Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com


[Добавил Игорек в 04.07.2018 18:55:26]

Попередження: Савошко, 36 хв., Найко, 64 хв.

«Олімпік» Донецьк: (орієнтовний склад)
Степаненко - Пісковий, Петрик, Надірадзе, Єдинак, Глиняний, Ткаченко, Пуди, Касяненко, Шарай, Біленький.
Запасні гравці:
?????
Старший тренер:
Клімовський Ігор

«Нива» Вінниця:
Воротар на перегляді - 20.Хохлов, Найко, 5.Музиченко, 24.Андрєєв, 11.Маляренко І., 55.Гарванко, #16, #19, 17.Савошко, Федосов.
Виходили на заміну:
Палій, Дударенко, Менжега, Хохлов, Савошко, Маляренко І. і футболісти на перегляді...
Головний тренер:
Колчін Денис

Статистика матчу "Олімпік" Донецьк - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Олімпік" Донецьк
«Нива» Вінниця
Офсайди
2 (0+2)
4 (3+1)
Фоли
14 (7+7)
16 (8+8)
Кутові
3 (0+3)
7 (4+3) 
Удари по воротах
6 (4+2)
17 (9+8)
З них в ствір воріт
4 (3+1)
5 (2+3) 

В першому таймі перевага була на боці вінничан. "Нива" мала декілька гарних нагод, щоб відзначитись. Спочатку Савошко отримав пас головою з лівого флангу і наніс красивий удар лівою ногою з льоту з метрів 12 прямо навпроти воріт, але відмінно зіграв воротар. Потім сильного дальнього удару завдав Маляренко з метрів 25, але мяч пролетів поруч з правою стійкою. В наступній атаці той самий Маляренко, знаходячись близько правого кута штрафної площадки отримав шикарний дальній діагональний пас з лівого флангу і не роздумуючи пробив з льоту, але влучність трішки підкачала - мяч пролетів лівіше воріт. "Олімпік" відповів дальнім ударом низом від №"9", але на місці воротар "Ниви", який спокійно приборкав мяч. Далі знову атакували вінничани - Савошко завдавав свого фірмового удару зі штрафного, але мяч пролетів трішки вище воріт. У відповідь знову дальній удар від гравця "Олімпіка", але в цей раз значно вище воріт. "Нива" атакує значно гостріше. Павло Федосов трішки лівіше воріт на куту воротарської площадки, здавалось, обіграв воротаря і міг завдавати прицільного удару в порожні ворота, але голкіпер гостей таки зумів дотягнутися до мяча кінчиками пальців і тим самим відвести загрозу. Далі більше... Гарванко з правого флангу переводить мяч на ліву частину штрафної господарів, послідував пас на Савошко, який спиною до воріт прийняв мяч, розвернувся і пробив. На жаль, мяч пролетів поруч зі штангою. А був би гарний гол... "Олімпік" відповів дуже небезпечним ударом 11 номера головою в упор по воротам вінничан. Воротар зіграв дуже впевнено. І знову небезпека біля воріт "Олімпіка". Савошко справа подав мяч зі штрафного в центр на лінію воротарського майданчика, куди набігав Андрєєв, але нашому захисникові не вдалося влучити по мячу і переправити мяч у ворота з близької відстані. І знову наші в атаці - Маляренко сильно б є по воротах з меж штрафної площадки, але його удар блокує захисник. За хвилину Хохлов з лінії штрафної завдає сильного удару під поперечину - воротар зі складнощами переводить мяч на кутовий.
В першому таймі перевага вінничан була просто тотальна!
Слід відзначити невідомого гравця під номером 19, який був "активний, корисний і креативний". На ньому на протязі всієї гри багато фолили.

По перерві у складах команд відбулись зміни. Гравці виходили на поле подекуди по два рази, змінюючи один одного на позиціях, моделюючи різні схеми гри. Словом, звичайний робочий процес, в якому результат - не головне. але другий тайм розпочався з хорошого моменту у донеччан. "8" закинув мяч з правого флангу на хід "9", яка вривалась в штрафну по центру, але вище похвал зіграв Гарванко, який на крейсерській швидкості повернувся у захист, відігравши 10 метрів "фори", вступив у боротьбу і виграв цей мяч для своєї команди. І знову в атаці "Нива". Спочатку зліва наносив удар по воротах невідомий таємно-секретний гравець під номером №"16", але воротар перевів мяч на кутовий, після подачі якого Найко намагався в один дотик закинути мяч в ближній верхній кут воріт. Далі чергова розкішна атака "Ниви". Маляренко стрімко просунувся до воріт суперника по лівому флангу і віддав пас ще лівіше на Савошко, який в доторк повернув мяч в центр на Маляренка, тим самим виключивши воротаря з гри, але Ігор на мить затримався з фінальним ударом і на жаль, порожні ворота встиг прикрити захисник. В одній з наступних атак Савошко з лівого флангу перевів мяч направо, №"16" прийняв мяч і сильно пробив в праву девятку - на місці воротар. Федосов зліва обіграв візаві, увійшов в штрафну і сильно пробив. Знову на заваді політу мяча став захисник, який блокував цей удар. "Олімпік" створив декілька напівмоментів зі стандартів, але без особливої загрози. А от стрімка контратака "Ниви" по правому флангу могла принести свої плоди. Сильний удар у боротьбі з захисником в праву девятку, але воротар переводить мяч в штангу і далі на кутовий. Подача якого завершилася ударом Хохлова - влучно, але не сильно. На місці воротар. Під кінець гри "Олімпік" міг вирвати нелогічну перемогу, але 32 номер господарів з 16 метрів пробив прямо по центру воріт, де перебував воротар. Під кінець гри невеличку травму отримав якись "15" номер в складі команди вінничан. Хто грає під цим номером і яку саме ногу травмовано - тримається в секреті)
Фінальний свисток сповістив про третю поспіль нічию "Ниви" у товариських іграх міжсезоння.
Далі буде...

Игорек по відео Леоніда Загоруйко і дописам Віталія Шкурака на "Гостьовій" сайту niva.vn.ua по телефонним дзвінкам від Анатолія Шкурака, Віталія Власова і Валерія, які перебували у самому вирі подій.


[Добавил Игорек в 02.07.2018 11:48:53]


«Арсенал» Київ:
Сітало, Майданевич, гравець на перегляді (гравець на перегляді, 46), Даценко, гравець на перегляді, Домбровський, гравець на перегляді, гравець на перегляді, Семенюк (гравець на перегляді, 60), Бушман, гравець на перегляді (Семчук, 46)
Запасні гравці:
?????
Головний тренер:
Фабріціо Раванеллі

«Нива» Вінниця:
Воротар на перегляді, Гарванко, Менжега, І. Маляренко, Федосов, Савошко, гравці на перегляді.
Виходили на заміну:
Хохлов, Дмитренко, Музиченко, Палій і футболісти на перегляді...
Головний тренер:
Колчін Денис

Статистика матчу "Арсенал" Київ - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Арсенала" Київ
«Нива» Вінниця
Офсайди
6 (3+3)
0 (0+0)
Фоли
17 (12+5)
12 (5+7)
Кутові
7 (4+3)
4 (1+3) 
Удари по воротах
12 (7+5)
14 (9+5)
З них в ствір воріт
6 (4+2)
7 (5+2) 

Вінницька «Нива» провела другу товариську гру в рамках підготовчого циклу до нового чемпіонату другої ліги. В цей раз суперником вінничан став новоспечений клуб Премєр-ліги – «Арсенал» Київ, який буквально напередодні очолив в минулому відомий італійський футболіст Фабріціо Раванеллі. Гравець був зірковий, а ось тренерського досвіду поки що обмаль і він дуже негативний – під керівництвом Раванеллі французький «Аяччо» зайняв останнє місце в першому дивізіоні і вилетів в нижчу лігу. Керівництво «Арсеналу» в дебютному сезоні в Премєр-лізі ставить команді і тренерам скромні завдання – зачепитись, не вилетіти, а там «як карта ляже»…
Гра з «Нивою» стала «візитною карткою» гравців «Арсеналу» перед новим тренером. І, звичайно, усі гравці хотіли показати свої найкращі якості. Але слід відмітити, що кияни не надто відрізнялись класом від вінничан.

Гра проходила у досить рівному ключі. Тон задала «Нива», яка забила швидкий гол на 4 хвилині. Відзначився потенційний новачок «Ниви», який головою зіграв на добиванні після того, як воротар господарів відбив мяч після сильного удару з лінії штрафної. Далі гра проходила на зустрічних курсах, в одній з атак «Арсеналу» вдалося забити головою, але арбітр на лінії зафіксував офсайд. Але гол у відповідь все ж стався - в середині першого тайму, на 25 хвилині киянам вдалася стрімка контратака, відразу троє гравців вибігли на ударну позицію, а зрівняв рахунок Денис Баланюк, гравець, який в свій час викликався до збірної з «Дніпра». Денис повернувся в чемпіонат України після «відрядження» до «Вісли» і тепер буде на правах оренди грати в київському «Арсеналі».

Другий тайм гостріше провели господарі. В ворота вінничан був призначений досить спірний пенальті за «гру рукою». Але воротар на перегляді у красивому стрибку в правий кут відбив цей удар з «точки». Під кінець гри «Ниву» врятувала стійка воріт. Але у підсумку, вінничани повезли додому пристойний нічийний рахунок.

Про автора голу «Ниви», а також прізвища потенційних новачків не відомо нічого. Це таємна інформація, адже, напевно, на цих гравців полюють селекційні служби найкращих європейських клубів. А насправді, це вже звичне приховування інформації про склад команди в товариських іграх, виглядає навіть не смішно, а дивно – ну проходить перегляд «Петренко», «Сидоренко». Ну і що?

Ігор
Niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 27.06.2018 19:45:37]


«Нива» Вінниця:
Гравець на перегляді, Гарванко, Гравець на перегляді, Музиченко, Найко, Менжега, Хохлов, Савошко, Маляренко, Федосов, Яськов
Виходили на заміну:
Дмитренко, Андрєєв, Андрій маляренко та інші...
Головний тренер:
Колчін Денис

«Черкаський Дніпро» Черкаси:
?????
Запасні гравці:
?????
Головний тренер:
Столовицький Ігор

Вінницька "Нива" розпочала сезон! І хоча це лише неофіційний початок, кожна товариська гра, кожен день підготовки на вагу золота, адже часу на підготовку обмаль - новий чемпіонат розпочнеться вже за декілька тижнів, а ціль не змінюється - лише вихід в першу лігу! Тому вже зараз на повну катушку іде селекційна робота - запрошені на перегляд хороші гравці, які вже грали за "Ниву" - Володимир Найко, Сергій Андрєєв та інші... Незважаючи на те, що "Нива" майже повністю змогла зберегти основний склад, керівництво і тренерський склад веде активний пошук у всіх лініях.

Декількох новачків ми побачили у грі з "Черкаським Дніпром". В минулому сезоні команда виступала в першій лізі, але понизилася в класі і потрапила в другій лізі в одну групу з вінницькою "Нивою".
До речі, ось так виглядатиме група "А" другої ліги сезону 2018/19:

"Буковина" Чергнівці
"Верес" Рівне
"Калуш" Калуш
"Мінай" Ужгород
"Нива" Вінниця
"Нива" Тернопіль
"Поділля" Хмельницький
"Полісся" Житомир
"Скала" Стрий
"Черкаський Дніпро" Черкаси
"Чайка" Петропавловська Борщагівка

У звітньому матчі тренерський склад виставив атакуючий стартовий склад. "Нива" грала за схемою, близькою до 4-3-3. Атакуючу лінію склали Яськов, Федосов, Ігор Маляренко, а також Савошко. Але, на диво, в атаці у "Ниви" не багато виходило. На протязі всієї гри, небезпечні моменти біля воріт суперника можна було порахувати на пальцях однієї руки. В першому таймі суперник виглядав гостріше, створив декілька небезпечних моментів. Спочатку, на 12 хвилині, форвард гостей опинився на ударній позиції в метрах 14 прямо навпроти воріт "Ниви", але схибив. Ще за пять хвилин хтось з черкасщан небезпечно пробивав головою з близької відстані, але "Ниву" виручив Манжега, який відбив мяч. "Нива" огризнулася небезпечним ударом Савошко на 19 хвилині, але воротар потягнув цей удар. Але гості гнули свою лінію. На 21 хвилині ми побачили гострий простріл з лівого флангу і хтось з черкаських гравців ледве не підправив мяч в ворота "Ниви". Пощастило.
Але гол таки відбувся. Тимофієнко отримав мяч на лінії штрафного майданчика зліва від воріт, двічи переклав мяч з ноги на ногу, легко обігравши Гарванко і прицільно пробив в ближній кут. Мяч влетів у ворота впритул з штангою. 0:1!
В другому таймі гра проходила в схжому ключі. Небагато моментів, гра у позиційній боротьбі, але вінничанам вдалося зрівняти рахунок.
На 55 хвилині Яськов отримав закидання на ривок по лівому флангу, прийняв мяч, увійшов в штрафну і віддав чудову передачу-простріл на лінію воротарського майданчика на Ігоря Маляренка, який впритул розстріляв ворота, зрівнявши рахунок. 1:1!
Остання хвилина гри ледве не принесла "Ниві" перемогу. Дмитренко прострелив з правого флангу вздовж воріт і захисник ледь не відправив мяч у власні ворота. Але гра так і завершилась з нічийним рахунком.

Ігор
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 04.06.2018 13:30:12]

Попередження: Гарванко, 41 хв., Хохлов, 55 хв., Маляренко І, 83 хв.

«Нива» Вінниця:
1.Бабійчук Максим, – 5.Музиченко Антон, 4.Менжега Олександр (8.Попов Дмитро, 67 хв.), 35.Калітов Олександр, 23.Дмитренко Володимир, 55.Гарванко Дмитро, 20.Хохлов Вадим, 7.Маляренко Андрій (16.Брижчук Тимофій, 55 хв.), 11.Маляренко Ігор (10.Яськов Максим, 90+1 хв.), 17.Савошко Володимир (19.Осадчий Дмитро, 85 хв.), 25.Федосов Павло (15.Разуваєв Олексій, 82 хв.).
Запасні гравці:
99.Злотар Кирило, 12.Палій Владислав.
Головний тренер:
Колчін Денис

«Агробізнес» Волочиськ:
23.Одольський Констянтин (12.Чернобай Сергій, 21 хв.), 15.Слотюк Арсен, 6.Полторацький Владислав (10.Юхимович Дмитро, 60 хв.), 17.Курило Ігор, 3.Дубчак Андрій, 14.Думанюк Артур, 8.Кухарук Андрій, 2.Скакун Андрій (22.Юрчак Олександр, 78 хв.), 11.Пліс Тарас (19.Когут Микола, 74 хв.), 24.Шевчук Сергій (20.Темнюк Микола, 60 хв.), 16.Семенець Богдан.
Запасні гравці:
4.Шум Сергій, 21.Борячук Олександр.
Головний тренер:
Донець Андрій

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Агробізнес» Волочиськ від Леоніда Загоруйко:
"Ниваа" Вінниця
«Агробізнес» Волочиськ
Офсайди
3 (1+2)
5 (4+1)
Фоли
21 (11+10)
7 (3+4)
Кутові
5 (3+2)
6 (1+5) 
Удари по воротах
7 (4+3)
6 (4+2)
З них в ствір воріт
4 (3+1)
3 (2+1) 

4 хв. Перший гол було забито після чудового удару Володимира Савошко зі штрафного удару, призначенного в метрах 22 трішки лівіше воріт. Мяч влетів в самісіньку ліву девятку воріт "Агробізнесу". Воротар був безсилий врятувати свої ворота. 1:0!
90+1 хв. Другий гол теж було забито після розіграшу стандарта. Дмитро Осадчий подав штрафний з правого флангу приблизно на 11 метрову відмітку, де Ігор Маляренко перестрибнув відразу трьох(!) захисників, які залишились стояти, як стовпчики, а мяч тим часом влетів в лівий нижній кут! 2:0!

Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 29.05.2018 14:05:40]

Попередження: Дударенко, 9 хв., Зайчук 18 хв., калітов 40 хв., Хохлов, 71 хв., Матушевський, 74 хв., Пархуць, 84., Музиченко, 86 хв., Бариляк, 89 хв., Яськов, 90+3 хв.
Вилучення: Янчак, 90+3 хв., Дударенко 90+3 хв., Глущенко 71 хв., Кучер 90+3 хв.

«Львів» Львів:
1.Герич Роман, 7.Савошко Олександр, 4.Бариляк Руслан, 3.Матушевський Олег, 23.Поручинський Ігор, 22.Романчук Олександр, 17.Янчак Вадим, 6.Зайчк Михайло, 16.Шпирка Юрій, 25.Мізерник Олег, 9.Кисленко Сергій.
Запасні гравці:
30.Мозіль Олег, 2.Пархуць Віталій, 19.Дещиця Іван. 26.Кушинський Анатолій, 10.Омельченко Сергій, 29.Гринишин Олександр.
Головний тренер:
Ханас Андрій

«Нива» Вінниця:
1.Бабійчук Максим, 5.Музиченко Антон, 23.Дмитренко Володимир, 55.Гарванко Дмитро, 21.Дударенко Олександр, 17.Савошко Володимир, 35.Калітов Олександр, 20.Хохлов Вадим, 11.Маляренко Ігор, 16.Брижчук Тимофій, 25.Федосов Павло.
Запасні гравці:
99.Злотар кирило, 4.Менжега Олександр, 6.Кучер Володимир, 8.Попов Дмитро, 10.Яськов Максим, 15.Разуваєв Олексій, 19.Осадчий Дмитро.
Головний тренер:
Колчін Денис

47 хв. Перший гол було забито на 47 хвилині. Дмитренко з правого флангу подав штрафний на лінію штрафного майданчика, Федосов першим був на мячі і переадресував його правіше на Ігоря Маляренко, який підхопив круглого і в боротьбі з двома захисниками зумів пробити в дальній кут воріт. Мяч пролетів між ніг захисника і влетів у ворота! Воротар не зміг врятувавти свою команду від голу. 0:1! Прекрасний гол!
49 хв. Другий гол вийшов ще більш видовищним. Гарванко навісив з правого флангу в штрафну, приблизно на 11-метрову відмітку, і Тимофій Брижчук, поклавши корпус, з льоту вколотив мяч в сітку воріт. Мега-гол! 0:2!
85 хв. "Нива" створила ще один шедевр наприкінці другого тайму. Савошко подав кутовий з правого флангу на ближню стійку. Саме туди, на кут воротарського майданчика підключився Вадим Хохлов і шаленим по красі ударом з гострого кута головою в ближню девятку забиває третій гол "Ниви" в цьому поєдинку. 0:3!

Игорек
Niva.vn.ua[Добавил Игорек в 23.05.2018 13:20:55]

Коментар почесного президента футбольного клубу «Нива» Вінниця телеканалу "112 Україна" стосовно «Справи про договірні ігри», в якій присутня і вінницька «Нива». Роздруківка інтервю від niva.vn.ua

Ведучий:
-Добрий вечір, пане Василю!
Василь Вовк:
-Добрий день!

Ведучий:
-Представники футбольного клубу «Нива», де ви є почесним президентом, підозрюються в організації договірних футбольних матчів. Що вам про це відомо? Можливо, ви знаєте, про кого ідеться?
Василь Вовк:
-В прес-релізі вказано 35 клубів. Тому, я хотів би бачити 35 підозр, які б оголосили. Мені нічого не відомо про участь вінницької «Ниви» в договірних матчах. Це друга ліга! «Контора» там участі не приймає. Ніхто на другу лігу, практично, не ставить, наскільки я знаю. Якщо ставлять, нехай надають докази, залучають у якості підозрювальних працівників клубу, якщо таке дійсно мало місце. Мені здається, що тут «компанєйщина». Зараз велика заява, що іде боротьба з корупцією, а закінчиться все «Пшиком». Я думаю, що Бранко, який запрошений з-за кордону і отримує 200 тисяч доларів на рік зарплати на українських дітях-футболістах, на яких виділяються гроші, вирішив таким чином показати свою роботу. Але цю роботу буде видно, коли будуть оголошені підозри конкретним особам. А ця заява – 35 клубів… Причому клуби другої ліги, в основному, а немає тих, хто дійсно займається аферами в футболі, поєднує посади в Федерації футболу і клубах, таким чином, приносячи конфлікт інтересів, цих клубів немає. Є інші – когось зафіксували, хтось з кимось говорив, звонив, писав, ну, на прослуховуванні телефонів і відслідковуванні ресурсів. Це не серьозно. Але ця проблема є і її потрібно вітати навіть такі кроки в боротьбі з корупцією в футболі.

Ведучий:
-Пане Василю, до складу злочинної групи увійшли і президенти клубів, колишні і чинні гравці, мова іде про арбітрів, тренерів, комерційні структури.
Василь Вовк:
-Прізвища там є?
Ведучий:
-Питання в іншому – чи стало це викриття приголомшливим для вас?
Василь Вовк:
-Ні, абсолютно. Я і викриття то не бачу. Викриття в чому? Я можу написати будь-яку заяву, я можу будь-що сказати. Я почесний президент і можу будь-кого звинувачувати. Але якщо мова іде про серйозну структуру, яка займається кримінальними розслідуваннями за статею «Вплив на результати офіційних змагань». Саме так називається стаття в кримінальному кодексі. То потрібні серйозні заяви, підтверджені офіційними процесуальними документами. Ну, хоча б, повідомленням про підозру. Коли буде повідомлення про підозру, тоді можна буде говорити про те, що хтось підозрюється. Зараз ніхто не підозрюється. Зараз дали 35 назв клубів, назвали, що там президенти, футболісти, агенти, арбітри і так далі.. і все. Давайте далі почекаємо.

Ведучий:
-Два роки тривало розслідування. 320 підозрювальних.
Василь Вовк:
-Давайте, друже, говорити так. Є підозрювальні в побутовому сенсі слова, а є підозрювальні в процесуальному сенсі слова. То велика відстань між ними. Підозрювати – поговорив хтось з кимось, запитав, попросив – от вже і підозрюваліні. 320 чоловік. Два роки справи! Ну, єдине, що там було – підслуховування дзвінків і відслідковувалась переписка. От і все. Але підозрювальні в процесуальному сенсі цього слова, а ви знаєте, що, я знаю, про що говорю, то це повинен бути відповідний документ, постанова, відповідна міра запобіжного заходу, відповідне розслідування щодо кожної особи, яка підозрюється у впливі на результати офіційних змагань.
Що стосується вінницької «Ниви». У вінниці всі футболісти знають, що їм не можна домовлятись ні з ким, тому що я заперечую будь-які корупційні прояви в футболі, борюсь з цим, з функціонерами з самими високими посадами аж до віце-президентів Федерації футболу, тому всі знають, що я на одній стороні з правилами і законами. Більш того, я скажу, що ми в одному з матчів грали з одним моїм знайомим, а президенти клубів практично всі знайомі. І не дали йому попасти в першу лігу в 2016 році, зігравши з ними в нічью, хоча можна було програти – для нас то значення не мало. Якщо є приклади навпаки стосовно вінницької «Ниви» - то в чому саме підозра, якого матчу стосується, хто з ким домовлявся, чи там футболісти.. Ну, без футболістів ніяк не обійдеться, навіть якщо президенти домовляться.

Ведучий:
-Пане Василю, а як часто хтось брав на себе сміливість звернутися до вас стосовно того, щоб клуб «злив гру», щоб, можливо, хтось з функціонерів клубу «посприяв у грі в піддавки»?
Василь Вовк:
-Була одна пропозиція від посередника. Але була вона «не активна». І більше то була розвідка, ніж пропозиція. Але я відразу сказав, що я в ті ігри не граю. Як я прийду до футболістів і скажу, що цю гру повинні здати? Є люди, які вміють це робити, які це роблять. І це всім відомо. І відомо, до речі, про тих, кого немає в цьому списку, який опублікований. Тому все це уява, фантазії на тему українського футболу, які я не можу коментувати, тому що я людина процесуального складу і хотів би опиратися на докази. Якщо на емоціях, то можна говорити все що завгодно.

Ведучий:
-Ну, а взагалі, в цій «царині» після заяв правоохоронців, якись «шорох» пішов серед клубів, хвилювання, «гомін по діброві»?
Василь Вовк:
-Я знаю, що були проведені обшуки і в Києві і в Харкові. Мені про це повідомили люди. Ну, що ж. Якщо працюють – це вже добре. Будь-які кроки в напрямку боротьби з корупцією, я буду вітати завжди. Але на сьогодні, коментувати вину когось, причетність, я вважаю за непотрібне. Я вважаю, що неправильно, що названі імена клубів, в тому числі «Нива» Вінниця. Є офіційні особі в клубі, якщо захотять, нехай вони звертаються до суду щодо захисту ділової репутації. Тому що, дали в списку без усіляких доказів, попереджень, підозр, оформлення документів, і все…. А тепер іди розказуй по «базару, що у тебе немає доньки». Ви памятаєте анекдот.

Ведучий:
-Тобто, «Нива» позиватиметься за своє чесне імя?
Василь Вовк:
-Ні, я не думаю, що «Нива» позиватиметься, бо я дотримуюсь такої думки, що немає до чого там позиватися. Це «компанєйщина». Я думаю, що це все організувала Федерація Футболу, для того, щоб виправдати великі зарплати, в тому числі, комітету арбітрів. І інших комітетів, як то чесної гри. Що вони ніби то щось роблять і що вони ніби то дали інформацію, а правоохорогці її зафіксували, розслідували. І от прийшли до чого – опублікували назви 35 клубів. І все. Але це не є боротьба з корупцією! Це «шорох, компанійщина», яка через неділю закінчиться.

Игорек
Niva.vn.ua[Добавил Игорек в 21.05.2018 14:05:31]

Попередження: Бойко, 15 хв., Маляренко І., 34 хв., Геник, 39 хв.

«Нива» Вінниця:
1.Бабійчук Максим, – 5.Музиченко Антон, 7.Маляренко Андрій (9.Паламарчук Сергій, 25 хв., 15.Разуваєв Олексій, 80 хв.), 7.Маляренко Ігор, 16.Брижчук Тимофій (19.Осадчий Дмитро, 80 хв.), 17.Савошко володимир, 21.Дударенко Олександр, 23.Дмитренко Володимир (8.Попов Дмитро, 80 хв.), 25.Федосов Павло, 33.Гудак Роман, 35.Калітов Олександр.
Запасні гравці:
4.Менжега Олександр, 6.Кучер Володимир.
Головний тренер:
Колчін Денис

«Прикарпаття» Івано-Франківськ:
24.Піцан Іван, – 19.Данищук Віктор, 2.Ковальчук Петро (21.Кузьмин Роман, 67 хв.), 27.Бочкур Роман, 3.Француз Роман, 11.Оринчак Богдан (22.Януш Орест, 67 хв.), 6.Бойко Тарас (16.Геник Тарас, 75 хв.). 23.Борисевич Роман (10.Веприк Олег, 78 хв.), 20.Конкольняк Ярослав (7.Комар Артур, 46 хв.), 8.Боришкевич Володимир, 9.Худобяк Ігор.
Запасні гравці:
26.Вульчин Остап, 18.Дитко Роман.
Головний тренер:
Ковалюк Володимир

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт матчу 27 туру 2 ліги між командами "Нива" Вінниця - "Прикарпаття" Івано-Франківськ (30 фото) Він знаходиться тут

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Прикарпаття» Івано-Франківськ від Леоніда Загоруйко:
"Ниваа" Вінниця
«Прикарпаття» Івано-Франківськ
Офсайди
3 (1+2)
4 (3+1)
Фоли
15 (10+5)
18 (8+10)
Кутові
12 (8+4)
4 (1+3) 
Удари по воротах
10 (3+7)
6 (4+2)
З них в ствір воріт
4 (2+2)
2 (2+0) 

7 хв. Бочкур навісив зі штрафного на 11-метрову відмітку, Худобяк головою перевів мяч на лівий кут воротарського майданчика, звідки Конкольняк рострілював ворота "Ниви", але не влучив. До того ж, арбітр зустрічі в цьому моменті угледів офсайд.
16 хв. Савошко віддав шикарний розрізний пас між захисників на хід Федосову, який набрав крейсерську швидкість і вийшов на ударну позицію трохи лівіше воріт, але затримався з ударом і коли вже пробив, підоспів захисник, який вибив мяч з під ніг нападника "Ниви". Дуже і дуже небезпечний момент, адже судячи по траекторії польоту мяча, круги якраз пройшов би в ворота між ногами у воротаря. Не пощастило №1
24 хв. Після відскоку Конкольняк пробив, чи то сильно прострелив з лівого флангу штрафної направо вздовж воріт, на цю передачу відгукнувся Оринчак, який був ніким не прикритий і пробивав з льоту, але не влучив в ворота з убойної позиції.
27 хв. Розкішна атака "Ниви". Федосова вивели по лівому флангу 1 на 1 проти Ковальчука. Павло з мячем дойшов до лицьової лінії, легко обіграв захисника і віддав націлений пас на Брижчука, який впав і дивом не влучив по мячу, знаходячись прямо перед воротами. Мяч підхопив Маляренко, навісив, далі відбій прямо на ногу Калітову, удар якого було заблоковано.
34 хв. Знову на ударній позиції конкольняк, який пробив з метрів 22, але не дуже сильно, тому Бабійчук спокійно заволодів мячем.
36 хв. Савошко подав мяч зі штрафного у воротарський майданчик в скупчення гравців і Дмитренко у падінні ледь не дотягнувся ногою до мяча.
37 хв. Бочкур дотепно розіграв штрафний з Оринчаком, практично вивівши його один на один з Бабійчуком, але наш воротар виявився спритнішим, на мить випередивши гравця "Прикарпаття" і вибивши мяч.
39 хв. Худобяк у ві всій красі. Отримавши передачу в 35 метрах від воріт, він продавив Дмитренка, спокійно обіграв Бабійчука і з доволі гострого кута вкотив мяч в ворота "Ниви". Ситуацію міг врятувавти Музиченко на перехоплення цього удару, але невдало, адже чомусь пізно включився в епізод. 0:1!
43 хв. Дуже хороший момент у "Ниви". Ігор Маляренко справа обіграв захисника і класно прострелив на лінію воротарського майданчика, куда саме набігав Федосов. Наш нападник пробивав в ближній кут, але дива реакції продемонстрував воротар, який витягнув цей мяч, перевівши його на кутовий. Не пощастило №2
44 хв. "НИва" не припиняла атакувати. пройшла перспективна атака з розрізним пасом в штрафну, але маляренко, замість того, щоб відразу пробити, відкотив мяч Савошко, який теж не дуже вдало прийняв мяч і замість удару втратив момент.
45 хв. І ще один вбивчий момент у "Ниви". Музиченко підключився до подачі кутового і ударом головою влучив в поперечку.
перерва
47 хв. Савошко віддав мяч направо на хід Федосова, який происнув захисника і пробив з гострого кута в штангу. Не пощастило №3
50 хв. І знову протистояння Дмитренко-Худобяк. Нападник Прикарпаття міг виходити один на один з Бабійчуком, але Дмитренко у відчайдушному стрибку вибив мяч з під його ніг.
56 хв. Атака гостей по правому флангу, простріл під удар Веприку і той хибить з дуже хорошої позиції. Пробиває з метрів десяти вище воріт. А ніхто не заважав.
58 хв. Брижчук віддав хороший розрізаючий пас з центру поля на лівий фланг на хід Федосову, який вийшов один на один з голкіпером гостей але влучив саме в нього. Не пощастило №4
64 хв. після подачі кутового Федосов пробивав у падінні в правий кут воріт, але мяч з лінії воріт виніс захисник. Не пощастило №5
76 хв. Гравці Прикарпаття могли вивести Боришкевича по лівому флангу 1 на 1 з Бабійчуком, але той дуже далеко вибіг з воріт і вибив мяч.
90 хв. Брижчук прострелив в штрафну з правого флангу, Разуваєв з ходу пробив по воротах, але влучив в захисника.
90+2 хв. Разуває пробив з гострого кута з лівого флангу штрафного майданчика впритирку з правою штангою.
90+3 хв. Гості вивели Комара 1 на 1 з Бабійчуком, який знову вийшов переможцем цієї дуелі, відбивши мяч.
90+4 хв. Останній момент в цій зустрічі мав Федосов, який пробив головою з хорошої позиції, але дуже невдало.


Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 14.05.2018 12:53:53]

Попередження: Патрик, 54 хв., Хохлов 70 хв., Глущенко 71 хв., Кучер 90+3 хв.

«Арсенал-київщина» Біла Церква:
1.Шкарбан Євген, 8.Тименко Володимир, 7.Глущенко Андрій, 23.Шарай Дмитро (4.Растовецький Ігор, 75 хв.), 13.Прутян Роман (6.Мартинов Олександр, 67 хв.), 15.Мартиненко Дмитро, 21.Кемфор Харіс Джорж, 5.Патрик Руслан, 14.Галич Дмитро, 3.Омоко Оровіанор (20.Гасанов Нурпаша, 46 хв.), 17.Голядинець Олександр.
Запасні гравці:
12.Байдюк Олександр, 16.Мельник Юрій, 77.Щербань Микола.
Головний тренер:
Акімов Олександр

«Нива» Вінниця:
99.Злотар Кирило - 4.Менжега Олександр, 20.Хохлов Вадим, 5.Музиченко Антон (8.Попов Дмитро, 65 хв.), 33.Гудак Роман, 35.Калітов Олександр, 19.Осадчий Дмитро (15.Разуваєв Олексій, 63 хв.), 16.Брижчук Тимофій (6.Кучер Володимир, 71 хв.), 7.Маляренко Андрій (12.Палій Владислав, 90 хв.), 11.Маляренко Ігор, 25.Федосов Павло (10.Яськов Максим, 86 хв.)
Запасні гравці:
1.Бабійчук Максим, 9.Паламарчук Сергій.
Головний тренер:
Колчін Денис

15 хв. Патрик відібрав мяч у Федосова, який стрімко вибігав у контратаку, спокійно прицілився і пробив з метрів 30. Злотар був безсилий проти цього дальнього удару. 1:0
21 хв. Ігор Маляренко пробіг з мячем по правому флангу аж до самої лицьової лінії і влучно подав на 11-метрову позначку прямо на ногу Тимофію Брижчуку, який був абсолютно не прикритий і в один доторк відправив мяч в лівий кут воріт "Арсенала". 1:1
24 хв. Відзначився Брижчук і в наступній гольовій атаці "Ниви", класно простреливши з лівого флангу на кут воротарського майданчика на Павла Федосова, який переправляв мяч в правий кут воріт, але не влучив - мяч пролітав повз штангу, але дуже вчасно підключився до атаки Ігор Маляренко, який виграв боротьбу у візаві і з метра проштовхнув мяч в ворота! 1:2!
41 хв. Відмінна "стіночка" вийшла у Федосова з Андрієм Маляренко, які обігралися на лівому фланзі, Андрій на швидкості увірвався в штрафну, Федосов вчасно віддав йому передачу і Маляренко молодший не схибив, пробивши повз воротаря! 1:3!
45 хв. В першому таймі "Нива" забила і втретє. Осадчій навісив з правого флангу на дальній кут воротарського майданчика, Брижчук увірвався в цю зону і ударом головою забив гол. Але арбітр помилково відмінив гол через офсайд. Відеоповтор чіттко показав, що офсайду не було.
50 хв. На початку другого тайму знову не пощастило Федосову. Його гарматний дальній удар з метрів 22 прийняла на себе стійка воріт "Арсенала".
70 хв. Тименко чітко реалізує пенальті в ворота "Ниви". 2:3!
80 хв. На 20 хвилині Мартиненко забиває третій мяч в ворота "Ниви", але його було не зараховано, адже гравець "Арсенала" перед цим явно підіграв собі рукою.[Добавил Игорек в 06.05.2018 00:55:59]

Попередження: Дударенко, 16 хв., Олексієнко, 69 хв., Алексанов, 85 хв., Савошко, 86 хв, Злотар, 90+2 хв., Разуваєв, 90+6 хв.
Вилучення (другі жовті картки): Дударенко, 35 хв., Олексієнко, 79 хв.

«Нива» Вінниця:
99.Злотар Кирило – 5.Музиченко Антон, 21.Дударенко Олександр, 20.Хохлов Вадим, 55.Гарванко Дмитро (33.Гудак Роман, 14 ХВ.), 35.Калітов Олександр, 16.Брижчук Тимофій (4.Манжега Олександр, 38 хв.), 7.Маляренко Андрій (15.Разуваєв Олексій, 90 хв.), 7.Маляренко Ігор, 17.Савошко Володимир (8.Попов Дмитро, 87 хв.), 25.Федосов Павло (9.Паламарчук Сергій, 78 ХВ.).
Запасні гравці:
1.Бабійчук Максим, 19.Осадчий Дмитро.
Головний тренер:
Колчін Денис

«Полісся» Житомир:
28.Іванов Максим - 99. Гурський Андрій, 4.Жовтюк Микола (20.Задерецький Дмитро, 14 хв.), 90.Алексанов Сергій, 15.Шевченко Назарій, 10.Олексієнко Ігор, 19.Дячук Сергій (96.Меркушов Артем, 72 хв.), 70.Малєй Юрій (27.Богунов Ярослав, 58 хв.), 17.Швець Дмитро, 11.Бовтрук Вадим, 7.Шаврін Вадим (14.Демчик Дмитро, 79 хв.).
Запасні гравці:
1.Шевченко Олег, 6.Кузнєцов Евген, 8.Лебедь Валерій.
Головний тренер:
Призетко Олександр

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт матчу 25 туру 2 ліги між командами "Нива" Вінниця - "Полісся" Житомир (50 фото) Він знаходиться тут

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Полісся» Житомир від Леоніда Загоруйко:
"Ниваа" Вінниця
«Полісся» Житомир
Офсайди
3 (1+2)
5 (4+1)
Фоли
20 (11+9)
15 (6+9)
Кутові
2 (2+0)
6 (4+2) 
Удари по воротах
9 (1+8)
11 (5+6)
З них в ствір воріт
4 (0+4)
4 (2+2) 

6 хв. Бовтрук увірвався в штрафну з правого флангу і гостро прострелив вздовж воріт, але відмінно зіграв Музиченко, який вибив мяч.
7 хв. Злотар відбив мяч прямо перед собою після навісу з лівого флангу. Капітан гостей Гурський був перший на мячі, але удар з льоту з 11-метрової відстані був не точним – вище воріт з вигідної позиції. Дуже небезпечно!
26 хв. Дуже схожий момент на попередній. Але в цей раз Злотар виніс мяч трохи далі – перед собою на лінію штрафної. Бив Олексієнко, але удар було заблоковано.
27 хв. І ще декілька гострих моментів поспіль у «Полісся» біля наших воріт. Знову у грі Злотар, який впевнено у боротьбі кулаком виносить мяч подалі.
28 хв. Федосов красиво хитнув захисника на правому фланзі, пройшов з мячем до лицьової і прострелив на ближню стійку, але там нікого не виявилося. Перший потенційно небезпечний момент у Ниви.
36 хв. Дальній удар Олексієнко в правий нижній кут. Злотар на місці.
37 хв. Небезпечна гра Дударенка обернулася другою жовтою карткою і перетворилася на червону. Тепер майже годину ігрового часу доведеться грати у меншості проти сильного суперника…
40 хв. І знову дуже небезпечно біля наших воріт. Дячук навісив справа на кут воротарського майданчика, Злотар якось невпевнено пішов на верховий мяч і програв верхову боротьбу нападнику гостей, який перекинув мяч через нашого голкіпера, але не влучив у ворота.
45 хв. І знову пожежа біля наших воріт. Подача зі штрафного з лівого флангу на правий кут воротарського. Захисники втрачають Шавріна, який випереджає Злотаря і бье по воротах в упор. Але, дякувати Богу, влучає прямо в голкіпера.
45+1 хв. подача кутового, Злотар через велике скупчення гравців у воротарській не зміг добратися до мяча і круглий опустився прямо на ногу Шавріну на дальній стійці. Але знову ж таки пощастило – мяч влучив у коліно і вилетів за ворота, а не у порожні ворота.

Перерва. В перерві арбітрів добряче облили з трибун водою. Незрозуміло, чому – арбітраж на нормальному рівні. А вилучення – Дударенко сам винен.

46 хв. Федосов створив момент, прорвавшись до воріт суперника з лівого флангу майже сам на сам, воротар вибіг йому назустріч, але вибив мяч прямо в Федосова, від якого мяч пролетів поруч зі стійкою.
55 хв. Подача з правого флангу, Злотар у простій ситуації помиляється на виході, проскакує повз мяч, який відскакує до нападника гостей, який намагався влучити у ворота з гострого кута, але на щастя не влучив.
58 хв. Злотар вибіг далеко з воріт, аж за штрафну і у боротьбі вибив мяч подалі.
62 хв. Шаврін пробиває штрафний з метрів 18 від воріт. Дуже небезпечно! Мяч пролітає поруч з правою штангою.
65 хв. Федосов з розвороту пробив з метрів 20 від воріт, але мяч пролетів справа від штанги.
67 хв. Шаврін виграв верхову боротьбу у Злотаря в воротарській площадці і першим ударом перекинув голкіпера, а другим касанням підправив мяч у ворота. 1:0!
68 хв. Ігор Маляренко сильно приклався по воротах з метрів 20, але рівно туди, де знаходився воротар.
72 хв. Псл подачі Савошко в штрафну міг завершувати Калітов, але не влучив по мячу, знаходячись в 11 метрах від воріт.
74 хв. Федосов класно обігрався з Калітовим, який дав пас пятою на хід нападнику. Федосов увірвався в штрафну і був збитий кимось з захисників. Гості навіть не сперечалися. Пенальті!
74 хв. Пенальті чітко реалізував Савошко, розвівши мяч і воротаря по різних кутах. 1:1!
76 хв. Жах, пожежа. Верхова подача на лінію штрафної Ниви. Злотар дуже далеко вибіг з воріт, відбив мяч головою, ае прямо на ногу Богунова, який спокійно обіграв Злотаря і опинився відразу перед трьома захисниками, які захищали ворота. Удар був дуже невлучний!
79 хв. Важливий момент. Олексієнко отримав другу жовту картку, брудно зігравши проти Калітова. Червона! Склади вирівнялися!
83 хв. Савошко бье з дальньої відстані, але трохи вище правої девятки.
87 хв. І ось він, переможний гол! Призначено штрафний, який заробив Паламарчук і Савошко майстерньо обвів стінку влучним ударом з метрів 18! 2:1!!!
89 хв. Мяч влучає в руку Шевченка після подачі Савошко в штрафну, але свисток арбітра мовчить.
90+1 хв. Злотар врятував команду від голу після удару Бовтрука з льоту з метрів 10
90+2 хв. І знову ж таки, Злотар у стрибку виносить мяч подалі. Фінальний свисток!
Це перемога!

Игорек
Niva.vn.ua
[Добавил Игорек в 30.04.2018 15:14:33]

Попередження: Дударенко, 51 хв.

«Скала» Стрий:
12.Білик Олег, 4.Березовий Михайло, 9.Сад Валерій (10.Заїченко Євген), 14.Фляк Юрій, 15.Штаненко Станіслав, 16.Бельчич Артем, 17.Намуйлик Петро (3.Подоляк Роман, 87 хв.), 19.Цень Роман (5.Мельник Сергій, 58 хв.), 24.Красномовець Юрій, 25.Баранов Дмитро, 71.Барнор Брайт Егір.
Запасні гравці:
55.Фіяло Ігор, 2.Ніколишин Роман, 77.Козак Олег.
Головний тренер:
Гнатів Роман

«Нива» Вінниця:
1. Бабійчук Максим – 5.Музиченко Антон, 21.Дударенко Олександр, 55.Гарванко Дмитро, 20.Хохлов Вадим, 16. Брижчук Тимофій (8.Попов Дмитро, 86 хв.), 35.Калітов Олександр, 17.Савошко Володимир (19.Осадчий Дмитро, 90 хв.) 11.Маляренко Ігор (4.Манжега Олександр, 90 хв.), 25.Федосов Павло (15. Разуваэв Олексый, 90 хв.), 7.Маляренко Андрій (33.Гудак Роман, 67 хв.)
Запасні гравці:
99.Злотар Кирило, 23.Дмитренко Володимир.
Головний тренер:
Колчін ДенисПоказать:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>

З яким рахунком завершиться гра 1 туру "Полісся" Житомир - "Нива" Вінниця?
0:0
1:0
0:1
1:1
2:0
2:1
1:2
0:2
2:2
3:0
3:1
3:2
2:3
1:3
0:3
3:3
4:0
4:1
4:2
5:0
Будь-який інший...
Не можу відповісти...
Архив опросов
Hosted by BestHosting(с)niva.vn.ua. При использовании любого рода материалов ссылка на сайт niva.vn.ua обязательна.
Наш электронный адрес niva.vn.ua@gmail.com