы запланировали игры и с Житомиром и Хмельницким.

-Когда состоятся эти матчи?
-По датам точно не скажу. 19 и 24 точно есть спарринги. Во втором сборе с 17 февраля по 2 марта у нас запланировано 5 игр. Вот уже три спаррингпартнера есть.

-Следующая игра с кем?
-Следующая игра с «Межгорьем». Это киевская область. А 14 февраля в Счастивом с «Шахтером-U19».

-С «Межгорьем» будете смотреть кого-то еще?
-У нас есть много предложений и мы будем стараться расширить географию. Особенно это касается винницких ребят. Будем смотреть, поскольку есть много проблемных позиций.

-Максим Яськов может заменить, как нападающий, Ярослава Браславского?
-Ярослав принял решение уйти с команды. А Максим – способный мальчик. Его Господь наградил данными. Нужно лишь применить их в нужном направлении. Нужно «заматереть», принимать более верные решения. Способный, талантливый пацан. А наша задача –помочь ему. В конце прошлого сезона уже было «на что-то похоже». Он, как и все молодые игроки, страдает нестабильностью.

-Учитывая турнирное положение команды, какие задачи будут ставиться на оставшуюся часть сезона?
-Мы, как минимум, должны занимать третье место. Мы будем стараться. Даст Бог, поборемся. Все в наших руках.

-То есть, это дело престижа?
- Я не хочу заниматься бравадой. Я не хочу говорить, что «мы выиграем Лигу Чемпионов». Это неправда. Но я говорю о том. Что в наших силах побороться за третье место и даже за второе. А престиж – естесственно – мы должны достойно нести честь нашего города и имя нашей команды!


Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 05.02.2018 01:51:04]

"Нива" Вінниця: (Помаранчеві)
Бабійчук - Хохлов, ****, ****, Гудак, Загалевич, *****, ****, Маляренко А, Яськов, *****.
"Нива" Вінниця: (Зелені)
Асаула - Музиченко, Попов, ****, Брижчук, Кучер, Палій, Бурдейний - Гасанов, Маляренко І, Сестренський.

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт двостороннього матчу команди "Нива" Вінниця (24 фото) Він знаходиться тут

Не встигло минути і неділі від початку перших зимових зборів, як вінницька "Нива" провела, так би мовити, "тренування з підвищенною відповідальністю" - двосторонню гру, на якій тренери і небагаточисельні вболівальники вперше в цьому році мали змогу побачити у грі потенційних новачків, а також тих гравців, які залишились в команді з осені.

Легко впізнавались Паша Асаула, Макс Бабійчук, Ігор Маляренко, Дмитро Попов, Роман Гудак, Тимофій Брижчук, Вадим Хохлов і "Юний орел" Яськов). "Своїм" був Дмитро Загалевич, який виглядав на полі абсолютно органічно і корисно. Ніби то і не було тих кількох місяців відсутності в команді. Також у грі приймав участь Олексій Разуваєв, але у дещо незвичній ролі арбітра на лінії. І потрібно сказати, що свою роботу він виконав на "відмінно"). Його колегою на протилежній лінії був спортивний директор Михайло Куниця.

Серед потенційних новачків можна було впізнати тих місцевих гравців, які в свій час вже грали за вінницьку "Ниву", або були на перегляді. Це - Кучер, Сестренський, Палій, та інші. Тут також варто зазначити, що молоде дарування Івашків у грі участі не приймав.

Ну і саме цікаве - новачки здалеку. Мабуть, вже ні для кого вже не секрет, що в команді в даний час тренується Андрій Маляренко - брат нашого славного атакуючого півзахисника, а також Антон Музиченко, який в недалекому минулому був гравцем тернопільської "Ниви" і який на правах вільного агента "заїхав навідатись до Вінниці") Оба гравці особливого представлення не потребують, адже мають свію ігрову репутацію. Залишилось лише довести тренерам, що вони зможуть принести користь команді, а далі знайти спільну мову з прзидентом "Ниви" Василем Вовком стосовно контрактів. Втім, це стосується і всіх інших гравців без виключень. Хоча ні. На даний час віомо про два підписаних контракти - Ігор Маляренко і Тимофій Брижчук погодились допомогти клубу у вирішенні завдань на сезон, що не може не радувати. Стосовно інших підписантів, поки що інформаціїї немає. На перегляді знаходяться також киянин Гасанов, одесит Бурдейний, та інші...
Це лише початок роботи і потрібно розуміти, що не варто зациклюватись на прізвищах, адже кожен день гравці приїзжджають в Вінницю і їдуть з міста. Хтось не підходить нам, комусь не підходимо ми. Іде звичайний тренувальний процес і селекційна робота. А для такого процесу характерна постійна ротація гравців, то є норма і тому, все, що відбувається, необхідно сприймати, як те, що є на цей момент.

Гру було поділено на три тайми про тридцять хвилин. По ходу гри гравці мінялися командами, змінювали позиції на полі, тому не варто замислюватись над командною грою. Сьогодні тренерам важливо було побачити індивідуальну майстерність, швидкість футбольної думки і технічну майстеність виконання задуманого. Спочатку непогану атаку провели "Зелені", але хтось з "помаранчевих" в останній момент блокував мяч, який летів у порожні ворота. Далі ініціативу перехватили "помарачеві", які виглядали трішки впевніше, цікавіше і гостріше. Були моменти у новачків, непогано пробивав з правого флангу Гудак, кілька нагод для загострення мав Яськов. В обороні запамятався Хохлов, але відчувається, що ця зона є проблемною.
А тепер давайте просто зупинимось на тому, як забивались голи.

1:0 Помилка Музиченка - неточний короткий пас прямо перед воротами призвів до того, що мяч було перехоплено на лінії штрафної площадки Яськовим(?), далі був пас, удар у поперечину з 16 метрів і відмінна гра Андрія Маляренка, який виграв позицію і головою замкнув відскок від поперечини. Потрібно зауважити, що помилка Музиченка в цьому епізоді - прикре виключення, яке не характеризує його гру. Навпаки, можна сказати ряд компліментів з приводу його бачення поля і відмінних діагональних передач.
2:0 Знову ж таки, Андрій Маляренко вдало вибрав позицію, відгукнувся на простріл з лівого флангу і замкнув відскок-передачу в центральну зону прямо навпроти воріт, легко направивши мяч з метрів восьми у вільну, праву частину воріт.
2:1 Гасанов взяв гру на себе справа на подступах до штрафної помаранчевих. А-ля Ярмоленко хитнув захисника, змістився лівіше - ближче до центру і сильно і влучно пробив в лівий верхній кут. Бабійчук дотягнувся кінчиками пальців до мяча, але врятувати не зміг - надто вже красивий удар вийшов у форварда.
2:2 Після забитого голу зелені завелися і провели ще пару небезпечних атак. Особливою активністю відзначався Брижчук, який і створив другий гол для своєї команди. Він розігнав атаку з центру поля по лівому флангу, обігрався з кимось із партнерів і, отримавши мяч, миттєво приховано у розріз між захисниками кинув круглого на хід Бурдейному, який зумів одним доторком проштовхнути мяч під Бабійчуком.
3:2 Здавалося, гра закінчиться нічиєю, але помаранчевим таки вдалося вирвати перемогу. Андрій Маляренко був зупинений недозволеним прийомом в правій частині штрафної площадки, за що і було показано на "точку". Пенальті взявся пробивати сам "постраждалий" і відмінно справився з цим завданням. Асаула вгадав напрямок політу мяча, але удар вийшов "більярдний" - під самісіньку ліву штангу. Тим самим Андрій Маляренко оформив свій дебютний хет-трик в футболці вінницької "Ниви".

Невеличкий висновок.
Тренувальна гра мені здалась дуже корисною для тренерів. Двосторонка допомогла тренерам зробити висновки по деяким гравцям, спробувати їх на різних позиціях, дати ігрову практику для плавного розгону в новий сезон. По гравцям зрозуміло, що зірок немає. Але є гравці, які виглядають досить цікаво і додадуть нових красок грі "Ниви". Наші "осінні" на "СК Нива" виглядали, як "риба у воді" - спокійно і корисно. Серед місцевих сподобався молодий захисник з школи Блохіна-Бєланова, який виділявся впевненістю. Приїзджих буде дуже цікаво подивитись в інших товариських іграх, але вже зараз видно непоступливих "бійців", як то Андрій Маляренко, який до того ж, вдало обирає позицію. Деколи було навіть шкода братів, які часто були змушені зустрічатись на полі і не шкодуючи один одного йшли у відбір, боротьбу. Це викликає повагу! Цікавими видались гравці захисту Музиченко і бородань-одесит. Оба фактурні, з футбольним мисленням, спрямованим на загострення. Напад порадував шикарним голом Гасанова, який міг би стати окрасою будь-якого матчу. Випадок цей гол, чи талант, який знайшли тренери - ми побачимо в наступних іграх. А наразі звертаємо увагу на цього гравця. Втім, як і на його партнера, киянина, який хоча і не забив, але був досить активним. Серед наших запамятався Хохлов, який в одному з епізодів легко "зїв" суперника, прикривши мяч корпусом, а потім прибравши його під себе і замість небезпеки біля власних воріт команда розгорнула перспективну атаку. Також варто відзначити Брижчука, який з приходом Колчіна став бути схожим на того Брижчука, якого ми так цінили в минулому році. Але не все так добре. Був ряд гравців, які відверто випадали з гри і тут варто замислитись і ім самим і тренерам...
Якось так)

Игорек
niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 18.01.2018 12:53:32]

Цей жах на фото - VIP-ложа на Центральному міському стадіоні. Для більшості вболівальників це не стане відкриттям, тому що стан споруди - це реальність, яка може свідчити або про безгосподарність керівництва, або про те, що з місцевого бюджету на комунальну власність міста, якою є головна арена області, виділяється мінімум коштів, яких не вистачає навіть на кометичний ремонт, або про навмисне знищення споруди з подальшим списанням та передачею земельної ділянки в центрі міста під забудову...
[Добавил Игорек в 10.01.2018 16:45:18]

Минулий рік приніс нам багато цікавих подій. Це були події зі знаком плюс і знаком мінус. Вони несли позитив і негатив. Ми пропонуємо вам озирнутись і згадати події 2017 року. А згадати є що… 82 події. Серед яких 45 позитивних і 37 негативних.
Отже, розпочинаємо…


Січень. Новий рік «Ниви» розпочався тривожною заявою віце-президента ФК «Нива» Вінниця стосовно складного фінансового становища клубу і сподівання за фінансову допомогу місцевої влади. Якщо цього не станеться, звучали навіть натяки на зняття команди з турніру.

Січень. Але слідом за цим повідомленням, а також проханням Василя Вовка до влади повернутись «до футболу обличчам», з явилась інформація, що обласна рада виділила команді на перше піврічча 2017 року 1 мільйон гривень, який допоможе команді дограти чемпіонат.

Січень. Клуб запросив до своїх лав відомого тренера з фізподготовки Сергія Ваколюка, який мав досвід роботи в запорізькому «Металурзі» і сімферопольській «Таврії».

Січень. З команди пішли ведучі гравці воротар Артем Кулініч і захисник Олександр Іоша. Пішли зі скандалом, який залишив неприємний осад.

Січень. Вперше в історії клубу за ініціативою керівництва клубу напередодні початку зимових зборів відбулась неофіційна зустріч спортивного директор клубу Михайла Куниці і адміністратора Геннадія Трофименко керівництва з вболівальниками. На зустрічі було обговорено багато питань, вісвітлено різноманітні проблеми, відкрито карти стосовно селекції і планів на сезон. І надалі такі зустрічі були регулярними, і така відкритість і взаємодія з вболівальниками є досить незвичною не тільки для Вінниці, а й всієї футбольної України.

Лютий. Перший «млинець комом». Перший товариський матч міжсезоння вдома програно «Агробізнесу» з рахунком 1:2. Ікби ж тоді знати, скільки негативу буде на протязі сезону у ставленні до цієї команди, яка на той час грала в турнірі аматорів.

Лютий. Ідею, стосовно Клубних Карт, яку було подано на сайті вболівальників гаряче підтримано керівництвом клубу і негайно впроваджено. Перше (паперове) посвідчення було вручення вболівальнику зі стажем Володимиру Данилевському, який пожертвував на розвиток клубу солідний фінансовий внесок. Згодом, завдяки ініціативній групі вболівальників – Олега Семенова, Ігоря Пущала, Віталя Шкурака, ідею було піднято ще на вищій рівень – було випущено платикову Клубну картку, яку купили 90 вболівальників. Загалом, на підтримку клубу було зібрано майже 37 тисяч гривень.

Лютий. «Нива» досі без головного тренера. Ходять чутки про те, що клуб очолить Волобуєв, Шовковський, Бузник, або Максимов, але конкретики досі немає.

Лютий. «Нива», завдяки місцевому бюджету, відправилась на турнір ім. Закарлюки. Багато клубів їдуть на збори закордон. А для «Ниви» збори за межами Вінниці за щастя. Плюсуємо!

Лютий. Турнір ім. Закарлюки видався для «Ниви» просто провальним. Чотири поразки із загальним рахунком 0:9(!!!) і лише одна перемога над юними гравцями «Шахтаря» з рахунком 4:1. Результати, прямо скажемо, «не фонтан»(

Лютий. Дозаявлено 13(!) нових гравців. Це Кліщук, Дугієнко, Брижчук, Осадчий, Хохлов, Андрєєв, Овчар, Карвацький, Батрак, Сторубльовцев, Химанич, Шафоростов, Костенко. Записуємо в плюс, хоча, справедливості заради, потрібно сказати, що майже половина гравців не заграли, не виправдали сподівань…

Березень. Вперше в історії «Нива» зіграла товариський матч з вболівальниками. Причому, команди грали змішаними складами. Вболівальники грали, маючи партнерами по команді Нгаху, Браславського, Маляренка і інших… Це було надзвичайно приємне і важливе дійство, яке обєднало команду і вболівальників! Білі перемогли Помаранчевих з рахунком 2:0, але, мабуть, рахунок в таких матчах не настільки важливий, як сама суть події…

Березень. Після довгої епопеї зі зміною тренера, названо нового головного тренера «Ниви». Ним став Володимир Горілий. В минулому, відомий гравець «Динамо» Київ. Чемпіон Радянського Союзу.

Березень. Тренерсько-методичний склад команди розширюється. Наповнюється кваліфікованими фахівцями своєї справи. Ось, нове поповнення – массажист Ірина Ларкіна. Красива жінка і професіонал.

Березень. Незважаючи на суцільний ріст цін в країні, керівництво клубу вирішило не підвищувати ціну на білети в 2017 і дотрималось слова.

Березень. Перший матч, на який було так багато сподівань, не склався. Ми програли вдома «Балканам» 0:2. І замість того, щоб наздогнати конкурентів, ми відпустили «Балкани» на досить велику відстань.

Березень. Зустріч з «Балканами» ознаменувалась скандалом – заявою почесного президента «Ниви» Василя Вовка про те, що суперник випустив на поле двох гравців, які не мали права приймати участь у грі. Йшла мова навіть про анулювання рахунку, але далі слів діло не пішло. Виявилось, що все гаразд і це був «шум з нічого».

Квітень. На іграх «Ниви» з явилась група чарівних дівчат чарлідерів. В декількох матчах футболісти виходили на поле скріль яскравий біло-зелений «тонель», який створювали дівчата, що додавало іграм святкового настрою. Також вони радували очі вболівальників виступами в перерві між таймами.

Квітень. Пішов з життя відомий журналіст, телеоператор Олег Хохлов, який багато разів створював відеокартинку матчів «Ниви».

Квітень. Щось незрозуміле коїться з роллю Бобовича в команді. Він отримує надто мало часу, щоб проявити себе. А восени Денис був серед найкращих… Кажуть, це через протиріччя президента, тренера і самого футболіста.

Квітень. «Нива» розпочала співпрацю з типографією «Clover Print», завдяки якій білети і програмки команди набули нових яскравих кольорів.

Квітень. Незважаючи на нестабільні результати, футболісти «Ниви» раз за разом потрапляють в збірну другої ліги по результатам турів. Взагалі, весною тут засвітились і Маляренко, і Осадчий, і Сторубльовцев, і Браславський, і Андрєєв, і Борячук, і Овчар…

Травень. Вінничани массово підтримали свою команду в Хмельницькому. Ультрас і звичайні вболівальники автобусом, потягом і своїм транспортом дістались до сусіднього обласного центру і гаряче підтримували свою команду.

Травень. А от сама, дуже важлива, гра з «Поділлям» не вдалась. 0:0. Амбіційні вінничани не змогли обіграти молоду команду Баталова, незважаючи на те, що наші грали 50 хвилин у більшості.

Травень. Буквально після цього, в ФБ зявився допис Василя Вовка про те, що він знімає команду з турніру. Це були емоції, але вони викликали нерозуміння, розпач і роздратуванність у вболівальників, створили «Ниві» не дуже добру репутацію нестабільного клубу.

Травень. Бальзам на душу – гра з беззаперечним лідером – «Рухом», яку віннични виграли дуже впевнено. Особливо яскравою фігурою на полі був Ігор Маляренко, який забив «дубль» у ворота суперника.

Травень. Лідера сектору вболівальників «Зелено-білої сімї» Віталія Шкурака призначено уповноваженим «Ниви» по роботі з вболівальниками.

Травень. Серед власників Клубної карти в перервах матчів розігруються памятні призи – мячі, футболки, автографи команди, тощо…

Травень. У «Ниви» з явився новий відеооператор, який не тільки допомагає тренерам наданням якісного відеоматеріалу з матчів, а й забезпечує вболівальників якісними відеооглядами ігор команди. Подяка Леоніду Загоруйко!

Травень. Футболісти «Ниви» провели «Зірковий урок» для більш, як 200 учнів школи номер 21. Це було прекрасне дійство, наповнене позитивом. Яке не залишило байдужим нікого – ні футболістів, ні тренерів, ні учнів школи. Прекрасне починання!

Травень-Вересень. Починаючи з трагічного за сценарієм матчу з «Арсеналом», коли ми пропустили вирішальний гол на другій доданій хвилині, у «Ниви» розпочалась жахлива нічийна домашня серія. Сім поспіль домашніх нічиїх, це щось… зі знаком мінус.

Травень-Вересень. Але в цей же час, «Нива» зробила в чемпіонаті чудову серію з 15 матчів без поразок. Це великий плюс.

Червень. Чемпіонат завершився. Завдання виходу в першу лігу не виконано. «Нива» зайняла всього навсього сьоме місце, відставши від потенційно прохідного четвертого місця на сім очок.

Червень. Але завершальна точка сезону була на повному позитиві. На сайті вболівальників «Ниви» niva.vn.ua відбулось голосування і після останнього матчу чемпіонату відбулось вручення нагород кращим гравцям сезону. У присутності кількох сотень вболівальників памятні кубки було вручено Нгасі, Маляренку, Кліщуку, Борячуку, Брижчуку. Також всім гравцям було вручено чудові памятні кольорові фотоальбоми, які підготували Олег Семенов, Леонід Загоруйко і Анна Вільганюк.

Червень. «Ниву» покинуло пять гравців – Костенко, Химанич, Батрак, Бобович, Сторубльовцев. Звичайно, це нормальний процес, але все одно в мінус, бо свідчить про прогалини в селекції.

Червень. І знову скандал. Василь Вовк заявив, що «Балкани» пропонували 150 тис грн нашим футболістам, як стимуляцію у грі проти «Реалу». Тому що позитивний рахунок на нашу користь, або нічия давав би змогу «Балканам» розраховувати на підвищення у класні.

Липень. У «Ниви» зявився комерційний директор. Павло Бартуш. Здавалося б, плюс, але особливої комерції поки що, на жаль, не видно.

Липень. «Нива» підписала чотирьох новачків. Але все в мінус. Катрюк дуже яскраво показав себе на початку сезону, але травмувався і вибув надовго. На Бреуса покладалися особливі надії, як на забивного форварда, але на жаль, забитих голів ми від нього не дочекалися. Темерівський теж не виправдав сподівань, а Асаула взагалі жодного разу не вийшов на поле.

Липень. Чемпіонат стартував дуже погано. З домашньої нічиєї з «Поділлям». Знову 0:0 і знову нам не допомогли ні 40 хвилин у більшості, ні домашні стіни, ні амбіції..

Липень. Слідом за цим «Нива» вилітає з кубку України, поступившись на виїзді «Таврії» у додатковий час. Виграючи 1:0, Нгаха не забиває пенальті. Тобто, забиває чисто, але суддя вирішує, що було порушення і дає команду перебити. І ось тут вже Нгаха хибить. А далі червона картка Дугієнко і програш…

Липень. І знову скандал. Василь Вовк звинувачує арбітра у упередженості. А також наголошує на конфлікті інтересів, коли очільники таких клубів, як «Таврія» і «Агробізнес» займають керівні посади в ФФУ.

Липень. У колишнього гравця «Ниви» Євгена Паньковецького діагностували гнійний менінгіт. 4 доби він перебував у комі.

Липень. Ні футбольний клуб «Нива», ні вболівальники не залишили Євгена у біді без матеріальної і моральної підтримки. Допомагали по силам – хто як може.

Липень. На матчі «Ниви» випускаються чудові, красиві, кольорові білети, серед яких є і безкоштовні, які розповсюджуються по організаціям з метою залучення вболівальників на футбол.

Серпень. «Нива» підписала договір щодо спортивної підготовки 15-річного Дмитра Івашківа. Вже згодом, в грудні, його буде запрошено на збори юнацької збірної України!

Серпень. Виходець з Камеруна, капітан вінницької «Ниви» Нгаха Колінс отримав паспорт громадянина України. Чим не плюс?

Серпень. Клуб отримує припис від федерації про заборону ігор на штучному газоні СК «Нива», починаючи з 1 вересня. Ситуація складна. Клуб навіть розглядає можливість проведення домашніх ігор і інших містах.

Серпень. Віталієм Шкураком, лідером «Зелено-білої, продовжується чудова традиція – вручення тортів всім тим футболістам і тренерам, які святкують дні народження. Ну і загальнокомандне фото – буде що згадати)

Серпень. «Нива» дозаявила двох гравців – Романа Гудака і Олексія Разуваєва, які миттєво витіснили конкурентів з правого флангу.

Вересень. Керівництво міста дозволило команді безкоштовно грати на ЦМС домашні ігри, а також провести на натуральному газоні ЦМС 10 тренувань до кінця року.

Вересень. «Нива» на тенуванні вручила свому найменшому вболівальнику Владиславу Цопі, який намагається не пропускати жодного матчу, мяч з автографами футболістів і клубний шарф. Дрібниця, але приємно!

Вересень. Дмитро Загалевич і Денис Бреус припинили співпрацю з «Нивою». Перший не потрапляв в склад, не маючи змогу навіть вийти на заміну, а інший… інший просто ніяк не міг забити. А брали його саме для цього.

Вересень. Василь Вовк через свою сторінку Фейсбук звернувся до Президента країни з проханням звернути увагу на вінницький футбол і запросив його на домашні матчі «Ниви». Зрозуміло, що відповіді не було.

Вересень. «Нива» програла у віїзному матчі «Агробізнесу» 0:1. І все б нічого, якби не скандал. Знову. Василь Вовк у Фейсбук засудив дії головного арбітра Дороша, який призначив в ворота вінничан пенальті вже на другій хвилині, а також видалив гравця «Ниви» Дугієнка, Почесний президент «Ниви» також «пройшовся» по пану Собуцькому, який «суміщує посади», створюючи конфлікт інтересів.

Вересень. Після цього скандалу знову прозвучали заяви про зняття команди. У відповідь команда оприлюднила відкритого листа: «Ми все осознали, «Агробізнес» поступив «не по чєловєчєскі», ви – наш футбольний отєц, дайте нам шанс виправитись». Словом, звучало це просто жахливо і принизливо. В стилі Радянського Союзу.

Вересень. Леонід Загоруйко і Олег Семенов започаткували чудову традицію – випуск програмок, які стилізовано під дизайн програмок минулого сторічча. Без перебільшення, ці программки – одні з найкращих в Україні!

Вересень. Володимир Горілий вже не тренер вінницької «Ниви». Ось така тєкучка тренерів… Рева – Соловьєнко – Горілий – Колчин

Вересень. Пішов з життя відомий журналіст, батько прес-аташе «Ниви» Володимир Шафір.

Вересень. «Нивівці» Брижчук, Яськов, Попов, Хохлов, Карвацький, Браславський відвідали стрижавський інтернат, привезли подарунки, поспілкувались з вихованцями, зіграли з ними в футбол. Молодці!

Вересень. Призначено нового головного тренера вінницької «Ниви». Ним став кращий тренер другої ліги минулого сезону – Денис Колчин. Помічником головного тренера став відомий фахівець, воротар Вадим Деонас.

Жовтень. Під орудою нового тренера «Нива» повністю зняла з себе нічийне прокляття, але результати не надто вражали – 4 перемоги і 3 поразки. З різницею голів 8:7. Особливо неприємною була домашня поразка від ФК "Львів" 1:2

Жовтень. В «Ниві» чергове поповнення організаційного складу. Приступила до виконання обовязків новий фінансовий директор Наталя Сухенко.

Жовтень. «Нива» завітала в гості до Нгахи Колінса в його дитячу академію футболу. Пофотографувались, пограли з вихованцями і між собою.

Жовтень. За ініціативою нового головного тренера, створено команду «Нива-2», яка, по суті, стала молодіжною командою резервістів. Команда відразу розпочала ігри в вінницькій Премєр-лізі.

Жовтень. Прийнято рішення про зміну назви. З Нового року буде внесено зміни у статут, назва команди позбудеться приставки «-В» і тим самим, поверне історичне імя.

Жовтень. На протязі всього 2017 року Анна Вільганюк радує нас класними фотозвітами з кожного домашнього матчу «Ниви».

Листопад. Вболівальники в складі команди сайту niva.vn.ua вшанували пам'ять футболіста і вболівальника Євгена Маркова у річницю з дня його смерті на меморіалі, який пройшов в спорткомплексі СКА. Викликає повагу те, що на турнірі були присутні деякі гравці «Ниви» - Браславський, Карвацький, а також головний тренер команди Денис Колчин. Цікаво, що його помічник взагалі погодився прийняти участь в турнірі і гідно відстояв на воротах за команду niva.vn.ua

Листопад. «Нива» стріляла. В педагогічному університеті гравці і тренери команди прийняли участь в стрілецькому турнірі. Найвлучнішими виявились Попов, Кліщук і Яськов.

Листопад. Не встигла закінчитись осіння частина чемпіонату. Як «Нива» розпрощалась з чотирьма гравцями. Це Темерівський, Овчар, Дмитренко і Осадчий.

Листопад. Міська влада запропонувала клубу 4 га. На Тяжилові для облаштування стадіону для тренувань і мінімальної інфраструктури. Це класно, але… Але інвестора на побудову не знайдено. Крім того, місцева влада в тому районі планує побудову Палацу Спорту.. і хто знає, що буде далі…

Листопад. В осінні місяці «Нива» все частіше тренується на натуральних полях. Це і ЦМС, і аграрний університет, і педуніверситет. Це нагальна потреба команди – перехід з травматичного штучного поля СК Нива до реальних умов і натуральних газонів, на яких доводиться грати в чемпіонаті.

Листопад. До 60-річча «Ниви» створюється музей клубу. Здавалося б – позитив. А ні. Жодного руху досі немає. Навіть не зрозуміло, чи є якісь експонати і де саме вони висталятимуться.

Листопад. Ярослав Браславський заявив про закінчення професійної карєри. Шкода. Це втрата… Але, можливо, передумає?

Грудень Контракт з головним тренером підписано вже в грудні і на достатньо довгий термін – на рік. Що свідчить про довіру керівництва до тренера, а також довіру тренера до керівництва і усвідомлення стабільності клуба і цілей, які перед ним стоять.

Грудень. Є інформація, згідно якою ФК «Вінниця» подала позов в палату спорів ФФУ до клубу ФК «Нива» стосовно відшкодування 100 тис грн за, ніби то підготовку Владислава Когута, який деякий час грав за «Ниву». Справа безперспективна і незрозуміла, але неприємно…

Грудень. Олексію Разуваєву зроблено операцію на коліні. Погана новина. Але приємно, що клуб не залишився осторонь і фінансував складу операцію.

Грудень. Як виявилось, контракти підписуються «на словах». Пости почесного президента в соцмережі «Фейсбук» «Дугієнко – наш!» «Андрєєв – наш!» на ділі виявились лише бажанням, а не фактом. Оба цих захисника перейшли в «Ниву» Тернопіль.

Грудень. Проводиться конкурс на зміну логотипу футбольного клуба. На конкурсі представлено близько 30 варіантів. Перемогу з великим відривом одержав логотип Андрія Янченко.

Грудень. Погана новина стосується невпевненного фінансового стану команди. Саме через це гравці і тренери клубу уходять на зимові канікули з мінімальним грошовим забезпеченням, або взагалі без нього.

Грудень. Стипендіата «Ниви» Дмитра Івашківа викликано в юнацьку збірну України!

Грудень. На протязі року дуже добре попрацював офіційний сайт у особі прес-атташе вінницької «Ниви» Михайла Шафіра, який регулярно і повно «з перших уст» наповнював сайт офіційною інформацією.

Грудень. Від місцевої влади зявились "сигнали" про фінансову підтримку «Ниви» і в наступному році.

Игорек
Niva.vn.uaПоказать:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>

Кращий гравець вінницької "Ниви" в матчі з одеською "Реал-Фармою"
1. Кулініч Артем
4. Андрєєв Сергій
5. Музиченко Антон
6. Найко Володимир
55. Гарванко Дмитро
20.Хохлов Вадим
19. Долінський Денис
17.Савошко Володимир
7.Маляренко Андрій
11.Маляренко Ігор
9. Коровіков Віктор
25. Федосов Павло
16. Шаповаленко Артем
15. Шестаков Михайло
Не бачив гру, тому не можу обєктивно визначити кращого гравця
Архив опросов
Hosted by BestHosting(с)niva.vn.ua. При использовании любого рода материалов ссылка на сайт niva.vn.ua обязательна.
Наш электронный адрес niva.vn.ua@gmail.com