Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com


[Добавил Игорек в 01.10.2018 13:23:59]

Попередження: Тимофієнко, 56 хв.

«Нива» Вінниця:
1. Кулініч Артем – 5. Музиченко Антон, 21. Дударенко Олександр, 55. Гарванко Дмитро, 17. Савошко Володимир, 9. Коровіков Віктор (24. Богач Ігор, 80 хв.), 19. Долінський Денис, 6. Найко Володимир (16. Шаповаленко Артем, 72 хв.), 11. Маляренко Ігор (10. Яськов Максим, 88 хв.), 25. Федосов Павло 15. Шестаков Михайло (
Запасні гравці:
99. Гурідов Максим, 7. Маляренко Андрій, 8. Менжега Олександр, 33. Гудак Роман.
Головний тренер:
Колчін Денис

«Черкащина-Академія» Білозіря:
1. Панченко Євген, 32. Кошелюк Дмитро, 20. Тарасенко Олег, 18. Орел Вячеслав, 13. Чорній Вадим, 77. Зеленевич Вадим, 7. Євдокимов Антон, 8. Бойко Віталій, 9. Тимофієнко Віталій, 21. Сторчоус Андрій, 10. Локтіонов Роман.
Запасні гравці:
12. Марченко Владислав, 6. Стрикаль Станіслав, 11. Тищенко Іван, 16. Нікішов Станіслав, 4. Шведенко Дмитро, 27. Тенжецький Вадим.
Головний тренер:
Кирилюк Олександр

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Черкащина Академія» Білозіря від Леоніда Загоруйко:
"Нива" Вінниця
«Черкащина Академія» Білозіря
Офсайди
2 (0+2)
4 (2+2)
Фоли
17 (5+12)
17 (9+8)
Кутові
4 (1+3)
4 (1+3) 
Удари по воротах
10 (7+3)
5 (2+3)
З них в ствір воріт
4 (2+2)
3 (2+1) 
[Добавил Игорек в 28.09.2018 17:55:05]

Попередження: Заїменко, 19 хв., Богач, 25 хв., Сосєдко, 45 хв., Сокол, 53 хв., Яровой, 61 хв.

«Нива» Вінниця:
99. Гурідов Максим, 5. Музиченко Антон, 6. Найко Володимир, 21. Дударенко Олександр, 55. Гарванко Дмитро, 9. Коровіков Віктор (17. Савошко Володимир), 19. Долінський Денис, 20. Хохлов Вадим, 24. Богач Ігор (25. Федосов Павло, 63 хв.) 11. Маляренко Ігор, 7. Маляренко Андрій (15. Шестаков Михайло, 46 хв.).
Запасні гравці:
1. Кулініч Артем, 16. Шаповаленко Артем, 8. Менжега Олександр, 10. Яськов Максим
Головний тренер:
Колчин Денис

«Гірник» Кривий Ріг:
1. Кучер Данило, 33. Заїменко Володимир, 19. Сосєдко Владислав, 13. Голуб Андрій, 12. Сокол Богдан, 25. Григорик Андрій, 7. Бука Ігор, 8. Яровой Ігор, 21. Гвоздевич Сергій (95. Погранічний Тимофій, 77 хв.), 27. Сантрапинських Євген, 77. Сахнюк Віктор (9. Прялкін Олександр, 72 хв.)
Запасні гравці:
31. Черниш Дмитро, 24. Попчук Гліб, 99. Гамонов Нікіта, 10. Шмат Андрій, 98. Олійник Артем.
Головний тренер:
Приходько Генадій

Реалізували пенальті: Федосов, Долінський, Шестаков – Погранічний, Сантрапинських, Григорик, Яровой.

Не реалізували пенальті: Савошко, Найко – Бука
[Добавил Игорек в 25.09.2018 17:28:53]

Не встиг Президент України виступити з трибуни з щорічним посланням до Верховної Ради, як президент вінницької «Ниви» зробив свій хід, виступивши з «щорічним посланням вболівальникам».)

Чесно кажучи, я не сподівався почути там щось нове і цікаве. Досвід минулих зустрічей, які відбулись на початку року, в кінці сезону, показав, що корисної інформації буде обмаль. Так і сталося. Не було навіть оголошення про кадрові зміни і повернення Володимира Циткіна в структуру клубу.

Скликавши відкриту прес-конференцію стосовно поточних справ і перспектив головної команди області в робочій час в понеділок навряд чи можна було сподіватись на аншлаг. А отже, два десятки чоловік, серед яких було декілька представників ЗМІ, спортидиректор Михайло Куниця, віце-президент Вадим Кудіяров, декілька тих самих пенсіонерів, які кожен раз запитують про одне й те саме і висловлюють ті самі претензії до влади. А ще було декілька представників «Зелено-білої сімї» і хлопець Артем, який транслював зустріч онлайн. Йому окрема подяка! Завдяки йому і пишеться цей матеріал.

Отже, цей текст для лінивих, або тим, у кого немає часу дивитись півторигодинне відео. Це «вижимки» пресухи. Насолоджуйтесь)


Президент розпочав доповідь з інформації, що
-Кубкова зустріч буде транслюватись онлайн «професіоналами зі Львова».

-Місцевий телеканал «Віта» дав принципову згоду на трансляцію ігор «Ниви» в прямому ефірі.

Далі Василь Вовк почав читати перший блок «Про славні переможні традиції вінницької «Ниви», «масштабні успіхи», «багато успіхів», «двадцятиріччя участі в єврокубках»

-«Три місяці тому ми відправили листи в обласну і міську раду з пропозицією провести заходи з святкування 60-річчя головної вінницької команди. Міська влада нам відповіла що на ці заходи бюджетом на 2018 рік коштів не передбачено»

- А от голова обласної адміністрації Валерій Коровій пообіцяв у вересні якось допомогти з цим питанням.

-Вались Вовк повідомив, що має попередню домовленність з командою ветеранів київського «Динамо» про те, що вони приїдуть і проведуть два матчі. (Один в одному з районів області)


Другий блок присвячений перспективам футбольного клубу.
Доволі довго Василь Вовк згадував етапи відродження клубу. Мабуть, всі про це знають, тому зупинятись на цьому не будемо. Легко говорити про якісь перспективи, коли у тебе є кошти. Але у нас, як то кажуть, «No money – no honey» - «Немає грошей – немає меду». Тому, по суті, всі перспективи поки що зводяться до пошуку коштів, звернень до влади, листів «щастя» тощо.

-Міська влада дозволила три безкоштовних тренування в неділю, а також безоплатно проводити матчі чемпіонату.

-«Нива» - не мій бізнес. Це не бізнес. Це формально ТОВ.

-Міським бюджетом на 2018 рік передбачено на фінансування розвитку фізичної культури і спорту 36 мільйонів гривень. З цієї суми ми попросили 480 тисяч. Не вистачає. «Щипаємо» де можемо. Ось сидить Олег Семенов, він підтвердить – ми з вболівальницьких коштів закриваємо медичні питання команди.

-Ми знайшли інвесторів, які були готові підключитись до облаштування футбольної бази. Для цього ми звернулись стосовно передачі занедбанного дитячого санаторія ім Коцюбинського. Отримали відповідь, що ця територія не належить місту. Друга відповідь (усна), щор ми готові віддати цю ділянку, але за неї іде боротьба з якимось бізнесом.

-Ми звернулися з проханням про безоплатну передачу нам в аренду Центрального міського стадіона з пільгами на перших три роки.

-Сьогодні я розмовляв з спортивним директором клубу Михайлом куницею і з пяти хвилин розмови чотири він захопленно розповідав про тернопільській стадіон.

-Якщо ми опинимось в першій лізі, ЦМС атестований не буде.

-В області немає стадіонів, які могли б бути атестовані на участь в першій лізі. І тоді ми мусимо шукати стадіони в інших містах.

- Більше від мене не почуєте «Я знімаю команду з чемпіонату», «Я знімаю тренера». Інша справа, тренер сам може піти.

-Єдине що від мене можете почути – «Я знімаю з себе повноваження президента клубу».

- Кажуть, давно є кулуарні домовленності щодо знесення ЦМС і побудови на цьому місці житлових будинків.

-Футбольна перспектива проглядається.


Третій блок стосувався суддівства.
Спочатку Василь Вовк зачитав славнозівсного листа футболістів і тренерів, ображених несправедливим, на їхню думку, суддівством.

-Мене не буде в середу на кубковій грі, але я попросив людей зайти до головного арбітра Титова, передати від мене вітання і сказати, що він нам дуже багато винен. Адже саме він судив нашу зустріч з «Балканами» і призначив два сумнівних пенальті.

-Саме після матчу з «Чайкою», Колчін подав у відставку, зневірившись що можна чесно досягнути результату.

-Колчін подзвонив до мене після гри, сказав, що «Я не справляюсь, потрібно щось змінювати». Я не рийняв цю заяву про відставку. Рішення про те, щоб залишити Колчіна головним тренером було одностайним. Не було жодної людини, яка б була за відставку.

-Є чутки, що зовсім недавно один з клубів пообіцяв арбітрам 70 тисяч гривень за перемогу над вінницькою «Нивою»

- У бюджеті багатьох клубів закладено кошти на роботу з суддями. Один з клубів. Який виступає в нашій групі, визначив таки показники – 2 тис. Евро за перемогу, 1 тис. Евро за нічию.

- 70 тисяч за перемогу над нами. Для чого? Ви здогадайтесь, що це матч – там була нічия. Там гравці отримують по 2, 3, 4, 5 тисяч євро.

-Кажуть, що в Олімпіку, який грає у Премєр лізі, гравці отримують по 50 тисяч гривень.

-Судді другої ліги хлопці переважно 22-27 років. Що підлягає призову до лав збройних сил України. Я запропонував – кричіть не «суддю на мило», а «суддю в АТО» я дивлюся в їх вічі і не бачу очей, а бачу там долари.

- Ми дали запити в деякі військові комісаріати стосовно призову цх арбітрів.


Частина четверта. Про нечесну гру і.. хто є хто в професійному футболі.
- Пройшло багато часу з того часу як вінницьку «Ниву» звинуватили у договірних матчів. Нічого не підтвердилося. Ми отримали відповідь на листа – «продовжується розслідування». Нікого навіть не допитали в якості свідка.

-Судді стояли в черзі, щоб обслуговувати матчі «Агробізнесу». Адже сума винагороди була у розмірі сто тисяч гривень.

- Голова суддівського комітету Лучі Лучано і голова комітету з чесної гри Франческо Баранка мають піти у відставку, як особи, які не справляютьсяз своїми обовязками і при цьому отримують явно завищену зарплатню- 200-300 тисяч евро в рік і практично не з являючись на роботі.

-Ми перекладемо частину прес-релізу на англійську і відправимо у відповідні органи УЄФА. А також в ітілійські силові структури на предмет перевірки сплати податків цими хлопцями.

-«Нива» - це ТОВ – ми сплатили 140 тисяч гривень податків в місцевий бюджет.

-Пять команд нашої групи не мають статусу професіональних, не мають статусу субєкту господарювання. І не мають права грати в професійні лізі. Це «Калуш», «Чайка», «Буковина», «Верес», «Полісся».

-Ми вимагаємо зарахувати зазначеним командам технічні поразки і надати ім право продовження участі в чемпіонаті пістя надання їм статусу ТОВ.

-Поєднання посад президента футбольного клубу і віце-президента федерації футболу паном Собуцьким неприпустимо. Не може такого бути.

-Андрій Павелко має негайно подати у відставку з посади народного депутата і президента ФФУ через поєднання посад. Тут повне беззаконня.

-«Верес» нелігитимно змінив прописку з Премєр-ліги на другу лігу, замінивши «Львів», який в свою чергу нелігитимно потрапив в Премєр-лігу, перескочивши через першу лігу.

-Президент «Вереса», а це зять Віктора Ющенка є кумом Андрія Павелка. Накладайте на те, що сталося їх особисті стосунки.

-Я за те, щоб Запоріжжя, Харків і Дніпро повернулись на найвищій рівень професійного футболу, але законно. Ми теж бажаємо вийти в першу лігу законно. Але якщо законним чином, то не виходить.

-Приїхав на засідання народний депутат Береза, підняв всіх щоб заспівали гімн, сказав, що запропонує прийняти шість законів з підтримки футболу і… депутати у відповідь проголосували за порушення статуту, допустивши «Дніпро-1» до змагань.

-«Дніпро-1» нелигітимно виступає в чемпіонаті України.

-«Таврія» нелігитимно виступає в чемпіонаті України. Цю команду зараховано до учасників змагань за політичною вмотивованістю.


І бонус – запитання і відповіді.
-На ЦМС немає туалетів. Табло не працює. Інтернета немає. Немає нічого.

-Відкрили стадіон біля палацу піонерів – чому не запросили представників «Ниви»? Маляренко, Колчіна. Кажуть – мабуть, забули. А не забули там всю еліту зібрати?

-Мене підтримують президенти кількох клубів. Наш сусід, президент клубу, сказав, що «Я тебе завжди буду підтримувати. Навіть фінансово. Але світитись не буду.

-100 тис вступний внесок. Якщо пять команд нелігитимно додати в дві групи – це вже мільйон.

-У нас є контакти з керівництвом «Карпат» стосовно підтримки щоб добитись «відносної істини»

-Заради команди я готовий на все. І якщо я колись зніму з себе повноваження президента, я все одно буду допомагати.

-Давайте поміркуємо разом на рахунок акцій клубу. Кожна акція – 100 гривень, наприклад. Але розпорошувати не будемо – нехай буде не більше 30-35 відсотків. А потім колись якись оліграх їх викупить.

-Я сьогодні говорив з головним тренером, намагався його зацікавити в тому числі і матеріально стосовно перемоги в кубковій грі.

-Якщо ми пройдемо «Гірник», у «Динамо», якщо воно попадеться згідно жеребу, не буде претензій стосовно стадіона. Так само, як і у «Шахтаря». Це моя орсобиста думка, але…

-Шахтарю не обовязково привозити сюда основний склад. Не тому, що ми такі слабкі, а тому що у них є два рівних склади. І ще два склади, які вище рівня першої ліги.
-Наші хлопці на карандаші у багатьох клубах, наприклад, Савошко хотіли бачити в Агробізнесі.

-Завтра ми граємо і потрібно підготувати кімнати для допінгконтролю, питання по рекламі та інше.

Igor Pushchal
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 24.09.2018 13:40:35]

Попередження: Музиченко Антон, 7 хв., Хохлов Вадим, 24 хв., Залізняк Валентин, 36 хв., Чорномаз Анатолій, 62 хв., Солоневський богдан, 90+3 хв.

«Нива» Тернопіль:
1. Механів Максим (84. Жмурко Роман, 49 хв.), 23. Залізняк Валентин, 15. Мороз Тарас, 16. Макогон Павло, 5. Хруставка Олег (3. Чорномаз Анатолій, 59 хв.), 6. Кохман Ігор, 14. Олексієнко Ігор (10. Слоневський Богдан, 55 хв.), 17. Волохатий Роман (21. Кривий тарас, 69 хв.), 7. Герт Андрій (11. Гатала Ігор, 53 хв.), 8. Литовченко Олексій, 9. Темнюк Микола.
Запасні гравці:
22. Бідний Мирон, 20. Юрчак Олександр.
Головний тренер:
Шумський Віталій

«Нива» Вінниця:
1. Кулініч Артем, 5. Музиченко Антон, 6. Найко Володимир, 8. Менжега Олександр (21. Дударенко Олександр, 46 хв.), 55. Гарванко Дмитро, 9. Коровіков Віктор (19. Долінський Денис, 69 хв.), 20. Хохлов Вадим, 17. Савошко Володимир (16. Шаповаленко Артем, 79 хв.), 24. Богач Ігор (11. Маляренко Ігор, 57 хв.), 15. Шестаков Михайло, 25. Федосов Павло (7. Маляренко Андрій, 90 хв.).
Запасні гравці:
99. Гурідов Максим, 33. Гудак Роман.
Головний тренер:
Колчин Денис
[Добавил Игорек в 17.09.2018 12:32:02]

Попередження: Цурупін Артем, 58 хв., Авдалян Тамаз, 73 хв., Дударенко Олександр, 73 хв., Задорожнюк Євген, 83 хв., Федосов Павло, 90+3 хв, Яськов Максим, 90+4 хв.
Вилучення: Авдалян Тамаз, 87 хв.

«Чайка» Петропавлівська Борщагівка:
12. Мусієнко Антон, 3. Грабчак Святослав, 8. Пономаренко Сергій, 10. Доу Мохамед Садег, 18. Задорожнюк Євген, 16. Цурупін Артем, 11. Бартощук Андрій, 9. Тименко Володимир (26. Панфілов Вячеслав, 53 хв.), 14. Насімі Навід (17. Савійсько Даніїл, 64 хв.), 2. Помазан Роман (27. Авдалян Тамаз, 55 хв.), 21. Сікарчук Богдан.
Запасні гравці:
1. Савчук Богдан, 15. Баранович Роман, 28. Зіпцер Антон, 19. Сухенко Олександр.
Головний тренер:
Поздняков Олексій

«Нива» Вінниця:
1. Кулініч Артем, 6. Найко Володимир, 20. Хохлов Вадим, 55. Гарванко Дмитро, 21. Дударенко Олександр, 17. Савошко Володимир (9. Коровіков Віктор, 67 хв.), 19. Долінський Денис, 16. Шаповаленко Артем, 25. Федосов Павло, 15. Шестаков Михайло (24. Богач Ігор, 78 хв.), 11. Маляренко Ігор (10. Яськов Максим, 84 хв.).
Запасні гравці:
99. Гурідов Максим, 8. Менжега Олександр, 7. Маляренко Андрій, 33. Гудак Роман.
Головний тренер:
Колчин Денис
[Добавил Игорек в 09.09.2018 13:03:29]

Попередження: Кополовець, 43 хв., Шаповаленко, 67 хв.

«Нива» Вінниця:
1. Кулініч Артем – 5. Музиченко Антон, 21. Дударенко Олександр, 55. Гарванко Дмитро, 20. Хохлов Вадим, 17. Савошко Володимир (9. Коровіков Віктор 77 хв.), 19. Долінський Денис (6. Найко, Володимир, 75 хв.), 16. Шаповаленко Артем, 11. Маляренко Ігор (10. Яськов Максим, 90+2 хв.),, 25. Федосов Павло (24. Богач Ігор, 69 хв.) 15. Шестаков Михайло (
Запасні гравці:
99. Гурідов Максим, 7. Маляренко Андрій.
Головний тренер:
Колчін Денис

«Минай» Ужгород:
79. Мелашенко Сергій - 5. Беца Василь, 95. Стасюк Петро, 17. Образцов Владислав, 44. Ощипко Ігор, 11. Гавриленко Максим, 10. Микуляк Владислав, 18. Кополовець Михайло, 21. Лобода Яромир (9. Капустей Іван, 90+1), 7. Нурієв Анатолій, 88. Гегедош Роберт (4. Минайленко Максим, 89 хв.).
Запасні гравці:
99. Кобін Василь, 71. Сидоренко Владислав, 33. Бабенко Дмитро, 22. Федак Стефан, 24. Бабій Михайло, 14. Смокоровський роберт.
Головний тренер:
Харковщенко Ігор
Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Минай» Ужгород від Леоніда Загоруйко:
"Нива" Вінниця
«Минай» Ужгород
Офсайди
2 (2+0)
5 (2+3)
Фоли
27 (15+12)
16 (7+9)
Кутові
5 (3+2)
4 (0+4) 
Удари по воротах
6 (4+2)
10 (4+6)
З них в ствір воріт
2 (2+0)
1 (0+1) 
[Добавил Игорек в 04.09.2018 16:17:17]

Попередження: Матушевський Олег, 23 хв., Музиченко Антон, 41 хв., Долінський денис, 52 хв., Коровіков Віктор, 78 хв., Ілюк остап, 88 хв.

«Калуш» Калуш:
1. Герич Роман - 3. Олевич Ярослав, 4. Ульянов Анатолій, 7. Матвіїв Ярослав (11. Драган Андрій, 72 хв.), 8. Дедух Руслан (2. Николишин Роман, 74 хв.), 14. Книш Данило, 15. Заваляк Володимир, 16. Андрусенко Владислав (17. Генега Роман, 53 хв.), 18. Кучеров Валерій (77. Голубка Юрій, 77 хв.), 21. Ілюк Остап, 22. Матушевський Олег.
Запасні гравці:
23. Кузів Богдан, 9. Гончар Владислав, 13. Денега Богдан
Головний тренер:
Малик Василь

«Нива» Вінниця:
1. Кулініч Артем – 5. Музиченко Антон, 21. Дударенко Олександр, 55. Гарванко Дмитро, 20. Хохлов Вадим, 17. Савошко Володимир (35. Гемега Віталій, 90 хв.) 19. Долінський Денис, 16. Шаповаленко Артем (9. Коровіков Віктор 58 хв.), 11. Маляренко Ігор, 25. Федосов Павло (10. Яськов Максим, 90 хв.), 15. Шестаков Михайло (8. Менжега Олександр, 87 хв.). (
Запасні гравці:
99. Гурідов Максим, 7. Маляренко Андрій, 12. Палій Владислав.
Головний тренер:
Колчин Денис
[Добавил Игорек в 27.08.2018 14:33:26]

Попередження: Коровіков Віктор, 11 хв., Заїченко Євген, 33 хв., Степаненко Богдан, 37 хв., Рудич Валентин, 51 хв., Федосов Павло, 56 хв., Шаповаленко Артем, 86 хв.

«Нива» Вінниця:
1. Кулініч Артем – 5. Музиченко Антон, 21. Дударенко Олександр, 55. Гарванко Дмитро, 20. Хохлов Вадим, 17. Савошко Володимир, 19. Долінський Денис (16. Шаповаленко Артем, 65 хв.), 9. Коровіков Віктор (8. Менжега Олександр, 78 хв.), 11. Маляренко Ігор, 7. Маляренко Андрій (25. Федосов Павло, 46 хв.), 15. Шестаков Михайло. (
Запасні гравці:
99. Гурідов Максим, 10. Яськов Максим, 12. Палій Владислав.
Головний тренер:
Колчин Денис

«Буковина» Чернівці:
1. Степаненко Богдан - 77. Кузів Віталій, 7. Понєдєльнік Андрій, 3. Віксич Олександр, 2. Рудич Валентин (4. Павлюк Микола, 54 хв.), 5. Раулюк Даніел (21. Герасимчук Владислав, 40 хв.), 10. Мєлконян Ладік, 8. Заїченко Євген (9. Луцик Руслан, 64 хв.), 11. Кузів Роман (6. Жумига Олександр, 46 хв.), 17. Батрак Антон, 20. Мунтян Александру-Васілє (19. Масікевич Віктор, 75 хв.)
Запасні гравці:
12. Гуцул Констянтин, 6. Жумига Олександр.
Головний тренер:
Мглинець Віктор

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Буковина» Чернівці від Леоніда Загоруйко:
"Нива" Вінниця
"Буковина" Чернівці
Офсайди
0 (0+0)
3 (0+3)
Фоли
20 (9+11)
18 (11+7)
Кутові
10 (6+4)
2 (2+0)
Удари по воротах
18 (8+10)
6 (1+5)
В тому числі в ствір
9 (2+7)
1 (0+1) 
[Добавил Игорек в 23.08.2018 13:03:35]

Попередження: Маляренко І. (45), Менжега (60), Гурідов (90+1) — Батюшин (35), Єфремов (53), Аксьонов (66), Кіча (77), Шевчук (90+4).

«Нива» Вінниця:
Гурідов, Хохлов, Музиченко, Гарванко, Менжега, Шаповаленко, Долінський, Маляренко А. (Федосов, 51), Коровіков (Савошко, 85), Яськов (Шестаков, 37), Маляренко І. (
Запасні гравці:
Кулініч, Палій, Дударенко, Андрєєв.
Головний тренер:
Колчин Денис

«Горняк-Спорт» Горішні Плавні:
Данкович, Єфремов, Аксьонов, Кравчук, Власюк (Максименко, 50), Корольков (к) (Ямполь, 75), Батюшин, Кіча (Бафталовський, 85), Лозовий, Сікорський, Шевчук
Запасні гравці:
Рязанцев, Білоус, Жениленко, Ходаковський.
Головний тренер:
Пучков Сергій
[Добавил Игорек в 19.08.2018 22:55:28]

Попередження: Долінський Денис, 4 хв., Федосов Павло, 47 хв, Музичук Олександр, 55 хв., Коровіков Віктор, 69 хв., Дударенко Олександр, 69 хв., Гресь Владислав, 82 хв.

«Нива» Вінниця:
1. Кулініч Артем – 4. Андрєєв Сергій, 5. Музиченко Антон, 21. Дударенко Олександр, 55. Гарванко Дмитро, 20. Хохлов Вадим (80 хв. Шаповаленко Артем, 80 хв.), 17. Савошко Володимир, 19. Долінський Денис (9. Коровіков Віктор, 53 хв.) 11. Маляренко Ігор, 25. Федосов Павло (7. Маляренко Андрій, 77 хв.), 15. Шестаков Михайло. (
Запасні гравці:
99. Гурідов Максим, 8. Менжега Олександр, 10. Яськов Максим, 12. Палій Владислав.
Головний тренер:
Колчин Денис

«Поділля» Хмельницький:
12. Дворник - 27. Швець Сергій, 5. Романюк Артем (15. Худік Роман, 64 хв.), 2. Гресь Владислав, 6. Джурко Андрій, 7. Морговський Ян (10. Муляр Андрій, 80 хв.), 8. Ліповуз Андрій, 11. Шевченко Віктор, 22. Музичук Олександр (99. Тупік Олександр, 72 хв.), 16. Бабак Кирило-Ілля (49. Каверін Віталій, 62 хв.), 88. Якубов Алішер (9. Гайдаш Артем, 90 хв.)
Запасні гравці:
35. Нестеренко Єгор, 20. Панасенков Артем, 17. Червінський Денис.
Головний тренер:
Костишин Віталій

Хмельницьке "Поділля" довело, що є незручним суперником для вінницької "Ниви", вкотре відібравши очки на виїзді і лише гол Шестакова на доданій хвилині приніс вінничанам нічию, яка стала третьою поспіль домашньою нічиєю для команди Колчіна. Нашгадаю, що сумнозвісний минулорічний домашній нічийний рекорд команди Горілого складав пять нічийних ігор поспіль.

14 хв. Савошко подав кутовий з лівого флангу і Андрєєв класно пробивав в ближній кут, але трішки не влучно.
20 хв. Гарванко справа віддав пас в штрафну на Федосова, який дотепно пятою скинув мяч під удар Савошко, але той з метрів 10 вгатив вище воріт. А можна було забивати…
24 хв. Савошко подав кутовий на дальню штангу, воротар дотягнувся до мяча, але перевів його на дальню штангу, де його намагався приборкати Хохлов, але мяч все ж вийшов за межі майданчика.
31 хв. Відбувся пас з центральної зони наліво на хід Морговському, який на швидкості прийняв мяч в метрах 20 трішки лівіше воріт, увійшов в штрафну і сильним більярдно-влучним ударом з під Гарванко в дальній кут відкрив рахунок у грі.
38 хв. Федосов виграв боротьбу і пробив, мяч рикошетом від захисника летів в ближній кут, але відмінно зіграв воротар.
42 хв. Під кінець тайму «Поділля» провело непогану перспективну контратаку лівим флангом, відбувся простріл на правий фланг і хтось з гравців ледве не встиг до цієї передачі.

Перерва

50 хв. Федосов промчав правим флангом, прострелив на 11-метрову позначку на Савошко, той прийняв мяч, зробив рух до воріт і пробив у боротьбі з захисником. Мяч пролетів в лічених сантиметрах від лівої штанги. Дуже і дуже небезпечно!
54 хв. Арбітр видалив Колчіна з тренерської лави на трибуни. В цей же час відбулось поверненя Коровікова на поле після важкої травми, через яку він пропустив чотири тури чемпіонату.
58 хв. Савошко мяко накинув мяч в штрафну, Швець запанікував, відбивши мяч ближче до лівої штангу, де його наздогнав Федосов, який технічно перекинув мяч повз воротаря на дальню стійку і Шестаков з кількох метрів буквально розстріляв порожні ворота.
66 хв. Гравці "Поділля" вибігли в стрімку контратаку троє проти дох наших захисників і за допомогою влучного останнього пасу вивели Якубова на ударну позицію в метрах 16 від воріт. Алішер технічно перекинув Кулініча, вдруге вивівши свою команду вперед в цій грі.
84 хв. Непогано пробивав Савошко, але його сильний удар з меж штрафної площадки було заблоковано.
90+1 хв. Савошко зі штрафного навісив мяч на ліву половину штрафної, Маляренко виграв верхову боротьбу і мяко навісом накинув мяч на праву стійку, звідки Шаповаленко пробивав по воротам з метрів двох, але влучив у поперечку. Добре, що Михайло Шестаков виграв підбір, головою вколотивши мяч у сітку з кількох метрів.
Фінальний свисток

Igor Pushchal
niva.vn.uaПоказать:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>

Hosted by BestHosting(с)niva.vn.ua. При использовании любого рода материалов ссылка на сайт niva.vn.ua обязательна.
Наш электронный адрес niva.vn.ua@gmail.com