Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com

Козаченко (Дейнеко 46) – Парфьонов, Листопад, Кондратюк, Калініч (Крамар 43) – Лобов, Тубольцев (Гуд 46), Вакуленко, Дєдов (Грицай 46), Колос – Качур (Литовчак 46)

Гурідов - Адаменко, Менжега, Виздрик, Бондарчук - Долінський, Брижчук, Демченко, Маляренко, Рогозін - Тітієвський
Заміни:
Лєпка - Коровіков, Браславський, Палій, Савошко, Когут, Подкуйко
Нгаха Колінс

0:1 - Тубольцев у підкаті сфолив на Маляренко поблизу власної штрафної площадки. Демченко блискуче виконав штрафний, мяч летів у девятку, але воротар Козаченко зміг торкнутися мяча, але той вдарився в стійку і відлетів у ворота.
1:1 - Пара Вакуленко-Грицай розіграла чудову двоходівку, розпочавши її з власної половини поля і завершивши влучним ударом Грицая в дальній кут воріт.

[Добавил Игорек в 13.03.2019 18:10:27]

Маляренко, Долінський, Демченко, Рогозін, Брижчук, Адаменко, Бондарчук, Савошко О., та інші.

"Поділля" Хмельницький:
Каверін, Бабак, Романюк, Шпікула, Гайдаш, Морговський, Музичук, Швець та інші...
Костишин Віталій

1:0 - Долінський перехопив мяч поблизу центру поля, пройшов до воріт суперника і з-під захисника влучно пробив в правий нижній кут воріт "Поділля". Слід зауважити, що в цьому епізоді дуже невдало зіграв воротар гостей, який не зміг відбити нескладний удар.

[Добавил Игорек в 11.03.2019 18:03:36]

Мукомел (Кириловський 46 хв.), Бондарчук (Когут 75 хв.), Адаменко (Виздрик 46 хв.), Менжега (Максименко 25 хв, Палій 70 хв.), Долінський (гравець на перегляді), Демченко (гравець на перегляді), Брижчук (гравець на перегляді), Браславський (Маляренко 65 хв.), Рогозін (Подкуйко 70 хв.), Коровіков (гравець на перегляді), Дугієнко.

"УТН" Умань:
????
Олександр Казанюк

1:0 - Коровіков прибрав під себе мяч, таким чином обігравши суперника, і вискочив один на один з воротарем і влучно пробив в ближній кут воріт.
2:0 - Дуже красивий гол! Тимофій Брижчук отримав передачу в штрафну площадку з правого флангу і, поклавши корпус, з льоту пробив у дальню девятку
3:0 - Денис Долінський влучно пробив з метрів 13 після стрімкої атаки по лівому флангу і пасу в центр на підступи до штрафної площадки. 3:1 - Гості відіграли один гол ударом з метрів 20. Удар було нанесено по діагоналі з лінії штрафної в правий нижній кут воріт "Ниви"
4:1 - Гості сфолили у карному майданчику , за що було призначено пенальті, який влучно пробив Маляренко.

[Добавил Игорек в 01.03.2019 21:03:55]

1.Гурідов Максим - ?.Адаменко Роман, 11.Маляренко Ігор, 18.Долінський Денис, 8.Менжега Олександр, 9.Коровіков Віктор, ?.Дугієнко Олександр, 21.Брижчук Тимофій, 10.Яськов Максим, 35. Демченко Олександр, ?Підкуйко Давід.
В другому таймі виходили 20.Бондарчук Сергій, 4.Браславський Ярослав, ?.Кириловський, ?.Когут, 16.Вишневський Андрій, 14.Слободянюк Микола, 25.Білик Ярослав, 28.Загалевич Дмитро, 12.пастушенко Микола.

"Случ" Староконстянтинів:
????
???

1 – автогол. Менжега подав з лівого флангу і захисник зрізав мяч у девятку власних воріт
20 – Яськов забив у порожні ворота після пасу Коровікова
90 - Браславський з другої спроби замкнув простріл з правого флангу

[Добавил Игорек в 27.02.2019 18:41:54]

????
КОСТИШИН Віталій

Гурідов - Дугієнко, Адаменко, Брижчук, Демченко, Маляренко, Яськов, Менжега, Коровіков та інші...

Зі слів очевидців, перший тайм був досить рівним з невеликою кількістю небезпечних моментів. Спочатку перевагу мали хмельничани, потім гра вирівнялась, але жодній з команд не вдалося відкрити рахунок у грі.
Другий тайм майже не змінив сценарій. Тож фінальний свисток зафіксував цілком справедливу нічию.

[Добавил Игорек в 20.02.2019 17:23:45]

"Агробізнес" Волочиськ:
???? - Юхимович, ????, Семенець, ?????, Слотюк, ?????, Нечипоренко, ?????, ?????, ?????.
ДОНЕЦЬ Андрій

Гурідов - Дугієнко, Адаменко, Бондарчук, гравець на перегляді, - Брижчук, Долінський, Демченко, Маляренко, Коновалов - Коровіков
Запас: Кириловський, Мукомол, Браславський, Білокур Вадим, Підкуйко Волоимир, Палій, Чернявський.

Зі слів очевидців, перший тайм пройшов за досить рівної гри. Вінничани створили декілька небезпечних моментів, серед яких слід відзначити гарматний постріл Маляренко в ближній кут з меж штрафного майданчика. В цьому епізоді "Агробізнес" врятував воротар, який продемонстрував дива реакції, а також вихід Коровікова один на один, після якого наш нападник намагався перекинути воротаря, але не влучив в ворота.
Але до цього був гол. "Нива" відкрила рахунок в цій зустрічі після уддару Ігоря Маляренко головою. Воротар спіймав мяч, але не втримав рівновагу і опинився з круглим в воротах. 1:0!
До кінця тайму вінничани створили ще декілька небезпечних моментів, але більше забити не вдалося.

По перерві Нгаха Колінс майже повністю змінив склад, випустивши на поле молодих гравців, які перебувають на перегляді. Не минуло і десяти хвилин, як команда з Волочиська відігралася стараннями Юхимовича. Ще через три хвилини Семенець вийшов один на один з воротарем "Ниви" і через нього перекинув мяч у ворота. 1:2. Ще через 12 хвилин Слотюк відзначився ударом в девятку після виходу "пять в три". Молоді гравці "Ниви" "посипалися" і під кінець гри напропускали ще три голи. Кінцевий рахунок 6:1 проявив прірву між "першим складом" і гравцями на перегляді, а також залишив багато інформації для роздумів для головного тренера "Ниви"

IP за інформацією зі стадіона

[Добавил Игорек в 18.02.2019 11:28:56]

"Малинськ" Малинськ:
???.
???

Гурідов - Адаменко, Борянчук, Менжега, Бондарчук Сергій, Долінський, Демченко Олександр, Брижчук, Богач, Маляренко, Коровіков.

Зі слів очевидців, перший тайм розпочався з запізненням. "Малинськ" увійшла в гру майже без розминки і "Нива" відразу притиснула суперника до власних воріт, сторивши декілька небезпечних нагод для взяття воріт. Наприклад, небезпечно бив Долінський після рикошету. Голкіпер ледве відбив мяч. Пробивав Брижчук - рикошет, кутовий.
Але ближче до середини першого тайму гра вирівнялась і гості почали створювати. Двічи наші ворота рятував Гурідов піля дуже небезпечних ударів. Але першою забила "Нива", щоправда, з офсайду. Отже, перший тайм команди так і закінчили без забитих голів.

Другий тайм знову активніше розпочала "Нива" і вже невдовзі зусиллями Богача відкрила рахунок. Богач після виходу один на один ціною травми проштовхнув мяч у сітку воріт. 1:0!
"Малинськ" відігрався зі штрафного. Лойко пробив сильно під поперечину. До речі, це вже не перший гол на турнірі, пропущений вінничанами зі штрафних.
Але вже за хвилину вінничани знову вийшли вперед. Коровіков реалізував пенальті.
В кінцівці гри "Малинську" вдалося відігратися вдруге. Після помилки нашого воротаря, який вийшов на заміну, Корольчук вкотив мяч у порожні ворота.
Кінець гри пройшов у обопільних атаках. Третій воротар, який вийшов у нас на заміну, відбив небезпечний удар, а потім Браславський з 8 метрів потужно пробив з розвороту, але влучив у поперечину. Суперник відповів гострим випадом, в якому ледь не закинув мяч через нашого воротаря у ворота.

[Добавил Игорек в 14.02.2019 18:22:07]

???.

Зі слів очевидців, пряма мова: "Є "позитивні моменти" - Ми виграли. У нас дуже висока реалізація. У нас можна виділити кращих. Але. Ми забили два голи, маючи три моменти. Всі ці три моменти ми створили в другій половині другого тайму, коли тренери "ББ" замінили половину свого складу. Кращі у нас гравці, які за гру зробили 20, 25, 30 помилок та обрізок. Просто у інших ще більше. Шаповаленко вийшов в кінці гри, забив з пенальті"

[Добавил Игорек в 13.02.2019 20:11:47]

"Нива" Теребовля:
???
???

Гурідов (2 тайм - Кириловський) - Адаменко, Коновалов, Демченко, Палій, Маляренко, Менжега, Брижчук, Долинський, Яськов (2 тайм - Богач), Коровіков (2 тайм - Рогозін), Браславський (2 тайм).

Вінничани пропустили в першому таймі після розіграшу штрафного удару. Але вже до середини другого тайму змогли не тільки зрівняти рахунок, а й зусиллями Маляренко і Браславського вийти вперед у цій зустрічі. Трішки згодом Маляренко з подачі Палія ударом головою встановив остаточний рахунок у грі.
Під кінець гри суперник міг забити другий гол в ворота вінничан, але "пробачив", не реалізувавши стовідсоткову нагоду.
На грі був присутній Павло Федосов, який лише нещодавно виступав за "Ниву" і наразі проходить перегляд в "Агробізнесі". Але саме в цій грі підтримав своїх друзів, перебуваючи на лаві запасних вінничан.
Слід відзначити, що знову непогано зіграв Адаменко, активним був хлопецб 98 року народження Рогозін, який зіграв на правому фланзі нападу. Також очевидці гри повідомляють, що "Нива" Теребовля виглядала цікавіше, ніж юнаки "Поділля" U-19, яким вінничани поступилися в минулій грі турніру.

[Добавил Игорек в 12.02.2019 11:00:50]

"Поділля" U-19 Хмельницький:
Нестеренко - ???, Худік, ???, Майко, ???, Якобчук, ???, Погорілий, ???, Низовець.
???

Гурідов, Адаменко, Коновалов, Демченко, Маляренко, Менжега, Долинський, Яськов, Богач, Брижчук, Коровіков. В другому таймі більшість складу змінила молодь на перегляді.

Показать:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>