Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com


[Добавил Игорек в 14.03.2018 20:18:42]

Жовті картки: Батрак 26 хв., ????? 80 хв., Осадчий 29 хв., Маляренко І. 42 хв., Дударенко 45 хв., Дмитренко 61 хв., Гавранко 82 хв., Музиченко 89 хв.

"Буковина" Чернівці
????? - Найко, ??????, Нікифоряк (?????, 55), Рудич (Бойчук, 46), Мелконян, Шишигін, Батрак, ?????? (Мунтян, 55), Рябий (Раулюк, 70), Королянчук (Жумига, 55)
"Нива" Вінниця
Злотар (2 тайм - Бабійчук) - Дмитренко, Музиченко, Дударенко, Гарванко, Хохлов, Брижчук, Осадчий (2 тайм - Савошко), Паламарчук, Маляренко І., Маляренко А. (В другому таймі також виходили Манжега, Кучер, Палій, Гудак)

Статистика матчу "Буковина" Чернівці - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Буковина" Чернівці
«Нива» Вінниця
Офсайди
7 (3+4)
2 (1+1)
Фоли
10 (4+6)
18 (10+8)
Кутові
3 (1+2)
4 (1+3) 
Удари по воротах
2 (0+2)
9 (1+8)
З них в ствір воріт
0 (0+0)
3 (1+2) 

Гра проходила на вкрай важкому полі, воду з якого викачували за допомогою трактора і пожежних машин. В першому таймі гра проходила переважно в центрі поля в боротьбі при мінімумі небезпечних моментів з обох сторін. Хіба що можна виділити небезпечний момент у Андрія Королянчука на 24 хвилині, але відмінно зіграв захист вінничан.

В другому таймі "Нива" трішки додала і це обернулося забитим голом наприкінці матчу. Савошко прострелив на Ігора Маляренко, який підхопив мяч і вийшов один на один з воротарем. Нивівець не схибив, перегравши голкіпера і поклавши мяч в лівий кут. Рахунок гри не змінився. Вінничани везуть додому перемогу з мінімальним рахунком.

Цікаво, що у грі в складі "ниви" приймали участь екс-гравці "Буковини" - Бабійчук, Осадчий, Гудак, Музиченко. Натомість, за буковинців грав Антон Батрак, який нещодавно захищав кольори "Ниви" і Володимир Найко, який грав за вінничан в 2011 році.

Игорек
niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 13.03.2018 19:28:18]

"Колос" Ковалівка
?????.
"Нива" Вінниця
?????, 20.Хохлов, 8.Попов, 19.Осадчий, 2.Брижчук, 17.Савошко, 11.Маляренко І., ?????, ?????, ?????, ?????

Статистика матчу "Колос" Ковалівка - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Колос" Ковалівка
«Нива» Вінниця
Офсайди
4 (1+3)
0 (0+0)
Фоли
11 (4+7)
16 (5+11)
Кутові
0 (0+0)
2 (1+1) 
Удари по воротах
10 (6+4)
8 (4+4)
З них в ствір воріт
6 (3+3)
4 (3+1) 
[Добавил Игорек в 13.03.2018 19:28:05]

"Суми" Суми
?????.
"Нива" Вінниця
Чесановський - Попов, Музиченко, Гавранка, Дударенко, Хохлов, Брижчук, Осадчий, Савошко, Маляренко і., Паламарчук.

Статистика матчу "Суми" Суми - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Суми" Суми
«Нива» Вінниця
Офсайди
6 (1+5)
4 (2+2)
Фоли
13 (0+13)
15 (9+6)
Кутові
3 (2+1)
5 (0+5) 
Удари по воротах
7 (7+0)
17 (4+13)
З них в ствір воріт
5 (5+0)
7 (0+7) 
[Добавил Игорек в 02.03.2018 18:08:53]

"Полісся" Житомир
Воротар на перегляді - Алєксанов (гравець на перегляді), Гурський, Жовтюк, Задерецький, Вечтомов, Бовтрук (Коровіков), Малєй (гравець на перегляді), Меркушов, гравець на перегляді (Олексієнко), Шаврін.
"Нива" Вінниця
????? - Хохлов, ?????, Дударенко, ?????, Брижчук, ??????, Савошко, ?????, ?????, Яськов.

Статистика матчу "Полісся" Житомир - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Полісся" Житомир
«Нива» Вінниця
Офсайди
3 (1+2)
3 (2+1)
Фоли
10 (4+6)
19 (11+8)
Кутові
4 (1+3)
5 (4+1) 
Удари по воротах
8 (2+6)
8 (5+3)
З них в ствір воріт
5 (2+3)
5 (3+2) 

Вінницька "Нива" провела сьому товариську гру в зимове міжсезоння. В цих протистояннях вінничани здобули чотири перемоги і три нічиї з загальним рахунком голів 14:7. Отже, безпрограшна серія триває. Але вже незабаром 9 березня "Ниву" екзаменуватиме команда першолї ліги - "Суми". Втім, сьогоднішня гра з "Поліссям" теж не була легкою прогулянкою. Сусіди проводять агресивну трансферну політику, запрошуючи в свою команду гравців, які мали досить багатий досвід ігор в першій лізі. Серед гравців, які нині грають в Житомирі, варто відзначити екс-вінничан Вєчтомова, улюбленця вінницької публіки Бовтрука, а також Коровікова, який перебував на перегляді в "Ниві" влітку 2017 року, але щось не склалося з трансфером... Нині "Полісся" являє собою досить грізну силу з амбітними планами на майбутнє. А отже, було цікаво перевірити себе в матчі з цим суперником. Щоправда, вийти на гру "основним" складом не вдалося. Захворіли брати Ігор і Андрій Маляренко, ще декілька гравців теж відчули на собі силу вірусної інфекції. Але в першому таймі вінничани виглядали досить непогано, але більше гостроти створювали житомиряни, які вже в дебюті гри провели декілька небезпечних атак, одна з яких завершилась пострілом у поперечку воріт "Ниви" після розіграшу штрафного і пострілу головою. Потім вінничани вирівняли гру і під кінець тайму "Ниві" вдалося забити.
Брижчук, який був одним з найкращих у сьогоднішній грі, віддав пас на Савошко, який технічно поклав воротаря на газон, обігравши його і влучно пробив по воротах! 1:0!
В кінці першого тайму мав можливість відзначитись Брижчук, але голу не сталося.
В другому таймі "Полісся" суттєво додало. Особливо гаряче біля воріт "Ниви" стало ближче до закінчення поєдинку, когли полісся тричі створювало гостроту. В одному з епізодів міг відзначитись вже згадуваний Коровіков. Але гол у відповідь все ж стався. Жовтюк класним ударом головою встановив остаточний рахунок 1:1.
Також слід зазначити, що "Полісся" надто нервувало в сьогоднішній грі. Гравці постійно висловлювали претензії один до одного і навіть отримали одну червону картку. А отже, моральний мікроклімат команди викликає певні запитання. Командні дії нашої команди відбувались значно спокійніше і конструктивніше, що не може не радувати)

Игорек
niva.vn.ua

Матч прес-службі нашого клубу прокоментував головний тренер «Ниви» Денис Колчін:

– В першому таймі матчу була приблизно рівна гра. В другому таймі більше атакував суперник. Адже за рахунку 0:1 житомиряни намагалися відновити статус-кво. Ця тренувальна гра надала нам чергову порцію важливої інформації.

– Оцініть зміни в рівні гри суперника.
– ФК «Полісся» суттєво змінився під час цієї зими – після того, як ми грали з ним попередній раз. Це фактично інша, потужна команда. Цікаво було порівняти наш потенціал на фоні серйозного опонента.

– Вчора чотири новачки підписали контракти з «Нивою». Як вони себе проявили?
– На жаль, по команді «гуляла» вірусна інфекція, яка підкосила багатьох. Протягом цього тренувального збору близько 8 футболістів перехворіло. Приміром, вчора піднялася температура у молодшого з Маляренків – Андрія. А сьогодні в автобусі – і у старшого.
А ось Дмитро Осадчий, Антон Музиченко і Олександр Дударенко, які вчора (як і Андрій Маляренко – авт.) підписали контракт, відіграли проти «Полісся» добре. Ми не розчаровані в них.

– Коли будуть підписані контракти з черговими новачками?
– Поки не можемо оприлюднити цю інформацію

– З ким граємо наступні контрольні поєдинки?
– 9 березня з ФК «Суми» в Щасливому. 11 березня – з командою Ковалівки (Київська область). Час початку матчів поки невідомий. Непогано перевірити свої можливості в поєдинках з двома командами першої ліги.


Михайло ШАФІР
Прес-служба СФК «Нива»
http://www.niva-v.com.ua


[Добавил Игорек в 27.02.2018 20:27:12]


Статистика матчу "Олімпік" U-21 Донецьк - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Олімпік" U-21 Донецьк
«Нива» Вінниця
Офсайди
1 (1+0)
7 (3+4)
Фоли
12 (5+7)
13 (8+5)
Кутові
2 (1+1)
1 (0+1) 
Удари по воротах
6 (3+3)
10 (4+6)
З них в ствір воріт
5 (2+3)
7 (3+4) 

Матч прес-службі нашого клубу прокоментував головний тренер «Ниви» Денис Колчін:

– В черговій тренувальній грі ми перевірили деякі ігрові зв’язки. Побачили, як хлопці виконують наші настанови, як вони працюють на полі. Дуже важливо було побачити, як проявляють себе потенційні новачки. Адже на цей матч приїхали на перегляд ще кілька нових футболістів.

– Денисе Борисовичу, зараз на перегляд прибули гравці з клубів яких ліг?
– Форвард з команди другої ліги чемпіонату України, гравець дублю «Сталі» (Кам’янське) і футболіст, який виступав за грузинський клуб. Також ми зайвий раз перевірили можливості футболістів, які у нас на контракті.

– Результат в таких матчах не головне, а ось якість гри?
– В таких тренувальних матчах ми більше збираємо інформацію щодо індивідуальних якостей футболістів. Цільного футболу продемонструвати не вдається, бо на кожну гру у нас новий склад. Ми пробуємо хлопців на різних позиціях. До того ж постійно додаються новачки. Тому є певний дисонанс у колективних діях.

– Як морозна погода вплинула на перебіг подій на полі?
– Було холодно, йшов сніг. В другому таймі – взагалі заметіль. Але в таких екстремальних умовах також треба себе проявляти. Грубо кажучи: якщо людина володіє майстерністю – вона і на льоду зможе грати в футбол! Наші футболісти в матчі з «Олімпіком» U-21 мали проявити (і проявили – авт.) свої вольові якості. Тому ця гра була значно корисніше за будь-яке тренування.

– Коли можна очікувати підписання контрактів і презентації новачків?
– Ми не планували підписувати контракти до березня. Це була вироблена заздалегідь стратегія.


Михайло ШАФІР
Прес-служба СФК «Нива»
http://www.niva-v.com.ua


[Добавил Игорек в 27.02.2018 12:36:53]

"Нива" Вінниця:
1.Золотар - 33.Гудак, 24.Музиченко, 8.Попов, 9.Манжега (другий тайм - 21.*****?), 17.Грегарусь, 34.Осадчий (другий тайм - 15.*****?), 20.Бєлий (другий тайм - 25.*****?), 55.Брижчук (другий тайм - 19.Хохлов), 7.Маляренко А, 11.Маляренко І. (Другий тайм -10.Яськов)
Головний тренер: Денис Колчін

Статистика матчу "Динамо" U-19 Київ - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Динамо" U-19 Київ
«Нива» Вінниця
Офсайди
2 (0+2)
1 (0+1)
Фоли
15 (7+8)
17 (10+7)
Кутові
7 (5+2)
5 (3+2) 
Удари по воротах
15 (13+2)
16 (5+11)
З них в ствір воріт
9 (8+1)
9 (3+6) 

Перший гол було забито після стрімкої атаки по лівому флангу. Пас в центр, вздовж лінії штрафного майданчика, потім передача ще далі направо на Андрія Маляренка, який в один доторк скинув мяч назад в центр під удар Григоруся, який сильно пробив з метрів 25. Мяч з відскоком від газону влетів у ворота біля самісінької лівої штанги! 0:1!
Кияни відігралися через чотири хвилини. Гудак помилився, вибивши мяч на кутовий. Звичайна навісна подача на дальню штангу, хтось не вслідкував за "своїм" гравцем і Ващішин, який високо випригнув головою з близької відстані замкнув цю передачу. 1:1
На 23 хвилині стався дуже небезпечний момент біля воріт "Ниви". Кияни розгорнули швидку атаку по лівому флангу, послідувала діагональна передача на правий фланг на кут штрафної площадки і вже звідти небезпечний простріл на дальню штангу. Золотар відбив цей простріл, але мяч відлетів прямо під удар 5 номеру Динамо, який зряче пробивав по незахищеним воротам з метрів 15, адже воротар "Ниви" лежав на газоні. Але доре, що голкіпера підстрахував Музиченко, який головою вибив мяч з порожніх воріт.
За хвилину був непоганий момент і у "Ниви". Маляренко Ігор розігнав атаку по центру поля, його підтримав Гудак по правому флангу, отримав передачу і стрімко побіг до штрафної. Далі подача в центр штрафної, звідки пробивав головою Андрій Маляренко. Небезпечно, але тільки кутовий...
34 хвилина знову принесла небезпеку біля воріт "Динамо". Осадчий подав кутовий з лівого флангу на дальню штангу, звідки Попов головою розстрілював ворота господарів поля, але мяч пролетів трішки вище воріт. Дуже небезпечно!
36 хвилина. Небезпечний випад киян. Хтось з "біло-синіх" "по-ярмоленськи" пройшов з правого флангу вздовж лінії штрафної площадки в самий центр, аж до 11-метрової відмітки. На свому шляху просковзнувши повз трьох захисників і пробивши з метрів десяти. Але відмінно зіграв Золотар, відбивши цей непростий удар.
На 37 хвилині знову дуже і дуже небезпечно біля наших воріт. Попов програв боротьбу на лівому фланзі захисту, послідувало перехоплення і передача під розстрільний удар з близької відстані. Знову Золотар на газоні, мяч летить у правий нижній кут, але вдруге свою команду рятує Музиченко, який виніс мяч з лінії воріт.
39 хвилина. Знову захист "Ниви" працює на повну потужність. Простріл з правого флангу в штрафну і сильний удар з центральної зони. Тепер вже команду врятував Попов, який у підкаті кинувся під мяч і заблокував удар.
В кінці тайму "Нива" активізувалася. Небезпечно і сильно з гострого кута головою пробивав Ігор Маляренко, а потім непогано приклався до мяча Осадчий, який пробив під ліву штангу з-за меж штрафної площадки.
Перерва.
В другому таймі "Нива" активізувалася. За перших 15 хвилин було проведено кілька непоганих атак, серед яких пять-шість було завершено непоганими влучними ударами в рамку. Щоправда, щоразу воротар був на місці.Не можна сказати, що ці удари були надто небезпечні, але тримали оборону "Динамо" в постиійній напрузі.
Але "Динамо" все ж забило на 68 хвилині, скориставшись помилкою 25 номера, який вийшов на заміну в другому таймі. Здавалося б, нічого не передвіщувало небезпеки. Воротар з Музиченком розіграли мяч, не знайшовши варіантів для пасу вперед, потім послідувала передача на 25 номера, який намагався обіграти нападника на підступах до власної штрафної, але помилився при передачі, яку було перехоплено і нападник, обігравшись з партнером, вийшов сам на сам з воротарем "Ниви" і чітко реалізував момент, пробивши під воротарем в лівий кут. 2:1!
"Нива" не забарилася з яскравою відповіддю. На 73 хвилині Ігор Маляренко дуже сильно приклався зі штрафного, пробивши влучно, але воротар врятував ворота, перевівши мяч на кутовий, який чудово виконав Яськов, подавши на ближню штангу на голову Хохлова, який буквально вколотив мяч у сітку! 2:2!
Игорек
Звіт написано завдяки прямому ефіру від Володимира Острожнюка
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 23.02.2018 12:53:11]

"Нива" Вінниця (Помаранчеві):
Золотар - ******?, Хохлов, Пастушенко, Чукань, Дударенко, Палій, Савошко, Маляренко, Пятов, Яськов.
"Нива" Вінниця (Зелені):
Бабійчук - Музиченко, Подорожний, Попов, Брижчук, Осадчий, Бєлий, Манжега, Григорусь, Маляренко А. ******?.
Головний тренер: Денис Колчін

Спочатку дещо активнішими були "зелені", які створили декілька потенційно небезпечних моментів. Особливо активним в атакуючих діях був Тимофій Брижчук. Але потім помаранчеві перехопили ініціативу і буквально за декілька хвилин забили два гола.
Перший гол було забито після прострілу з лівого фланга. Замкнув цю передачу гравець на перегляді Пятов, який, до речі мав декілька нагод і в грі з "Поділлям".
Другий гол забив Ігор Маляренко, який головою замкнув передачу з лівого флангу на дальню праву штангу. Удар вийшов розстрільний, Бабійчук зробив все, що зміг в даній ситуації, але буквально влетів у ворота разом з мячем. Це внесло деякі непорозуміння - був гол, чи ні, але Михайло Куниця, який виконував роль арбітра на лінії вказав на центр - 2:0!
"Зелені" знову активізувалися і наприкінці тайму створили декілька небезпечних моментів. Спочатку дива реакції продемонстрував воротар на перегляді з "Олімпіка" Золотар, який створив "сейв", відбивши удар в упор Андрія Маляренка, який пробивав головою, а за хвилину вже Хохлов постелився під удар, врятувавши команду від голу.
В другому таймі Ігор Маляренко влучив в штангу. Наразі, це вся інформація по грі.
По прізвищам гравців і навіть рахунку можливі неточності...

Игорек
niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 19.02.2018 16:48:57]

«Поділля» Хмельницький:
Шевченко (Дворник, 46), Джурко, Майко (Степаненко, 46; потенційний новачок, 87), Рижук (Абзалов, 78), Швець (Бельчич, 60), Рожко (Миколайчук, 71), Ліповуз, Морговський, Муляр (Маховка, 58), потенційний новачок (Гресь, 46). Бабак (потенційний новачок, 61)
В.о. головного тренера: Віталій Костишин

"Нива" Вінниця (Перший тайм):
Бабійчук - Музиченко, *****?, Осадчий, *****?, ******?, Палій, Маляренко І., Яськов
"Нива" Вінниця (Другий тайм):
Воротар на перегляді - Хохлов, *****?, Музиченко, Попов, *****?, ******?, Брижчук, Маляренко А, Маляренко І.
Головний тренер: Денис Колчін

Статистика матчу "Поділля" Хмельницький - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Поділля" Хмельницький
«Нива» Вінниця
Офсайди
3 (1+2)
6 (4+2)
Фоли
9 (3+6)
15 (11+4)
Кутові
3 (0+3)
1 (0+1) 
Удари по воротах
9 (5+4)
12 (3+9)
З них в ствір воріт
3 (2+1)
7 (1+6) 

Вінницька "Нива" провела чергову товариську гру. На цей раз вінничани зіграли з принциповим суперником - сусідами з Хмельницього. В останні роки протистояння цих двох команд пройшло декілька етапів, починаючи від товариських ігор, грою в одній групі на аматорськогому рівні і закінчуючи рівнем другої ліги. Рівно за два роки "Поділля" і "Нива" провели 12 ігор. 9 перемог здобули вінничани і тричі команди розходилися нічиєю. Різниця голів - 31 : 6. "Поділля" в цих зустрічах не здобуло жодної перемоги. Так трапилось і в цей раз, але не все так просто, як могло б здаватись...

До цього матчу команди підходили з різним настроєм і різною метою. "Поділля" в зимове міжсезоння тричі поспіль програло, "Нива" тричі поспіль виграла. Хмельничани залучили трьох нових гравців на перегляд, вінничани одразу шістьох. І якщо для господарів цей матч, мабуть, розглядався, як налагодження звязків і награвання складу, то для вінничан це продовження роботи з пошуку талантів, які зможуть підсилити склад команди. Тому поки що мова не іде про командну гру, а робиться наголос на індивідуальній грі. Слід також додати, що гра проходила на фоні важких дворазових тренувань, мабуть, саме тому в першому таймі господарі виглядали дещо краще.

Перший потенційний момент був у вінничан. Подача з лівого флангу на дальню штангу, Ігор Маляренко у боротьбі пробивав головою, але на місці опинився воротар. До того ж, в цьому моменті суддя побачив порушення правил з боку гравця "Ниви". Далі гостро атакували Кирило Бабак, Ян Морговський. Спочатку відбувся небезпечний вихід 1 на 1 з Бабійчуком по правому флангу, але наш воротар встиг далеко вибігти з воріт і врятував ситуацію. Трохи згодом "Поділля" пробило небезпечний штрафний з правого флангу, але мяч пролетів поряд зі стійкою. "Нива" відповіла сильним ударом з досить гострого кута з лівого флангу - на місці Шевченко. Далі - більше. Арбітр призначає пенальті в ворота вінничан (в цьому епізоді відмітився Яськов), але після консультацій з арбітром на лінії 11-метровий було відмінено через офсайд, який був до цього. Але найнебезпечнішим був удар впритул від Андрія Муляра, який пробивав після подачі з лівого флангу, але ворота "Ниви" врятував Бабійчук, відбивши мяч ногою. Це був "сейв матчу".

Другий тай розпочався з небезпечної обрізки правого захисника "Ниви". Пас назад було перехоплено Андрієм Муляром, відбувся вихід один на один з воротарм на перегляді, який замінив у рамці Максима Бабійчука, але форвард "Поділля" не реалізував 100% можливість, обігравши воротаря і просто не влучивши у ворота.
А далі рахунок було відкрито. Навіс 31 номера "Ниви" на дальній кут воротарського майданчика і Ігор Маляренко головою пробиває по поротах "Поділля". Удар вийшов не надто сильним, але з відскоком від землі, що півністю дезорієнтувало голкіпера господарів і мяч влетів у дальній кут воріт. 0:1!
Не минуло і три хвилини, як "Нива" збільшила рахунко. Було призначено штрафний зліва біля бокової лінії, відбувся навіс в штрафну, Андрій Маляренко виграв верхову боротьбу і скинув мяч брату, який знаходився прямо перед воротами. Ігор виграв боротьбу у захисника і зігравши на випередження, прокинув мяч повз воротаря. 0:2!!
Ще за хвилину Ігор Маляренко, який спіймав кураж, був близький до хет-тріку, але трішки не влучив у ворота після дальнього удару з правого флангу.
Але на 57 хвилині третій гол все ж відбувся. Маляренко пройшов з мячем по правому флангу і сильно прострелив в штрафну. Андрій Маляренко відгукнувся на цю передачу і на протиході замкнув простріл більярдним ударом повз воротаря! 0:3!!!
"Нива" продовжилла тиск, другий і четвертий номер завдали сильних і небезпечних ударів по воротам суперника. також міг знову відзначитись і Андрій Маляренко, який ледве не скористався пасом по центру, випередивши двох захисників і лише те, що мяч влучив у воротаря, врятувало господарів від четвертого голу. "Поділля" ледь не огризнулося виходом один на один, але воротар, затримавшись з виходом з воріт, все ж встиг врятувавти ситуацію. А от "Нива" відзначилась ще. Другий номер сильно з-за меж штрафної влучив у поперечину, від якої мяч відлетів за лінію воріт і вилетів в поле, але арбітри прогавили цей момент, не зафіксувавши гол.


Післяматчовий коментар головного тренера вінницької "Ниви" Дениса Колчіна:

- Хорошая тренировочная игра, мне очень понравилась. И наш соперник предоставил нам много хлопот. И ребята, которых мы сегодня просматривали, на которых мы рассчитываем, хорошо себя проявили. Информативная игра. На ней у нас было шесть новичков. Так сказать, очередная партия новичков, которых мы посмотрели. Кто-то нам понравился, кто-то нет. Это рабочий процесс. Мы работаем в том направлении, чтобы улучшить качество игры нашей команды.


Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 15.02.2018 17:54:46]

"Нива" Вінниця:
1.Бабійчук - Хохлов (2 тайм - Дмитренко), Дударенко, Музиченко, Грегарусь, Гудак, Брижчук (2 тайм - Кучер), Маляренко А. (2 тайм - Хохлов), Маляренко І. (75 хв. - Палій), Савошко (2 тайм - Осадчий), Яськов.

Статистика матчу "Шахтар U-19" Донецьк - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Шахтар-U-19" Донецьк
«Нива» Вінниця
Офсайди
3 (2+1)
5 (5+0)
Фоли
18 (7+11)
16 (6+10)
Кутові
3 (2+1)
5 (4+1) 
Удари по воротах
8 (6+2)
12 (6+6)
З них в ствір воріт
4 (3+1)
7 (3+4) 

Вінницька "Нива" завершила перші зимові тренувальні виїзною перемогою над молодью донецького "Шахтаря" з рахунком 1:0. На 73 хвилині відзначився Ігор Маляренко. Цікаво, що гру з командою, яка лише нещодавно представляла Україну в юнацькій Лізі Чемпіонів на власні очі приїхали подивитись і підтримати почесний президент вінницької "Ниви" Василь Вовк і коменційний директор клубу Павло Бартуш.

В першому таймі "Нива" володіла ініціативою. Найкращий момент для взяття був у Ігора Маляренко, який влучив в штангу, а гравець, який відгукнувся на добивання, пробив вище воріт. Одним з найактивніших був Максим Яськов, який мав кілька нагод для взяття воріт, серед яких запамятався удар головою впритул, але маленьке диво створив воротар, витягнувши непростий ммяч з-під поперечини. В цілому, "Нива" мала 4-5 моментів для взяття воріт, а "Шахтар" лише декілька разів масовано переходив середину поля, не створивши майже нічого суттєвого біля наших воріт.

Після першого тайму на поле вийшли декілька свіжих гравців - Осадчий замість Савошко, Кучер і Дмитренко. Не той, який пішов від нас взимку. Це центральний захисник з клубу першої ліги. Серед кращих можна виділити і Яськова, який дуже старався, але знову і знову підводила влучність і Дударенко, який зіграв дуже корисно. В другому таймі "Шахтар" заграв більш агресивно, але і вінничани не переставали створювати. В одному з моментів було збито нашого гравця майже на лінії штрафної, бити який взявся Осадчий (В першому таймі всі стандарти виконував Савошко). Відбувся чудовий навіс на Хохлова, який класно пробив, але воротар відбив, атака продовжилась помилкою воротаря, Яськов бив вже в порожні ворота, але знову голу не відбулось. Але виручив Ігор Маляренко, який чутко пробив в сітку. 1:0! До речі, Ігор в цій грі виконував обовязки капітана. Після голу його було замінено на Палія, а капітанська повязка перейшла на руку Хохлова. Програвати не було в планах "Шахтаря". Команда-господар додала, створивши напругу біля воріт вінничан, але гра так і завершилась перемогою "Ниви".

Одразу декілька свідків, поєдинку стверджували, що визначити кращого гравця важко - відмінно зіграла вся команда. Що не може не тішити, адже результати наштовхують на думку, що тренерський штаб на правильному шляху. А до початку весняної частини чемпіонату ще досить багато часу, щоб ще краще підсилитись і зігратись. За чутками, крім Дмитра Осадчого, який до радості вболівальників повернувся в клуб, серьйозні наміри про повернення має і Нгаха Колінс, який до кінця лютого перебуватиме в Камеруні. Не відомо, в якому фізичному стані знаходиться капітан "Ниви", але якщо кондиції Нгахи задовільнять головного тренера, гадаю, що розмова між ними скінчиться продовженням співробітництва.

Вже зараз видно, як вимальовується весняний склад "Ниви". Безперервно триває процес селекції. В цій грі прийняли участь три-чотири нових гравці, які лише в день гри підїхали на перегляд. А чотирьох гравців, які були на перегляді, весною в складі "Ниви" ми не побачимо. З різних причин покинули розташування клубу Гасанов, Сокол, Нікіфоров і Охрончук. Це причини особистого характеру, травми і невідповідність до тренерських задумів створення команди.

Тренерський склад і керівництво клубу поступово підіймають градус і силу протистоянь в товариських іграх. Вже незабаром розпочнеться другий підготовчий збір команди, в якому вінничанам доведеться помірятись силами з хмельницьким "Поділлям" (19 лютого), далі їдемо в Конча-Заспу, де граємо з молодью "Динамо" Київ, а потім "Нива" зіграє з "Буковиною".

Игорек (За словами Олега Семенова, Анатолія Шкурака та інших...)
niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 11.02.2018 18:02:04]

"Нива" Вінниця: (Перший тайм)
1.Бабійчук - Хохлов, ******?, Музиченко, Дударенко, ******?, ******?, Гудак, Маляренко А., Савошко, Гасанов.
"Нива" Вінниця: (Другий тайм)
Воротар на перегляді - Музиченко, Хохлов, Дударенко (Палій), Грегарусь, Гудак, Маляренко А. (Кучер), Маляренко І, Савошко (Осадчий), Брижчук, Яськов.
"Межигір'я" Нові Петрівці:
Левченко, Кот, Грачьов, Адамов, Калінкін, Юзефович, Постоловський, Овчінніков, Пахолюк, Белошицький, Гончарук (Трусський)

Статистика матчу "Межигір'я" Нові Петрівці - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Межигір'я" Нові Петрівці
«Нива» Вінниця
Офсайди
1 (1+0)
8 (4+4)
Фоли
20 (8+12)
21 (7+14)
Кутові
6 (2+4)
4 (4+0) 
Удари по воротах
8 (3+5)
12 (7+5)
З них в ствір воріт
4 (1+3)
8 (3+5) 

Вінницька "Нива" провела другий товариський матч в зимове міжсезоння. В цей раз суперницею нашої команди стало "Межигір'я" з Нових Петрівців. На перший погляд, суперник не з важких. Але не все так просто - незважаючий на досить невеличку клубну історію, яка розпочинається з 2005 року, "Межигір'я" три роки поспіль входило в трійку призерів вищої ліги чемпіонату Києва, а також є чинним чемпіоном Києва, а, відповідно, найсильнішою командою столиці за підсумками минулого року. В складі "Межигір'я" чимало сильних гравців. Наприклад, усім нам знайомий 37-річний Роман Пахолюк, який в свій час у складі "Ниви" ставав найкращим бомбардиром першої ліги.

Подробиць матчу поки що немає. Відомо лише про те, що тренери "Ниви" знову експериментували з складом, переглядали новачків, перевіряли можливості гравців на різних позиціях. В першому таймі в складі "Ниви" відзначився Володимир Савошко (Вже в другому поспіль матчі), але господарям вдалося відігратися. В другому таймі на поле вийшли воротар на перегляді, декілька нових польових гравців на перегляді, а також старі знайомі Брижчук, Яськов, Ігор Маляренко. Першим двом вдалося відзначитись - Яськов відмітився дублем (до цього суха серія Максима складала рівно один рік), а також забив Тимофій Брижчук. В кінцівці гри "Межигір'я" додало в грі, нашому захисту було дуже непросто - на повну потужність грала оборона і воротар "Ниви", але господарі змогли лише скоротити різницю голів, встановивши остаточний рахунок - 2:4.

Тренерський штаб "Ниви" поступово підвищує рівень спарингпартнерів. Слідом за виїзним матчем з чемпіоном Києва "Нива" знову зіграє на виїзді, зустрівшись в середу з молодью донецького "Шахтаря-U19"

Игорек
niva.vn.uaПоказать:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>

Соціологічне опитування)
Кого з саме цих кандидатів ви хотіли б бачити на посаді головного тренера вінницької "Ниви"?
Володимир Рева
Нгаха Колінс
Володимир Циткін
Не підтримую жодного з цих кандидатів
Не можу відповісти...
Архив опросов
Hosted by BestHosting(с)niva.vn.ua. При использовании любого рода материалов ссылка на сайт niva.vn.ua обязательна.
Наш электронный адрес niva.vn.ua@gmail.com