Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com


[Добавил Игорек в 22.04.2019 13:40:13]

Попередження: Браславський Ярослав, 26 хв., Касьяненко Олександр, 42 хв., Мусієнко Антон, 44 хв., Рогозін Андрій, 45 хв., Бриженко Олексій 54 хв., Брижчук Тимофій, 67 хв., Пономаренко Сергій, 72 хв., Мірошніков Ренат, 83 хв., Когут Владисла, 87 хв.

«Чайка» П.Борщагівка:
12.Мусієнко Антон – 2.Музиченко Антон, 7.Мірошниченко Ренат (20.Мохначук Дмитро, 90 хв.), 3.Касьянченко Олександр, 22.Єфремов Андрій (27. Бриженко Олексій, 46 х.), 6.Вечурко Микола, 11.Бартошук Андрій, 89.Шевчук Сергій, 9.Тименко Володимир, 8.Пономаренко Сергій (к), 18.Турчанов Вячеслав.
Запасні гравці:
23.Шкарбан Євген, 14. Насімі Навід, 28.Зіпцр Антон, 4.Чоботар Олег, 19.Сухенко Олександр.
Головний тренер:
Ільницький Тарас

«Нива» Вінниця:
44.Льопка Роман – 8.Менжега Олександр, 35.Дугієнко Олександр, 33.Адаменко Роман, 16.Когут Владислав, 24.Богач Ігор (9.Коровіков Віктор, 46 хв.), 55.Брижчук Тимофій, 21.Демченко Олександр, 17.Рогозін Андрій (10.Яськов Максим, 73 хв.), 7.Малєй Юрій, 25.Браславський Ярослав(к).
Запасні гравці:
99.Гурідов Максим, 20.Бондарчук Сергій, 4.Подкуйко Давид, 12.Палій Владислав
Головний тренер:
Нгаха Колінс

11 хв. "Нива" Віинниця отримала гол в свої ворота майже з нічого, програвши боротьбу ідразу в трьох місцях поля - після вкидання аута на чужій половині поля, далі мяч було переадресовано в центр поля, де взагалі без боротьби було програно повітря, відбувся пас головою на хід Мірошнікову, який з центра поля в оточенні трьох захисників пробіг до воріт Гурідова і переграв нашого голкіпера. Просто суцільний провал! 0:1
20 хв. На полі багато боротьби, особливо небезпечних моментів майже немає. Трішки активніше виглядають господарі, а гості спромоглись на першу небезпечну атаку лише на 20 хвилині, коли хтось з наших ледве не замкнув простріл Браславського з правого флангу.
28 хв. Гравець "Чайки" "малював" пенальті, просуваючись вздовж лінії штрафної і впавши при першому дотику, але арбітр не купився на цю провокацію.
36 хв. А ось тут вже небезпечно біля воріт "Чайки". Малєй виконав штрафний, наісивши мяч на лінію воротарського майданчика і Дугієнко з ходу намагався пробити з близької ідстані, але мяч пролеті вище воріт.
Перерва
53 хв. "Нива" в другому таймі досить швидко відноила рівновагу в рахунку. Коровіков віддав пас з лівого флангу направо на Брижчука, який майстерньо на замасі покла на газон суперника, обігравши його, і з лівої ноги влучно з метрів 20 пробив в правий нижній кут воріт під самісіньку штангу. 1:1!
65 хв. Дуже небезпечний момент. Було подано кутовий з ліого флангу і хтось з наших пробивав головою з метрів шести в упор, але мяч пролетів трішки вище поперечини. дуже небезпечно.
69 хв. "Чайка" відповіла своїм моментом. Навіс в штрафну з лівого фланга, скидка головою під удар в центр штрафної і небезпечний удар Тименко з бильзької відстані, який на щасті було заблокоано захистом "Ниви".
77 хв. Хороша, швидка атака вінничан по правому флангу. Браславський набрав хід і поблизу штрафної відкотив пд удар Яськову, який міг переадресувати мяч далі на відкритого Малея, але вирішив пробити з лінії штрафної, але мяч влучив в захисника і вилетів на кутовий.
78 хв. Було подано кутовий, мяч відлетів на лінію штрафного майданчика і Брижчук пробив с ходу по воротах, але не влучив і мяч опинися у ніким не прикритого Браславського, який в упор пробив по воротах, але влучи прямо у воротаря. Але, все одно, в цьому епізоді було зафіксовано офсайд.
81 хв. І знову гол "з нічого" в ворота "Ниви". Малєй обрізався в центрі полі, Бриженко перехопив мяч і закинув його на Тименко на підступи до штрафної. Знову позиційна помилка наших захисників, які залишили нападника на самоті, той прискорився, увійшовши в штрафну і пробив по воротах повз Льопки, який необачно далеко вийшов з воріт, оголивши ближній кут, куди і влетів мяч. 2:1!
84 хв. У вінничан була чудова нагода, щоб відігратись наприкінці поєдинку. Пройшла подача Малєя з правого флангу на Яськова, який знаходився в кількох метрах від воріт біля дальньої штанги, але він пробив прямо в воротаря. Дуже шкода втрачати такі моменти.
фінальний свисток

IP


[Добавил Игорек в 22.04.2019 13:40:00]

Попередження: Радюк Тарас, 8 хв., Хохлов Вадим, 11 хв., Дедех Руслан, 16 хв., Менжега Олександр, 42 хв., Залізняк Валентин, 53 хв., Адаменко Роман 57 хв., Демчук Максим, 82 хв., Малєй юрій, 90 хв.

«Нива» Вінниця:
99.Гурідов Максим, – 8.Менжега Олександр (16.Когут Владислав, 44 хв.), 35.Дугієнко Олександр, 33.Адаменко Роман (10.Яськов Максим, 70 хв.), 20.Бондарчук Сергій, 55.Брижчук Тимофій, 9.Коровіков Віктор, 21.Демченко Олександр, 11.Маляренко Ігор (17.Рогозін Андрій, 77 хв.), 7.Малєй Юрій, 25.Браславський Ярослав(к).
Запасні гравці:
44.Льопка Роман, 24.Богач Ігор, 4.Подкуйко Давид, 12.Палій Владислав.
Головний тренер:
Нгаха Колінс

«Нива» Тернопіль:
1.Механів Максим - 2.Радюк Тарас, 3.Хохлов Вадим, 33.Демчук Максим, 23.Залізняк Валентин, 15.Мороз Тарас, 8.Дедух Руслан, 11.Гатала Ігор (22.Бідний Мирон, 89 хв.), 21.Бровко Ігор (5.Хруставка Олег, 90 хв.), 17.Волохатий Роман (19.Проців Максим, 79 хв.), 10.Литовченко Олексій
Запасні гравці:
71.Сидоренко Владислав, 18.Кірієнко Ярослав.
Головний тренер:
Малик Василь

Футбольна фортуна - примхлива пані) В минулій грі вона посміхнулась вінницькій команді на останніх секундах матчу, коли Малєй за допомогою невеличкого рикошету приніс перемогу вінницькій "Ниві". А сьогодні вона "зіграла" на користь наших суперників, допомігши їм з пенальті на останніх хвилинах гри, який дозволив тернополянам привезти з Вінниці три очки. Але, спраедливості заради, слід сказати, що цей результат можна вважати цілком справедливим - гості створили більше небезпечних моментів, продемонструвавши більш якісну гру, ніж вінничани. В цьому аспекті є цікавий момент. Якщо в минулій грі вінничани грали без двох дискваліфікованих гравців і виграли, то в цій грі вже наші суперники грали ослабленим складом через дискваліфікації двох граців. Ось такий парадокс...

Але в складі вінничан були втрати. На жаль, через травму був вимушений пропустити гру Денис Долінський, який був одним з найкращих в минулій грі. Можливо, саме через це гра не пішла... Малюнок гри взагалі не читався, захист виглядав не надто надійно, фланги працювали вкрай слабко, тактика закидання мяча на Брасласького, якому було складно вигадати щось креативне в оточенні двох-трьох суперників. Тому і моментів було обмаль. Натомість тернополяни неодноразово ударами турбували Максима Гурідова, за що в кінці гри і були винагороджені пенальті, привезеним у власні ворота Сергієм Бондарчуком, який програв позицію і навіщось сфолив на самісінькій лінії штрафної.

18 хв. Коровіков класно обігрався з Браславським, зробивши на нього розрізний пас в штрафну. Ярослав увірвався на вільний простір трішки правіше воріт, але вихід один на один не вдалося завершити голом - мяч пролетів вздовж воріт.
26 хв. Гатала задав першого удару по воротах Гурідова. Удар виявися зосім не складним для нашого воротаря.
33 хв. Маляренко навісив з правого флангу, Малєй виграв верхову боротьбу, але удар вийшов дуже невлучний і мяч пролетів значно вище воріт.
40 хв. Гатала пробив в ближній кут - Гурідов рятує ситуацію. Дуже небезпечно.
44 хв. Литовченко пробив головою після навісу з лівого флангу, мяч пролетів поруч зі стійкою.
Перерва
50 хв. Литовченко знову пробиває головою в ліву частину воріт вінничан, але Гурідов з трудом перевів мяч на кутовий.
52 хв. Малєй пробив метрів з 23. Сильно в притирку з правою штангою.
63 хв. Дугієнко і Когут не розібралися по позиціям поблизу власної штрафної, відразу тернополяни перехопили мяч і провели дуже небезпечну атаку, яка завершилась невлучним ударом капітана гостей.
74 хв. Браславський вицарапав мяч і віддав дуже хорошу розрізну передачу на Малея, який пробив, але удар було заблоковано.
75 хв. В наступній атаці Браславський навісив справа і Брижчук опинився першим на мячі і пробив вище воріт.
76 хв. Литовченко ледве не замкнув передачу справа, опинившись на самоті прямо перед воротами.
88 хв. Бондарчук навіщось сфолив на самісінькій лінії штрафної зліва від воріт і арбітр не вагаючись призначив пенальті, який реалізував Литовченко.
90+1 хв. Той самий Литовченко в кінці гри мав ще один момент, щоб відзначитись, отримавши пас поблизу воріт вінничан і с ходу пробивши в ближній кут.
Фінальний свисток

IP[Добавил Игорек в 08.04.2019 11:25:18]

Попередження: 7. Мірошніков Ренат, 47 хв., 35. Дугієнко Олександр, 52 хв., 22.Єфремов Андрій, 53 хв., 3.Касьяненко Олександр, 83 хв., 2.Музиченко Антон, 90 хв., 8.Менжега Олександр, 90+4 хв., 11.Бартошук Андрій, 90+5

«Нива» Вінниця:
44.Льопка Роман – 8.Менжега Олександр, 35.Дугієнко Олександр, 33.Адаменко Роман, 20.Бондарчук Сергій, 19.Долінський Денис, 55.Брижчук Тимофій (9.Коровіков Віктор), 21.Демченко Олександр, 17.Рогозін Андрій (24.Богач Ігор), 7.Малєй Юрій, 25.Браславський Ярослав(к).
Запасні гравці:
99.Гурідов Максим, 4.Подкуйко Давид, 12.Палій Владислав, 16.Когут Владислав.
Головний тренер:
Нгаха Колінс

«Чайка» П.Борщагівка:
12.Мусієнко Антон – 2.Музиченко Антон, 7.Мірошниченко Ренат, 3.Касьянченко Олександр, 22.Єфімов Андрій (19.Сухенко Олександр), 6.Вегурко Микола, 27.Бриженко Олексій (16.Цуріпін Артем), 11.Бартощук Андрій, 89.Шевчук Сергій, 9.Тименко Володимир, 8.Пономаренко Сергій (к).
Запасні гравці:
1.Савчук Богдан (в), 14. Насімі Навід, 20.Мохначук Дмитро, 28.Зіпцр Антон, 4.Чоботар Олег.
Головний тренер:
Ільницький Тарас

Вінницька «Нива» здобула архіважливу перемогу на старті весняної першості чемпіонату України другої ліги. Надважливість результату останнього матчу другого кола обумовлена одразу кількома факторами. По-перше, банально, при будь-яких розкладах, в домашній грі з одним з аутсайдерів бажано не втрачати очки. По-друге, хлопцям, які лише нещодавно розпочали грати за головну вінницьку команду необхідно було відчути, заради кого вони тут грають, як гаряче їх підтримують вболівальники, а це смак перемоги, розуміння того, що вони частина команди, яка здатна перемагати. Ще одним нюансом набору очок було те, що в залежності від кількості очок за підсумками другого кола формувався календар третього, який давав певні переваги в кількості домашніх ігор.

Отже, вінничани розпочали з складної, але перемоги завдяки голу Юрія Малєя, який приєднався до команди в останній момент, але вже встиг відзначитись в воротах суперника в другому поспіль матчі. Цікаво, що обидва рази це були голи після штрафних ударів. Неділю тому це був гол молодіжці «Шахтаря» і ось зараз постраждала «Чайка». Далі буде!

Порівняно з минулим туром, який відбувся восени, склад «Ниви», який вийшов на поле з перших хвилин, оновися більш як на 90 відсотків - з осінньої основи на поле вийшов лише Денис Долінський. Ще троє гравців, які розпочали гру, усім нам добре відомі – Браславський, Брижчук і Дугієнко. Всі ці футболісти раніше вже грали в вінницькій «Ниві» і в міжсезоння поернулись в команду. Решту гравців основного складу склали молоді вінницькі футболісти і приїзджі хлопці, які лише нещодавно поповнили ряди команди.

Слід відмітити, що через дискваліфікації у грі не могли приймати участь Яськов і Маляренко, тому тренери могли розраховувати лише на чотири заміни.

Можливо, саме через певну незіграність, хвилювання і досить закриту гру гостей вінничанам гра не надто вдалася. В першому таймі вінничани володіли перевагою, хоча небезпечних моментів біля воріт «Чайки» було не дуже багато. Старався Браславський, запамятався нестандартними діями Долінський, який вів за собою команду, працювали крайки – Малєй і Рогозін, намагався загострити Брижчук, а апогеем першого тайму став мегамомент у Ярослава Брасласького, який зробив все для голу, але не забив… в другому таймі наші вінгери трішки підсіли, гра вирівнялась і вже гості зусиллями Романа Мірошниченка мали два моменти для взяття воріт «Ниви». Гра почала носити більш сумбурний характер і лише фол Музиченка, який восени грав за вінничан, на останній хилині і рикошет від захисника «Чайки» принесли нам три довгоочікуваних очка.

1-20 хв. Гра проходить з перевагою "Ниви". До небезпечних ударів справа не доходить, але напруга створюється задяки активним флангам і гострих прострілів Брижчука, Браславського та Рогозіна.
21 хв. Після подачі Демченко штрафного мяч декілька раз пролетів вздовж воріт, але нікому не вдалося завершити атаку влучним ударом.
25 хв. Прекрасний момент у Долінського, який взяв гру на себе і сильно пробив з метрів 25 знаходячись по диагоналі зліва від воріт. Мяч летів в ліву девятку, але відмінно зіграв воротар, відбивши мяч на кутовий.
33 хв. Браславський прийняв передачу від Малея, який виконав передачу в праву частину штрафної площадки, прикрив мяч корпусом і пробив в ближній кут, але знову на місці воротар.
35 хв. Дуже небезпечно! Дугієнко після скидки під удар сильно приклався до мяча з метрів 14, але круглий пролетів вище воріт.
45 хв. Мегамомент у Браславського, який вискочив один на один з воротарем прямо по центру воріт, обіграв його, обійшовши його справа і відразу пробив по порожнім воротам, але... не влучив. Дуже шкода. Момент просто убойний.

Перерва

52 хв. Кумедний і досить дивний епізод. Дугієнко міг з метра головою завершувати прострільну передачу з правого флангу, але чомусь закинув мяч в ворота високо піднятими руками, за що справедливо і отримав жовту картку. Після матчу Олександр сказав, що його підштовхнули і він за інерцією влетів руками у мяч.
55 хв. Ренат Мірошниченко пробив по воротах "Ниви" з центра штрафного майданчика. Небезпечно, але на місці Роман Льопка.
63 хв. Знову простріл і знову Мірошниченко з центру штрафної стріляє по воротах, але знову на місці наш воротар.
46-90 хв. "Нива" другий тайм грає якось сумбурно. Фланги підсіли, гостроти дуже мало. Заміни навіть послабили гру. Натомість, "Чайка" грає більш активно. особливо відзначається технічними, нестандартними діями Сергій Шевчук, який створив дуже багато проблем нашому правому флангу.
90 хв. Музиченок порушив правила на лінії штрафної справа від воріт, Малєй взявся виконати цей штрафний і зробив це просто відмінно, міцно пробивши по воротах. Потрібно відзначити, що по шляху до воріт мяч зачепив когось з гравців "чайки", що дезорієнтувало воротаря гостей і мяч влетів в ворота! 1:0!!!
Фінальний свисток

IP (niva.vn.ua)


[Добавил Игорек в 03.04.2019 13:06:48]

Напередодні старту весняної частини чемпіонату вінницька «Нива» майже в поному складі провела зустріч з вболівальниками, яка пройшла у затишній залі для конференцій готелю «Франція»

Спочатку прес-аташе вінницької «Ниви» Михайло Шафір ще раз ознайомив присутніх зі змінами, які відбулися в керівній ланці клубу в міжсезоння, а потім надав слово президенту головної футбольної команди вінниччини Вадиму Кудіярову.


Вадим Кудіяров наголосив, що атмосфера в клубі дуже позитивна, хоча ще два місяці тому у клуба були великі заборгованості по зарплатам, але в силу підтримки обласної і міської влади ці проблеми відійшли в минуле. Також за цих два місяці «Ниву» очолив новий головний тренер, підписано контракти біль ніж з десятьма новими гравцями, команда провела два навчально-тренувальні збори, пройшли всі етапи атестації, зробили фінансовий аудит за минулий рік, створили молодіжну команду. Також створено проект «Народний клуб», в який ми запрошуємо всіх охочих вболівальників. Також ми створили комерційний відділ і почали шукати варіанти для заробітку.

Далі слово взяв головний тренер вінницької «Ниви» Нгаха Колінс.
Нгаха розпочав з того, що нагадав, при яких скрутних обставинах йому довелося прийняти команду. Адже багато гравців осіннього складу покинули клуб через фінансові негаразди. Тому в спішному порядку довелось шукати виконавців і комплектувати боєздатний колектив. Збори розпочалися 4 лютого, було переглянуто багато іногородніх, а також близько 60 місцевих футболістів, з яких обрано 21 гравця, яких заявлено на весняну частину чемпіонату. Нгаха вважає, що команду укомплектовано непогано, незважаючи на обмежені фінансові можливості. Але при цьому, головний тренер вдячний керівництву за те, що команда повністю забезпечена всім необхідним. Також Нгаха подякував і вболівальникам, які фінансово підтримали клуб в скрутний час.

Назар Виздрик:
-22 роки, вихованець львівських «Карпат», сам зі Львова. Останній клуб – кіровоградська «Зірка». -----Хочу подякувати керівництву, тренерському штабу, пацанам, які прийняли мене в команду. Я буду намагатись з усіх сил, щоб допомогти команді досягнути нових висот.

Денис Долінський:
-У нас зібралась хороша команда. Нові футболісти нічим не гірші тих, які були до цього. Я вважаю, що такою командою ми зможемо дати бій будь-якій команді другої ліги і боротися за хороші місця.

Нгаха Колінс:
- Додам, що Денис Долінський з сьогодняшнього дня другий віце-капітан нашої команди.

Сергій Бондарчук:
- 22 роки. Грав на аматорському рівні за вінницьке «ЕМС Поділля». «Нива» Вінниця для мене це можливість проявити себе на пролфесійній арені»

Ігор Маляренко:
-Ми якісно провели два збори, виконали великий обєм роботи. До нас прийшли хороші новачки. Зі свого боку, як капітан, хочу пообіцяти, що в нашій команді не буде байдужих до нашої емблеми і вінницького футболу.

Олександр Дугієнко:
-Радий всіх вас бачити. Нажаль, вже декілька сезонів поспіль команді не вдається вирішити завдання виходу в першу лігу. Я думаю, що зараз є реальні шанси це виконати. Зрозуміло, що ніхто не хоче говорити про це зараз, адже це залежить від багатьох факторів – від нас, від вас. Нам дуже потрібна ваша підтримка і ми сподіваємось, що на стадіон буде приходити багато людей. Ми граємо тільки для вас!

Роман Льопка:
-Коли у мене зявилась можливість долучитись до вінницької «Ниви», я відразу приїхав сюди. Буду намагатись допомогти «Ниві» вийти в першу лігу.

Давід Подкуйко:
-Мені 19 років, я вихованець вінницького футболу, два роки виступав за «ЕМС-Поділля» і ось мене заявили за професійний клуб. Я дуже радий цьому і будемо доводити, що цей клуб може обіграти будь-яку команду.

Владислав Когут:
-Дякую тренерам, керівництву за те що надали мені другий шанс. Буду робити все, щоб виправдати довіру. Чекаємо всіх шостого квітня на стадіоні.

Леонід Мукомел:
-Мені 25 років, вихованець вінницького футболу. Остання моя команда «ЕМС-Поділля», дякую керівництву за те, що заявили мене. Буду намагатись допомогти команді.

Олександр Демченко:
-Мені 23 роки, дійсно, я два роки грав в Італії. Приїхавши сюди, я радий, що мене запросили в команду. Буду робити все, щоб кожен матч був для нас позитивним.

Ігор Богач:
-Приємно всіх вас бачити. Приємно розпочинати сезон з позитивних емоцій. Від вас ми хочемо бачити підтримку, а ми своєю грою намагатимемось радувати вас

Далі Михайло Шафір зробив обяву про те, що у нападника «Ниви» Максима Яськова народилась донька. Цю новину зустріли оплесками і продовжили експрес-коментарі гравців.

Андрій Рогозін:
-Сам я з Вінниці, але останнім часом грав у Польщі. Колектив дуже хороший, все мені дуже подобається. Буду старатись, щоб ми вийшли в першу лігу. Хочу запевнити вас, що ми зробимо для цього все можливе.

Тимофій Брижчук:
-Я дуже радий повернутися в «Ниву». До цього грав у Миколаїві. Повертаюсь з позитивними емоціями і сподіваюсь, що у нас все вийде.

Віктор Коровіков:
-Я хотів би, щоб ви завжди підтримували команду, а ми будемо старатись на полі досягнути гарних результатів – у нас все для цього є.

Ярослав Браславський:
-Я повернувся в команду з аматорського футболу. Багато зусиль для цього приклав головний тренер і керівництво. Сподіваюсь, що своєю грою я не підведу іхні сподівання. Хотілося б, щоб вболівальники підтримували команду як у моменти радості, так і у моменти не дуже радісні. Зі своєї сторони я очу сказати, що ця команда буде намагатись демонструвати гарний футбол і гарні результати.

Максим Гурідов:
-Провели два хороших збори, команда дуже добре укомплектовалась, ми в сезоні будемо викладатись на всі сто відсотків і очікуємо на вашу підтримку.

Владислав Палій:
-Хочу подякувати керівництву за те, що запропонували ще один контракт. Будемо чекати вас на стадіоні, з вашою підтримкою ми досягнемо значних результатів.

Роман Адаменко:
-Радий вас усіх вітати. Киянин, випускник київського «Динамо». Хотілося б, щоб вболівальники приходили не тільки на домашні ігри, а й на виїзні матчі, де нас чекають дуже непогані суперники.

Юрій Малєй:
-Дякую, що прийшли на презентацію команди. Видно що люди цікавляться вінницьким футболом. Красиве місто, яке заслуговує не тільки другої ліги, а й першої. Мені 26 років, останній клуб «Мир» Гоностаївка. Над пропозицією довго не думав – команда амбіційна, є перспектива. Наберіться терпіння – все буде ок.

Олександр Менжега:
-Хочу подякувати тренерському штабу за те, що подовжили контракт. Дякую, що сьогодні прийшли, чекатимемо вас на стадіоні. А ми в свою чергу будемо намагатись показати гарний результат в кожній грі.

Далі спортивний директор вінницької «Ниви» Михайло Куниця предстаив тренерський, адміністративний, медично-фізіотерапевтичний склад команди і наголосив на якісно проведених зборах, про те, що були створені всі умови для підготовки, проведено багато спарингів, настрій позитивний і запевнив, що жодній команді у грі з «Нивою» легко не буде. Кожна гра буде вольовою. Завдання першої ліги перед командою не стоїть, але є завдання виходити і грати на перемогу в кожній грі.

Запитання від журналістів:
-Наскільки змінився клуб в міжсезоння у відсотковому значенні?
Нгаха Колінс:
-Скажімо, 70%. У нового тренерського штабу своя філософія. Кожен тренер бачить команду по свому і відповідно цього бачення підбирає гравців під свою модель гри.

-На що ви орієнтуєтесь в своїй грі?
-Я не люблю коли болівальник приходить на стадіон і нудьгує. Ми повинні вести атакуючу гру. Ми будемо пресингувати, не будемо сидіти на своїй половині поля і чекати, доки до нас дійде мяч. Тактичну схему будемо змінювати відповідно до перебігу гри. Мабуть, будемо грати одним нападником.

Віце-президент вінницької «Ниви» з питань дублюючого складу і підготовки резерву Юрій Корбут:
-Я бувший президент вінницької команди «ЕМС-Поділля», яка досягала великих результатів на рівні вінницької області – ми були двократними чемпіонами області. Три футболісти, які грали за нашу команду нині підписали контракти з вінницькою «Нивою». На сьогодняшній момент ми формуємо команду «Нива-2», яка буде дублем команди. На сьогодняшній момент вже сформовано тренерський штаб, є футболісти. Вже до нас звертаються з районів з проханням переглянути здібних дітей. Тому я вважаю цей напрямок розвитку правильним. Головним тренером дубля став Микола Роздобудько – в минулому гравець «Ниви», кваліфікований спеціаліст, який пять останніх років працював в Казахстані. Команда буде виступати в чемпіонаті області. Надалі, можливо, в КФК.

-Наскільки «Нива» зараз фінансово забезпечена? Ви створили «народний клуб». Скільки коштів зібрали?
Вадим Кудіяров:
-Що стосується фінансів, команда забезпечена усім необхідним. Всі отримують зарплатню. З цим на сьогодняшній день проблем немає. Обласна адміністрація виконує усі домовленості. Кошти, зібрані вболівальниками ідуть на медичне забезпечення, прання, таке інше… Ось такими спільними зусиллями ми підтримуємо життєдіяльність клубу, але хотілося б, щоб до цієї справи долучалося якнаймога більше людей.

Віталій Шкурак:
-В даний час зібрано близько двохсот заявок на членство в проекті «Народний клуб». З них 26 повноцінних члени клуба. Створено групу у Вайбер, де всі бажаючі можуть отримати інформацію стосовно того, на що саме ідуть кошти. Вся інформація відкрита. Ідея «народного клубу» - створити масову підтримку вінницької «Ниви».

Запитання від вболівальників:
-Чи закрили ви селекційну кампанію?
Нгаха Колінс:
-Я рахую, що ми закінчили комплектацію і ті футболісти, які є у нас у складі здатні виконати завдання.

-Чи є травмовані, як йде відновлення Ігоря Богача?
- Що стосується Богача, бачите, він сьогодні посміхається) Сьогодні він вперше за два місяці тренувався у загальній групі разом з командою. У нього величезний потенціал і є бажання, старання і він нам дуже допоможе. Також у Брижчука невеликі проблеми, але завтра він буде тренуватись разом з нами. Але є проблеми іншого плну – через дискваліфікації у найближчій грі не будуть приймати участь Маляренко і Яськов.

Вболівальник:
-Я звертався до Президента, премєра стосовно стадіона – реакції нуль. Нам таке керівництво не потрібно. У мене прохання до преси – донесіть це до людей.
Друге питання – нехай влада проконтролює питання відновлення туалетів біля стадіона, які зруйнували під час будівництва будинків.

Вадим Кудіяров:
-Що стосується стадіона. У нас були неодноразові зустрічі з мером міста. Він зайнявся пошуком проекта. За прототип було взято проект якогось стадіона в Польщі, який вартував би 58 мільйонів гривень. Це стадіон на 10000 місць європейського зразка. Було обіцяно, що буде розпочато після реалізації двої великих проектів, які заплановані у Вінниці – аеропорт і міст між Фрунзе і Ватутіна. Також була розмова з Валерієм Коровієм стосовно участі Косюка в фінансуванні будівництва стадіона. Стосовно туалетів, - є компанія Вінницябуд, яка обіцяла відновити туалети біля стадіона до старта чемпіонату. До місцевої влади у нас немає претензій – ми відчуваємо всебічну підтримку.

Игорек з вдячністю за відео Віталію Шкураку і каналу FSC Нива TV


[Добавил Игорек в 29.03.2019 17:57:09]


"Шахтар"-U19 Донецьк:
???
Головний тренер:
???

"Нива" Вінниця:
1.Лєпка - 8.Менжега, 17.Дугієнко, 33.Адаменко, 16.Бондарчук - 9.Коровіков, 19.Долінський, 21.Демченко, 7.Малєй, 25.Рогозін - 4.Браславський
Заміни:
99.Гурідов, 15.Подкуйко , 24.Когут, 5.Виздрик, 12.Палій
Головний тренер:
Нгаха Колінс

Не поїхали Яськов через сімейні обставини, Маляренко через травму приводящого мяза, Брижчук через траму спини, Богач ще не вилікувався, Мукомел.

За "Ниву" дебютував Юрій Малєй, в недавньому минулому гравець "Мир" Горностаївка і "Полісся" Житомир. Півзахисник, лівша. Хлопець дуже заряджений на гру. Активний у атакуючих діях, а також може підстрахувати і у захисті. Його підписали майже без перегляду.

Взагалі, товариська гра вийшла дуже непоганою. Команди показували непоганий, швидкий футбол. Забивалися красиві голи.

4 хв. Браславський.
Ярослав отримав розрізну передачу справа, увійшов в штрафну і сходу пробив повз воротаря з метрів 12! 1:0!

32 хв. Малєй
Юрій забив зі штрафного, призначенного трішки правіше воріт суперника. Красивий гол! 2:0!

38 хв. Невідомо хто
прохід зліва і удар в дальній кут. 2:1

42 хв. Класний гол Браславського.
Після проходу правим флангом Ярослав прибрав мяч під себе, обігравши захисника на куті штрафної площадки і відразу ж пробив у верхній кут! Чудовий гол! 3:1!

По перерві на поле вийшов Гурідов,

55 хв. "Шахтар" знову скоротив рахунок після обрізки в центрі поля. Відбувся удар з лінії штрафного майданчика в дальній кут. Макс Гурідов не зміг допомогти команді. 3:2!

62 хв. Заміна - Коровіков - Виздрик. Молодь "Шахтаря" контролює хід гри, наші намагаються грати на контратаках. Але в другій половині таймі вінничани почали грати активніше. Ма чудову нагоду для взяття воріт Малєй, але не влучив з вигідної позиції після подачі з правого флангу.

80 хв. Демченко забив прямим ударом з кутового. 4:2!

82 Заміна - Подкуйко замість Долинського

86 хв. Дугієнко трішки не дограв з суперником якій після цього пробив в штангу воріт "Ниви". Небезпечно!

90 хв. Заміни - Малєй - Палій, Бондарчук - Когут.

Фінальний свисток!

Игорек завдяки онлайн-трансляції Романа Буги і іншим джерелам інформації.
Спеціально для niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 25.03.2019 18:27:02]


"Шахтар"-U19 Донецьк:
???
Головний тренер:
???

"Нива" Вінниця:
Гурідов - Адаменко, Дугієнко, Менжега, Когут - Виздрик, Демченко, Брижчук, Палій, Рогозін - Браславський.
Заміни:
Яськов, Подкуйко, Нападник на перегляді.
Головний тренер:
Нгаха Колінс

0:1 - Демченко забив головою після подачі з кутового на дальню штангу. 1:0!
1:1 - Шахтар відновив рівновагу пілся проходу по лівому флангу. 1:1[Добавил Игорек в 18.03.2019 13:45:36]


"ЛНЗ" Лебедин:
Козаченко (Дейнеко 46) – Парфьонов, Листопад, Кондратюк, Калініч (Крамар 43) – Лобов, Тубольцев (Гуд 46), Вакуленко, Дєдов (Грицай 46), Колос – Качур (Литовчак 46)
Головний тренер:
Гречаний Василь

"Нива" Вінниця:
Гурідов - Адаменко, Менжега, Виздрик, Бондарчук - Долінський, Брижчук, Демченко, Маляренко, Рогозін - Тітієвський
Заміни:
Лєпка - Коровіков, Браславський, Палій, Савошко, Когут, Подкуйко
Головний тренер:
Нгаха Колінс

0:1 - Тубольцев у підкаті сфолив на Маляренко поблизу власної штрафної площадки. Демченко блискуче виконав штрафний, мяч летів у девятку, але воротар Козаченко зміг торкнутися мяча, але той вдарився в стійку і відлетів у ворота.
1:1 - Пара Вакуленко-Грицай розіграла чудову двоходівку, розпочавши її з власної половини поля і завершивши влучним ударом Грицая в дальній кут воріт.[Добавил Игорек в 13.03.2019 18:10:27]


"Нива" Вінниця:
Маляренко, Долінський, Демченко, Рогозін, Брижчук, Адаменко, Бондарчук, Савошко О., та інші.
Головний тренер:
Нгаха Колінс

"Поділля" Хмельницький:
Каверін, Бабак, Романюк, Шпікула, Гайдаш, Морговський, Музичук, Швець та інші...
Головний тренер:
Костишин Віталій

1:0 - Долінський перехопив мяч поблизу центру поля, пройшов до воріт суперника і з-під захисника влучно пробив в правий нижній кут воріт "Поділля". Слід зауважити, що в цьому епізоді дуже невдало зіграв воротар гостей, який не зміг відбити нескладний удар.[Добавил Игорек в 11.03.2019 18:03:36]


"Нива" Вінниця:
Мукомел (Кириловський 46 хв.), Бондарчук (Когут 75 хв.), Адаменко (Виздрик 46 хв.), Менжега (Максименко 25 хв, Палій 70 хв.), Долінський (гравець на перегляді), Демченко (гравець на перегляді), Брижчук (гравець на перегляді), Браславський (Маляренко 65 хв.), Рогозін (Подкуйко 70 хв.), Коровіков (гравець на перегляді), Дугієнко.
Головний тренер:
Нгаха Колінс

"УТН" Умань:
????
Головний тренер:
Олександр Казанюк

1:0 - Коровіков прибрав під себе мяч, таким чином обігравши суперника, і вискочив один на один з воротарем і влучно пробив в ближній кут воріт.
2:0 - Дуже красивий гол! Тимофій Брижчук отримав передачу в штрафну площадку з правого флангу і, поклавши корпус, з льоту пробив у дальню девятку
3:0 - Денис Долінський влучно пробив з метрів 13 після стрімкої атаки по лівому флангу і пасу в центр на підступи до штрафної площадки. 3:1 - Гості відіграли один гол ударом з метрів 20. Удар було нанесено по діагоналі з лінії штрафної в правий нижній кут воріт "Ниви"
4:1 - Гості сфолили у карному майданчику , за що було призначено пенальті, який влучно пробив Маляренко.


[Добавил Игорек в 01.03.2019 21:03:55]


"Нива" Вінниця:
1.Гурідов Максим - ?.Адаменко Роман, 11.Маляренко Ігор, 18.Долінський Денис, 8.Менжега Олександр, 9.Коровіков Віктор, ?.Дугієнко Олександр, 21.Брижчук Тимофій, 10.Яськов Максим, 35. Демченко Олександр, ?Підкуйко Давід.
В другому таймі виходили 20.Бондарчук Сергій, 4.Браславський Ярослав, ?.Кириловський, ?.Когут, 16.Вишневський Андрій, 14.Слободянюк Микола, 25.Білик Ярослав, 28.Загалевич Дмитро, 12.пастушенко Микола.
Головний тренер:
Нгаха Колінс

"Случ" Староконстянтинів:
????
Головний тренер:
???


1 – автогол. Менжега подав з лівого флангу і захисник зрізав мяч у девятку власних воріт
20 – Яськов забив у порожні ворота після пасу Коровікова
90 - Браславський з другої спроби замкнув простріл з правого флангуПоказать:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>

Hosted by BestHosting(с)niva.vn.ua. При использовании любого рода материалов ссылка на сайт niva.vn.ua обязательна.
Наш электронный адрес niva.vn.ua@gmail.com